Komentāri / Kodolreaktora inženieris: Tikai piedaloties Visaginas AES, varēsim aizstāvēt savas intereses
 

6 komentāri

FFenomens
Kāpēc viņš lieto vārdu MĒS.Tā sevi sauc karaļi un DIKTATORI.
Nav neviena vārda,ka JŪS,Tauta varētu aizstāvēt savas intereses.
4.augusts 2012, 13:20 Atbildēt
II.V.
Ja Lietuva cels to AES tad dabīgi ka Latvijai būs jāpiedalās. Cita risinājuma nebūs. Vienīgais līgumu jānoslēdz izdevīgu, nevis tādu kā Lembergs cenšās iestāstīt.
4.augusts 2012, 13:39 Atbildēt
vvaldis i
ES vienotā tirgus regulu gaismā LV dalība Visaginas AES celtniecībā ne tikai negarantē, bet atklātā tekstā noliedz izdevīgu enerģijas iepirkumu no tās. Tāpēc LV nav izdevīgi piedalīties būvniecībā, bet ir izdevīgi pirkt enerģiju no lētākā piegādātāja. Gavara kunga sentimenti ir tikai sentimenti un tiem nav racionāla enerģijas politikā. Un, pievēršam uzmanību, cik ciniski viņš izsakās par to ezeru, kurā plānots apglabāt izlietotos kodoldegvielas stieņus - tam lūk notece ir uz Baltkrievijas pusi... vot bljin, humānists!
4.augusts 2012, 14:59 Atbildēt
EEs saku
Nē!
4.augusts 2012, 15:09 Atbildēt
rritdienis
Pajautājiens: Vai tikpat labi Latvijas teritorijā piemēram:starp Liepāju un Ventspili pie jūras būtu uzbūvēta AES un nebūtu Atkarība no Lietuvas Labvēlības un ""vai vispār vajag?""Labāk pie 4 lielākām pilsētām uzbūvēt TEC un būtu piedevām siltais ūdens iedzīvotājiem par ""pieņemamu izmaksu"".
4.augusts 2012, 20:00 Atbildēt
DDomājot līdzi
Lietuvā daudzi ir PRET šo Visaginas AES, jo izanalizējuši Japānā notikušo AES avārijas ...Japānā no 50 AES šobrīd pēc avārijas iedarbinātas tikai 2 AES.
LIETUVĀ 14.oktobrī būs tautas nobalsošana/ referendums celt/ necelt Visaginas AES ...
4.augusts 2012, 21:42 Atbildēt