Komentāri / Rīgā viens pats mājās atstāts puisēns izkrīt pa 3. stāva logu
 

10 komentāri

KKristīne
Labi, ka mazulis palicis dzīvs! Droši vien koki un sniegs mīkstinājuši kritienu. Un kur sociālie darbinieki, kuriem būtu vērīgāk jāpieskata šī ģimenīte. Līdz traģēdijai šoreiz maz pietrūka.
19.janvāris, 16:27 Atbildēt
mmanga
cik labi ka dzīvs un vesels!!! Viņs nokrita uz eņģeļa spārniem.gadīties nelaime var katram..pat vecakiem majās esot..tas ir tikai mirklis, laiks un vieta.. un ne vienmēr dzīvē viss notiek pēc likuma un rokasgramatas.. Mēs nedzīvojam paradīzē!!!!. Mācība dabūta.. nu nevajag tiesātBērnam vajag vecākus.
19.janvāris, 16:27 Atbildēt
KKristīne
ja tā būtu pirmā reizi, tad jā varbūt neviens netiesātu! Bet vai izlasījāt, ka māte jau atstājusi iepriekš bērnu bez uzraudzības.
19.janvāris, 16:30 Atbildēt
mmanga
varbūt viņai nav iespējas visu laiku sēdet klāt.. varbūt uz veikalu jāaiziet...protams, ka vina vainīga.. bet sodot vecākus patiesībā tiek sodīti bērni... izpostīt bērnam gimeni nav liela māksla.. strādāt ar to vajag.
19.janvāris, 16:32 Atbildēt
KKristīne
man ir mazs bērns. ja man kur jāaiziet, tad ņemu līdzi. 3 gadnieks viens pats mājās nopietni? nekādu attaisnojumu nav. Nesaku, ka uzreiz bērns no ģimenes jāizņem, bet soc. dienestu pieskatīšana noteikti nebūtu lieka.
19.janvāris, 16:50 Atbildēt
MManga
Protams ka tas ir vinu darbs ko Vini nevelas darit..vieglak ir iznemt no gimenes
19.janvāris, 17:18 Atbildēt
NNoms
Manga = Kallis???
19.janvāris, 21:25 Atbildēt
MManga
Manga ir manga
20.janvāris, 7:48 Atbildēt
DDace
Mācība nav dabūta, jo jau viens pats ir atstāts un sods ir bijis bet nekā, atkal atstāj. Šādas nepieskatītājas ir jāsterilizē, vismaz neturpinās dzemdēt un aizbildināties ar atstāšanas iemesliem.
19.janvāris, 20:53 Atbildēt
aaina
Šis gadījums ir,kad nedrīkst guļošu atstāt vienu mājās.Pamodās,durvis ciet,iet pa logu meklēt.Vajadzēja paņemt līdz.Vai tas tik grūti? Vieglāk izsargāties,kā cīnīties ar sekām.
19.janvāris, 21:08 Atbildēt