Komentāri / Kitenbergs: Pārāk daudz reformu vienlaikus rada šaubas par kvalitāti
 

7 komentāri

ssēlis
Visa sačakarēšana , tas ir galvenais reformu pamats, lai demonstrētu ,ka kaut ko dara, bet patiesībā kļūst aizvien sliktāk, labs piemērs, veselība un izglītība!
2.decembris 2019, 7:53 Atbildēt
ggoga
Kā labi audzināts cilvēks, jaunietis nepiemin vārdu haoss un bardaks.... bet citos apstākļos jau tāda ministre nespētu izdzīvot, tikai tad tā jūtas labi gana saduļķotos 'ūdeņos. Tad te izpaužaas līderība, spējas vēl vairāk kaut ko sagraut un rast sev sekot spējīgus darboņas galmā, j Nav jau vienkāŗši no miskastes atrast īstos
2.decembris 2019, 8:06 Atbildēt
LLasītāja I
Neviens arī neizvērtē, cik tās saucamās reformas ir vērtīgas valsts ekonomikai un cilvēkiem, pats pēdējais jau ir cilvēki, kuri atsevišķiem ierēdņiem un ministriem vispār neinteresē, vislielākās darbības notiek viņu pašu ideju lobēšanai, kuras arī citreiz nav praktiskas.
2.decembris 2019, 9:18 Atbildēt
LLatvietis
Kas noticis ar Kuldīgu. Egles atklāšanā, sneguračkas rinķo ap egli, ziemassvētku vecītis atbrauc ar karietes auto ar rus numurzīmēm.
Bērziņa- varbūt uz nākošā gada sagaidīšanu būs jāskatās putina uzruna plk 23.00???
2.decembris 2019, 9:31 Atbildēt
DDiletants
Laba intervija. Piemetīšu vēl 0.02 USD no savas puses.
Ir tāds interesants aspekts ar Latvijas doktorantūras studentiem. Principā tiek pieņemts, ka cilvēks, kas uz to parakstās, iepriekš ir savācis pietiekami daudz informācijas un apzinās, uz ko iet. Reāli ir tā, ka doktorantūrā stājas, to pabeidz un disertāciju aizstāv cilvēki, kuriem varbūt to nevajadzētu darīt. Jo viņu tālākā dzīve šajā brīdī ir nevis atrisinājusies, bet gan sarežģīta. Es runāju par intravertiem cilvēkiem, kuriem ir iekšā apgūt prasmes risināt sarežģītas problēmas noteiktā jomā. Bet galīgi nav vēlmes rakstīt projektus, startēt konkursos, stāvēt auditorijas priekšā - viss tas, kas a priori tiek sagaidīts no jaunā zinātnieka. Kad saproti, ka to būs jādara visu atlikušo dzīvi... un Tevi kā Dr. grāda īpašnieku attiecīgajā industrijā kā algotu darbinieku vairs īsti nevajag (overkvalifikācija). Būtībā cilvēks ir izniekojis 3-4 vai vairāk savas dzīves gadus un valsts - resursus doktorantūras programmā. Bet būtu pieticis iestājpārrunās novērtēt šos aspektus un rekomendēt tomēr nestāties.
2.decembris 2019, 13:20 Atbildēt
PPārmaiņas
Ļoti gaidu, kad zinātnieks nozīmēs personība, kas atradis ilgstpējīgu veidu kā sabiedrībai dzīvot (nevis efektīvs skrējējs pakaļ "dzīvei kā rietumos")
4.decembris 2019, 12:18 Atbildēt
KKozis
Latvijā jau 20 gadus notiek vienas vienīgas nepārtrauktas reformas.
Kādreiz, tūlīt pēc atmodas, modē bija prasīt rakstīt biznesa projektus, tagad kaut kā vairs nerunā par tiem. Toreiz, nu, labi, uzrakstīji, sāki to realizēt, ieguldīji līdzekļus,pēc mēneša Saeima pieņēma likumu, vai pat vairākus, ar kuriem gan tavs projekts, gan bizness bija pagalam.
Un tā nepārtraukti līdz šim laikam. Un pamēģini, piemēram, Rīgā, uzsākt kādu biznesu ja tas būs saistīts kaut kāda veidā ar Rīgas būvvaldi. Tā ir pilnīgi neprognozējama iestāde, kur Saeimas likumi nestrādā, ko grib, to dara, nav vienādas attieksmes pret biznesa partneriem, vienu vārdu sakot, izcils bardaks, ne iestāde. Kārtību tur nosaka nevis būvspeciālisti, bet ģeogrāfi un juristi. Un tā - ne tikai tur. Tāpēc jau ļaudis mūk no šī bardaka, jo grib dzīvot saprotamos apstākļos, nevis ierēdņu iegribu pasaulē.
5.decembris 2019, 0:58 Atbildēt