Komentāri / Soli tuvāk valsts apmaksātai izglītībai tikai valsts valodā
 

18 komentāri

eehhh
To vajadzēja izdarīt jau pēc 2004.gada! Nebūtu šodienas problēmu ar krievvalodīgajiem musinātājiem.
24.septembris 2019, 6:52 Atbildēt
jjoske
ko esi apēdis?
24.septembris 2019, 11:21 Atbildēt
LLibertārietis
Статья 26 {{ KRIEVIJAS KONSTITŪCIJA }}

1. Каждый вправе определять и указывать свою национальную принадлежность. Никто не может быть принужден к определению и указанию своей национальной принадлежности.

2. Каждый имеет право на пользование родным языком, на свободный выбор языка общения, воспитания, обучения и творчества.
24.septembris 2019, 10:41 Atbildēt
PPirktspēja
Tātad, vieslektoriem obligāts tulks.:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
24.septembris 2019, 6:58 Atbildēt
IIchaks
Jhaaa,vinjam obhligāti bhrīvi jhārunā gan ivrītā ,gan latviski :((((((((((((***
24.septembris 2019, 7:33 Atbildēt
aanekdotes par igauņiem
Ir kaudze ar anekdotēm par igauņu lielo lēnumu, bet ir reāla sajūta, ka šajās anekdotēs tautība igaunis pelnīti būtu jāaizstāj ar citu - latvietis valdībā.
24.septembris 2019, 9:38 Atbildēt
OOkupācijas palieku likvidēšana
Nu ja, tikai 30 gadi pagājuši pēc okupācijas beigšanās, bet šie JAU plāno likvidēt okupācijas palieku - 40% valsts apmaksātās skolās beidzot pāriet no vienas mūsu valstī īpaši priviliģētas tautības apmācības valodas uz apmācībām valsts valodā. Šķiet, ka vēl pēc 30 gadiem beidzot sadūšosies to arī izdarīt.
24.septembris 2019, 9:42 Atbildēt
LLibertārietis
valsts apmaksātās ??? tāpēc smirdīga valsts nredrīkst ievakt ne centa ""izglītības nodokļa"" no tiem kas paši organizēs savu bērnu apmacību-- un tāpat smirdoša valstys vned5rīkstēs bāzt savu nerīro snuķi ne izglītības saturā ,ne macīšanas netodēs -- vieswpar smirdsīga valstds nedrīkstēs privātapmācībā jaukties ....
24.septembris 2019, 9:43 Atbildēt
JJauni neprot valsts valodu
Mums darbā piegādāja ūdeni no vienas no valstī vadošajām ūdens piegādātāju firmām. Jauni puiši ap gadiem 20-25. Neprata un negribēja prast nevienu vārdu valsts valodā. Un šādi gadījumi nav retums. Kādi vēl jautājumi par pāreju uz mācībām valsts valodā.
24.septembris 2019, 9:45 Atbildēt
SShadowVoice
Iespējams ka kāda daļa arī neprot, tomēr pazīstu vairākus, kas brīvi ne-latviešus, kas brīvi runā literārā latviešu valodā, bet - nekad to nelieto, ja vien ar varu netiek piespiesti. Kāpēc - paskatieties apkārt un redzēsiet.
Pašlaik valsts iet tieši šo ceļu: izaudzināt paaudzi, kas labi zina latviešu valodu un - to ienīst tik ļoti, ka atsakās to lietot. Cēls mērķis? Nē, vienkārši lai noturētos pie siles politiķi pārdod naidu pret visu krievisko. Kāds būs ilgtermiņa rezulāts - tas jau viņus neinteresē.
24.septembris 2019, 10:02 Atbildēt
ppar izglītību
Vai tiešām mūždien jāraksta šie smieklīgie teikumi, par to perfekto zināšanu, un to totālo nerunāšanu? Iespējams, ka tavās politiskās aprindās, kuras cīnās par vienoto sadalīto ir kāds, kas kaut cik prot, tomēr jāsaka, ka cilvēka dabā ir izmantot to, ko viņš prot. Tāpēc runāt par to perfekto zināšanu un totālo nerunāšanu ir smieklīgi. Visumā nelatviešu vidu, pat to, kas domā, ka prot, latviešu valodas zināšanas ir nožēlojami viduvējas.
24.septembris 2019, 10:41 Atbildēt
LLibertārietis
ej tu dirst ar savu ''valstsvalodu"" --dirsā sev to iebāz !!

MAN-labam katvietim ir TIESĪBAS iesniegt dojunentus ''valsts iestadei "" ''valstsvalodā""

Bet man nav pienākuma ar TEVI --ZĪDISKI SMIRTDOŠO PIDERASELI -- KONUMICĒT KAUTKADA UTAINA ZĪDIŅA ''ATĻAUTAJĀS VALODĀS "" EJ DIRST --- ESMU BRĪVS LIETOT DAJEBKURU MAN PATĪKAMU VALODU --- TAVas gaLVCAS TARAKĀNI NEDR5ĪKST IEROBEŽOT LATVIEŠA BRĪVĪBU UZ JEBKĀDU VALODU --- NOSITĪŠU JA NEVIETA PĻŪTĪSI PAR VALSTSVALODU NEVIETĀ --- TĀ IR AIZ VALSTS IESTĀŽU SIENĀM KA DEBILO ABORIGĒNU PRIV9ILĒGIJA DAROT ''VALSTS DARBU""

TĀPĒC AIZVER ŽAUNAS -- LOPAS VALSTASVALODĪGAIS --LATVĀŅU PIDRA KAUTKĀDA NE LATVIETIS TE ŽĪDISKU FALŠU FILOZOFIJU SMIRDINA..... NO PASARAN !!!
24.septembris 2019, 10:51 Atbildēt
LLibertārietis
par ko tad '';valsts maksā"" ??? NE JAU PAR IZGLĪTĪBU --- pideraseļi maksā ''par sistēmu uzturēšanu"" ''par parazītu uzturēšanu"" , ""par paverdzoinato skolotāju turēšanu par ''budžeta ķilniekiem'' --- tikai ne par REĀLO IZGLĪTĪBU
24.septembris 2019, 9:48 Atbildēt
SShadowVoice
Jo tālāk, jo aprobežotāka kļūst latviešu sabiedrība. Vēl 100 gadus atpakaļ tai pašā Saeimā ļaudis uzstājās un diskutēja vairākās valodās....
Pateicoties modernai izglītībai un latviskai valsts vadīšanai - latvieši nespēj lāga zināt nedz krievu, nedz vāciešu valodu ;-)
Skumji, bet vienīgais uz kā Latvija pastāv - uz akla naida pret jebko krievisko. Tas ir vienīgais latviešus vienojošais faktors ;-) Nedz ekonomika, nedz valsts, nekas tikai kā naids.
24.septembris 2019, 9:57 Atbildēt
LLibertārietis
Расхожей фразой обеспечась,
враждебна жизни и природе,
при несвободе мразь и нечисть
свободней в пастыри выходит.

* * *
Где лгут и себе, и друг другу,
и память не служит уму,
история ходит по кругу
из крови – по грязи – во тьму.
* * *

Цветут махрово и упрямо
плодов прогресса семена:
снобизм плебея, чванство хама,
высокомерие гавна.

* * *
24.septembris 2019, 10:04 Atbildēt
ppar izglītību
Kas tas tāds par murgojumu par to Bābeles torni Saeimā? Latviešu valodu cik necik prata visi, izņemot baltvāciešus - tie latviski prata perfekti vairumā gadījumu, jo tas ir vāciešu dabā, apgūt zināšanas, kuras viņam vēl nav. Tas ir par iemeslu Vācijas straujam uzplaukumam pēc kara. Protams, kā raksta vēsturnieki, tie vācu ierēdņi Rīgā vēl neatkarības sākumā vēl mēģināja "nesaprast" latviski, bet jaunā valdība neceremonējās - viņus vienkārši atlaida kā nepiemērotus darbam. Pēc Ulmaņa zemes reformas tas nebija iedomājams, ka baltvācieši neprastu latviski. Viņi nevēlējās atgriezties kara izpostītajā Vācijā.
24.septembris 2019, 10:48 Atbildēt
LLīvmane
Sen bija laiks! Pietiek ražot minoritātes par valsts naudu!
24.septembris 2019, 10:06 Atbildēt
AAndris Saulite
Чёрный Карлис (Pink Floyd и Чёрный Ворон)
www.youtube.com/watch?v=BpS3k0HD6i8
24.septembris 2019, 10:15 Atbildēt