Komentāri / LU skandāls: tiesa ierosinājusi lietu par Muižniekam nelabvēlīgo valdības lēmumu
 

16 komentāri

kkika
Jācer, ka tiesa izturēs Bordāna spiedienu un atcels šo nelikumīgo rīkojumu. Viņš kā tieslietu ministrs nedrīkstēja valdības sēdē un jau iepriekš paziņot, ka teisas spriedums būšot par labu valdībai.
6.septembris 2019, 10:50 Atbildēt
RRoberts Smilga
Par to vai MK lēmums ir likumīgs vai nelikumīgs izlems tiesa nevis lielas un mazas kikas.
6.septembris 2019, 12:06 Atbildēt
AAleluja
Izskatās, kā Bordelis stūrē uz totālu fiasko, ja tiesa atzīs Muižnieka atstādināšanu par nelikumīgu. Ja tieslietu ministrs bīda nelikumīgu lēmumu valdībā, par kādu bezkompromisa tiesiskumu vispār ir runa?
6.septembris 2019, 11:44 Atbildēt
SShadowVoice
Nu ko gan vēl var gadīt no valdības, kur viens tipiņš jau DIVĀS tiesas instancēs atzīts par vainīgu kredītiestādes izzagšanā? Ja nekļūdos, tad šāds tipiņš vada Budžeta komisiju... Un pārējie neko labāki nav ;-)
Ak jā, Veiksmes Zeme, kur latvieši ievēlēja savus labākos pārstāvjus... Hmmm, ja tādi ir tie labākie... tad kādi ir pārējie?
6.septembris 2019, 11:57 Atbildēt
SShadowVoice
Lielais kašķis par iespēju kontrolēt un tādējādi gūt personiskos labumus no LU finansēm turpinās. Kā jūs domājiet, vai tiešām ļaudis izmisīgi cenšas kļūt par LU rektoru, lai būtiski uzlabotu macību processu un pārtiktu no oficiālās algas (kas nebūt nav maza), vai kāda savādāka iemesla dēļ ;-)....?
6.septembris 2019, 11:54 Atbildēt
IIna
Apsveicu Muižnieku ar uzvaru , tatār , vari nezvanīt uz Tiesu !
6.septembris 2019, 11:56 Atbildēt
aaaa
30 gados te viss ir nolaists uz grunti - augstskolas, būvniecība, izglītība, medicīna u.t.t.. Grūti būs būs atrast to kas nav nolaists. ZZS taisās restartēties? Kam te vairs vajag vecos, labos mierīga ceļa gājējus? To kas visai mierīgā ceļā ir nolaists uz grunti vairs tāpat, mierīgā ceļā, atpakaļ dabūt nemaz nevar. Tā ka, sācies ir revolūciju un skandālu laiks. Kas to zin kas tam apakšā un redzēs ko tas nesīs bet ar mierīgajiem manuprāt ir cauri.
6.septembris 2019, 12:40 Atbildēt
MMurrey
[30 gados te viss ir nolaists uz grunti - augstskolas, būvniecība, izglītība, medicīna u.t.t.. Grūti būs būs atrast to kas nav nolaists. ZZS taisās restartēties?]
Nolaišana nenotika ZZS valdības, bet gan Latvijas ceļa, Vienotības u.c. valdību laikā. ZZS valdības laikā sākās augšupeja, ko pārtrauca pašreizējās Saeimas ievēlēšana.
29.septembris 2019, 14:22 Atbildēt
UUdo Ulbergs
Kas būtu noticis, ja nebūtu pielīdējs Kļaviņš iespiedzies un Muižnieks nebūtu slims nelietis? Pretēji LU Satversmes sapulces 2019. gada 24. maija sēdē paziņotajam balsošanas rezultātam, ka nav ievēlēts neviens no kandidātiem, Satversmes sapulces priekšsēdētājs M. Kļaviņš vienpersoniski paziņoja, ka ir ievēlēts I.Muižnieks. M.Kļaviņam šādu paziņojumu nebija nekāda tiesiska pamata izdarīt, jo LU rektora amata kandidāts I.Muižnieks par viņa ievēlēšanu LU rektora amatā nebija saņēmis klātesošo LU Satversmes sapulces dalībnieku balsu vairākumu, turklāt “pret” viņa ievēlēšanu LU rektora amatā bija balsojuši vairāk dalībnieku nekā “par”. Muižniekam vajadzēja pielīdēju Kļaviņu apturēt, bet tas nenotika. Muižnieks ne tikai viņu neapturēja, bet sarīkoja jaunas mahinācijas. Secinājums - neglābjams nelietis! Tāpēc ir pelnījis, kā parasti, labu krēslu latviešu sētā. Latvieši mīl neliešus! Latviešu smirdošā inteliģence ļoti ļoti mīl neliešus!
6.septembris 2019, 12:56 Atbildēt
DDāvids
Latviešu inteliģence, cienītais kungs, nav smirdoša. Un tā nebūt nemīl neliešus
7.septembris 2019, 11:17 Atbildēt
vvispār
šito valdību miskastē un Kučinski atpakaļ par premjeru. Lai nu kādiem tas dikti nepatiks, bet tas cilvēks vispirms padomāja, kad runāja un darīja. Šitā amerikāniskā grabēšana un zobu zibināšana pie mums neder. Kariņš nespēj savu komandu savaldīt, kur nu vēl novadīt...
6.septembris 2019, 13:20 Atbildēt
YYes
Kariņš nezin, kas ir vecā padomju činavnieku skola - Bordāns viens pats ir ko vērts!
6.septembris 2019, 15:26 Atbildēt
IIZM
Sapuvusi vadība
6.septembris 2019, 13:30 Atbildēt
OOkšķeris
Starp valsts augstskolu rektoriem lielākos ienākumus guvušais Ribickis pērn saņēmis 204 928 eiro. Otrie lielākie ienākumi pērn bijuši bija Rīgas Stradiņa universitātes rektoram Aigaram Pētersonam. Viņš pagājušajā gadā nopelnījis 159 530 eiro, kas ir par 24 156 eiro vairāk nekā gadu iepriekš. Savukārt trešie lielākie ienākumi pērn bijuši Latvijas Universitātes (LU) rektoram Indriķim Muižniekam. Viņa ienākumi pērn bija 112 333 eiro.
6.septembris 2019, 13:39 Atbildēt
KKuilis
Muižnieks noteikti ir psihiski nevesels. LU cilvēkiem vajag uzmanīties, jo viņš var pastrādāt kādu fizisku ekscesu, apdraudot kolēģu elpošanu un dzīves baudīšanu.
6.septembris 2019, 14:46 Atbildēt
YYes
Brdān, tu skaties, - tavi savtīgie izgājieni krājas, vadzis lūzīs, un tu būsi uz pakaļas.
6.septembris 2019, 15:24 Atbildēt