Komentāri / Rīdzenes sarunu likums
 

41 komentāri

OOHO
Jātupina cietumā tie ziņu nopludinātāji
10.augusts 2017, 7:36 Atbildēt
UUldis
Tas jau viss pārtop padomju laika anekdotē, kur vecīti, kurš skaļi bļava - Brežņevs duraks! - ietupinaja uz 15 diennaktīm par sīko huligānismu un plus vēl uz pieciem gadiem par valsts noslēpuma izpauzšanu.
10.augusts 2017, 7:51 Atbildēt
llabais !
.
10.augusts 2017, 9:48 Atbildēt
jjanis
pirkstu laizīšana jau nebūtu tas trakākais latvieša mentalitātei. Patiesībā brēkai jābūt par to , ka neviens nezin, kur nauda radās un kur tā palika. Bet rezultāts atmodas ideālu cienīgs, kāda vēl jautrība sekos līdz latviešu valsts simtgades svinībām, lai izdodas.
10.augusts 2017, 7:59 Atbildēt
vvoloģa
Bet iedomājieties, kāda viņiem ir aizmugure, ja uz karstām pēdām tiek braukts virsū pat ģenerālprokuroram.
10.augusts 2017, 8:56 Atbildēt
oopis no laukiem
Šaubos vai ar kārtējā Lemberga likuma pieņemšanu varēs izvairīties no soda par valsts noslēpuma nozagšanu un izpaušanu,tā iemesla dēļ,ka likumam nebūs atpakaļejoša spēka! Nevienam jau nav noslēpums,ka Lembergs tiek vajāts par saviem politiskajiem uzskatiem,jo viņa uzskati neatbilst neoliberāļu standartiem. Pēc Satversmes suverēnā vara pieder Latvijas tautai,tātad,ari tiesības izvēlēties POLITISKO iekārtu,taču Latvijā notiek procesi,kas liecina,ka valstī mērķtiecīgi rietumu polittehnologi gatavo augsni situācijai,kad citādi domājošie tiks pasludināti par noziedzniekiem un tiks politiski vajāti par saviem uzskatiem. Mēs ļoti labi zinām kā šie procesi tiek organizēti trešās pasaules valstīs,tur viss ir atļauts,gan mīklainas politisko pretinieku nāves,apmelošana,uzpirkšana un daudzas citas riebeklības,bet es tomēr ceru,ka Latvijā tik tālu nenonāks.
10.augusts 2017, 9:54 Atbildēt
EESMAIJA
Cerība ir laba lieta, bet man gan liekas, ka ir jau nonācis...
10.augusts 2017, 12:37 Atbildēt
ssecinātājs
nu tadā gadījumā ir konstatējami trīsi smagi noziegumi- no valsts varas it kā attālinātas personas, kuras runā un apspriež valsts varas pārvaldīšanu un otrs- šo ziņu nopludināšana. bet trešais- šādu cilvēku, kas nav araduši nekā krimināla gan no vienas un gan no otras puses nesaukšana pie nopietnas atbildības.
10.augusts 2017, 10:00 Atbildēt
RRaimonds
" Ja izdotos pieņemt likumu, kas Ir publiskoto valsts noslēpumu saturošo informāciju klasificētu kā atklātu, tad ... "
Man nav saprotams, vai tad likums var darboties ar atpakaļejošu datumu? .... lai gan mūsu politiskā pie varas esošā mafija visu var ...
Jebkurā gadījumā šiem cilvēkiem būtu jābūt tiesai ... un tikai tiesa varētu pārkvalificēt nodarījumu... bet šo cilvēku vārdi taptu zināmi.
Es nebūt nebūšu pārsteigts ... ka tie izrādīsies Strīķe ar Jurašu ... : ))) ... kuri ar kriminālām metodēm ir bruģējuši sev ceļu uz Rīgas domi ... : )))
10.augusts 2017, 10:42 Atbildēt
zzimaišs
nra jau ilgāku laiku uztur karstumā sabiedrības interesi par sarunām.
nepārtraukti raksti seko viens otram.
tikai zem dažādiem žurnālistu uzvārdiem.
ja tā nebūtu, visi sen jau par tām būtu aizmirsuši.
kāpēc nra tā dara?
10.augusts 2017, 10:53 Atbildēt
JJuris, Lemberga kalps
Juri, tu kultivē aplamības. Tev tas piedoddams. Tu pat sarunu publicētājus apsaukā par bandu, izsaki draudus ar kriminālsodu, bet tu NEJĒDZI vienu - vai sarunas izņemtas no operatīvās lietas, kura ir slepena un pie tās pieeja tikai tās vedējiem,vai jauslepenās sarunas atšifrētas un tām noņemts šifrs "slepeni", jo atrodas publiskajā lietā - krimināllietā, pie tam kad tā jau izbeigta un ir tiesības ar tās materiāliem iepazīties, ja kas.
Paskaiti, cik personām bija iespējs iepazīties ar tām sarunām.

Ir arī vēl viens fakts - sarunu ierakstu varēja organizēt paralēli ari citas personas. Tur cits krimināls - nelikumīga ierakstīšana, bet tām nav slepena šifra un tās var publiskot kā lubu materiālu.

