Komentāri / LTV Jaungada raidījuma režisore intervijā atklāj, kā tapa skandalozais šovs
 

49 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

jjoņecs
Grūbe, nu esi apmierināts?
22.janvāris 2013, 7:53 Atbildēt
ppiedodiet
Par kādu tieši naudas trūkumu ir runa? 50 tūkstoši latu vienam raidījumam - tā Latvijas apstākļos ir grandioza summa.
22.janvāris 2013, 7:57 Atbildēt
bbry
50 000 ir pilnīgs sūds vecgada šovam, jo vairāk nekā puse jaātdod par dzelžiem, dekorācijām, telpām, gaismām. cilvēkiem nepaliek gandrīz nekas. ne labam scenārijam, ne aktieriem.
22.janvāris 2013, 8:53 Atbildēt
bbrai
Tādus kā bry nedrīkst laist naudai tuvumā. Raidījumi jāveido tādiem, kas skopojas, tad raidījumus bez šizofrenijas izveidos.
22.janvāris 2013, 9:07 Atbildēt
bby
pats tāds. ko tur var paskopoties, ja - kā jau es teicu - viss aiziet tehnikai, nevis cilvēkiem.
22.janvāris 2013, 9:13 Atbildēt
ssise
Tur nebija ne modernu gaismu, ne modernu dekorāciju, viss sagrābstīts pa veciem pakšiem. Tā kā nevajag te par dekorācijām un dzelzžiem. Tāmi var uztāmēt kā vajag, nevajag te liekuļot.
22.janvāris 2013, 9:23 Atbildēt
bbry
diemžēl arī visi vecie sūdi maksā naudu, tādu, ka par maz neliksies.
22.janvāris 2013, 14:12 Atbildēt
ggāgans
Tagad Rudzīte runā šādi. Tad kāpēc pirms tam viņa izgāzās, rakstīdama, ka kritika ir ļaunprātīga kampaņa pret televīziju? Vai to iepriekšējo vēstuli viņai palīdzēja rakstīt netalantīgā, bet ārkārtīgi augstprātīgā "rakstniece" Judina?
22.janvāris 2013, 8:09 Atbildēt
rragana
izlasiet taču vienreiz rakstu,iekams ko mentējiet!Rudzīte arī tagad to min.
25.janvāris 2013, 13:53 Atbildēt
kklubene
Netalantīgs mēsls,tādu neatļaujas rādīt par lauku kultūras namos
22.janvāris 2013, 8:16 Atbildēt
8864
«Ja Niks Volmārs būtu iesaistījies šova veidošanā laikus un kā producents sagādājis papildu naudu, mēs, protams, sāktu filmēt agrāk un ierakstītu aktierus ar viņu īstajām balsīm un ar īstu pavadījumu....
Niks jau visu paveica arii upes labajaa krastaa, kur daudz kas bija nebaudaams!
Bet kas vvispaar skatas nebaudamus raidijumus vecgadaa?
Vai nav laiks iziet araa un iztikt bez talrades, iziet palukoties apkaart, zvaignees?!
22.janvāris 2013, 8:34 Atbildēt
mmuflons
Neesmu sazvērestības teoriju atbalstītājs, taču mūsu valsts tiesībsargājošās un regulējošās organizācijas tomēr varētu pievērst uzmanību monstram MTG. Vajadzētu tomēr rūpīgi un objektīvi izvērtēt tā darbības leģitimitāti šobrīd un apetīti nākotnē, citādi pēc brīža atkal Latvija atradīsies pie sasistas siles un tad visi plātīs rokas un brīnīsies. Nav ne mazāko šaubu, ka LTV tiek apzināti dzīta nabadzības un bezcerības purvā, lai tā pazaudētu tās pēdējos, uzticamos skatītājus, jo gandrīz visi pārējie latviešu valodā translējošie kanāli jau pieder MTG!
22.janvāris 2013, 8:37 Atbildēt
vvērtētāja
Bieži padomāju ,vai tiešām nav neviena valstiska institucija ,kam būtu tiesības komentēt komerc televiziju .Tas ,ka tehniski neciešama skaņa ,tulkojumi un citas tehniskas nejēdzības. To vēl varētu pieciest ,bet programmu un filmu tematika !!!ZEMAS KVALITĀTES kā amerikāņu ,tā krievu .Jādomā ,ka tiek skolota banditu -izmeklētāju ,vai karotāju paaudze.Ja 58 kanālu sarakstā var sastapt kādas 5 stacijas ,kas pa laikam runā latviešu valodā -URJĀ!!!
