Tukuma ceļu satiksmes negadījumā cietis velosipēdists

Tukumā ceļu satiksmes negadījumā cietis velosipēdists, aģentūru BNS informēja Valsts policijā.

Negadījums notika Stacijas ielā, kur 1945.gadā dzimis velosipēdists, lai izvairītos no sadursmes ar automašīnu uzbrauca apmalei un nokrita. Cietušajam konstatētas vieglas traumas.

Jau ziņots, ka Carnikavas novadā un Daugavpilī trešdien avārijās cietušas divas velosipēdistes. Pagājušajā diennaktī reģistrēts 53 ceļu satiksmes negadījums, desmit cilvēki cietuši, bet bojāgājušo nav.

Pie stūres reibumā pieķerti 16 transportlīdzekļu vadītāji, no tiem 11 dzērumā vadīja velosipēdu vai motorolleru.

Latvijā

Vakar, 15. augustā, Inčukalnā, Nacionālajā sporta bāzē “Jauno jātnieku skolā” ar krāšņām un radošām sacensībām tika atklātas XVII Vislatvijas Zirgu dienas, kas turpināsies vēl šajās brīvdienās, informē Inga Zālīte, “Jauno jātnieku skolas” mediju pārstāve.

Svarīgākais