Komentāri: Bijušais Interpola izmeklētājs komentē Latvijas saistību ar Epstīna failiem

Trampa lieta failos, protams, tiks pamatīgi patīrīta.

Taču kā būs ar sīkajām zivtelēm Baltijas jūras krastos?

1.feb Atbildēt

Tukša mutes bruģēšana, kaut kādos dokumentos figūre kaut kas, aklais redzēja kā klibas pār sētu lēca. Uzrakstīt var visu ko, cilvēkiem kuriem būtu jādzer zāles tie pieņem likumus.

1.feb Atbildēt

Redz Amerikā, tā, varbūt, arī ir.

Taču par Bērziņu un Co. varētu uzdot pāris jautājumumu.

1. Kāpēc vispār ir notikusi sarakste starp Bērziņu un Epstīnu?

2. Ja tāda nav, notikusi, tad kurš ir ieinteresēts un spējigs uz šādu viltojumu?

1.feb Atbildēt
Fausts @fausts atbilde Valdis

Jeņkis ir lielākais patērētājs tādām lietām. Kamēr ķēra Eskobaru tikmēr pa sētas durvīm štatos ieveda divreiz vairāk pulvera. Tur tajos dokumentos tā arī stāv rakstīts ka tas bija tieši tas bērziņš kurš stūreja valsti. Nevienu neaizstāvu bet ja kāds no mūsējiem tautas kalpiem tur iesaistīts tajā pasākumā, neliekas ka jeņķim jau bija jāatsūta pakaļ savi federāļi pakaļ kādam, vai viss maz jāuzspiež uz mūsējie lai paņem ciet kādu. Mūsējiem tā būtu goda lieta iziet cauri tiem dokumentiem un uzraut kādu pedofilu pie karātavām, parādīt ka pret tādiem cilvēkiem nekādas iecietības. Bet ne tāda valstī laikam dzīvojam.

1.feb Atbildēt

Tieši tā, Ameriku interesē pašu lielās zivis Tramps, Klintona, Geits ... Viņi un viņu nauda jau strādā pie tās lietas. Vieni dzēš, ko var izdzēst, citi velk laukā, ko var izvilkt.

Tādas sīkas zivitiņas kā premjers no Latvijas, bijušais ministrs no Slovākijas u.t.t. tur nevienu neinteresē.

Tas ir mūsu uzdevums, un, vai būs griba noskaidrot patiesību, to rādīs laiks.

1.feb Atbildēt

Jeņkis no šā visa uzceps labu biznesu un visa pasaule to pirks ka nograbēs vien, vai kads reāli sēdes par tiem teorētiskajiem noziegumiem, diez vai.

2.feb Atbildēt

Latvijai no šī visa nav "jācep labs bizness", bet patiesībai jānāk gaismā. Mums jāzina šo varoņu vārdi, kuri kādreiz nodarbojās ar meiteņu tirdzniecību, varbūt pašlaik šie cilvēki atrodas kādās svarīgās valsts iestādēs, un jau savādāk turpina valdīt pār mūsu prātiem. Uzskatu, ka Epstīna failiem ar visiem personu vārdiem no Latvijas jānāk gaismā, cik ilgi viss tiks paslaucīts "zem tepiķa".

2.feb Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt