Komentāri / Jānis Rožkalns: Sliktajiem vajag, lai godprātīgie klusē
 

64 komentāri

LLīdzdomātājs
Ļoti labs raksts!
Paldies! Lai Dievs dod drosmi pastāvēt un neklusēt!
14.jūnijs 2013, 11:05 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Raksts kā raksts, bet par Rīgas Latviešu Biedrības brutālu iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī ne Veidemane, ne Rožkalns nemin pat pušplēsta vārda? Rodas pārliecība, ka abas nacionāli domājošās personas neizprot ziedu nolikšanas dziļāko jēgu - atjaunot komunistu un čekistu izpostīto Latviju. Atjaunot demokrātiju un likumību mūsu daudz cietušajā Dzimtenē. Atjaunot iznīcinātās latviešu kultūras tradīcijas, ko komunisti un čekisti 50 gadus zvērīgi nīcināja un apkaroja visādām metodēm,( ieskaitot slepkavības). Visiem zināms, ka katrā apdzīvotā vietā neatkarīgās Latvijas laikā bija Latviešu Biedrības, kur notika aktuālo problēmu kolektīva apspriešana un risināšana. Padomājiet paši, vai iespējams komunistiem un čekistiem noturēt varu savās pretlatviskajās, asiņainajās ķetnās, ja darbojās Latviešu biedrības ? Kas ir latviešu kultūras tradīcijas ??? Paskaidrošu visiem kā Demogrāfiskās un Kultūras programmas "Namejs" radītājs : - tās vispirms ir visu latviešu apdzīvoto teritoriju aptverošs kolektīvās analītikas tīkls ( - un vairāk kā simt gadu pirms interneta uzvaras gājiena). Mēs latvieši , varam pamatoti lepoties ar demokrātisko tradīciju konsekventu ieviešanu civilizācijas attīstībā. Ne Vācijā, PSRS, vai kādā citā valstī šādas tradīcijas neatrast! Kad runā vienu patiesību, bet noklusē citu - svarīgāku . . . ., rodas pamats zināmai skepsei. Jā, nav noliedzams fakts par Rožkalna pretkomunistisko darbību, gods, kam gods! Pats nodevu mikrofilmu viņam Kuldīgas ielas dzīvoklī ar informāciju, kas ietekmēja PSRS demontāžu. Helsinkietis Cirvelis bija mans darba biedrs un daudzbērnu ģimenes tēvs - tāpat kā es, tomēr viņš nepiedalījās manas Demogrāfiskās un Kultūras programmas "Namejs" radītajā Latvijas Daudzbērnu Ģimeņu Biedrības darbībā . Lai izvērtētu notikumus, kas sagrāva PSRS, jāsavāc visa informācija par demokrātijas atjaunošanas procesiem Latvijā un trimdā. Skumji, ka 4 maija varas "speciālisti"- bijušie KGB, tagadējie SAB un DP darboņi, jau 20 gadus apkaro manas DKP "Namejs" - "Demokrātijas atjaunošanas muzeja" darbību Latvijā.
15.jūnijs 2013, 15:07 Atbildēt
mmāra
Sirsnīgs paldies Rožkalna un Silaraupa kungiem par visu,ko viņi darījuši Latvijas labā!Ārkārtīgi žēl,ka Silaraupa nav Latvijā.Ļoti sāpīgi... Abi šie kungi ir Latvijas lepnums.
14.jūnijs 2013, 11:23 Atbildēt
sseniors
Mana cieņa un atbalsts Rožkalna k-gam!Pats arī domāju līdzīgās kategorijās.Lai veicas NA!
14.jūnijs 2013, 12:55 Atbildēt
llapa
un tadi savas zemes nodeveji ka dambrovskis viena mirkli visam parvelk stripu.... zeme pardota , cilveki aizdziti labpratiga verdziba, musu vairs nav....
14.jūnijs 2013, 13:04 Atbildēt
IIga
Ļoti spēcīga intervija. Paldies abiem - Elitas kundzei un Rožkalna kungam!
14.jūnijs 2013, 14:50 Atbildēt
rragana
Toreiz 1987.gadā tas bija viens no nozīmīgākajiem un aizkustinošākajiem brīžiem Latvijas vēsturē.Rubiks visiem spēkiem centās to novērst,bet cilvēki gaidīja vairākas stundas.Bija daudz populāru tautiešu.Nevaru vairs visus atcerēties,bet bija piemēram,Mudīte Šneidere,Harijs Liepiņš,Mārtiņš Vilsons... Vulfsons staigāja ar mikrofonu un centās uzdot jautājumus..Paldies visiem,kas organizēja un piedalījās!Cilvēku bija ļoti daudz.