22.janvāris 2013, 14:09 Atbildēt
SSkatitaja
Nebija ne LTV1,ne LNT ko skatities viss bija kautkas sagrabstits.Vareja kadus Raimonda Paula koncerta ierakstus paradit ,tad vismaz butu patikams vakars.
22.janvāris 2013, 8:45 Atbildēt
zziņģe
Manuprāt Paula koncertu ierakstu jau ļoti sen ir daudz par daudz.Tā ir komēdija.Nezinu vai smieties vai raudāt.Iznāk,ka mums ir tikai viens komponists, viens komunists,viens čekists un kas vēl mums bija vienā eksemplārā?Pa visām līnijām lienam vai no ādas ārā,lai izrakstītu sev nabadzības apliecību.Aprobežotība un slinkums sit augstu vilni.Tv vecgada vakarā var arī neskatīties,ja vien slimības dēļ neesi piesaistīts pie gultas.
25.janvāris 2013, 14:06 Atbildēt
mmilda
PRODUCENTS niks volmārs ....vai tad ir kaut viens raidījums,kuru šis "brīnumbērns" radījis skatāmu? Gaismas,tērpi, grims un R.Blaumanis Freda izskatā - viss kopā rada tādu bezgaumes sajūtu...Dziļu lauku klubu teātra izrādes tiek veidotas ar lielāku gaumi...Un nevajag saistīt to visu ar naudu ,ideju trūkumu un vēl pagurumu - visi mēs no visa esam noguruši...bet neatļaujamies daudz ko ko no tā ko atļaujas TV ....
22.janvāris 2013, 8:54 Atbildēt
AAijux
ko tad viņi atļāvās? tas tiešām ir ideju un naudas trūkums, un pagurums, viss kopā cilvēciskais faktors, tā sacīt.
22.janvāris 2013, 8:57 Atbildēt
AAijux
man arī likās, ka nu jau par daudz brūk virsū Rudzītei. tagad saprotu, kādos apstākļos tas darbs bija jādara. ārprāc.
22.janvāris 2013, 8:56 Atbildēt
xxxx
Visa pamatā ir pilnīgi stulbā un sen novecojusī ideja par šķobīšanos pazīstamas mūzikas pavadījumā. Kā to varēja akceptēt!!!
22.janvāris 2013, 9:02 Atbildēt
DDonna
Tu izlasīji to rakstu? Droši vien, ka ne. Tur skaidri pateikts, ka nebija ne naudas, ne laika, lai ierakstītu ar balsi un orķestri.
22.janvāris 2013, 9:04 Atbildēt
IInese
Jaungada raidijumi nav tikai fona.Ja nu vienigi visi ir"pali".Jebkuram raidijumam vajag but saturigam.Ja nav,kas tos rada,tad labak neizmest naudu veja......
23.janvāris 2013, 15:44 Atbildēt
mmis mārpla
Par visu pēc kārtas.
Par Rubeņa teikto un 2 mēnešiem šova sagatavošanai. Ja nebija ideju, cilvēku un 50 000 bija par mazu, režisore redzot katastrofālo stāvokli un situāciju varēja atteikties. Bet neatteicās, acīmredzot piesolītais honorārs šķita gana liels esam par 2 mēnešu darbu.
Tālāk. Režisore saka, ka sarunas pie kota sākās septembrī, rudenī. Savukārt programmu dierektore Šmite presē apgalvoja, ka darbs pie progrāmmas sākās jau pavasarī, aprīlī vai maijā. Tātad LTV programmu direktore Šmite melo? Vai arī pavasarī sākās naudas nopumpēšana no projekta? Katrā ziņā par iztērētajiem 50 000 vajadzētu uzrīkot sīku un pamatīgu auditu un tāmi pārbaudīt līdz pēdējam sīkumam. Ja no 50 000 neatliek augļu nopirkšanai kādi 5-10 lati, tad kur palika visa nauda???Ekseļa tabulās grāmatvedībā???
