Komentāri / Arī privātajās augstskolās un koledžās noteiks aizliegumu studijām krievu valodā
 

19 komentāri

AABCD
Stulbums. Kuram traucē studijas privātajās augstskolās krievu valodā? Varbūt vajadzētu aizliegt siera produkta nosaukumu 'Krievijas siers'. Savā laikā skaņuplašu rūpnīcu 'Līgo' pārdēvēja par 'Melodiju'. Tad bija kampaņa pret nacionālismu. Tagad kampaņa pret austrumu kaimiņu. Bet grūti jau kaut ko jaunu izdomāt.
13.jūnijs, 14:37 Atbildēt
FFēlis
Kā pēc breksita būs ar angļu valodu?
13.jūnijs, 14:46 Atbildēt
SShadowVoice
Šovs Stulbs un vēl stulbāks ;-)
Stundenti ienes pamatīgu naudu Latvijai. Neskaitot mācību maksu KATRS no viņiem ēd, dzer, maksā īri un komunālos. Un to naudu NAV jārada te pat - to ATSŪTA studentu vecāki no citas valsts! Valstij tiek PVN un pārējie nodokļi, utt.

Ir tikai 3 biznesi, kas RADA naudu: ražošana, tūrisms un finanšu pakalpojumi. Pārējie biznesi naudu tikai apkalpo, pārliek no kabatas kabatā.... no pārējiem biznesiem valsts labklājība nepieaug! Valstī nerodas vairāk naudas no Maksimas un Rimi... Bet tādas ekonomikas sakarības ir pārāk sarežģītas latviešu vēlētājam ;-)

Ražošanu Latvijā likvidēja.
Tūrismu - gandrīz likvidēja.
Finanšu pakalpojumus jau likvidēja.
13.jūnijs, 15:06 Atbildēt
MMr.Susurs
Man vienkarshi interesanti, visi shie ideju dzenataji perfekti runa latviski? ... Man redz krievu valoda nekad dzive nav traucejusi. Gluzhi preteji ir palidzejusi dzive... gan naudu pelnit, gan ari ar cilvekiem pasaule saprasties.. Ka shorit no rita par manim nirdza kaiminienes.. Tam vecam klukstem tachu no rita japamuld, bet es gudrinieks vel pazinoju portugaliski, ka ezis iet uz veikalu. Sieva un kaiminiene jau pareizi iztulkoja manu teicienu... Tads ezis Brazilija ir mistisks radijums, kuru reti kurs ir redzejis. Partulkoja tiri sievieshu stila. Ezelis iet uz veikalu :))) Un vel projekta autori lai man paskaidro, kadel Latvija ieguta augstaka izglitiba neviena ES valsti netiek oficiali atdzita??? Viss ir japarmacas no jauna. Suda Kuba atdzist Latvijas izglitibu, bet tikai vismaz krieviski ir jaruna...
13.jūnijs, 15:51 Atbildēt
kkas tad nu
Labi!
Tālredzīgs lēmums!
Naudu ienes daudz kas piem. narkotikas, ieroču tirdzniecība u.t.t.
Bet cik naudas jātērē, lai sakoptu sekas!
Piem. radioaktīvie atkritumi ir finansiāli izdevīgi, bet vide sadirsta uz ļoti ilgu laiku!
Visam jābūt samērīgi.
13.jūnijs, 16:17 Atbildēt
AABCD
Varbūt paskaidrojiet, kas tajā lēmumā tālredzīgs. Pieteikt karu valodai. Tas ir, manuprāt, ļoti tuvredzīgs, politisks lēmums. Agri vai vēlu, bet ASV un Krievija kompromisu atradīs, kādu 'dziesmiņu tad dziedās' Latvijas varneši, kad Krievija vairs neskaitīsies ASV ienaidnieks. Zinat taču, cik ātri Trampam tas sanāca ar Ziemeļkoreju.
13.jūnijs, 16:56 Atbildēt
MMr.Susurs
Kas var but talredzigs, ja vienu no 6 oficialajam ANO valodam aizliedz valsti. Es pats esmu no etniskajam minoritatem un nesaprotu shadu lemumu... Nu kuram Latvija trauce tas, ka es PSRS laika skola vaciski macijos? Toties tagad zinu ne tikai perfekti vaciski, bet ari holandiski... Nu kuram trauce, ka svesh berninsh macas krievu valodu. Es vel savas dzives laika ieraudzishu, ka Latvija ka krievu valodas zinibam visas durvis bus vala, kamer stulbais pakis ar tikai latvieshu valodas zinashanam bezdarbnieku kantora ieejas pules... Ja, es pilniba piekritu, ka Latvija ir jabut latvieshu valodai, ka oficialajai un gan man, gan krievinam vinu ir jazin. Bet tas nu galigi nenozime, ka man obligati vina jamacas... P noslepumam varu pateikt, ka Brzilija oficiala valoda ir portugalese... Portugalu valodas paveids, bet uz ielam isi vaciski runa, ka pie mums krieviski... Brazilija pat baltos sauc neviss par gringo, bet par vacieshiem... Nu ko darit ja valsti ir 12 miljoni vacieshu :))) Visada gadijuma viniem nav nekadu problemu ar vacu valodu.
13.jūnijs, 18:12 Atbildēt
hha ha ha ha ha
Pareizi! Vajag krievus paņemt aiz rīkles!!!
13.jūnijs, 18:09 Atbildēt
LLibertārietis
.....visupirms debilos nacionalistus izķrert un kārt zem Vanšu tilta kā ļaunākpos labu ;latviešu 8un voisas Latvijas tautas ienaidniekus ..,