14.jūnijs 2013, 15:25 Atbildēt
sssd
Ka tik sev piešūt kādu ordeni, vienalga, par ko.
14.jūnijs 2013, 15:54 Atbildēt
nnu
un tu, pamuļķe, sev jau piešuvi?
14.jūnijs 2013, 17:36 Atbildēt
PPaldies
Paldies Elitas kundzei un Rožkalna kungam
14.jūnijs 2013, 18:36 Atbildēt
eemils
LAI TA BUTU ...SSD ...NU...RAGANA...PAKLUSES...

...LIBERALISMS 2* NEKONSEKVENCE , BEZPRINCIPIALITATE , MODRIBAS TRUKUMS, MIKSTCAULIBA.
14.jūnijs 2013, 22:31 Atbildēt
PPilsone
Atceroties tos laikus, esmu vienmēr vēlējusi par Eināra Repšes vadīto partiju. Arī viņš bija H86 dalībnieks un arī viņš piedalījās šī pasākuma organizēšanā un norisē. Vēlākajos gados viņa partijas pretspēks bija Šķēle. Bet KUR TOREIZ bija Šķēle?! Vai viņš, tāpat kā Repše, darīīja kaut ko Latvijas neatkarības labā? Iznākums būtu nezināms - uz spēles tika likta personīgā nākotne, varbūt pat dzīvība. Nē, Šķēle tad rūpējās par savu labklājību un ar puķu tirdzniecību lika pamatus saviem miljoniem.
Ir vajadzīgi cilvēki ar ideāliem un morālu stāju un par to PALDIES!
14.jūnijs 2013, 22:42 Atbildēt
nnu
repšiks nekad nav bijis H86 dalībnieks. un Šķēlem, starp citu, cepuri nost par uzsztājību un drosmi.
15.jūnijs 2013, 0:24 Atbildēt
TTad kā?
Vai tad Šķēle 1987. gadā bija pie pieminekļa, bet Repše nē?
15.jūnijs 2013, 3:24 Atbildēt
nnu
lasīt proti? īpaši stulbiem atkārtoju: Repše nekad nav bijis H86 dalībnieks.
15.jūnijs 2013, 10:21 Atbildēt
MMuļķītei
Repše vienmēr visu ir izmantojis pašlabumam-aprecējās ar Astras audžumeitu, dzīvoja Astras dzīvoklī. Nekad pat ar mazāko rīcību knav pieminējis Astru,neko nav darījis viņa piemiņas saglabāšanai! Naudas un varas kārs oportūnists ir šis Repše. Pameta savus bērnus,aizmirsa savu māti...Šķele ir ekonomists. Un nevajag salīdzināt brutālu revolucionāru ar pragmatisku dzīves tālāk virzītāju un gudru premjeru. Šķēle ir viens no visgudrākajiem latviešiem, viņš izveda Latviju no pirmās dziļās krīzes. Žēl, ka tādi skauģi kā jūs viņu zākājat. Tā pat kā pret Silaraupu.
15.jūnijs 2013, 12:47 Atbildēt
nnu
100% piekrītu. gan par Repši, gan par Šķēli.
15.jūnijs 2013, 14:58 Atbildēt
xxyz
Tolaik, apprecoties ar Astras audzhumeitu un dziivojot vinja dziivoklii, vareeja ieguut "iipashi lielu" pashlabumu.
15.jūnijs 2013, 22:27 Atbildēt
LL.Grantiņš H-86
Smiekīgi, pat pretīgi lasīt šo Rožkalna murgojumu, kas tapis ar VDK aktīvistes E. Veidemanes palīdzību. Jānis Rožkalns kategoriski(man personīgi) atteicās iestāties H-86 grupā. Rožkalns ir melis parazīts un latviešu tautas vienotības grāvējs. Viss šis raksts ir vieni vienīgi meli. Par Rožkalnu un Veidemani var lasīt www. tautastribunals.eu Ierakstiet meklētāja Jānis Rožkalns un lasiet par šo nelieti.
http://tautastribunals.eu/?p=14566
15.jūnijs 2013, 10:30 Atbildēt
jjautājums
God.Grantiņa kungs,lai nu tā būtu,kā jūs rakstiet.Jums labāk zināms,bet ,lasot jūsu rakstīto,bieži rodas jautājums.Vai tiešām jūs esat vienīgais godīgais Latvijas patriots pasaulē?
