Komentāri / Izmiršanas bremzēšanā nepieciešams investēt
 

6 komentāri

ttantuks
Priekslikums-
1.Pensionariem pec laulata nomirsanas maksat otra dalu % atkariba no pedeja nomirusa kopa registreta lauliba pavaditajiem gadiem-,ja 10 gadi =30,ja 40 gadi -40% un te bernu daudzumu pielikt klat.
Tas stiprinatu laulibas institutu,raditu matei stabilitati,berniem gimeni un nodrosinajumu.
Tagad visos pabalstos tere stipri vairak un neviens nevar zinat kas bus rit.Gimenes institutu veicinat,neviss visadas piemaksas,kas ne vienmer ir taisnigas.Vecakiem berni jarada tikai gimene un gimene augosiem berniem jadod lielakas privilegijas.
2.No 21 gada vecuma ieviest bezbernu nodokli visiem lidz pirma berna dzimsanai lauliba.Ja nav dzimis lauliba, tas ir arlaulibas berns un nodokli tupinat iekaset.
Nekdi lieki izdevumi te nebus,bus tikai budzeta ietaupijums,jo vecakiem pasiem jauztur berni ,neviss valstij jagada par to.Te var but kadi ipasi gadijumi,bet ne masveida naudas dosana.
Atcelt tos 8 latu °pabalstu.
3.Sekot ka reklame TV un mediji-labi dzivot,maju vajag,pelnit naudu braukt uz arzemem,fiktivas laulibas nodrosinas particigu dzivi,visadu viendzimuma seksa izvirtibas reklamesana-radina pie domas,ka berni nav vajadzigi-te valstij jaliek cenzura virsu TV,nevar visu ko grib to darit,jo citadi te bus kiniesi pec gadiem.
7.oktobris 2011, 9:56 Atbildēt
TTeodora
tantuk, iedzer kādas drapītes!
7.oktobris 2011, 10:31 Atbildēt
sspicais
Nevaru piekrist tantukam,tas būs kārtējā valdības kļūdu labojums uz tautas rēķina,drīzāk demogrāfiskā problēma būtu veicināma ar pabalstiem jaunajām māmiņām,nodokļu atvieglojumiem,vietām bērnudārzā un vēl dažādiem stimulējošiem līdzekļiem,nevis represīvām metodēm.
7.oktobris 2011, 10:43 Atbildēt
bbaiba
Nu nez par ko tad tev tantuk pienāktos tava vīra pensija????
7.oktobris 2011, 12:49 Atbildēt
TTautiete iebilst
1. Maksāt otra pensijas daļu? Nekorekti.
2. No 21 gada bezbērnu nodokli? Vai tik vispirms nevajadzētu sasturēt valsti tā, lai pirms stāšanās laulībā cilvēkam paša dzimtenē būtu algots darbs, jumts virs galvas un iespēja izglītot bērnus !?
3. TV - jā gan - mums tāds pajoliņ TV...
7.oktobris 2011, 13:52 Atbildēt
TTautiete piebilst
SASTUTĒT !!! Un tikai tad!
7.oktobris 2011, 13:53 Atbildēt