Pareizi ir, tāpat tajās skolās neko jēdzīgu neiemāca, jaunuļi labāk lai iet un mācās kādu noderīgu amatu.
Komentāri: Indriksone pieļauj iespēju samazināt vidusskolas ilgumu - ar 11 klasēm varētu pietikt
Pareizi ir, tāpat tajās skolās neko jēdzīgu neiemāca, jaunuļi labāk lai iet un mācās kādu noderīgu amatu.
Komentēt