15.jūnijs 2013, 15:03 Atbildēt
nnu
Grantiņ, tu savu čekas pagātni gan negribi atcerēties, ko? tad, kad tevi apcietināja, no cietuma (1987.gadā) tu jau iznāci, parakstījis sadarbības lapu ar čeku. tu arī negribēji, lai H86 piedalās 23.augusta (1987.g.) manifestācijā, arī 18.novembri tu noliedzi. neatceries? es gan atceros. visu savām acīm redzēju, visu dzirdēju. un ko tu pagājušajā vasarā trīs mēnešus darīji traķenē? vai tik tev ar galvu kaut kas nebija kārtībā?
15.jūnijs 2013, 15:04 Atbildēt
DDāma
Paldies Jānim Rožkalnam, par uzdrīkstēšanos, par tiem trimdas gadiem, kurus Viņš pavadīja izsūtījumā!
15.jūnijs 2013, 11:11 Atbildēt
VVA
Tas viss bija liels cirks, kur cirka sunīšu vietā bija vientiesīgā tauta.
15.jūnijs 2013, 12:09 Atbildēt
ddina
Loti labi pateikts. Mums vajag kadu, kas organize protestus. Tauta jau sekos. No otras puses, visi nogurusi cinities - pret liberalismu, pret parkrieviskoshanu...
loti ceru, ka celsies kads stiprs, nacionals speks, kurs spes latviesus saliedet, ka uzvares nacionala partija, kas spes pienemt pareizos lemumus. Lemumus valsts laba, nevis savas kabatas labaa.

Jo pie ta visa, ka te raksta minets, Latvija tiek baismiga atruma izpardota arzemniekiem. Krieviem, kiniesiem, visiem, kuriem nav slinkums. Izpardod par sviestmaizi, jo savejos bankas vairs nefinansee, algas cilvekiem smiekligas... atbrauc arzemnieki ar kapitalu un noperk visu.
15.jūnijs 2013, 12:09 Atbildēt
kkarlīne
'Latvija tiek baismiga atruma izpardota arzemniekiem. Krieviem, kiniesiem, visiem, kuriem nav slinkums. Izpardod par sviestmaizi, jo savejos bankas vairs nefinansee, algas cilvekiem smiekligas... atbrauc arzemnieki ar kapitalu un noperk visu."

Un kas tad ir tie izpārdevēji? Krievi?Maskava? Saskaņas centrs? Vai tomēr paši bālēliņi?...
15.jūnijs 2013, 19:23 Atbildēt
JJāceļ godā savi neatkarības varoņi
Brīnišķīgs ir šis smalkas kultūras cilvēks Rožkalns. Paldies par uzticību brīvībai un latvietībai. Laiks atsaukt atmiņā un celt patiesā godā-gan Evu Bitenieci un Rolandu Silaraupu un noteikti Gunāru Astru. Savu atmodas varoņu negodāšana ir vēl viena liela rēta latviešu zemapziņā. Tā ir jālabo. Vēl nav par vēlu.
15.jūnijs 2013, 12:39 Atbildēt
vvip
Rožkalna kungs, kāpēc nenosodiet baznīcu, kas ir Latvijas nodevēju rindās un iet koalīcijā kopā ar SC un GKR? Kur jūsu principi? Kritizējat liberālisma nekonsekvenci, bet baznīcas nodevību izliekaties neredzam?
15.jūnijs 2013, 12:48 Atbildēt
kkukū
Tiešām viss vienā rakstā jāieliek? Nosodi pati, ja tik daudz ķiekas ir!
15.jūnijs 2013, 15:06 Atbildēt
GGodināsim savus varoņus
Toreiz 1987.gadā tas bija viens no nozīmīgākajiem un aizkustinošākajiem brīžiem Latvijas vēsturē. Tai bildei būtu jābūt visu svētku galvenajai bildei. Un visos svētkos būtu jāgodina šie divi jaunieši-Eva Biteniece un Rolands Silaraups. Tie ir SVĒTI VĀRDI latviešu nācijai.
