Komentāri / Vīrietis mēģina iespert fotoradaram
 

13 komentāri

kkoko
Kā tad ar noilgumu - 4 mēneši -
29.decembris 2011, 9:34 Atbildēt
zzootehniķis
āprāta pretīgi meli....
aprobežota naudas kāšana un nekas vairāk.
būtu vairrāk cilvēku, kas tiem draņķiem sper, būtu jautrāk.
29.decembris 2011, 9:59 Atbildēt
vvaldis
bet kur ir jāskrien-vai savai vai cita nāvei preti,kad sapratisim to ka citur ir labāki autobāni ,ceļi bet brauceji ievēro braukšanas drošibas prasības ,te daļa skrien no rietumu valstu miskastēm izvilktām automašinām ,kuras poļi apmazgājuši un spiežcik var ,humors jau ir ka visi pukojas par bedrainiem ceļiem ,bet pretī visai logkai nesās pa tiem un jauno spēkratu īpašnieki-vai nav vienalga kā nobeidzat šo savu ,,lepnumu un dārgumu ,,nesoties pa bedrēm vai ceļmalas stabā vai kokā ?
29.decembris 2011, 10:30 Atbildēt
ZZivtiņ, jāsakārto!
Tā ir Zivtiņa un psihiatru vaina, ka autovadītāju psihiatriskā pārbaude ir formāla, ka ejot šo pārbaudi, nav ieviesta nopietna psihiatriskā testēšana.
Ja būtu nopietna pārbaude, tad liela daļa patreizējo autovadītāju nevarētu psihiatra pārbaudi iziet, jo sociopātu un psihopātu lielais daudzums sabiedrībā ir acīmredzams. Šie psihopāti un sociopāti apdraud līdzcilvēkus, viņiem ne vien autovadītāju apliecības nedrīkstētu būt, bet jābūt arī ierobežotai rīcībspējai.
29.decembris 2011, 11:08 Atbildēt
HHm!
Civilizētās valstīs pirms radariem ir uzstādītas brīdinājuma zīmes, nu ja, bet banānu zemē jau tā nedara.
29.decembris 2011, 12:06 Atbildēt
QQW
IEdod tam stulbajam zaftinam ar kaaju pa to kaajstarpi,lai nestaigaa kaa biksees pielicis.kur tik stulbu izraava.latvijaa kaa prieksnieks ,taaaamurgalva.
29.decembris 2011, 13:48 Atbildēt
JJasis
Radari uzstādīti pāris simts metrus aiz baltās zīmes. Tam nav nekā kopēja ar drošību, bet naudas kāri gan. Pēc tam vairākums uzmin un bīstamajās vietās ātrums pieaug.
29.decembris 2011, 13:59 Atbildēt
JJasis
Kā gribu tā maunu, tāda likumība Latvijā.
29.decembris 2011, 14:00 Atbildēt
II.V.
Tas viss ir domāts normāliem cilvēkiem. Tos, kas jau divdesmito reizi atzīmējušies, jāsūta pie psihiātra.
29.decembris 2011, 15:39 Atbildēt
TTO "Zivtiņ, jāsakārto" 29.12.2011 11:08:18
Jāpiekrīt, ka sociopāti un psihopāti var ietekmēt sabiedrību, tikai ne jau satiksmes drošību. Daudz lielākā mērā to ietekmē personas, kuras vienkārši NAV IEMĀCĪJUŠĀS BRAUKT ATBILSTOŠI CEĻU SATIKSMES NOTEIKUMIEM UN LĪDZ AR TO apdraud gan sevi, savus mīļos un trešās personas.

Pie tām šādas personas visbiežāk ir sastopamas tieši "blondīņu" vidū, kuras diezgan situētu stāvokli ieguvušas izmantojot ne jau tikai savas prāta spējas...

Tad nu ar milzīgo pašapziņu viņas un viņu draudzenītes nekad, pat acīm redzamā rupjā Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumā, kas izvērties citu apdraudējumā (līdz ar ko konstatējams agresīvas braukšana, kas var izpausties ne jau tikai gonkošanā), savu vainu nesaprot, neapzinās un lielākā daļā gadījumu neatzīst.
Redzot, ka var draudēt ziepes, šīs personas cenšas aizlavīties no "nedarba vietas" it kā nekas nebūtu noticis.

TIEŠĪ ŠĀDAS PERSONAS IR ĪSTENIE SATIKSMES BĪSTAMĪBAS RADĪTĀJI (bremzē satiksmes plūsmu ar pārāk mazu ātrumu, veic pēkšņus manevrus, nebrīdinot savlaicīgi par to pārējos satiksmes dalībniekus, nespēj savlaicīgi analizēt un atbilstoši rīkoties satiksmes mainīgajā situācijā, rada avārijas situāciju, varbūt par notikušo pat neapzinoties un pamanās nozust).

Šādas personas atkārtotu minēto situāciju radīšanas gadījumā būtu nepieciešams obligāti pakļaut stingrai testēšanai un neapmierinoša rezultāta gadījumā nepieciešamībai atkārtoti kārtot transporta līdzekļu vadīšanas tiesību iegūšanas eksāmenus pēc stingrākiem kritērijiem.

Šādas personas līdzvērtīgas trakotājiem uz ceļiem, tik pat bīstamas, ja ne vēl bīstamākas, jo trakotājs ne jau visu laiku tā cenšas izgāzt savu adrenalīnu, BET ŠĪM IEPRIEKŠĒJĀM PERSONĀM TAS IR VIENKĀRŠI BRAUKŠANAS IKDIENIŠĶAIS STILS!
29.decembris 2011, 15:47 Atbildēt
LLUPARA
AR APGRIEZTU BISI PAMEGINI,CITS DIRSIES,TAA PAT KAD NOVELK BIKSES JA VAJAG NOKAARTOTIES!
29.decembris 2011, 16:45 Atbildēt
llooler
ko tu tur esi tagad uzraktijis!? :D LOOL
29.decembris 2011, 17:18 Atbildēt
II.V.
Vārda "izgājiens" latviešu valodā nav. Droši vien improvizēts no krievu "vihodki". Latviešu valodā atbilst: ioks, drauskulība, nedarbs, izlēciens, ekscess. Ar cieņu!
30.decembris 2011, 10:32 Atbildēt