Komentāri / Latvijā speciāli homoseksuāļu dēļ grozīs Krimināllikumu
 

128 komentāri

GGG
Naida runa...kas tas par sviestu??? redz cik átri neoliberāļi, kolīdz dabū varu maina spēles noteikumus...nekāda viedokļu dažādība, ķurķi ar savu pārliecību!
tas nekas ka vēl 20 gadus atpakaļ visa pasaule bij pārliecināta ka xomoseksuālisms vismaz ir slimība ja ne izlaidība!
1.februāris 2013, 8:10 Atbildēt
BBubinduss
Tāpēc jau es arī par Ēlerti nebalsošiu. JA ši kundzīte tiks pie teikšanas tad Jrīdzenieki ne tādu vien Ziemeļu zvaigznes projektu piedzīvos
1.februāris 2013, 9:41 Atbildēt
ķķirurgs
Tas radījums izskatās vairāk pēc veča,neviss pēc ēlertes.
1.februāris 2013, 9:57 Atbildēt
AAivars
Kamēr vēl ir laiks jāpasaka ko domājam par tiem kropļiem pederastiem un lezbietām. Sociāli vaselīgā musulmaņu zemē šiem vietu ātri ierādītu. Irānā publiski pakar. Ko mūsu baznīcēni? Klusē. Ja nu paši nav tadi ka tajā Anglikāņu baznīcā.
1.februāris 2013, 8:20 Atbildēt
NNop
Nop - tie katoļi @ US&A
5.februāris 2013, 21:31 Atbildēt
uurciks
Interesanti vai Saeimas demogrāfijas un ģimenes lietu komisijai šai sakarā nekas nebūtu sakāms?
1.februāris 2013, 8:36 Atbildēt
AAndrejs
Vari būt mierīgs, viņi savu attieksmi jau parādīja balsojumā par eiro. Muguriņas ielocītas. Vienīgās cerības uz SC, bet viņu ir par maz.
1.februāris 2013, 10:02 Atbildēt
FFēlis
Finanšu jomā izdzimteņi ir uzvarējuš. Tagad visiem spēkiem cenšas uzvarēt sabiedriskajā. Sekas būs katastrofāli graujošas. Tikai ,,naša raša'' pediņš Duļins strādā par metalurgu, dzīvē viss ir savādāk. Pārsvarā viņi ir ne tikai izdzimteņi, bet arī liekēži. Ja jau likumdevēji tik ļoti aiztāv perversijas, tad uzprasās jautājums- vai mums ir vajadzīgi tādi likumdevēji, kuri ignorē savu tautu svešu dažāda kalibra neliešu interesēs? Ja jau pat iepīkstēties nedrīkstēs, kad garām maršēs sodomistu kolonnas, tad vienīgais veids, kā parādīt savu attieksmi, būs drošā attālumā aiz gājiena iet mācītājiem un visu apkārtni slacīt ar svētīto ūdeni.
1.februāris 2013, 8:46 Atbildēt
aap-17
91 gada visu saeimu izslacija-nav rezultatu.Repsis baznica prasija svetibu-tas pats.Kaut kur lasiju gudru domu-pec iesvetisanas pirmos 5 gadus macitajs brauc ciemos pie velna,otros 5 gadus abi kopigi stradaa,talak velns brauc ciemos pie macitaja.
1.februāris 2013, 12:52 Atbildēt
FFēlis
Nu, es to biju domājis vairāk kā attieksmes parādīšanu.
1.februāris 2013, 14:56 Atbildēt
rrr
Šāds grozījums neatbilst Satversmē noteiktajam par personas domas brīvību. Ja man nepatīk šo slimo cilvēku ālēšanās praida laikā, tad man būs jāiet cietumā?
1.februāris 2013, 9:05 Atbildēt
aap-17
Kaut Brisele liktu musu 4(?) prezidentiem iet procesijas prieksgala.Un sie ietu,neviebtos
1.februāris 2013, 9:14 Atbildēt
rrammstein
man šķiet, ka kniebties var kaut vai ar ķirbi. katra paša darīšana. Bet izdzimteņi ir tie, ka ar olām mētājas, pieprasa sev privilēģijas, bērnu sit utt. neatkarīgi no seksa.
1.februāris 2013, 9:26 Atbildēt
nnu nu
tu ar savu ķirbi vari kniebties savās mājās. bet man būs pretīgi, ja tu iesi ielās un bļausi, ka ar ķirbi kniebties ir forši. nu, kniebies! ber nebāzies man publiski virsū ar savām perversijām!
1.februāris 2013, 9:49 Atbildēt
LLea
Pilnībā piekrītu, navajag bāzties virsū ar perversijām
1.februāris 2013, 10:15 Atbildēt
....!
...kā var uzskatīt homoseksuālismu par normālu?!!! Arī šizofrēniķi NEKAD MŪŽĀ neuzskatīs sevi par nenormāli domājošu sabiedrības daļu-un tālāk? KAS!?
4.februāris 2013, 22:21 Atbildēt
KK
Urrā! Tagad es ar savu kaziņu rozā saitītē varēšu mierīgi piedalīties praidā! Ko lai dara ,ja man patīk kazas?
1.februāris 2013, 9:27 Atbildēt
UUga
Labi blēts!
1.februāris 2013, 10:12 Atbildēt
kkatru dienu!
katru dienu mums liek priekšā homoseksuāļus. Katru dienu! Bet vai tad tieši tas mums pietrūkst? Priekš kam tas notiek? Kāpēc? Kam no tā ir labums? Kāpēc mūs presē?
