Kā jau sen teicu- vajag tos dzēŗāju autiņus pirms sūtīšīnas pabojāt: teiksim, novilkt pa abien sāniem ar skrūvgriezi. Diesestiem der, BET... "netīšām" neparādīsies otrreizējā tirgū kaut kur Rumānijā vai Bosnijā....
Komentāri: Vēl 23 dzērājšoferu auto drīz dosies uz Ukrainu
Kā jau sen teicu- vajag tos dzēŗāju autiņus pirms sūtīšīnas pabojāt: teiksim, novilkt pa abien sāniem ar skrūvgriezi. Diesestiem der, BET... "netīšām" neparādīsies otrreizējā tirgū kaut kur Rumānijā vai Bosnijā....
Komentēt