Komentāri / Demogrāfijas pētnieks: emigrācija pašreizējā apjomā turpināsies vēl septiņus gadus
 

6 komentāri

JJānis
"ne tikai ekonomiskiem, bet arī noskaņojuma maiņu cilvēkos." no publikācijas.

Tieši šis visai diplomātiskais teiciens "noskaņojuma maiņa cilvēkos" būs dominējošais aizbraucējiem pēc šodienas valdības koālīcijas veidošanas, kur tiek plānots iekļaut Krievijas partijas "Vienota Krievija" filiāles Latvijas SC partiju. Tagad aizbrauks atlikušie izglītotie jaunieši ar labām svešvalodas zināšanām, kuri darbu Latvijā nevar dabūt, jo latviešu jaunietim Latvijā tiek uzspiesta krievu valodas prasme. Vai tas nav stulbums, vai latviešu cilvēku nodevība Latvijas padomistiem!
4.oktobris 2011, 11:53 Atbildēt
VVecais
Jābūt apaļam idiotam, lai aizbrauktu no tik skaista paradīzes stūrīša, kā Latvijas zeme!
Varbūt nesūtīt viņus tajās augstajās skolās? Varbūt tā vietā biežāk izvadāt pa Vidzemes pakalniem, pa mežiem, biežāk paceļot pa Gauju, Ventu un Salacu?
Skološanas laikā mēs viņus pataisām par kopmītņu bērniem, kas vairs nespēj iztikt bez kopmītņu kopības, un pēc tam tādu pašu saspiestību un burzību atrod vecās Eiropas pārapdzīvotībā kopā ar likteņa apdalītajiem no citām trešās pasaules valstīm.
Šie cilvēki nesaprot un vairs nekad arī nesapratīs, ka mūsdienu pārapdzīvotajā pasaulē vislielākā privilēģija ir iespēja dzīvot vientulībā, divvientulībā, vienas ģimenes vientulībā, sen pazīstamu kaimiņu vientulībā, savā saimē, savā tautā. Šādu vientulību pārapdzīvotajā pasaulē jau sen vairs nevar nopirkt ne par miljonu latu. (Jā, par miljardu gan). Latvijā šī iespeja vēl ir par brīvu. (Diemžēl mietpilsonis nekad nav augstu vērtējis to, kas par brīvu. Kaut gan vajadzētu sev pajautāt, kāpēc miljonārs Lembergs mitekli iekārtojis Puzes mežos, nevis kādā Vecrīgas namā).
Šo nelaimīgo izceļotāju mūžs visticamāk noslēgsies kādā Amsterdamas vai Dublinas nabagmājā pie mišungprogrammu televizora. Viņu pēdējais uzturs būs salkana sardele un putra bez sāls (jo sāls kaitē veselībai). Viņu pamperus apmainīs ķīniete, no kuras sejas nebūs iespējams nolasīt, vai viņa viebjas, vai smaida. Pat viņu pelni nekad neatgriezīsies Latvijas kapos.
4.oktobris 2011, 12:39 Atbildēt
SSeptiņi liesie gadi?
To visu strauji mainīs Valdis Zatlers ar Vjačeslavu Dombrovski,nodibinot Fiskālo padomi un paaugstinot vēl par desmit procentiem PVN malkai,apkurei,medikamentiem,zīdaiņu precēm,sabiedriskajam transportam,presei un grāmatām!
4.oktobris 2011, 15:01 Atbildēt
@@@@
VECAIS, un kaads buus tavs peedeejais uzturs? Miltu putra no Sarkanaa Krusta suutiijuma? Nemuldies tik daudz, savu vecuma galu veel neviens nav aptaustiijis un apskatiijis. Ka tik tu veel laimiigs nebuutu par kiiniesiem un vinu pamperiem. A varbuut tavus kaulinus vilki skrubinaas, kad mazdeeli buus ar ragavinaam uz mezu aizvilkusi, ko?
4.oktobris 2011, 15:55 Atbildēt
????
Bet, tad kāda jēga Latvijā radīt bērnus. Skolot par budžeta naudu... Lai būtu darbasspēks citām valstīm, kuras neko nav ieguldījušas ? Demogrāfija ir cieši saistīta ar nodarbinātību, ja nebūs darba vietu, nav jēgas lielajiem pabalstiem, un citā lietām, jo bērni izaugs un aizbrauks.
9.oktobris 2011, 18:01 Atbildēt
xxx
iisi un skaidri , tagad saprotu kaapeec vinam iedeva spiidolas balvu .
18.janvāris 2012, 23:07 Atbildēt