Komentāri / Kārtējais Krievu savienības protesta gājiens pulcē vairāk nekā 500 cilvēku
 

26 komentāri

FFēlis
Nelegālajiem, pārkāpjot Ženēvas konvenciju okupācijas laikā ievestajiem, imigrantiem jābūt izvestiem atpakaļ uz okupētājvalsti, nevis jāpieprasa okupācijas turpināšanos. Kāpēc vāciešus pēc kara patrieca pat no turienes, kur viņi bija gadsimtiem dzīvojuši, bet mums atstāja šo bumbu ar laika degli?
5.decembris 2019, 20:34 Atbildēt
NNepareizi
Cilveku tur nav vispār
5.decembris 2019, 20:34 Atbildēt
IIna
Kad beidzot sapratis ka dzivo Latvija un iebrauca nelikumigi.
5.decembris 2019, 21:02 Atbildēt
MMilda
Blusainā kucite ,iespejams tajos komunisma celtniecibas gados , šūpojās tēvam kulē kad tas brauca uz krieviju ,baltkrieviju ,ukrainu un citām brālīgām republikām vervēt strādniekus saviem uzņemumiem , veda tos uz Rīgu ,tūlit deva jaunu dzīvolkli utt , kucīte ina iespejams netika redzējusi tos ešelonus kuri regulari pienaca Rīga ar latviesu komunistu savervetiem komunisma celtniekiem , starp citu pašreizējie nodeveji gatavojas atkārtot savu tēvu ,vectevu " varoņdarbu " ievedot latvijā milijoniem islamistu un mērkaķu parazītu ,starpiba tikai starp sarkaniem nodevejiem un šodienas nodevejiem ir tā ka pirmie ieveda krievus lai tie strādatu ,bet šodienas velnkamisti ieved pasaules salašņas lai viņi te parazitetu un skepkavotu
5.decembris 2019, 21:22 Atbildēt
FFēlis
Tie, kuri brauca strādāt, iespējams, nav tas lielākais ļaunums. Nepāraudzināmi ir krievu militārie pensionāri un viņu ataudze. Tiem nacisms ir iebarots ar mātes pienu un tikai kaps viņus spēs labot. Žēl, ka ar viņu netīrajām smadzenēm tiks pieķēzīta kāda mūsu kapsētas zemīte.
6.decembris 2019, 7:30 Atbildēt
nnesmīdini
Visu viņš saprot, tikai lielkrievu šovinismam nav izdevīgi savas cūcības - noziegumus pret cilvēci atzīt un kaut ko sākt izlabot...
5.decembris 2019, 23:04 Atbildēt
rrusdebilajai maukai
Osvencimas komandants arī domāja, ka rīkojas likumīgi, tu ruisdebilā rusnacistu uts. Nirnbergas tribunāls gan lēma citādi.
6.decembris 2019, 3:11 Atbildēt
kkolaboranti
Valsts valoda ir latviešu, nevis krievu vai kādā cita valoda. Esam noguruši no tautas satraukuma, vai nav aizvainota kāda persona vai kultūra. Cittautiešiem, nevis latviešiem ir jāpielāgojas! Pieņemiet to, vai brauciet prom! Izejot no tā, ja vēlaties kļūt par daļu no mūsu sabiedrības – mācieties valodu. Latvija patiešām ir maza valsts, bet tas ir liels trumpis, jo īstenot progresīvu, modernu politiku, kas ir labvēlīga visiem iedzīvotājiem, mums ir daudz vieglāk nekā jebkurā lielā valstī. Tā kā, pieņemiet valsti, kuru esat izvēlējušies, vai meklējiet savu valsti citā pasaules daļā.
5.decembris 2019, 21:05 Atbildēt
SSkolotāja
Tā vietā, lai cītīgi mācītos valsts valodu, staigā un bļaustās! Viņiem ,redziet ,pienākas! Kāpēc padomju laikā latviešu bērni varēja iemācīties krievu valodu, bet krievu bērni šodien,redziet, nevar! Par grūtu? Tieši tik pat stundu viņiem ir latviešu valodā nodrošinātas skolās, cik agrāk mums bija krievu valodas ( 6 st. nedēļā)! Un esam apguvuši ļoti labi šo valodu! Darīšanas vaina! Var arī priekšmetu apgūt, ja grib!
5.decembris 2019, 21:08 Atbildēt
nnekas personisks
ir cilvēki,kas dzīvo šeit , bez intelekta,tie nav krievu tīrasiņu atvases,tie ir tie,kas citu kultūru un valodu nekad neuztvers un neakceptēs,iespējams tie ir ,,boļševiki,,....Krievu tauta ir dziļi saknēs intelektuāla tauta.
5.decembris 2019, 21:54 Atbildēt
nnepievērsiet viņiem
uzmanību!Kas tā vispār par krievu savienību,kuru pārstāv vieni vienīgi krievvalodīgie ebreji.Tāpat,kā Saskaņu RD un Saeimā.Lai viņi izklaidējas.
