Komentāri / Ja netiks risinātas pirmsskolas pedagogu nevienlīdzības problēmas, arodbiedrība lems par protestiem
 

9 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

PPidriķis Nīče ir laiks ir laiks
kleita šūta nesen, tu vēl to neesi iemācījusies valkāt, pūce no "ezītis miglā" norāda uz vārgu vēlmi izlīgt ar Pasauli.Labi, es ielikšu labu vārdu par tevi, staigā , sēdi, mierā.
13.janvāris, 20:54 Atbildēt
jjuhops
Pirmsskolas pedagogi gadu desmitiem nav tikuši pienācīgi novērtēti. Vienu brīdi valsts ierēdņu sarakstā parādījās dati par izglītību- pirmsskolas augstākā. Labi bērniņi, lakoti nadziņi- tas PSRS laikos un ne tikai tajos laikos ir stereotips! Pedagogu trūkums šajā nozarē- Rīgā!!! Rezultāts- ne visai adekvāti kadri...Īstenībā- šis ir Ļoti smags darbs gan psiholoģiski, gan fiziski.
13.janvāris, 21:25 Atbildēt
ccik var
vienlīdzība ar profesoriem??? vienlīdzība svarīga, laba lieta tračošanai, mācīties vajadzēja vienlīdzīgi
13.janvāris, 21:28 Atbildēt
jjuhops
Šuplinska nav adekvāts izglītības ministrs!- manā izpratnē.
13.janvāris, 21:32 Atbildēt
ddivi un sastiķējam
nelaikā atkal te lec uz ecešām... ministre tagad te zinātnes moikās iegriezusies un tālmācības montāz''a u stiķē'dsanā kā nu tā saprašana spēj, bet te attālināto skolotāju vēl attālāka laika bumba ar rūgšanu un aldziņām Par šote nav zbvaniņš zvanījis uz kakla- tur tagad lielās givis jagana inovāviju nanotehnoloģiskajās pavārgrāmatās, stringu maskās un pārspriedumos par kārtējo ekonomisko izrāvienu
13.janvāris, 21:47 Atbildēt
BBērnudārza audzinātāja
Šovakar Panorāmā izskanēja viedoklis, ka pirmsskolā esot vislielākā vardarbība pret bērniem. Jā, un vislielākā problēma esot vecie, novecojošie kadri. Sūtiet viņus pensijā jau no 55 gadiem, droši! Lai nāk jaunie, durvis jau sen atvērtas. Kāpēc nenāk???
13.janvāris, 22:27 Atbildēt
BBernudarzs
Vanagas kundze, varbut pietiks draudet ar streikiem utt. Varbut vienkarsi jarikojas BEIDZOT!
14.janvāris, 1:00 Atbildēt
TTrīs punkti
Likvidēt IZM!
14.janvāris, 3:04 Atbildēt
FFricis Vācietis
Vai šī latviešu sakne ir normāla! Noteikti nav normāla! Jau kuro gadu katru reizi sola streikot, bet ne reizi to nav izdarījuši. Tā dāmele ir traka kā visi latviešu sievišķi. Dumja, traka, melīga. Kā skolotāji tādu pacieš, viņa taču apkauno skolotājus ar savu streikošanas nestreikošanu. Bet varbūt skolotāji nav labāki, arī stulbeņi, ja to pacieš. Latvieši saprotams ir muļķi, pretīgi, bet vai tad tā ir jādara.
14.janvāris, 3:06 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!