15.jūnijs 2013, 12:50 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Pilnīgi pareizi, tas bija starptautiskos masu informācijas līdzekļos atspoguļots notikums, kas parādīja latviešu varonību nevienlīdzīgajā, apspiestās un nīcinātās latviešu tautas cīņā par savu brīvību. Atjaunotajai valstij ir jāciena nacionālie varoņi, kas neapšaubāmi ir Eva Biteniece un Rolands Silaraups. Atgādināšu visiem Latviešiem pasaulē, ka 1992. gadā savas Demogrāfiskās un Kultūras programmas "Namejs" ietvaros Rīgas Latviešu Biedrībā - Māmuļas 2 stāvā izveidoju Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes Memoriālu, kas vienlaicīgi bija arī mans darba kabinets. Uz speciāla postamenta tur atradās J. Čakstes vara kaluma metāla plastikas tehnikā darināts mūsu valsts pirmā prezidenta krūšutēls, pie kura vāzē vienmēr bija ziedi, godinot izcilo latviešu juristu, Jelgavas Latviešu Biedrības ilggadējo priekšnieku un daudzbērnu tēvu. Jāņa Čakstes memoriālā, - Rīgas Latviešu Biedrībā viesojušies simtiem apmeklētāju, kuri bez maksas varēja iepazīties ar Nacionālās mākslas galerijas "LATVIJAS KULTŪRA" milzīgo kultūrvēsturisko ekspozīciju (virs 10 000 eksponātu , manu privātkolekciju, no kuriem 2000 bija gleznas). 60, 70 videokasetēs bija manas "Latvijas Kultūras Hronikas" dokumentālās liecības par Latvijas neatkarības atjaunošanas notikumiem, intervijas, mītiņi utt. Aktieris Pauls Butkēvičs, viesodamies pie manis izteica apbrīnu par ekspozīciju un neaizmirstamajiem iespaidiem, Aloizs Brenčs bija lakonisks, pasakot: -"ģeniāli " un paspiežot roku. Protams, daudzās intervijās cilvēki minēja notikumus pie Brīvības pieminekļa, EVAS un ROLANDA varoņdarbu kā sākumu neatkarības atgūšanai! Diemžēl, pašu Rīgas Latviešu Biedrību brutāli iznīcināja 1993. gada 18.februāra naktī un nenovērtējamās materiālās vērtības vienkārši izzaga. Jau vairāk kā 20 gadus bandīti nesodīti , par tās statūtiem uzdodami komunistu - čekistu pašu sacerētos noteikumus, ko Tieslietu Ministrija nelikumīgi reģistrēja kā Rīgas Latviešu Biedrības statūtus. Kriminālnoziedznieki pēdējos 20 gadus imitē Rīgas Latviešu Biedrības esamību, nepieļaujot tās 1992. gada 18. jūlija pilnsapulcē pieņemto 1938. gada statūtos paredzēto, likumīgi atjaunoto darbību.
17.jūnijs 2013, 15:00 Atbildēt
HH86
Vai tad Linards Grantiņš atkal izlaists no Minsteres Universitātes klīnikas psihiatriskās nodaļas? Tad jau drīz Grantiņš būs "valsts prezidents" vai "ANO ģenerālsekretārs", augstais "tiesnesis" ar savu privāttiesu jau ir.
Atvainojamies sabiedrībai par savu bijušo, bet tagad smagi slimo biedru.
15.jūnijs 2013, 15:03 Atbildēt
ffrrr
Vai tiešām šim Gramtiņam kāds nevar iedot štangā? Trakomājā viņš jau ir bijis vairākkārt, bet nu uz brībvām kājām atkal uzprasās.
15.jūnijs 2013, 15:08 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Loti cienījamais "Štangā Devēja Kungs", vai kundze! Cik noprotu, Jūsu metodes balstās uz pārliecību, ka sitot panāksiet demokrātijas atjaunošanu mūsu valstī. Vai nevarētu Jūs palūgt "ieštangot" Rīgas Latviešu Biedrības iznīcinātājus 1993. gada 18. februāra naktī (jo tā čekisti un tiem tuvu stāvošās personas pilnībā pārtrauca Latvijas valstī iesāktās demokrātiskās pārmaiņas, iedibinot mūsu Dzimtenē komunistu ielikteņu nekontrolējamu, visaptverošu valsts pārvaldes formu - ar virsuzdevumu likvidēt latviešu gadsimtu vecās kultūras tradīcijas)!
15.jūnijs 2013, 16:31 Atbildēt
ffrrr
ej tu cirst ar visu savu biedrību.
15.jūnijs 2013, 23:48 Atbildēt
IIge
Neatbildiet tam slimajam gramtiņam vai kā viņu tur sauc. Esmu pamanījusi, ka viņš vairākārt ir meties virsū Latvijas patriotiem, pilnīgi neadekvāti, un zākājis viņus. Ja atbilst patiesībai tas, ka viņš ir čekas aģents, tad nav nekāds brīnums: provokatori, vēl arī garīgu slimību skartie, ir labākais izmantojamais materiāls. Bet visu cieņu Rožkalna kungam - laba intervija!
