Komentāri / Latvijas kontrpropagandas feiks
 

21 komentāri

nnu kā sacit jāsaka
mums mediji tiešām izceļas ari te laiku pa laikam muļķibas publicē, LA vispār jau marazmā kritis, tur katru dienu burtiski melus publicē per tēmu-sliktie krievi, un vismaz reizi nedeļā kāds atmaskojums tieši no šis tēmas-nevienam nezināma/nelasita izdevuma tikpat nezināma autora raktiņu "atmasko"turklat kā vel izrādās tad pat citē un kompilē raktstu tekstus tā kā paši vēlas nekā ir orģinālā, lai tikai sanāktu vajadzigais efekts.... tā principā par visiem medijiem var teikt. ko mediji, pat leta publicē pilnigus melus ko visi pārpublicē tulit
un protams tas viss valsts pasutijuma dēļ, jo mums "jāstājas pretim krievijas propogandai". blin ar tik klaji izdomātiem , sliktas kvalitātes meliem un atmaskojumiem musu mediji tikai pastiprina šo propogandu, jo oficiālie kremļa rupori svu infu pasniedz ļoti profesionāli, ka principā nepiesiesies pat ja nepiekrīti, un tad pretim musu mediju muļķibas. un lasitājs saprot ka musejiem ticet nav jēgas, un kam tad viš notic? protams ka labāk pasniegtajam.
11.augusts 2017, 7:45 Atbildēt
jjā, al palikusi par noželojamu šuneļu savāktuvi
tādi žurkas gordoneļi paslēpušies kibuca atejā smilkst uz Krieviju, pastarpinati diedelejot pārdesmit eiro par savām dumībam...vel nesen šādas žurkas smilkstēja uz fricēniem, latviešiem, kazahiem, - uz jenko, kad tik nevajag darīt ko derīgu..
11.augusts 2017, 13:15 Atbildēt
SSkolnieciņš
Vai Skolnieciņš™ ir kremļa propoganda? Vai Jūs man ticiet? Vai Tu man tici? Es atzīstos, ka esmu latvietis, kas piedzima 1999.g. Man ir 17 gadu, esmu vidusskolnieks. Tūlīt iešu 12.klasē. Mana ģimene bija ar normāliem ienākumiem līdz 2006.g. beigām. Bet pēc tam bija dziļa nabadzība. Kaut arī es redzu, ka daudzu sīču vecāki ir turīgāki par maniem tajā laikā. Nu, Skolnieciņa™ personība veidojās nabadzībā. Esmu jauks un jautrs. Es pat ar melno maģiju nodarbojos. Es gribu būt dievība. Gribu būt nemirstīgs. Un pietam ieriebt elitei. ®Skolnieciņš [Esmu īsts latvju skolnieks!] Cieņā, Skolnieciņš
11.augusts 2017, 8:44 Atbildēt
llasītājs
Piekrītu J.Paidera kungam.Vai Spriņģes kundzes apkarošana nebūtu nedaudz pārspīlēta?Viņa ir tikai seja,īstie naudas sūcēju prātīgi turas ēnā,ja nu kas-no abām pusēm.
11.augusts 2017, 10:23 Atbildēt
JJānis.
Pameklējiet internetā " Kissinger report NSSM 200 1974" un tad " Re Baltica" mājaslapā, tad ātri atklāsiet, ka : 1. 1974. gadā sastādītais " National Security Study Memorandum" ( to ASV prezidentam iesniedza Henrijs Kisindžers) ieteica noteikt dzimstības samazināšanu visā pasaulē par daļu no ASV ārpolitikas. Ziņojums aptver laiku līdz 2074. gadam.
2. Tas ir saistošs arī ASV Valsts Departamentam un " Re Baltica " finansētājiem - ASV vēstniecībai.
Tā kā " Re Baltica " ir amerikāņu naudasmaisu vergu bars un I. Spriņģe - nevis žurnāliste, bet leļļu teātra lellīte.
30.augusts 2017, 22:10 Atbildēt
CCecīlija Koks
Raksta autoram pietrūkst izpratnes par procesiem krievijā,
«Melīgā Krievijas propaganda» top šādi: putins uzraksta tēzes, kā kam būs būt. Viņam bezgala padevīgie redaktori uzdod saviem bezgala padevīgajiem žurnālistiem šīs tēzes izvērst atbilstošos rakstos vai TV sižetos. Un rezultētā krievijas diktatora tēzes iegūst dziļi "analītiskus" skaidrojumus un izvērsumus.
Nevienam nekas nav jāpavēl. Suņi cenšas izpildīt saimnieka pavēles viens par otru iztapīgāk...
11.augusts 2017, 10:27 Atbildēt
TTā nu ir, Cecīlīt,
ka mūsu pašu "suņi cenšas izpildīt saimnieka pavēles viens par otru iztapīgāk...", paklausies vien LR 1, paskaties LTV1- paliks gana nelabi...
