Komentāri / Levits: Jārod risinājums gados jaunu pedagogu piesaistei
 

28 komentāri

eelementāri
Jāslēdz robežas un visiem jāatņem pases. Vajadzīgo profesiju darbiniekus jāsagatavo plānveidā un piespiedu kārtā.
30.augusts, 21:51 Atbildēt
JJozis
Nebūs daudz skolotāju, ja viņš nevar vērtēt skolēna sekmes objekt'vi, bet jāvērtē tikai pozitīvi, jo skolao nedrīkst būt daudz nesekmīgo. Tas jadara pat tad, ja skolēns demonstratīvi nemācās. Arī pie mums skolās ir 2x2=22 sindroms, skaties klipu sapratīsi. Labs skolotājs neies skolā darīt to darbu, kurš jāizdara ģimenei - jāstimulē mācīties, bet sliņķus nav jēgas skolot.
30.augusts, 22:04 Atbildēt
PPirktspēja
Sutanās?
30.augusts, 22:06 Atbildēt
KKomentārs
Maksaa naudu,un skolotaaji buus,bet naudas nav,taatad nekas nebuus,nu kaads tad veel bazars?
30.augusts, 22:12 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Egils Levits ir iespējams VISU LAIKU par LATVIEŠIEM domājošais prezidents Latvijas vēsturē!!! Viņš ģļēvi krievu okupantam vairs neatdotu Latviju bez neviena šāviena kā mīkstais Kārlis Ulmanis!!!
30.augusts, 22:26 Atbildēt
KKomentārs
Daarzeni! krievsi nemaz netaisaas uzbrukt
30.augusts, 22:39 Atbildēt
mmugurkauls bez kartupeļa
tavai zināšanai tavam žīdam 'levitam' jūs visi esat goijas, kuri ir jāčakarē, jāčakarē un vēlreiz jāčakarē. To viņš arī ne mirkli nekavēsies darīt. Piemini manus vārdus!
31.augusts, 0:34 Atbildēt
VVēsture nemāca
Vēsture mēdz atkārtoties , ari hoholi krimu atdeva bez neviena šāviena un tagad brec par okupāciju ! Par mīkstumu jsu vēl zinātnieki strīdas ...
31.augusts, 5:43 Atbildēt
RRaimonds
Tavs levits ir visu laiku stulbākais prezidents,kas bez 5 padomniekiem pat nopirsties nevar! Lai viņš maksā tiem padomniekiem tik pat cik skolotājiem un viņav būs problēmas ar padomnieku piesaisti.
31.augusts, 9:52 Atbildēt
ddrusku pasmaida
nu runatajs jau vins ir.bet lai berns butu sekmigsmacibasun velak veiksmigs dzivee vina vecakiem butu jadzivo kopaa ar bernu,nevis jaatstaj omitem,vienam vecakam un jabrauc uz arzemem stradat.tapat skolotaji par savu darbu domaju,ka grib kartigu atalgojumu,tapat,ka vina pasa padomnieki,vins...skaistus vardus jau veltit meskatrs varam sabiedriskaa vietaa.
2.septembris, 10:34 Atbildēt
AABCD
'. . .turpināt sabiedrībai skaidrot pedagogu profesijas nozīmi.' Sabiedrībai nevajag skaidrot pedagogu profesijas nozīmi, jo sabiedrība to ļoti labi izprot. Jāskaidro to ir valdībai, jo valdība laikam jau nesaprot to, un atļaujas maksāt pedagogiem smieklīgi zemu atalgojumu. Izskatās, ka 'neizprot' sakarību starp zemo atalgojumu un pedagogu iztrūkumu. Prezidentam gan nebija problēmas atrast padomniekus ar aptuveni 4000.00 eiro atalgojumu mēnesī.
