Komentāri / Iedzīvotāji šokā par BBC kritiku Cēsīm
 

129 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

MMurka
kādā šokā? kas tad tur nepareizi? tā arī ir - ielas arvien tukšākas, mazos veikalus slēdz, darba nav, kredītus samaksāt nevar, bankas dzīvokļus atņem
11.janvāris 2012, 18:19 Atbildēt
hhttp://hofopo.com
Protams, ka šokā! Tas tomēr parāda kaut ko, un neies tur kāds ierindas pilsonis tagad pētīt, ka Cēsis nav pārējā Latvija u.t.t. Tas ir slikti, jo bojā priekšstatu par LAtviju, kas zin, cik cilvēki, zemapziņā iespaidojoties, neatbrauks šeit, vai tomēr neinvestēs u.t.ml, lietas viena otru spēcīgi ietkmē.
11.janvāris 2012, 18:40 Atbildēt
aada
ko tur cēsinieki satraucas, doma jau ir pavisam cita, tas viss tverts daudz plašāka nozīmē, VISAS Latvijas sāpe ir tā, ka aizbrauc cilvēki, jo vēlas izdzīvot, trūkst līdzekļu namu sakārtošanai, veikalus slēdz, jo nomas maksas ir pārāk augstas, bet pircēju pirktspēja stipri zema,...un lielākā daļa BBC auditorijas vispār nepievērš uzmanību, kurā pilsētā tas ir filmēts, draņķīgi un sarežģīti ir šobrīd VISĀ LAtvijā.
Rīgā un citur ne tik vien drūmus skatus varētu safilmēt.
11.janvāris 2012, 18:45 Atbildēt
ttā ir
daudziem komentāriem var piekrist (vnk nelasīšu visus). gribēju rakstīt par savu pilsētu, paskatījos pa logu, tukšas ielas un tad kuru vietu Latvijā atcerējos - tukšums ir VISUR. esam saslēpušies viens no otra.
14.janvāris 2012, 19:47 Atbildēt
ssaule
Ziniet,britiem un pasaulei pilnīgi vienalga-Cēsis vai cits miests-atšķirības nekādas.Uztverts tiek kopskats.Kāda atšķirība kādu slēgtu skolu parāda-tiko slēgtu vai sen?Būtību tas nemaina-tā vairs nedarbojas,kas arī bija jāparāda.Tā kā nestresojat un necepaties.Nevienam ārvalstīs prātā nenāks,kas ir šīs Cēsis.Domās-ārprāccc kā tie nabadziņi tur dzīvo......
11.janvāris 2012, 18:53 Atbildēt
SSeo Services Dublin
Paceļ saviem pilsoņiem garīgo, parādot, ka tur nav tik traki, kā Latvijā :D
11.janvāris 2012, 18:53 Atbildēt
aarī iedzīvotāja
Raksta virsrakstā ir Latvija, nevis Cēsis. Būtu filmēts citā pilsētā- atkal prasītu, kāpēc tieši te? Pilsēta pelēka, jo laikapstākļi tādi. Un raksts NAV par kultūru, tūrismu vai tiem dažiem, kas mācās, veido biznesus, kam ir nauda kultūras pasākumiem, bet par situāciju valstī kopumā- un par to viss ir pateikts pareizi. Tie, kas grib apmeklēt Latviju tūrisma nolūkos, neskatīsies BBC vecas ziņas, bet tūrisma info lapas- un tur tad ir jābūt priekšā smukajiem videorullīšiem. Ja tie, kam tas rūp, būs sagādajuši un ielikuši, tā vietā lai brēkātu, ka no malas izskatāmies citādāki, nekā mums gribētos sevi rādīt.
11.janvāris 2012, 18:53 Atbildēt
kkukuruza
Pilnigi pareizi, sižets ir par ekonomisko situāciju Latvijā, vai tas ir Cēsis vaii cita pilsēta.
13.janvāris 2012, 14:23 Atbildēt
nneziniitis
kaa nu ir ta ir :)

