Komentāri / Sūdzas par, iespējams, policijas negodprātīgu rīcību, kontrolējot pandēmijas ierobežojumu izpildi
 

8 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

hhe he
troļliem šodien brīvdiena,nav kas ietroļļo komentārus.Slabo.....
22.novembris 2020, 16:09 Atbildēt
VVecsčekists
Mūrnieks to miskasti lēnām iztīrīs pavisam tīru. Tam vajadzīgs laiks, darbs un , iespējams- ložu droša apakšveļa.
22.novembris 2020, 16:24 Atbildēt
hholtof
Ir jau labi, ja saspringtajos pandēmijas laikos ir ne tikai par ko, bet arī kur pasūdzēties. Pie tam bez maksas. Mūrnieks jau laikam ņem pretīm jebko par jebko. Taču kāda tam ir pievienotā vērtība? Vismaz pavisam nesen lielījās, ka izskatītie iesniegumi pāri par 1000 gab , taču procesi sākti vien daži desmiti, kas vienkārši parēķinot bija tikai daži % no iesniegumu skaita. Un kas ar pārējiem iesniegumiem? Iznāk ka raksta par neko un IDB rakņājās mēslos tukšgaitā.Vai tad tamdēļ viņu izveidoja?
22.novembris 2020, 17:05 Atbildēt
TTu dzen
Lai menti aizver savus jebalnikus ciet, laikam profesija sevi izsmēlusi, darīt nav ko,kā lūrēt ar vanaga aci un piepisties civilajiem.
Par evolūciju, nevis revolūciju!
22.novembris 2020, 17:53 Atbildēt
TTu dzen
Maximu vispār jāslēdz, 54 slepkavības, bet neviena vainīgā, a tagad varoņi, neviens bez maskām nedrīkst šķērsot galveno ieeju, ēdiet paši savu veco paiku un atcerieties uzlikt isto termiņu, zb jau, ieiet maxima 2x pa 3 mēnešiem, bet tā ka tā nav salātiem uzlikuši termiņu. TIkko nra.lv lasīju,ka māte, par divu bērnu kombenezona zādzību, dabū cietumsodu un sabiedrisko darbu. Apsmiekls ne valdība;D
22.novembris 2020, 21:10 Atbildēt
TTu dzen
Cerams hakeri redz šo visu mēslu un glābs pasauli! Lai jums, valdības kalpiem, nav internets, lai visu tO sūtu, ko viņi dzen, neuzņemtu uz sevi.

Labu vēlot,
Tu dzen
22.novembris 2020, 21:22 Atbildēt
FFigaro
Tagad jau menti var labak uzvarities nekas ceļinieki jo negrībi sodu 5k iedodo man 500 un ta talak sameklet bomzi kas ieies veikala bez maskas np taka ar sodiem ir iebraukts otra gravi korupcijas gravi bet JKP jau izcinis taisnibu kadreiz jo paši tais tiklos ir
22.novembris 2020, 22:45 Atbildēt
TTu dzen
Un cīnīsies visi, kāds tik ilgi, kamēr būs ko zaudēt, un kad vairs nebūs ko, tikai tad cilvēcei beidzot atvērsies apziņas acis. Arī mentiem, kuriem vēl atlikusi kaut mazākā sajēga.
23.novembris 2020, 0:07 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!