1.februāris 2013, 9:47 Atbildēt
AAndrejs
Likšot ķurķī? Vai cik labi! Tur vismaz tie kropļi ar savām idejām man liks mieru. Kaut uz laiku.
1.februāris 2013, 9:58 Atbildēt
hha ha
tagad viņķele varēs penžus drāzt visos caurumos un nevienam vairs nebūs tiesības protestēt.Vienotības pederasti varēs gavilēt.
1.februāris 2013, 10:02 Atbildēt
EEmmastante
Antiņ ! Pūt stabulīti prātiņ nāc mājā !!!!!!!!!!!!!!!
Tā jau pietiek to izvirtuļu . Pretīgi skatīties kā šie sabiedriskā vietā čupojas . Vēl vajag sasaukt no eiropas ?
1.februāris 2013, 10:03 Atbildēt
PPaldies par informāciju
Skaidrs. Labi, ka savlaicīgi pateica.
Tātad, balsojot par Vienotību, jārēķinās ar to, ka Rīgas Praids notiks vairāku dienu garumā Daugavas krastmalā ar satiksmei slēgtām ielām.
Priekšgalā ies Šķēlerte.
Tagad zinām, par ko nebalsot pat stiprā reibumā.
1.februāris 2013, 10:07 Atbildēt
??
no Jūsu mutes Dieva ausī
1.februāris 2013, 13:07 Atbildēt
ssakī
Mūsu tiesvedība klanās ASV un ES priekšā - pretīgi
1.februāris 2013, 10:08 Atbildēt
TTautiete
Un kā tad ar cīņu par dzimstības pieaugumu? Spēja dabīgā ceļā ieņemt un laist pasaulē dzīvu radību - PILVĒRTĪBAS pazīme. Kāpēc slimajiem [ar DNK bojājumiem] ļauts publiski demonstrēties - tā vietā, lai savu slimību un bioloģisko nepilnvērtību ārstētu, bioloģiski NEPILNVĒRTĪGIE uzbāžas pasaulei ar savu nepilnvērtību un dara visu, lai viņveidīgo kļūtu vairāk un vairāk? Un viņu dēļ - jāmaina krimināllikums? Un kā ar citiem NEPILNVĒRTĪGAJIEM - seksuālajiem manjakiem, virinātājiem, izvarotājiem, pedofīliem - tad jau arī viņiem jāļauj brīvība... Bet viņu upuriem, tā nu sanāk, droša dzīvošana netiek garantēta?
1.februāris 2013, 10:14 Atbildēt
ees
Tā tiešām ir tēma kas latvijai ļoti aktuāla,varbūt geji tiešām atrisinās demogrāfiskās problēmas.Kur gan mēs ejam
1.februāris 2013, 10:16 Atbildēt
IIM
Nu jā , Vienotība visu valsti , visās jomās nolaiž uz grunti , un tagad vēl bonus , trīsdienu praida svinības izskaņā.
1.februāris 2013, 10:24 Atbildēt
JJezus Marija
Nāk pasaules gals . Pederasus cel svēto kārtā. Hitlers vienkārši atbrīvojās no padibenēm . Okupācijā pederasus lika cietumā, jo bija pat kriminālpants. Šo sergu Latvijā ievazā ķertie latvijieši no ASV un Zviedrijas.Tikai nesaprotu ,ka šiem fruktiem nav kauns skatīties kaiminiem acīs zinot cik zemu tie krituši. Ja grib skatīties teātri par brīvu ,tad noteikti jaskatās viņu kumēdiņi ,ko taisa gājienā. Pat Skroderdienās nav tik daudz jautrības , ka prātā jukušo kumēdiņu izrādīšanā.Varas kungi uztraucās par mērkaķu priveliģēšanu, bet blēdības un valsts izzagšana varas kungiem maz interesē.
1.februāris 2013, 10:32 Atbildēt
WWaffen SS
Dabīga un veselīga seksuālā orientācija ir diezgan svarīga reproduktīvo procesu nodrošināšanai. Nāciju var inīcināt bez nogalināšanas- finansiāli, sociāli un sagrozot mērķtiecīgi seksuālo audzināšanu seksuāli neproduktīvā gūltnē. Vai tas, tā jau izmirstošai tautai tiešām vajadzīgs?
1.februāris 2013, 11:02 Atbildēt
WWaffen SS
"Taču tradicionāli šiem seksa festivāliem seko daudzi konservatīvi heteroseksuāļi " ?!-- > Tiem pederastiem un lesbietēm pašiem vajadzētu iekonservēties, lai publiski neuzbāžas un netraucē dzīvot normāliem ļautiņiem
1.februāris 2013, 11:17 Atbildēt
VVV
Es tikai vienu nesaprotu - kāpēc tie geji, kas tik ļoti grib būt sievišķīgi un ļaujas, ikdienā neapmeklē sieviešu tualeti?
Ja jau cīnās par savām tiesībā, tad jau cīņai jābūt pastāvīgai un konsekventai.
Labprāt savā darbavietā tam rozā stringu nēsētājam mērktu pa smuko vaigu, ja viņš ietestos čurāt mūsu dāmistabā.
1.februāris 2013, 11:11 Atbildēt
jjautajums
kuru tualeti lieto streipulis ?
1.februāris 2013, 14:45 Atbildēt