Komentāri / Arvien vairāk studentu izvēlas paralēli mācībām arī strādāt
 

7 komentāri

hhmm
Viss būtu jauki, tikai tā studiju kvalitāte šiem studentiem klibo stipri. Protams, ja pasniedzējam nav ko dot studentam, tad viss ir kārtībā. Ir taču nepilna laika studijas. Izmantojiet.
20.februāris, 15:32 Atbildēt
AAdel
Studiju kvalitate tagad ir zem katras kkritikas vismsz augstskolas..nu ar pliku teoriju nevar uegut kvalitativu izglitibu..beidz skolu prakses un pieredzes nav un darba nenem..padomju laiku tehnikumi bija oaaraki par tagadejam augstskolam.
20.februāris, 15:39 Atbildēt
IIlga
Studiju kvalitāte ir tāda, kādu to izvēlies. Lai nu kad, bet tagad ir visas iespējas uzzināt visu, ko vēlies. Tad nu paņem to,ko dod augstskola , bet ja pietrūkst, nedaudz piepūlē savas smadzenītes, paroc dziļāk! Tikai nesāc te ņaudēt, ka kādam ir pienākums tev zināšanas ar karotīti mutē ieliet!
20.februāris, 21:17 Atbildēt
AAdel
Ja tada iespeja ir kapec ne..bet ne visiem ir tada iespeja..es ari stradaju un neklaatiene beiidzu augstskolu..viegli nebija..bet visskaistakie.bija tie studenta gadi kad macijos tehnikuma un nekur nestradaju..dziive bija.viegla par kopmitnem simboliska samaksa.stipendija bija..ja pietruka maizej sametamies un cepam kartupelus..galvenais ja stiligas dzinsas kajas ir par ko aizbraukt majas..un lauku ballites..draugi piefzivojumi riiga...ak studenta dzive bija tik jauka kaut ar vienu latu kabataa
20.februāris, 15:36 Atbildēt
IIlga
Un vēl- visbiežāk studenti strādāt studiju laikā nevis izvēlas tāpēc, ka grib , bet gan tāpēc, ka ir spiesti.
20.februāris, 21:20 Atbildēt
FFredis
Tāpēc jau arī studiju līmenis un speciaļistu kvalifikācija nepārtraukti samazinās. Šodienas absolvents "sver" tikai 1/3 no 2008.gada absoventa.
Dienas nodaļās srtudentiem strādāt būtu jāaizliedz!!! Sevišķi jau budžeta vietās, jo tad tā ir nodokļu maksātāju naudas ļaunprātīga tērēšana.
20.februāris, 22:38 Atbildēt
****
Nav brīnums, ka nesen tika pieņemts likums ''par kvalificētā darbaspēka'' ievešanu no ārzemēm. Latvijā, lai iegūtu augstāko izglītību, ir smagi, grūti jāmācās ... un, līdztekus arī jāstrādā. Kas notiek pēc šāda scenārija? jaunie cilvēki masveidā pamet studijas. Iznākumā mācību grupiņā paliek no 20 cilvēkiem tikai kādi četri pieci cilvēki. Sarūk cilvēku skaits ar augstāko izglītību.
21.februāris, 8:54 Atbildēt