Un kas "BANDAI" , par kādu tu faktiski apzīmē žurnālu IR, liedz publiskot informāciju, kurai nav apzīmējumu "slepena" vai citu liegumu, viņi nezina, ka tai varētu būt slepena nozīme. Un kādēl nedrīkst publicēt, ja drīkst atklāti runāt, runā publiskā vietā, restorānā, kafejnīcā un es to dzirdu? Utt.
10.augusts 2017, 11:39 Atbildēt
VVai ir starpība
Sarunu ieraktus ņemu no krimināllietas, ar kuras materiāliem iepazinās vairāki prokurori, kuri nokopēja materiālu arī sev un nodeva tālāk un publicēju vai to man nodeva sekretāre, cita persona - krimināllietas reģistrators. Vai tās sarunas saturu nokopējano slepenas operatīvās lietas? Un kā tu to zini, no kurienes un kādos apstākļostava klasificētā banda (izskatās, ka banda ir visas vai dažas vai viena jaunā partija, ZZS nekad nav banda, jo tajā ir lembergs - goda cilvēks) paņēma ierakstus un nodeva žurnālam, kurš iesaistījies bandā ar savu rīcību - publicējot?
10.augusts 2017, 11:52 Atbildēt
HHonkongas sapnis
kāpēc tagad kāds publicē sarunas, kas notikušas pirms 10 gadiem?
12.augusts 2017, 18:29 Atbildēt
JJautājums
Vai tad tas, ka kompartijas instruktors Lembergs ir lumpenīgs rupeklis, kas mīl piesist pilnu savu kabatu ir valsts noslēpums?
10.augusts 2017, 11:42 Atbildēt
NNu ja
Jā, patiess jautājums, vai tas, ko runā Lembergs un Co un pie tam publiskā vietā, satur valsts noslēpumu. Viņam uz muguras rakstīts - es, slepenais valsts aģents Lembergs, manas runas ir slepenas, publiskošana ir krimināla?
10.augusts 2017, 11:56 Atbildēt
kkurts
Runa iet par valsts nozagšanas organizēšanu un tās novēršanas kavēšanu un slēpšanu.Arī izmeklēšanas komisijas vadības izvēle ir neslēpta valsts nozagšanas organizēšanas izmeklešanas kavēšanas un slēpšanas sastāvdaļa,jo persona ir pieķerta publiskos melos un ir iespējams interešu konflikts.
10.augusts 2017, 12:23 Atbildēt
ggatis
Ir trāpīts naglai par galvu,jo ''banda'' komentāros krīt histērijā.
10.augusts 2017, 13:00 Atbildēt
J
Histērijā krīt Lemberga banda, jo viena lieta ir kad var smirdēt par it kā atlasītiem un falsificētiem atreferējumiem, bet pavisam cita, kad Lembergs savā balsī pa visu Latviju- "saproti, es nevaru pieļaut, ka mani apzināti saista ar esošās valdības politiku, bļaģ. Tad ir dirsā"!
10.augusts 2017, 17:24 Atbildēt
aacīmredzams
šis politiķis ,kas tagad histeriski aicina pieņemt īpašus likumus ,cenšas kļūt par saeimas izmeklēšanas komisijas prriekšsēdētāju ..........tas ,ka šis kadrs atrodas tajā pašā komandā vai bandā nerada nekādas šaubas.
10.augusts 2017, 13:01 Atbildēt
sstop
Pag, bet- pat , ja tādu likumu pieņemtu - vai tad tas varētu strādāt ar atpakaļejošu datumu?!
10.augusts 2017, 13:33 Atbildēt
AAndis
Vai par šāda NRA komentāra rakstīšanu Aivars maksā atsevišķi vai tas jau ir iekļauts pamatalgā?
10.augusts 2017, 14:47 Atbildēt
hha
Runā, ka par katru šādu saimnieka pasūtījuma rakstu maksājot prēmiju algas apmērā .
Kā nav kauna publikas priekšā tā pārdoties?
10.augusts 2017, 16:54 Atbildēt
kko ārdies Paider!
Tav saimnieks taču prasīja Prezidentam sarunu ierakstus

2. Ja savos publiskajos paziņojumos kā vienu no iesaistītajām personām esat domājis mani - Aivaru Lembergu, lūdzu darīt zināmu, konkrēti par kādām sarunām man jāsniedz skaidrojums. Kā jau norādīju iepriekš, manā rīcībā nav tās informācijas, kāda acīmredzot ir Jums, un tādēļ lūdzu izsniegt man Jūsu rīcībā esošos sarunu ierakstus, lai es varētu ar tiem iepazīties un sniegt saviem vēlētājiem un visai sabiedrībai savu skaidrojumu par tiem, jo nesaskatu par iespējamu skaidrot publikācijas plašsaziņas līdzekļos, par kuru izcelsmi un autentiskumu nav ziņu.
10.augusts 2017, 17:19 Atbildēt
ffakts
Par valsts noslēpumu
5.pants. Ziņas, kuras nevar būt valsts noslēpums

Aizliegts piešķirt valsts noslēpuma statusu un ierobežot pieejamību informācijai:

4) par noziedzības līmeni un tās statistiku, korupcijas gadījumiem, amatpersonu nelikumīgu rīcību;
10.augusts 2017, 17:29 Atbildēt
aautoram
Vai vel kāds arī tic śiem NRA pērkamajiem skribentiem? Jūs ar savu saimnieku jau paliekat smieklīgi
10.augusts 2017, 18:58 Atbildēt
nneblefo
nu, kas ir VALSTS noslēpums?
10.augusts 2017, 19:39 Atbildēt
IInta
Pirmo rindkopu tik izlasiiju. Sorry...
Kaads gan tur "valsts nosleepums", ja reiz advokaatu jau kaudzzem, dizho parlamentaarieti - nu jau galveno izmekleetaaju tai komsijai ieskaitot,, un nekas tachu taalak attistiibai - "lietas piesguushanai" tachu netika dariits?
Nav jau nozagta zaptes burcinja, par kuru draud cietums, bet gan tik vien kaa pieprihvatizaaets kaa naakas - "isitiajem saimniekiem" tachu rokaas......
10.augusts 2017, 20:38 Atbildēt