Komentāri / Demogrāfs: pēc 80 gadiem Latvijā lielākā daļa iedzīvotāju būs iebraucēji
 

3 komentāri

KKL
Visi likumi, un nostādnes, kas dara neiespējamu vai apgrūtina tautas pastāvēšanai nepieciešamo triju bērnu esamību ik ģimenē, uzskatāmi par genocīdu sekmējošiem tātad par nelikumīgiem vai vismaz amorāliem. Katram, kas apzinās savu atbildību par tautas eksistenci, ir pienākums pretoties tiem.

Savukārt Krimināllikuma 71.1 pants paredz kriminālatbildību par publisku aicinājumu uz genocīdu. Tas būtu labs līdzeklis aizšķērsot ceļu tiem, kas agresīvi sludina bezbērnu dzīves labumus un nonievā daudzbērnu ģimenes. Šādu bērnu nīdēju mums ir daudz, tie rada sliktu gaisotni un var ietekmēt dažu naivu dvēseli aiziet tautas iznīcības virzienā.
18.janvāris 2012, 14:20 Atbildēt
bbumbite
"...Tas būtu labs līdzeklis aizšķērsot ceļu tiem, kas agresīvi sludina bezbērnu dzīves labumus un nonievā daudzbērnu ģimenes"
Tad varbut saksim ar tiem, kas nevis tikai sludina bet gan aktivi piekopj bezbernu dzivesveidu,t. i. viriesiem, kas pamet savus bernus un nemaksa uzturnaudu. Latvija izcelas Eiropas valstu vidu ar to, ka milzigs skaits sieviesu audzina bernus vienas.
18.janvāris 2012, 16:07 Atbildēt
EEdzus
Nu no infrastruktūras objektiem ta vismaz 10% otkats politiķiem, a kas viņiem no bērnu pabalstiem atleks, pilnīgi nekas.
Un balstiesību arī zīdaiņiem nav...
18.janvāris 2012, 18:08 Atbildēt