22.janvāris 2013, 9:19 Atbildēt
jjānis
Ja nav talanta, nav gaumes izjūtas,tad var iedot arī miljonu un veidot raidījumu neizdosies. Latvijas televīzija ir pārvertusies par iesildītu, veco darbinieku tusiņu un algas( un ne tikai) saņemšanas vietu. Jauni , enerģiski, talantīgi cilvēki ir vienīgie , kuri spēj glābt televīziju.
22.janvāris 2013, 9:20 Atbildēt
ppieriebjas
Ne jau naudā tā lieta, vienkārši pietrūka idejas un talanta! LTV ir pilna ar kompleksu nomāktām viduvējībām un bieži vien toni nosaka mazspējīgi intriganti un naudas rausēji. Es katru vakaru, piemēram, ar riebumu gaidu kārtējo Volmāra uziešanu. Kuri tad iziet raidījumos? Vieni vienīgi blatņiki! Par informējošajiem raidījumiem nerunāsim. Riebajas tā naglveidīgā un jaunalkšņveidīgā šļura!
22.janvāris 2013, 9:22 Atbildēt
oonka
Nekāda vaina. Neskatījos pilnīgi neko, dzīvi cilvēki apkārt daudz vērtīgāk.
22.janvāris 2013, 9:44 Atbildēt
iita
Mani kaitina tā ideja- taisīsim parodiju. Man patiesi patīk labas parodijas, bet Latvijā tādas taču neviens neprot, nespēj? nezinu, bet nav jau . Uz skatuves aktieri to var reizēm izdarīt tīri labi, bet taču ne TV. Nu kā speciālisti to var nesaprast? Nav vienkārši uzstādījuma izdarīt.
22.janvāris 2013, 10:00 Atbildēt
ggerda
Vis lielāka parodija ir mūsu saeima!!!!!!
22.janvāris 2013, 10:57 Atbildēt
llaila
Ko pēc šīs šļuras domā gudrais un par sevi pārliecinātais Dimanta kungs?
22.janvāris 2013, 10:56 Atbildēt
bbry
viņam nav laika domāt, viņam jārisina TV un radio apvienošanās. vakar runāju ar dažie Radio darbininiekiem, viņi ir šokā par neplpa aktivitātēm tajā apvienošanā.
22.janvāris 2013, 11:01 Atbildēt
ppp
LTV iepriekš varēja pabrīdināt skatītājus, ka pirms šova nepieciešams kārtīgi piedzerties. Tad jau var skatīties visu ko.
22.janvāris 2013, 11:00 Atbildēt
IInese
Smiekli caur asaram!Ja nevar neko interesantu radit,tad.lai liek Jaungada programa Paula koncertus.Var jau nepiekrist,bet mums ar humora izjutu ir pavisam bedigi.....
23.janvāris 2013, 15:39 Atbildēt
kkordebalets
Visu cieņu Svetai Rudzītei, kas ar savu ilggadējo darbību TV, ir vairākkārtīgi pierādījusi, ka māk strādāt godam. Šoreiz kaut kas ir misējies un esmu pārliecināts, ka īstos iemeslus šim "negadījumam", režisore tomēr nav pieminējusi...
Nesaprotu, kas tās par grandiozām izmaksām par telpām, dzelžiem un visu pārējo, kas saistīts ar filmēšanu..? Sanāk, ka ierakstam lietoti kādas privātas kompānijas reti izcili dzelži, tikusi īrēta kādas privātmājas lielformāta garāža un grimmētāji pasūtīti no pieMaskavas..? Tiešām būtu interesanti uzzināt, kas tās par personām, kas trekni uzvārījušās uz šī projekta..?
;-))
22.janvāris 2013, 16:05 Atbildēt
MMadis Stringis
Nākošajam jaungada šovam par pamatu vajadzētu ņemt un apspēlētmūsu dižos un gudros. Tur kumēdiņu pietiks vairākiem gadiem uz priekšu.
22.janvāris 2013, 18:48 Atbildēt
xxy xy
KORNELIJU,ŽURKU,,,kolosāli uzvedumi atpūtai,no sirds var pasmieties.Interesanti ,UN cik dzelžainas izmaksas ??? Tad vēl par to bārdaino ,,kārlīti,,kurš rīta ziņās nevienu teikumu bez stostīšanos neizlasa.....................
22.janvāris 2013, 23:20 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!