Komentāri / Hakeris - rupeklis taisnojas, ka tikai brīdinājis uzņēmumus [ekskluzīva intervija]
 

19 komentāri

MMacTomāts
Andri, še tev draudzīgs brīdinājums. Tava dzīvokļa durvīm ir sūdīga slēdzene, tādu atlauzt ir 5 minūšu darbs, tā kā nomaini to uz kaut ko nopietnāku un vēlams ieliec metāla durvis. Savādāk, zini, visādi var gadīties.

Tas ir tikai draudzīgs padoms... līdzīgs, kā tavi padomi par web-lapām ;)
13.oktobris 2010, 11:18 Atbildēt
MMJ
nejauc plaušu ar pižiku! ja Tev durvis ir atslēgtas un iekšā atrodas kas vērtīgs, kas notiek ja Tevi pabrīdina ka no turienes var ko nozagt?
darbību varianti:
1. tu neņem vērā šo brīdinājumu
2. makbetons ieiet tavā dzīvoklī uz uzraksta ņeķītru uzrakstu uz sienas, bet neko nepaņemj.

kas vainīgs makbetons? viņš Tevi brīdināja! labi iegāja iekšā, apķēzīja sienas... BET neko nepaņēma.

kur garantija ka kāds ieraudzīs ka Tava dzīvokļa durvis ir atslēgtas un izmantos visu nozogot? Makbetons būs vainīgs? :)

sorry Tu!

protams var diskutēt par makbetona leksiku, bet ja normāli nesaprot tad ne jau makbetona galā ir problēma.....
13.oktobris 2010, 15:14 Atbildēt
zzaibis
tātad, ja es atradīšu veidu kā tikt tavā dzīvoklī un uzrakstīt uz sienas ka tu esi pinpis, tevi tas apmierinās un tu man par to paspiedīsi roku?

pastāsti vēl kaut ko tikpat aizraujošu.
13.oktobris 2010, 15:57 Atbildēt
MMJ
Nav runa par veidu! Dzīvokļa durvis jau ir vaļā! Tur tā starpība.

Ja Tu turi durvis atvērtas un makbetons Tevi brīdina ka tas nav labi, tevi tas neapmierina?

Tu brīdinājumus ignorē.

Tad atnāk jau "huligāns" makbetons, uzraksta uz sienas ka nafig vispār durvis ir vajadzīgas tad jau labāk vispār bez tām (makbetona stilā rupji) un Tu par šito
visu dziļi apvainojies un pastāsti policijai.

BET, problēma jau ir Tevī, jo tev ir škrobe tik uz makbetonu kurš sabojāja tev sienu, bet neienāk doma prātā ka varēja ar būt arī kāds cits kurš vispār nebrīdinātu, tik ieraudzītu ka durvis ir vaļā un visu nozagtu.....
13.oktobris 2010, 16:11 Atbildēt
MMensons
Ko tu te dirs par sviestu?

Kāpēc kaut kādi krakeri tagad uzmetās par baigajiem bruņiniekiem? Ir tāds teiciens, ko viens uzlika, to otrs varēs noņemt. Šis likums ir universāls visās dzīves jomās, un visi to ļoti labi saprot. Tas pats attiecas uz mājas lapu drošību, tas pats attiecas uz tavu drošību naktī parkā, tas pats attiecas uz tava auto drošību stāvvietā - visu var atlauzt un paņemt. Un to dara kas? Krimināļi un recidīvisti, tie ir vienīgie, kas nesaprot mantas neaizskaramību un ir ar noslieci uz noziegumiem.

Ar ko Androns labāks par urlu? Ne ar ko :) Salasījies PHP forumus, atradis vieglākos caurumus, un tagad baltais princis kas brīdina visus par ļaunumu.

Ja gribi izslavināties kā hakeris, dari labas lietas, kas tautai jāzina, kā NEO!

Skaties ka nesanāk iekrist bedrē ko pats raki, komentārā #3 "solaris" Tev to draudziņ ļoti labu piemēru iedeva ;)
13.oktobris 2010, 23:29 Atbildēt
MMJ
1 rindkopa: neviens taksh neko nav uzlauzis, atlauzis,uzkrjakojis utt..? vai nē?
tur nebij jālauž, jākrako uttt. tas viss bij pieejams atvēti!
2.rindkopa: tieši tā, un kāpēc gan nebrīdināt?
3.rindkopa: atbalss 1 rindkopai neo ar nav nekāds hakeris, viņš izmantoja to kas ir brīvi pieejams. kaut gan šeit ar var padiskutēt makbetons br'dināja lapas turētāju, bet neo gan nē :) šeit makbetons sanāk labais rumpītis :)
4. i neceri :)
13.oktobris 2010, 23:43 Atbildēt
HHm
lol, baigais drošības sargs, atradis pats sev attaisnojumu. Kas tad cits vēl lauzīs dzīvnieku patversmes lapu, tu jau pats vienīgais tāds varonis esi. "Paietu mūžība, kamēr caur sekretārēm tiktu līdz vajadzīgajam cilvēkam" -- vispār no comments.
13.oktobris 2010, 11:41 Atbildēt
ssolaris
Andri, es tevi brīdinu - tava seja var ciest no huligāna dūres vai pat zābaka. Tā nav pietiekami aizsargāta. Tāpēc nēsā ķiveri, visu laiku.
Bet, ja tu nereaģēsi uz šo draudzīgo brīdinājumu un turpināsi staigāt bez ķiveres, tad tev nāksies pašam pārliecināties, kā tava seja cieš no dūres. Zobus skaitīsi uz asfalta.

