Komentāri / Tas brīdis, kad Belokoņs nav Pildegovičs
 

6 komentāri

OOkroška
Ja sadarbijās ar viens klanu, izmantojot visas privilēğijas, tad jāsaprot, ka nākot pie varas citam klanam, būs lieli siūdi. Tā tas nav Norvēğijjā, bet ir Vidusāzijā.
17.jūlijs 2017, 9:42 Atbildēt
ssavādnieks
Nu nezinu gan,kuru MK grib iežēlināt,sevišķi runājot par baksteriem.Tie kuri saskārušies ar banku pakalpojumiem,noteikti,ar zināmu piesardzību,izies ''ielās'',lai viņus aizstāvētu,jo beigu galā ,viņiem pašiem ir savi problēmu risināšanas speciālisti,lai puiši atstrādā savu titulu.Bet norvēģi vairāk uztraucas par to,ka krabju zveja var kaut kādā veidā apdraudēt naftas ieguvi.
17.jūlijs 2017, 9:47 Atbildēt
nnu ja
Tikai tāda maza atšķirība, ka pirmajā gadījumā runa ir par starpvalstu vienošanos interpretāciju, bet otrajā par kriminālām, lai arī valsts atbalstītām, darbībām. Turklāt nav dzirdēts, ka pats Belokoņs būtu lūdzis Latvijas palīdzību.
P.S Latvijas Ārlietu ministrija arī par Belokoņa gadījumu savulaik ir nosūtījusi notu Kirgizstānai.
17.jūlijs 2017, 10:15 Atbildēt
NNja
Kad Miļjončiks stājās attiecībās ar Dvorkoviču, tad ārlietu ministrijas svētību nevajadzēja un NRA propagandas suņiem riet nebija likts.
17.jūlijs 2017, 11:35 Atbildēt
vviesotajs
Latviešu uzņēmēji ir malači, spējuši iesaistīties globālā biznesā. Tas, ka ministrijas ierēdņi nav pareizi iztulkojuši- izpratuši EU norādes, liecina par zemo izglītības līmeni un neizpratni par globāliem procesiem. Kādam par to ir jāatbild, jo ieguldīti ir vērā ņemami līdzekļi. Ministrija šo putru ir ievārījusi, tagad valsts līmenī mēģina rast risinājumu. Lai veicas!
18.jūlijs 2017, 8:10 Atbildēt
TTaure
Belokonis man liekas sponsorèja bondaru , no kura latvijas tiesa solidari grob 15 miljonus. Kristaltīrs pàrītis
18.jūlijs 2017, 12:48 Atbildēt