Asinīm jālīst ikreizoi kad kādfs debils nacoionālists uzdfrīkstas liegt laba latyvieša gudrajam bērnam lasīt grāmatu kirilicā vai pat tikai kauininās par nepareizas multenes skatīšanos---Tikai asiņainā bezkompromisa kaujā ar valstsvalodīgajiem lopiem-- t.s .latvāņu pidrām labi latvieši sev un saviem gudrajiem bērniem izcīnmīs brīvību mācīties no jebkurā valodā drukātas grāmatas un uzklausīt jebkurā valodā runājošus skolotājus --- un tā sasniegt izcilību...

ne utainu žīdiņu nacionālā VALSTELE DOD IZGLĪTĪBU --NE UTAINA VALSTELE KĀDU PAR GUDRU PADARA --NE UTAINA VALSTELE KĀDUI PAR LATVIETI PATAISA ....

NON SHOLAE , SED VITAE DISCIMUS --- ne skolai,ne smirdošai ''valstij"" mācāmies --- Mēs neesam debilizējami lohi {{izglītojamie}} kurus pēc žīdiski smirdoša nacionālā urlas poņjaķijām pārformatēs un KA CŪKAS SADZĪS šaurĀ valstsvalodas ''NACIONĀLAJā CŪKAPLOKĀ ""
19.jūnijs, 9:11 Atbildēt
hha ha ha ha hahi
Jo vairāk tie pidermani,un židanokas vēkšķēs un musinās krievus,jo vairāk jāpiegriež skābekli tai okupantu svešvalodai!!!
13.jūnijs, 18:11 Atbildēt
PProkops Prokopa dēls Protopopovs
Kravāju koferus jo saprotu, ka laiks doties atpakaļ uz savu mīļoto un bagāto dzimteni pie dārgā un gudrā vadoņa...
13.jūnijs, 18:29 Atbildēt
TTālis
Bez emocījām... ko darīs Latvijā jurists, kurš studēja terminoloģiju krievu valodā,? L:īdzīgi arī par citām profesijām.
13.jūnijs, 19:56 Atbildēt
GGUSTIŅSS
šito visu vajadzēja jau 90 gados,sen būtu piektā kolona prom ,bet tā morālā krople no naturalizācijas ,savu izvirtušo ģimi pārgiezusi ,visus šos mēslus vilka naturalizēties..apses mietu tev kapā.
13.jūnijs, 21:44 Atbildēt
FFredis
TAS NU GAN IR STULBI! Kas par daudz, tas par skādi!
13.jūnijs, 21:48 Atbildēt
oonslows
Kam traucee krievu valodaPusvates maita,tu esi nevelama latviskaa videe,ja tev netraucee krievu valoda! man vinja personiski riebjaas no mazam dienam. Jo vinjiem,okupantiem,katra treshaa varda gala lamu vards,dura esi!
13.jūnijs, 21:53 Atbildēt
AAbsd komentam
tev maitas gjimi,pat nika nav. Ko cinies kremlja trollju uzdevumaa,pusvatnik?
13.jūnijs, 21:55 Atbildēt
TTaalim
kaads Latvijas jurists studee "terminoligiju",kas tas par komentu,krieva gjiimi?
13.jūnijs, 21:57 Atbildēt
oome
Gustinj,apses miets kapaa nevienam nepalidzees,bet muusu saeimas kuiljiem un stervaam gan deretu,bet labi suudains un ar zariem.Citadi neprotaas un rij kaa netiras cuukas.
13.jūnijs, 21:59 Atbildēt
SSekators
Pilnīgi..pareizi.jo.stulbaka..nācija.jo.labaka.demokratija.
14.jūnijs, 17:52 Atbildēt