Tāda lūk viņa loģika, taisnojoties par saviem noziegumiem.
13.oktobris 2010, 12:23 Atbildēt
wwewe
notepadā vai datuvē betons stāstīja citas pasaciņas attiecībā uz dzīvnieku patversmes mājaslapu. šoreiz vēl parādījies kāds mistisks iegāzējs? hm, interesanti :D
13.oktobris 2010, 13:05 Atbildēt
ddaGrevis
Brīnums, ka viņš nelamājās intervijas laikā. =)
13.oktobris 2010, 14:23 Atbildēt
AAģents Muldētājs
TRUSTNO1. Deny everything.
13.oktobris 2010, 14:32 Atbildēt
zzaibis
es tikai pajautāšu - ja tev uz tava dzīvokļa sienas parādīsies uzraksts, ka tu esi pinpis, tu taču neko nedarīsi, jo es tevi esmu brīdinājis, ne?

mani fascinē datoristu nespēja domāt loģiski un iesaistīt domāšanā ne tikai tos smadzeņu centrus, kas rēķina if-then ciklus. it īpaši jau pašu sarakstītājos piemēros par atvērtajām dzīvokļa durvīm. Pat tad, ja manas dzīvokļa durvis ir vaļā, tas nenozīmē, ka kādam ir jāienāk un jānoliek stūrī klucis, jo redz, durvis taču esot bijušas vaļā.
13.oktobris 2010, 16:18 Atbildēt
MMJ
Par to jau ir runa, ja tev ir vaļā durvis, tad pats vainīgs! Ja Tevi brīdina, un tu šos brīdinājumus neņem vēra, tad pašam jāsaprot kādas var būt sekas. Katram jārūpējas par savu drošību.
13.oktobris 2010, 16:33 Atbildēt
AAndronj Mc
Es nekādas sienas neapķēzu. Ja jau gribat tik ļoti salīdzināt (uz neko augstāku smadzenes nav spējīgas?) tad salīdziniet ar sīmītes nolikšanu uz tepiķīša.
Priekš šitāda "raksta" es nesaprotu kapēc vajadzēja zvanīt un intervēt. Atkal kārtējais žurnalists kas neatšķir vairošanās orgānu no pārošanās oirgāna. Teicu, pirms publicē - iedod izlasīt! Tas atkal pa grūtu?
13.oktobris 2010, 16:33 Atbildēt
dda nu jūs
Ja kāds braucot tev pamidžina , tad ko pa bieti; zvans policija jo ir tak pants par nepareizu gaismu lietošanu u.t.t. jeb ok , kaut kas nav kartība man vai uz ceļa...
13.oktobris 2010, 16:44 Atbildēt
2234
nu ja, beton! apķēzi tu sienas tikai pēc zīmītes nolikšanas, ahuunā starpība :D
13.oktobris 2010, 21:44 Atbildēt
kkrabis
Ja macbetons mani brīdina par atvērtām durvīm vai durvīm, kuras ir tikai ar krampīti un pēc pāris dienām/stundām pats manā dzīvoklī ienāk piegānīt koridoru, guļamistabu vai virtuvi bez manas atļaujas un, iespējams, atmūķējot manu vārgo, bet tomēr pretiebrukumu līdzekli, proti, krampīti pie durvīm - tas tā likumīgi tagad skaitās?

Ļoti ceru, ka tas "bruņinieks", kā viens izteicās, dabūs pasēdēt pāris gadus aiz restēm. Tā kā viņš rīkojas, tā nav palīdzēšana vai brīdināšana - tas ir vistīrākais huligānisms, par ko arī ir jāsaņem attiecīgs sods.
13.oktobris 2010, 23:56 Atbildēt
wwii
Ko tagad viss tiek salīdzināts ar mājas durvju uzlaušanu, vai tiešām arī pelēkajai masai nav skaidrs, ka tas NAV viens un tas pats. Nevar taču salīdzināt priekšu ar pakaļu, tad kādēļ jāmēģina?
14.oktobris 2010, 0:35 Atbildēt
PPiezīmju grāmatiņa
Bekons atgriežas un turpina uzdarboties: http://www.notepad.lv/nra-lv-hakeris-rupeklis-macbeton-taisnojas-t7987.html
14.oktobris 2010, 11:33 Atbildēt