"Rail Baltica" metīs loku caur Kurzemi. Ar ātrvilcienu līdz Liepājai varēs nokļūt 20 minūtēs

© Pixabay.com

Valdībai taupības pasākumos izdevies ietaupīt teju 1 miljardu eiro, kas ļauj novirzīt naudu "Rail Baltica" trases būvniecībai.

Valdības ārkārtas sēdē aiz slēgtām durvīm nolemts, ka naudu virzīs jaunas trases būvēšanai - tā sauktajam Kurzemes lokam. Tas ietvers Talsus, Liepāju, Ventspili un Dobeli, kurās tiks būvētas jaunas dzelzceļa stacijas.

April, april!

Latvijā

Multipakalpojumu uzņēmums “Tele2” nepiedalīsies Rīgas pašvaldības mobilo sakaru pakalpojumu iepirkumā, kurā iekļauti favorītisma elementi, kas jau starta pozīcijās sniedz būtiskas priekšrocības vēsturiskajam operatoram. “Tele2” arī 2022. gadā atteicās startēt Rīgas pašvaldības iepirkumā, jo tas bija formāls ar mērķi nodrošināt uzvaru esošajam pakalpojuma sniedzējam.

Svarīgākais