15.jūnijs 2013, 15:16 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Jautājums visiem. Kādēļ nav atjaunota "Helsinki - 86" cilvēktiesību aizstāvības grupa Latvijā? Kādēļ tajā nevar iestāties Latvijas patrioti? Kādēļ šo jautājumu nepaceļ neviens žurnālists, publicists, "politiķis" ?
Atbilde: -"jo cilvēki ir iebiedēti un baidās, tāpat kā baidās runāt par Rīgas Latviešu Biedrības prettiesisku likvidāciju, - valsts akceptētu kriminālnoziegumu 1993. gada 18. februāra N A K T Ī.
15.jūnijs 2013, 15:24 Atbildēt
LL.Grantiņš H-86
Nāc un stājies, Freimantāla kungs, H-86 grupā, kura šodien uzstājas kā LRTT. Cīnīsimies kopā pret noziedzniekiem. Šis ceļš, protams, ir bīstams, bet tas atmaksāsies. Vieni no lielākajiem Tiesiskuma atjaunošanas pretiniekiem šodien ir "saluzušie" un viltus patrioti. Piemēram, Rožkalns ir viens no tādiem, kurš pēc pavēles aizbrauca uz Rietumiem un pēc šo pašu diriģentu pavēles, atgriezās. Ne jau bez nopelniem 4. maija kliķe šim "iekārtoja" biroju Okupācijas Muzejā. Visam ir sava cena. Toties Grantiņu KLIĶE jau divas reizes ir pieprasījusi izdot tiesāšanai par tās valdības nomelnošanu, kura ir iznīcinājusi Latviju. Viss šis raksts ir pilnīgi meli, bet priekš nezinātāja TAS labi lasās.

P.S. Būs, Rožkaln, būs jāatbild par visu, ko esi sastrādājis. Tavas darbības rezultātā ir noslepkavoti cilvēki. Tu esi nelietis un melu iemiesojums, tāpat kā VDK darbiniece E. Veidemane.
15.jūnijs 2013, 15:54 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Paldies par uzaicinājumu! Man nav tā laime atrasties demokrātiskas valsts "jurisdikcijā". Dzīvoju Latvijā - visbīstamākajā vietā uz pasaules latvietim! Šeit tagad ir notikušas lielas pārmaiņas. Padomju laikos varēja taisnību meklēt Maskavā pret komunistu kriminālnoziegumiem. Pēdējie 20 gadi komunistiem un čekistiem nostiprinājuši pārliecību par "absolūtās nesodāmības garantijām" viņu "PARADĪZĒ - Ģeržinskogradā, ko ANO piereģistrēja kā Latviju, atjaunojot 18. novembra 1918. gada simboliku un teritoriju. Mēra sajūtu pazaudējušie latviskuma apkarotāji masveidā kļūst miljonāri, kamēr galējā izmisumā novestie 10 000 latvieši Ģeržinska Latvijā izdarījuši pašnāvības. (skatīt valsts statistikas pārvaldes datus no 1993. gada 18.februāra nakts, kad komunisti un čekisti veica apvērsumu pilnībā atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā, kuras darbība balstījās uz likumīgajiem statūtiem, kuri reģistrēti 1938. gadā Sabiedrisko Lietu Ministrijā un ir neapspriežams pamats tās darbībai). Esmu "Latvijas Kultūras Hronikas" dibinātājs un iznīcinātās Rīgas Latviešu Biedrības "Bērnu un Kultūras Aizstāvības Komisijas" dibinātājs (250 cilvēku no dažādām valstīm), ari vēlēta RLB amatpersona - runasvīrs/delegāts (viens no 36 RLB kolektīvās vadības), kā ari viens no pieciem vēlētajiem RLB Goda Tiesnešiem. (RLB juridisko komisiju vadīja juristi Egīls Prieks un Juris Muižnieks, statūtu komisiju Uldis Galanders).
15.jūnijs 2013, 17:53 Atbildēt
LL.Grantiņš LRTT
Tas tiesa, Tu dzīvo sātanisma citadelē. Bet nenokar galvu, ko nespēji Tu, to paveikšu es. Mēs uzvarēsim, jo pret Patiesību visi šie mēsli ir bezspēcīgi !
15.jūnijs 2013, 18:02 Atbildēt
nnu
aha, freimentāls un grantiņš - abi plāna prātiņa ļautiņi. un satikušies! es jūs abus apsveicu!!!!!
15.jūnijs 2013, 21:41 Atbildēt