Komentāri / Eksperts skarbi izsakās par skolēnu eksāmenu rezultātiem
 

6 komentāri

llapa
laimes zeme latvija ir vislabaka izglitibas sistema . latviesi ir visgudrakie uz planetas . esam dambrovska laimes zeme .
7.februāris, 13:23 Atbildēt
RRaimonds
Priecē, ka jaunās iecerētās izglītības satura un pārbaudījumu pārmaiņas paredz arī eksāmenu diferenciāciju pēc stundu skaita
□□□□□□□□□□□□□□
Nu bet vai tad tas nau absurds?. Ja kopējais rezultāts tiks fiksēts pēc OBLIGĀTĀ stundu, nevis pēc REĀLĀ stundu skaita šim priekšmetam (kurš apvieno gan skolu, gan pašmācību ) ..
Šitā metode tak veicinās tā saucamo "ēnu ekonomiku" ... nu jau arī skolās ...
7.februāris, 13:52 Atbildēt
BBbb
Varbūt nevajag samudrit izglītības programmu,tad arī rezultāti nekritīsies. Izrādās ,ka matemātika ir tik ļoti sarežģījusies ,ka vecās,labās Jeņča grāmatas neder ...
7.februāris, 13:58 Atbildēt
LLana
Nenormāli pārbaudes darbi , kurš tos sastāda, ja bērns ar normālām sekmēm un prātu nespēj izrēķināt. Varbūt jāsāk ar to.
7.februāris, 16:03 Atbildēt
oodshf
salīdzinot ASV un latviešu bērnu zināšanas latviešiem ir daudz dziļākas un bērni paši daudz zinošāki, bet kāpēc ar latatejas diplomu var tik dupsi noslaucīt bet ar asv pieņems jebkurā darbā?
8.februāris, 10:29 Atbildēt
KKuka
Interesanti zināt,kādēļ 80.gadu skolēnu matemātikas zināšanas bija labas un arī vērtējumi bija saprotami. Bija arī daži izņēmumi,bet tiem skolēniem tiešām bija kādas problēmas. Stundās tika iemācīts pamatīgs pamats,uz kura tad pēc tam arī veidoja tās modernās kompetences,bet kas notiek tagad? Nav nekādas sistēmas un pēctecības. Katra izdevniecība iespiež mācību grāmatas pēc atšķirīgiem principiem. Vienās viss ir sasteigts,bet citās visu velk kā gumiju. Tas pats Lielvārds- ja 1.-4.klasē matemātiku mācās pēc viņu grāmatām,tad.nonākot 5.klasē skolēns nespēs mācīties pēc Menča grāmatas,jo nebūs apguvis daļu vielas,kam jābūt jau apgūtai. Šī mūsu edošā haotiskā un gaidāmā utopiskā kompetenču izglītības sistēma mūsu bērnus pataisa par muļķiem,jo kādas var būt cilvēkbērnam kompetences,ja nav fundamentālu pamatzināšanu!!!
8.februāris, 12:43 Atbildēt