Komentāri / Kratīšanas katoļu baznīcas draudzēs: aizdomas par saistību ar PVN izkrāpšanu
 

16 komentāri

JJumu
Nezinu kas bija četrudesmitajos gados, bet septindesmitajos un vēlāk šādas izdarības neatļāvās pat komunisti. Ļoti bieži tad gadījās klausīties dažāda līmeņa politrukus, gan armijā, gan privātajā, bet reliğijas jautājumu viņi neaiztika, it kā tā nav pavisam. Šet domāju svētie tēvi kaut ko salaida dēlī pirms vēlēšanām un nebija panākts gaidāmais rezultāts, vai kaut kas cits tādā garā. Patrenkās, lai turpmāk censtos labāk.
14.jūnijs 2019, 22:15 Atbildēt
aaaa
Kaut kas jau nu nav tā. Katoļu baznīca jau nav nekāds Latvijas uzņēmums kuru tikai uz aizdomu pamata vien var kratīt uz nebēdu. Manprāt, vai nu te ir kāda VID muļķība, vai arī tas ir Latvijas valsts uzbrauciens Baznīcai.
14.jūnijs 2019, 23:25 Atbildēt
KKrējums Saldais
Dievs svētī Latviju. Tikai kā to izdarīt, ja pati valsts tam tik aizrautīgi un enerģiski pretojas? Principā, tā ir Baznīcas un ticīgo vajāšana.
14.jūnijs 2019, 23:52 Atbildēt
ppērmindera ķesele
Ar ko baznīca svētāka par citiem kantoriem? Likumi domāti visiem. Cita lieta, ka tagad visādi maski-šov notiek bieži, bet bezjēdzīgi ...
15.jūnijs 2019, 5:01 Atbildēt
ccoco
Kāda daļa VIDam gar naudu ,ko ticīgie ziedojuši savai baznīcai? Izskatās,ka ierēdņi gatavi visus aplaupīt, sāk atgādināt lielceļa laupītājus!
15.jūnijs 2019, 6:42 Atbildēt
SSeksuālām minoritātēm
Neziedo tikai naudu bet īpašumus. Drīzs māris gailis ar ziedos baznīcai jo kam tos dikti vajag. Baznīca pavelti paņems un uztaisīs kādu pritonu.
15.jūnijs 2019, 7:30 Atbildēt
JJosis
Vai skandālā ierautās draudzes vadītājs, gadījumā nav čekas kartotēkā?
15.jūnijs 2019, 7:38 Atbildēt
VVilhelmīne
Kā zināms - Izsekošana, okšķerēšana, represijas ir varu uzurpējojuša totalitārisma neatņemama iezīme. Ir aizdomas... tak širem okšķeriem laikam ir aidzomas, ka arī baznīca ir vainīga pie valsts sociālekonomiskās nožēlojamas situācijas, kas ir radījusi no Latvijas bēgošo straumi. ... Tak ir ne tikai aizdomas, ka kaut kam vēl ticošie cilvēciņi, baidoties, ka viņu pēdējo skaidro naudiņu varaskalpi tāpat uzokšķerēs un konfiscēs, to ir uzticējuši baznīcai Bet arī tur tā, izrādās, vairs nav bijusi drošībā. Bet gan jau Dievs tas Kungs pieņems lēmumu, un atbilstoši rīkoses, Un tā rezultātā šeit būs tādi vadoņi, un tāda cerības viesoša kārtība, ka tie daudzie simttūkstoši aizbēgušo varēs atgriezties mājās. Savā Dzimtenē, savā Latvijā. Ar Dieva palīgu.
15.jūnijs 2019, 7:47 Atbildēt
bborats
Tev nebuus zagt
15.jūnijs 2019, 8:08 Atbildēt
jjēzups
jocīgi, šie saka, ka vid konsulējis esot pusgadu pirms, bet kļūda nav atrisināta. Vismaz papīros ne. Bet tad par kaut kādu pierādījumu tiek īpaši izcelts 20 000 skaidrā naudā... Pag, nu tiešām! Ja skaidra nauda atrastos kāda vid darbinieka atvilknē vai policijas mašīnā, tad tur viss skaidrs, bet šeit, baznīcā (jeb vai 3 baznīcās)? Tā kaut kāda iezīmētā nauda, taču nē! Kā naudas klātbūtne šeit var būt pierādījums PVN krāpniecībā?
15.jūnijs 2019, 8:40 Atbildēt
AAAA
Protams, ka - NEKĀ! Tas ir prasts mēģinājums aizmālēt acis tautai ar "sarkanu lupatu" - redz, ārprāts - pat 20 000 (!!!) skaidras naudas ir draudzē! Vai vai …. tas taču - IESPĒJAMS :-)) atmazgāts, nedeklarēts, sanoviltots, nenomaksāts IIN, PVN utt. Labi cilvēki VID - drusciņ gan zaimotāji, kādreiz jau to nožēlos.... Tipisks uzbrauciens Baznīcai padomju laika stilā: uz ko tas?
15.jūnijs 2019, 11:16 Atbildēt
iizbijuusii
Bankas tachu izputee, nezin kaad sanemsi un cik lielu summu atpakaalj, bet she Tev...
19.jūlijs 2019, 13:52 Atbildēt
RRama
Un kad deputātiņs Zaķis nopirka mašīnu, lai nebūtu jāmaksā PVN pirka caur firmu, tad nebija nekas. Cienījams cilvēks ..... Domāju ka pēdējā laika uzbraucieni baznīcai ir kāda(u) pasūtījums....
15.jūnijs 2019, 9:36 Atbildēt
eesmu izdomāts
Cik liela bij Levita alga līdz ielikšanai prezerdentavotora amatā?
15.jūnijs 2019, 10:52 Atbildēt
VViedoklis
Problēmas VUGD turpinās ar uzviju. Tas tāpēc, ka VUGD irmilzīgs administratīvais aparāts, kuriem nav saprotami savi pienākumi. VUGD priekšniekam TRĪS vietnieki pie 2500 darbinieku. Valsts policijā 7000 darbinieku, bet vietnieku DIVI.
Ar ko aizņemti VUGD daļu priekšnieki? Piemēram, Jūrmalas daļas Dubultos? Kas kontrolē šo daļu,? Vai VUGD daļu Ogrē?
Daudziem ugunsdzēsējiem ļauj strādāt papildus darbos, kuros uzņēmēji neļauj gulēt. Nv brīnums, ka atnākot uz dienesta vietu VUGD, darbinieki cenšas izgulēties. Un par to saņem atalgojumu. Par gulēšanu saņem nodokļu maksātāju naudu. Izdienas pensijā glābēji dodas 50.gadu vecumā. Otrais darbs, kurā arī tiek sagandēta veselība, izdienas pensiju nemaksā un no tiem to neprasa. Kāpēc? Kāpēc glābējam veselības pakalpojumi dienesta vietā bez maksas, bet otrais darbs par to ne centa nemaksā? NRA šos jautājumus varētu noskaidrot, jo tā ir nodokļu maksātāju nauda, milzīga nauda.
15.jūnijs 2019, 11:16 Atbildēt
SSALAMANA PAMĀCĪBAS
3. nodaļa
33. Tā Kunga lāsti klājas pār bezdievja namu, bet taisnīgo nams top svētīts.
15.jūnijs 2019, 12:54 Atbildēt