11.augusts 2017, 12:24 Atbildēt
vvispār
Pietiek palasīt NRA, lai redzētu kā suņi cenšas izpildīt saimnieka pavēles viens par otru iztapīgāk.
11.augusts 2017, 18:25 Atbildēt
..
Ko tad te lienat, ja te tikai iztapīgas suņu rejas? Ejiet tak uz sorosītu žurnāliem, kur viss vēl iztapīgāk!
11.augusts 2017, 18:33 Atbildēt
CCecīlija Koks
piemēram rotšildmēslu, utaino volstrītas zaglēnu meliem jau sen neviens netic, - asv valstele ta vien gaida kad dižā Krievija atbrīvos aizokeana nabadziņus no šīm vēža metastāzem asv valsteles dzemdē.
11.augusts 2017, 13:11 Atbildēt
KKokīlija Cecs
piemēram ļeņinmēslu, utaino tambovas zaglēnu meliem jau sen neviens netic, - krievu valstele ta vien gaida kad dižā ASV atbrīvos aizokeana nabadziņus no šīm vēža metastāzem krievtatāru valsteles dzemdē.
12.augusts 2017, 1:19 Atbildēt
VVAIDEMANE
Ja, rotšildmēsli un citi Volstrītas zaglīgo cūku pēcpuses izdalījumi asv valsteli noveduši nevien parādu verdzībā(galvenokārt ķīniešu KOMUNISTIEM )- 17 000 000 000 eiro, bet arī sanaidojuši ar arābiem (asinsatriebība !) un padarījuši par pasaules apsmiekla objektu.
11.augusts 2017, 13:13 Atbildēt
..
Jums jau sen laiks ārstēties.
11.augusts 2017, 18:34 Atbildēt
UUldis
Kontrpropogandisti pēc būtības paši strādā Kremļa propogandas labā, jo akcentē ziņas, kas bez viņu darbības lielākai daļai cilvēku paliktu nezināmas, ja viņi tās neizvilktu vispārējai zināšanai.
11.augusts 2017, 16:15 Atbildēt
vvispār
Paidera raksts precīzi atbilst viņa paša Krievijas propagandas definīcijai.
11.augusts 2017, 18:28 Atbildēt
hhi
Paiders šoreiz tā prātīgi runā ...
13.augusts 2017, 1:05 Atbildēt
??
Nu Latvijas "kontrpropagandu" saprotu, tur vesela iestāde izveidota ar kārtīgu krēslā pirdēju armiju, bet kur tā Krievijas propaganda tā arī nesapratu.
13.augusts 2017, 1:34 Atbildēt
""demokrāts"
parasti jau vainīgie visskaļāk bļauj (tā tāda aizsargreakcija, jo uzbrukums esot vislabākais sevis aizstāvēšanas veids), tāpēc rietumu propoganda jau vismaz pēdējos simts gadus pārsit austrumu un Krievijas propogandu. Spilgtākais piemērs tam ir "Amerikas balss", "Brīvā Geiropa" utt.utp.
Par "sprinģojošo" žurnālisteli nav pats vērts diskutēt, viss tāpat redzams...
13.augusts 2017, 8:16 Atbildēt
wwww
Tu taks esi idiots....
27.augusts 2017, 10:33 Atbildēt
vvecā ebrejiete
propogandē -aizsardzību, visur šobrīd ieroču ražotājvalstu topā ir tēma kurš kuram uzbruks,kas aizsargāsies ...un tā ir lielvalstu sadarbība,...patērētāju tirgus mīnusojas,aiz sabiedrības nespējas pirkt,tad spiež valstis politiskā līmenī tērēt.... ar šādiem,,populāriem, skaļiem,, rakstiņiem novērš uzmanību no savas izmanības....
13.augusts 2017, 22:56 Atbildēt
oola m kolle
Sorry my poor english. As a Norwegian, father to two, I find this discussion rather strange. I tried to translate this article and I think I understood the core of it. Let it be said.. The article in norwegian media has been about what our tax- money is used for. Its an important question our politicians need to answer in the forthcoming election. Every year, to have a trade- agreement wwith the EU, Norway have to pay billions of euro to EU. EU then gives this money to different more or less serious people who get free money to do as they want in EU (thats how norwegians feel it) One funny guy is this professor running around and give seminars about how norwegian fathers are sex- offenders in the worst way. Its so absurd that I dont think any Norwegian even think bad about Latvian people at all, there is crazy people like this professor everywhere.. in Norway, Latvia and so on.. but the main discussion in Norway has been what our tax money is used for in EU, not about Russian propaganda, bad people in Latvia.. :) Hope I made me understood :)
26.augusts 2017, 15:28 Atbildēt