5.decembris 2019, 22:07 Atbildēt
mmans biezs vārds
Allaž vieni un tie paši ģīmji, vieni un tie paši apbižotie. Tieši viņu dēļ trīsdesmit gadus pēc neatkarības atjaunošanas Latvijā joprojām ir vietas, kur latviešu valodu nesaprot ...
5.decembris 2019, 22:55 Atbildēt
LLĀČPLĒSIS
ČUMUDAN_VOGZAL:))))))))))
5.decembris 2019, 23:03 Atbildēt
ggarlībs
Kad būs starptautiska tiesa pret putinismu - lielkrievu šovinismu - krievu pasaules noziegumiem pret cilvēci un okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošo seku novākšana?
5.decembris 2019, 23:07 Atbildēt
eevertsojars
analizē pēc fakta-iedz.sk.pēc tautības Latvijā ... eksistē LKS-Latv. KRIEVU Sav. ...BET, ja dažādu iemeslu dēļ UN rēķini to pieļauj (par nepatiku vald. koal)....var izveidoties spēcīgs (pašlaik abstrakts) ... :) oponents - Latvijas KRIEVU VALODAS Savienība
5.decembris 2019, 23:15 Atbildēt
AAivars
Kremlini aktivizējušies ,Maskovijas sūtnis atvedis jaunu kokaīna kravu! Kur Latvijas Drošības dienesti ?
5.decembris 2019, 23:18 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Krievu okupantu agonija!!!
6.decembris 2019, 0:08 Atbildēt
AABC
Viņi paši nemaz nezina kas īsti viņi ir ... ne īsti Latvijas krievvalodīgie, ne īsti Krievijas krievi. Krievijas karogi, visticamāk, norāda uz to, ka viņi ir Krievijas līdzpilsoņi, kas apmaldījušies Latvijā ...
6.decembris 2019, 0:54 Atbildēt
ppastalatejas hronikas
Malači, ka cīnās! Man arī krievu valoda patīk, ļoti feina.
6.decembris 2019, 1:31 Atbildēt
rrusdebilatejas rusdaunisms
Es esmu rusanacistu rusdebils rusrdaunis lapots urla tibla utainais rusokupantelis rusnacistu rusatkritums. Heil Hitler!
6.decembris 2019, 3:08 Atbildēt
NNRA rusdebilie atejas
cenšas traucēt atbildes pievienošanu, pisu dirsā NRA rusdauņus un pievienoju atbidi kā jaunu komentāru. Nekādi ''latviešu komunisti'' nekādus padomju migrantus neverbvēja. Baltijas rusifikācija bija PSSR politika, ko veidoja Maskavā. Un PSRS arī nebija tā, ka valdība mēģina cilvēku pierunāt, bet cilvēks var atteikties. Kas saņēma norīkojumu, tie arī te atlīda.
6.decembris 2019, 3:19 Atbildēt
MMūsu sirdsdraugi
Brauca ,brauca latvieši pakaļ krueviem uz krieviju ,baltkrieviju ,sūtija savas automašinas ar ko pārvest mantas , visās malās krievija bija izlimeti sludinajumi ar darba piedāvajumiem latvijā , man to stāstija pazīstami krievi , tie nebija okupanti un kur nu viņu latvija dzimušie bērni un mazbērni , un krievus brīvā latvija ielaida latvieši un viņu ulmanis , bet krievus uz ienākšanu latvija izprovoceja biedris hitlers un vina rietumu sabiedrotie , bet latviju staļinam un okupacijai Jaltā pārdeva asv un anglija , mūsu lielie draugi un sabiedrotie un pēc tam lēja un lej krokodila asaras par nabaga okupētām pastaliņām !
6.decembris 2019, 7:40 Atbildēt
ffff
Ja kaut ko stāsta krievs, tas jauztver gluži pretēji. Baltija priekš viņiem bija Eiropa.
6.decembris 2019, 9:12 Atbildēt
SSkaldi un laupi
Manuprat vajag provocet naidu latviesuem pret krievuem ,pa to laiku var netrauceti zagt ,laupīt , ievest islāmistus un citus atkritumus , dāvinat asv bankas , pirkt nato lūžnus un pastrādat citas nelietības , tas butu drausmigi ja latvieši kopa ar krieviem izietu ielās cīņa pret oikbandītiem , tiesiskas valsts noliedzējiem , kampējiem , korumpantiem ,dienaszagliem un tamlidzīgām salašņām !
6.decembris 2019, 5:30 Atbildēt
FFēlis
...un visi draudzīgi sarunātos krieviski. Pats saproti, ka latvietim tas nav pieņemami, tādēļ pie šodienas situācijas vainojami tieši okupanti.
6.decembris 2019, 7:39 Atbildēt
ZZigis L
Sametīsim naudu 500 biļetēm uz muhosranku!
6.decembris 2019, 16:08 Atbildēt