"Latvijas Pasts": Latvijas iedzīvotāji arī šajās Lieldienās sūta apsveikuma kartītes

Latvijas iedzīvotāji Lieldienās nav aizmirsuši par apsveikuma kartīšu sūtīšanu, norādīja Latvijas pasta kompānijas "Latvijas Pasts" (LP) sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Viņa pastāstīja, ka Lieldienās salīdzinājumā ar ikdienu ik gadu pieaug vēstuļu vai kartīšu sūtījumu skaits un Latvijā vēl ir cilvēki, kas elektronisko saziņas iespēju vietā labāk izvēlas LP pakalpojumus.

Lieldienās nav tāda sūtījumu skaita pieauguma, kāds tas ir Ziemassvētkos, kad tas pieaug uz pusi vai pat divas reizes, tomēr izmaiņas var just, apliecināja Tērauda.

Latvijā

“Ejot garām kādai vasarnīcai, sadzirdēju klusus smilkstus. Tā kā vārtiņi bija pusvirus, bet cilvēku nebija, es iegāju palūkoties, kas tur notiek. Ieraudzīju pieķēdētu pusauga sunīti, kam bļodās nebija ne miņas no ūdens un pārtikas. Viņš izskatījās novājējis.” Tālāk tīmeklī ir garš stāsts par to, kā šis cilvēks klauvējis pie mājas durvīm, neviens nav atsaucies, tad viņš nolēmis atbrīvot sunīti no ķēdes un paņemt sev līdzi. Tā bija acīmredzama “tradicionālā” situācija: pavasarī paņemts dzīvnieciņš, rudenī – pamests kā apnikusi mantiņa.

Svarīgākais