30.augusts, 22:31 Atbildēt
PPadomnieks
Ko tu gribi no tik neaptesta prezidenta kuram nav sava prāta un vajadzigi tik taudz padomnieki arī juridiskos jautajumos ! Piekritu ,levics ari saviem padomniekiem vareja maksat tikpat cik skolotajiem un tad gudri muldēt par piesaistem
31.augusts, 5:49 Atbildēt
KKomentārs
lowushka ir korupcijas teevs.lv.wikipedia.org/wik..ru_uzskait%C4%ABjums
30.augusts, 23:04 Atbildēt
zzzx
KAMĒR 9.KLASES izglītību ieguvušie ugunsdzēsēji, karavīri, arī medmāsas ar vidējo saņems daudz vairāk nekā skolotājs ar augstāko, tikmēr nekā
30.augusts, 23:33 Atbildēt
JJumu
Partijām jāpiešķir lielāks finansējums, kādi tur var būt skolotāji.
31.augusts, 3:36 Atbildēt
RRaimonds
++++++++++++++++++++++++++++++++++
31.augusts, 9:46 Atbildēt
BBijusī skolotāja
Tikai adekvāta un stimulējoša samaksa par darbu!
31.augusts, 3:45 Atbildēt
NNodeveja laimdota
Kas tur ko domāt ,katru dienu eiropā kontrabandisti ieved simtiem jaunu pedadagogu , atliek tikai sūtit jūdas tiem pakaļ ,latvija zels un plauks !
31.augusts, 5:37 Atbildēt
ttā jau
kas mācīs un ārstēs nekauņas............smags jautājums vienlīdzības kliedzējiem. Vienlīdzībai jābūt tiesiskumā.Manā gultā gulties un piespiest draudzēties..........nesanāks
31.augusts, 7:42 Atbildēt
iiz folkloras
'Tukša muca tālu skan' .Ne jau valodā ir problēma,bet pedagogu darba novērtējumā no VALDĪBAS ,kura ir ZEM vidējās algas valstī (700+).Par kādu prestižu runā prezidents ???
31.augusts, 9:16 Atbildēt
IInta
Esmu lepna, jo mums beidzot pēc vairākiem neveiksmīgiem gadiem ir lielisks Prezidents! Lai spēks , izturība un veiksme pavada Egilu Levita kungu!
31.augusts, 9:41 Atbildēt
AAnita
,,Tukša muca tālu skan'' ir tavs mīļai levita žīda kungs.
31.augusts, 9:44 Atbildēt
RRaimonds
Nabaga Latvija! Nu šitik stulbs prezidents Latvijas vēsturē vēl nav bijis,pat ar savu lielo padomnieku armiju!!! Tas risinājums,stulbais žīd un padomnieču pisēj,sen jau ir zināms.Mazāk bāžiet savās bezdibens kabatās un atliks nauda ko pacelt skolotāju algas,un tad nebūs problēmas,kur dabūt skolotājus.ebāz to savā lisajā žīda paurī!!!
31.augusts, 9:41 Atbildēt
IInāra
Kā var tā gānīties!!! Par prezidentu...nē, man trūkst vārdu...kas jūs esat, bļauri, rupekļi?
31.augusts, 11:00 Atbildēt
CCetri tūkstoši
Tu esi tā piegulētāja inara kucite ?
31.augusts, 12:07 Atbildēt
llibertārietis
Viņš nav nekāds prezidents!!! Viņš ir stulbs saeimas ieliktenis.Pat Bērziņš un Vējonis bija par viņu gudrāki,vismaz nelīda sabiedrībā ar savām muļķīgajām idejām.Šis kā paver muti,tā ārā nāk kārtējā stulbība.Būtu labāk ēdis vai drāzis savu kūciņu!
31.augusts, 16:33 Atbildēt
BBbbbb
Labāk pievērst uzmanību ğimenēm!lkā viņi audzina bērnus!ja bērnā nebūs visatļautība bet zinās savus pienākumus,skolotājiem būs pozitīva vide kur strādāt!cieš tie daži pozitīvie bērni!kam patīk strādāt ar problēmām...????
1.septembris, 9:01 Atbildēt
NNormunds Vīrs
Jo vairāk "optimizētu" skolu Latvijā, jo optimistiskāk skats uz jauno pedagogu nākotni Latvijā.
1.septembris, 9:08 Atbildēt