Komentāri / LIZDA sašutusi par valdības ieceri pedagogu algu paaugstināšanu sākt vien no 2020. gada
 

14 komentāri

sskolnieks
Paši skolotāji taču balsoja par šo saeimu un varbūt ka saņēma populistus.......kuri liekas ka tagad neslēpti "uzmet"skolotājus.
Paši pūta paši dega
15.aprīlis, 14:35 Atbildēt
BBraTella
Kāds vēl algas pielikums, ja budžetā ir deficīts...
15.aprīlis, 14:52 Atbildēt
ĀĀrietis
Musu prioritates ir kars ar krieviju un asinainu demokratiju dibināšana visa pasaulē !
15.aprīlis, 15:41 Atbildēt
rraiwiic
Tas, nav no mums atkarīgs, ka kaimiņvalstī ir agresīvs, autoritārs režīms, kurš kopš 2008. gada iebrucis 2 kaimiņvalstīs (Ukrainā un Gruzijā) un noslepkavojusi vairāk nekā 11000 cilvēku.
15.aprīlis, 18:14 Atbildēt
VValdis
Cik valstis ir iebrukuši mieru mīloša asv un nato , cik milijonus ir nogalinajusi šie banditiskie grupejumi ? Lībija ,iraka ,afganistāna ,sīrija ,utt,utt visa pasaulē ? Tev smerdeli pašam nepaliek nelabi no saviem murgiem? Ukraina notiek pilsonu kars ,bet gruzija agrexori bija gruzinu smerdeļi !
17.aprīlis, 23:04 Atbildēt
AAsus
Грузины сами нарвались -не фига было лезть с пушками в Северную Осетию. им еще повезло, что их Тбилиси оставили целым. Зато США - демократы - разбомбили Югославию, Ливию. Но Россия окрепла и в Сирии США ждал облом. И в Венесуэле будет облом. И на Украине будет облом. И с Северным потоком 2 США будет облом. И с Крымом облом - везде полный облом.
15.aprīlis, 20:37 Atbildēt
UUdo Ulbergs
Jautājums “Vai skolotāji ir pelnījuši algas pielikumu?” ir sāpīgs, taču nav nepolitkorekts. Tāds jautājums ir objektīvi pamatots. Tautas jaunākās paaudzes (“6.oktobra paaudzes”) attīstības līmenis ir viskonkrētākais iegansts uzdot minēto jautājumu un pret to izturēties kā pret retorisko jautājumu. Atbilde uz jautājumu ir zināma, un var būt tikai viena atbilde. Aizvadītajos 30 gados Latvijas skolās masveidā ir prevalējis tāds mācību saturs un tāda mācību satura didaktiskā izklāsta maniere, ka tas viss ir graujoši veicinājis rusofobiju, primitīvas un kroplas vēstures zināšanas, vājas sociālās zināšanas par valsti, politiku, ideoloģiju, nacionālajām attiecībām. Latvijas skolās nav panākta cieņa pret brīvību, neatkarību, suverenitāti. Tāpat nav panākta cieņa pret garīgumu, patiesīgumu, taisnīgumu, tiesiskumu. Latvijas skolās nav iemācīts cienīt un atbalstīt gudrus un godīgus, talantīgus un atbildīgus līdzcilvēkus. Latvijas skolās nav nostiprināta grāmatas un lasīšanas, izglītotības un inteliģentuma autoritāte. Latvijas skolās izglītība un audzināšana nav kļuvusi kritiskās domāšanas veicinātāja, nav iemācījusi cienīt un izmantot kultūras mantojumu, balstīties uz vecāko paaudžu dzīves pieredzi. Latvijas skolu darbība nav bijis pamats personību izaugsmei, nav bijis pamats īstas un cienījamas elites izveidošanai. Latvijas skolu darbības rezultāts nevar sekmēt nacionāli politiskā imperatīva nostiprināšanos jaunajā paaudzē. Par nacionāli politisko imperatīvu iesaku dēvēt kategorisku prasību kopumu cilvēku (jauniešu) attieksmē pret tautu, valsti un tās politiku. Runa ir par cilvēku attieksmi pret nacionālo politiku. Tātad runa ir par to, kas attiecas uz attiecīgo konkrēto tautu un valsti. Šajā ziņā cilvēku attieksmē ir jāvalda stingrai morālajai pozīcijai. Cilvēkiem ir nekļūdīgi un stabili jāzina, kādai ir jābūt tautai, kādai ir jābūt tautas valstij un kādai ir jābūt tautas valsts politikai. Cilvēku attieksmē ir jāvalda stingriem kritērijiem. Cilvēkiem ir jāvērtē tauta, valsts un tās politika atbilstoši šiem stingrajiem kritērijiem.
15.aprīlis, 15:35 Atbildēt
ZZaķitis
Vai tiešam tie dumjie pedagogi neko nedaris cina ar bandu , oik lzupitajiem milijardi griežas griezdamies te suda 7 milijonus nevar atrast !
15.aprīlis, 15:39 Atbildēt
TTrusis
Nu ko , muļķīši pedagogi , Kariņš atkal jūs apmuļķoja ! Atkal nestreikosiet ?
15.aprīlis, 16:02 Atbildēt
nnun
Nu deputātu algas pielikumu arī vajadzēja sākt ar 2020, varēja tak pagaidīt.
15.aprīlis, 16:44 Atbildēt
ttentiņš
nekā nebija, tā paceļas likuma vārdā automātiski un rīt uz brokastīm
15.aprīlis, 17:14 Atbildēt
ddirektore
Tā jau tikai iecere - no 2020.! Ziniet kā ar tām iecerēm...
15.aprīlis, 18:47 Atbildēt
nnesaprotu
Kā tā? Vai tad LIZD domā ka vajadzēja paaugstināt algas ar 2025.g?
15.aprīlis, 19:02 Atbildēt
SSkolčiks
Vienīgais risinājums ... kā Polijā!!! Beztermiņa streiks eksāmenu laikā!!!
15.aprīlis, 19:41 Atbildēt