Komentāri: "Katra stunda ir dārga." Vajadzīgi brīvprātīgie bērna meklēšanā

WTF katra stunda ir dārga? Stulbums. Lai takš peld, neko vairs mainīt nevar. Domājiet par dzīvajiem, ne par mirušajiem.

20:43 Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt