Komentāri / Krūmiņam un Raitumam piemēro kopumā 86 000 eiro sodu lietā par nelikumīgu partiju finansēšanu
 

8 komentāri

ffgfgfgfgffg
Smiekli nenāk? Tas Viņam viens Zobu bakstāmais ir dārgāks.
17.janvāris, 17:37 Atbildēt
AAsd
Lemberga stiperndiāti ātri sodus samaksā, jo tas ir tikai kāds nieka% no naudas apgrozības...bet vēlēšanās zaļā politmafija zaudēja!
17.janvāris, 17:39 Atbildēt
MMāris Smilškalns
tu idiņ esi debīls
17.janvāris, 19:55 Atbildēt
LLĀČPLĒSIS
Zārkam kabatu nav,labāk būtu kādus bērnunamus aprīkojis ar basseiniem vai kādu invalīdus bērnus izārstējis,a tā ar naudas maisiem tā arī ,,aisies,,
17.janvāris, 17:42 Atbildēt
ppatiesība
Un, kādu sodu piemēro Lembergam par nelikumīgu partiju financēšanu? Pat tēvzemieši visi frakās un ar baltām rozēm rokā ir stāvējuši ziemas spelgonī pie kapa vietām Ventspils bonzām. Kurš to nezin? Domājat, par pliku velti viņi tur sala?
17.janvāris, 17:54 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
Nelikumīga finansēšana personu grupā? Diez, kā tika finansētas citas partijas? Vai tie finansētāji katrs bija no savas planētas atlidojuši? Man Krūmiņš simpātijas neraisa, bet tas, ka viņš saviem draugiem uzņēmējiem ieteica, ziedot partijai “No sirds Latvijai”, tagad, izrādās, kvalificējams, kā noziegums, kas veikts personu grupā, ir visnotaļ dīvaini. Tātad, ja kāds iesaka savam paziņam, vai draugam finansiāli atbalstīt kādu partiju, tagad jau ir noziegums? Jeb tā ir kārtējā likuma interpretācija, lai sodīti tos, kas uzdrošinājās Latvijā ziedot līdzekļu “nepareizajai” partijai, kura apdraudēja kliķes varenību un nemainīgu atrašanos pie varas?
17.janvāris, 18:12 Atbildēt
HHohma
Kas ir Krūmiņa ziedojums , salīdzinot ar tagadējo Valsts finansējumu , tikai sìkums !
17.janvāris, 18:42 Atbildēt
PPirktspēja
Kam ir izdevīga politisko partiju pārvalde?
17.janvāris, 19:27 Atbildēt