Komentāri / Profesionālā izglītība darba tirgū kotējas augstu
 

10 komentāri

MMr.Susurs
Latvija profesionalajai izglitibai ir samera maza nozime, shada izglitiba drizak ir papildus plusinsh, ka tev ir bikin vairak zinashanu neka cilvekam no "ielas". Latvija katru gadu profesionalo izglitibu pabeidz vismaz 500 automehaniku. Bet cik no viniem spes noverst problemas mana auto elektronika, ja tada radisies? Labakaja gadijuma atradisies, kads Kulibins, kas pirms tam jau bus saskaries ar shadiem autiniem kaut kur arzemes.. Un ari diez vai loti atri iebrauks, ja pec CSDD datiem Latvija ir tikai 20 shadi A6 modeli, ko tad runat vispar par loti ekzotiskajiem modeliem... Nu labi man pazistamajos ir autotjuninga firmas spechuki, kas tev autinu ar aizvertam acim izjauks un no jauna saliks. Bet tikai lai tiktu pie viniem, menesi ieprieksh ir jasaruna...
24.aprīlis, 16:04 Atbildēt
pptv
Nu kas par Mulkjibam! Industrilas ekonomikas Latvijaa Gandriiz vai nav! Uz vienas rokas var saskaitit uznjemumus Razjotajus, kuros ptv audzeknji var pec tam stradat! Darba nav Latvijaa! Mees beigushie, kaadreiz, Pie Shaadas Visu Saemju, visu Partiju, valdiibu Neizdariitas, Neuzbuvetas Industrialas ekon., Neeesam nekam vajadziigi! Targashi tikai veras visur, kur apkaart Valjaa! Tehnisku, arodu meistari, Nekur gandriiz shodien nav vajadziigi. Laikam nedaudz auto remont atsteedznieki! Jo autinju daudz un visus vinjus agri, vai veelu vajag apkopt, remonteet! Dazji Galdnieki varbut kautkur, kautko var atrast. Bet tas ir viss. Pavarus? tas nav nopietni! Ar pavariem jau Labklajiibu neuzbuveesi, Industriaalo ekonomiku neredzeet, kaa savas ausis!
25.aprīlis, 0:59 Atbildēt
SShadowVoice
Nav tik traki. Metālapstrādē speciālistu trūkst pa trako. Tikai atslēgas vārds - speciālistu, kas spēj kaut vienkāršas lietas izdarīt bez mammas un darbaudzinātāja uzraudzības.
Nemākuļi, neapmācāmie un profesionālie slaisti - tie gan nevienam nav vajadzīgi.
30.aprīlis, 18:15 Atbildēt
KKā tad
Pastāstiet vēl! Ne vella nekotējas. Ja nedzīvo Rīgā, nevienam neesi vajadzīgs.
29.aprīlis, 19:04 Atbildēt
nno pieredzes
nu jā no skolas sola, spēka ir daudz. Lai cik būtu labs speciālists pēc 50 viss, nevienam nevajag....
4.maijs, 8:42 Atbildēt
DDadzis
Cik skaisti vārdi.Profesionāls grāmatvedis ar maģistra izglītību nevar atrast darbu ,tad pieņems zaļus skolas beidzējus bez prakses.Starp citu ,mācoties jau ir problēmas iziet mācību praksi.Bļa,bļa ,bļā.
7.maijs, 8:21 Atbildēt
OOpss!
Nevienam tavas zināšanas nav vajadzīgas, ir vajadzīgi pakalpiņi- izpildītāji, vēl labāk- stučītāji, pielīdēji, slavas odu dziedātāji, apmierinātie ar nelielu aldziņu, bezmaksas virsstundu strātāji!
10.maijs, 21:36 Atbildēt
SSigne
Izglītībai ir nozīme! Un gandrīz visās sfērās!

www.zarsbuve.lv/inde..alpojumi/eiroremonts
13.maijs, 9:24 Atbildēt
KKur?
Latvijā man Industriālas ekonomikas! Ražošanas? Uz vienas rokas saskaitāmas! Samaksa tur, kautkur kā Etiopijā! Bet visumā, Nav kur strādāt ar Vid.Prof.Tehnisko specialitāšu Diplomiem! Ar vakardienas darba pieredzi! Naf! Šeit, EU centrā, alga Remont atslēdzniekiem, nerunājot jau par CNC spečokiem, kautvai metinātājiem - ir sākot ar 2500 uz rokas! Ar 100% nomaksātiem nodokļiem! Jūs tur! Auni! Jūs Ražojošu ekon. Būvējiet augšā! Latvijā vajag Pilnīgi Jaunu Likumdošanu, Jaunu, Neapzogamu Nodokļu sistēmu! Lai, Un!, dabūtu iekšā Latvijā Lielu, Spējīgu Ražojošu kompāniju filiāles! Gandrīz visas Vērtīgas kompānijas ražo savu preci citos kontinentos! Protams Ķīnā! Visi lieli! IBM Meksikā! Volvo Ķīnā! Daudz kas Amerikā, Kanādā! Un katru dienu viņi savu preci ar lidmašīnām ved uz EU centru! Vajag uzrunāt daudzus viņus un vērt savas ražošanu filiāles Latvijā! Mums, Jums vajag ciešu sadarbību ar Zviedriem, Dāņiem, Somiem, Norvēģiem! Mums Ziemeļ Eiropai ir jāstiprinās kopā! Skandināvi ir Mūsu spējīgi, gudri, bagāti, Kārtīgi Kaimiņi! Jau ir nogulēti 20 gadi!
15.maijs, 12:36 Atbildēt
****
Apdomā, ko izvēlies! Mūžs ir īss. Šodien jauns un nepieredzējis, rīt - mazliet gudrāks, parīt vēl gudrāks, aizparīt - jau ''kapiņi'' sveicinās. Lietas būtība ir šāda - pēc 9.klases ir 3 izvēles: turpnāt mācīties vidusskolā (iespēja iestāties augstskolā), turpināt mācīties arodskolā, ar nepilnīgu vidusskolas izglītību (ātrais kurss iestāties mūžīgā darba proletariāta rindās bez iespējām turpināt mācības kādā koledžā vai augstskolā), vai arodskolā (tehnikums, arodvidusskola, utt..) četrus gadus, kur iegūst arī vidusskolu. Starp citu, maz tiek piedāvātas ''elitārās'' profesijas kopā ar vidusskolas izglītību ... valstij vairāk vajadzīgi melnstrādnieki vai lētā darba veicēji. Izvēle Jūsu!
27.maijs, 18:51 Atbildēt