Ieskaties ka pelnīt ar matemātikas palīdzību http://tiny.lv/?opcrB
11.janvāris 2012, 18:58 Atbildēt
nnu !!!
Nu nē,lai tie BBC dzied tāpat kā mūsu dižie 100gudrinieki !!! Viss pie mums ir skaisti ,iet uz augšu un,vispār ,dzīvojam burvīgi un būs VĒL LABĀK !!! VISA LATVIJA IR VIENAS LIELAS CĒSIS !!! Tik tālu nu esam ,nav ne ko apvainoties,ne sašust .
11.janvāris 2012, 18:58 Atbildēt
ccēsiniece
Lai cik skumji tas nebūt, bet tā ir taisnība. Šad, tad braukāju uz Valmieru. Cik krasa starpība starp kaimiņpilsētām. Bēdīgi. Cēsis izmirst. Cilvēku maz. Ielas tukšas. Kāds cilvēks, pirmo reizi esot Cēsīs, pamanījis, ka Cēsīs ir daudz dzērāju un bomžu. "Jauks" pirmais iespaids par Cēsīm.
Kādas ir Cēsu ielas??? Ak, šausmas! Ne ziemā, ne vasarā nav ko cerēt uz normālu pārvietošanos.
Cēsīs sestdienas vakars ir bīstams pat caurbraucējiem, kur nu vēl pašiem cēsiniekiem. Vai Cēsīs ir arī policija?
CĒSIS- kultūras pilsēta. Tikai , kur palikusi kultūra? Un izglītība?
Atveriet acis!
11.janvāris 2012, 19:00 Atbildēt
LLelde
Ko nozīmē"Kur palikusi izglītība"?Cēsis var pamatoti lepoties ar 2 augsta līmeņa valsts ģimnāzijām,RPIVA,TURĪBAS,tagad arī ar RTU filiāli.Mana meita savā laikā beidza Draudzīgā Aicinājuma ģimnāziju un studiju laikā bija viena no labākajām studentēm savā kursā.Tā kā nepiekrītu rakstītājai par izglītību.
12.janvāris 2012, 22:35 Atbildēt
LLuna
A es esmu "šokā", ka raksts (kārtējo reizi!) ir absolūti analfabētisks, t.i. ar ļoti daudzām kļūdām... Ko nū? Un cik ilgi? (Vai tad korektora redakcijā vispār nav?)
11.janvāris 2012, 19:02 Atbildēt
MMartins
Neko nepareizi jau nepateica!!!Lai pabraukaa pa citaam mazpilseetaam tad Ceesis ar savaam pustukshajaam ielaam nobaaleetu!!!
11.janvāris 2012, 19:03 Atbildēt
vverandaiza
teikšu tā .protams par izmirstošu Cēsis nevar saukt .
taču mans viedoklis nebūt nav attaisnojošs par labu Cēsīm .pēc gadu ilgas prombūtnes ,vasarā atgriezos dzimtenē un protams ilgojos aizbraukt uz rajona pilsētu ...tās bija šausmas ,ko trijos vārdos neaprakstīt...vēlējos mammucim nopirkt veļasmašīnu u.c preces...kurš uzskata ,ka Cēsis ir sakoptas ?viss pa gadu nolaists,trotuāri centrā šausmas ,veikali likvideti ,visur TIKAI humpalu veikali.pats autoostas laukums pie tirgus angāra cik gadus vēl stāvēs bedrēs un akmeņos ???stacijas tualete...galvenais laukums...pa pilsētu braukā mašīnas ,kam NOTEIKTI nav pat tehniskās apskates :) ,vairumā.jūs domājat ,nopirku veļasmašīnu ?pirmkārt pat veikalu atrast nevareju .sadzīves tehnika ,ieeju ,bet tur nekas lielāks par gludekli nebija atrodams .pārdevēja man nemācēja neko pat izstāstīt.jautaju vai kāds man var palīdzēt ?protams nebija.izgaju no veikala ,kā pūce.kādā citā veikalā nav pat ieslēgta elektrība .laikam ekonomē...domaju slēgts ..nē pārdevēja klusiņām sēž tumsā,plauktos viens šķībs garšvielu trauku komplekts.nevaru saprast ,kur iepērkas jaunieši.apģērbi tikai gados veciem cilvēkiem.iegāju optikā,lēcas pasūtīt vairs nevarēju..neesot pieprasījuma...aptiekā prasīju kerotīna tabletes ..uz manīm pavērsās lielas acis ,kas tās tādas esot ...man likās esmu uz citas planētas...kam interesē kultūra ,ja nav vēlmes pat uz turieni aizbraukt???cilvēkiem nav naudas ,tā arī ir visa kultūra..vai viņiem būs naudiņa biļetei,ja viss likvidējas ,jo nav pircēju ...kurš gribēs diet un smieties?dodiet cilvēkiem darbu..ne jau humpalu veikalā vai lielā sadzīves tehnikas veikalā,kur jāmāk apkalpot un izstāstīt..
11.janvāris 2012, 19:06 Atbildēt
mmāris
par ko šokā??
pateica visu,kā ir-taisnību.
11.janvāris 2012, 19:17 Atbildēt
AAinis
Nu un ka par eiropas naudu kautko uzbuve un kautko sakopj, kam tas vajadzigs ja iedzivotaji tapat joprojam muk no Lv del bezdarba vai mazās algas. Un jā - iebraucot Latvijā no āremēm tieši visas tās nesakoptās vietas krīt acīs. pat lidosta uzreiz tāda bomzīga skiet ielidojot
11.janvāris 2012, 19:23 Atbildēt
LLiz
Nav ko brinities par Cesim, visur pasaule ir mazas pilsetinas un tuksas! ASV tas pats skats, nav biznesu nav cilveku. Ja grib piekasities , tad ari pie staba var.....?
11.janvāris 2012, 19:24 Atbildēt
AAgnese
`lēcas pasūtīt vairs nevarēju..neesot pieprasījuma`
ko nu muld... cēsīs vienmēr var nopirkt lēcas :D
11.janvāris 2012, 19:25 Atbildēt
vverandaiza
ne jau tādas ,kādas man vajadzēja :)..pirms diviem gadiem tur pirku krāsainās...termiņš beidzās jau sen ....gribeju pasūtīt jaunas,bet neba par to ir runa :) .
11.janvāris 2012, 23:31 Atbildēt
LLiz
Var piebilst ari faktu vai jautajumu Ko darit Cesis? Protams, ka nav, ir jaieliek lieli lidzekli ieksa, ieintereset cilvekus....?
11.janvāris 2012, 19:27 Atbildēt
TTaisniba
Un vai tad ta nav? Ta tacu ir Latvijas isteniba. DIEMZEL un seviski arpus Rigas (Vecrigas, pareizak sakot)

Sen vairs nedzivoju Latvija un apskatot so video... Ja, lai nu paliek.
11.janvāris 2012, 19:35 Atbildēt
eenija
Šoks ir šoks. Bet varbūt jāsāk domāt , kāpēc tas notiek un galvenais nemelot sev, tautai un pasaulei. Cik mēs esam labiņi un mums viss iet labi. NEVAJAG MELOT, BET SĀKT DOMĀT , KA NAV LABI.jĀSĀK GLĀBT SAVU TAUTU.
11.janvāris 2012, 19:43 Atbildēt
ZZigis
Par ko te jābūt šokā?? Ak dievs, ārprāts.. Tāda ir tā mūsu mīļā Latvija!!
11.janvāris 2012, 19:49 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!