Komentāri / Līdz šim tikai retos gadījumos ārstu konsīliji lēmuši atlikt personas vakcināciju pret Covid-19
 

46 komentāri

BBailīgais potēties gribētājs
Kā un kur var pieteikties uz šo konsiliju , es ļoti gribu poteties bet man nav bekādu zināšanu ka potes iedarbosies uz manu organismu tuvakā un tālākā nakotnē , tāpec ļoti gribu šo konsīliju !
25.novembris, 12:06 Atbildēt
AAsums
tev nav nekāda pamata un arī jēgas pieteikties...
ja tavā medicīnas vēsturē nav nekādu ziņu, ka potes vai kādas citas injekcijas ir radījušas alerģiskas sekas, tad viņiem nebūs nekāda pamata aizliegt tev vakcinēties.
25.novembris, 12:27 Atbildēt
SShana S. Lew
Es saņemu atalgojumu vairāk nekā USD 87 stundā, strādājot no mājām ar 2 bērniem mājās. Es nekad nedomāju, ka varēšu to izdarīt, bet mana labākā draudzene nopelna vairāk nekā 10 tūkstošus mēnesī, darot to, un viņa pārliecināja mani mēģināt. Ar šo potenciāls ir bezgalīgs.

Lūk, ko es daru ►... googlepay01.tk
26.novembris, 3:32 Atbildēt
kkisky
Vai esat mēģinājuši seksu tiešsaistē? - Tūkstošiem modeļu, kas šobrīd ir gatavi jums padoties.---- ja.cat/miss
25.novembris, 13:50 Atbildēt
BBet atbildes nav
Bet kur tad ir jēga ? Gimenes ārste pat negrib klausities ko es saku , taču ,kad biju pie viņas pēc norikojuma uz operaciju un analīzem ,un kad piekritu viņas piedāvajumam uz gripas poti viņa tulit saka rēķināt cik laika līdz operacijai jo to poti nedrikst taisīt ,cik sapratu , ja līdz operacijai ir mazāk ka divas nedēļas , no tā es izsecinaju ka , ar ko tad kovids sliktaks par gripu ,tatad ari divas nedēlas pirms operacijas nedrikst špricēt ! Bet kā tad ir ar poti pec nieru operacijas , vai tulit otra diena drikst potet ? Un ka ir kad atceļ operaciju tris dienas pirms operacijas un pasaka lai gaida zvanu , kurs var atskanet jebkurā brīdī , ka tad ar poti ? Man šai gadā divas reizes atcela nieru operaciju , ari tagad esmu gaidīsanas režīmā , un neviens negrib klausities ko es saku , visur - muti ciet un uz šprici !
25.novembris, 12:42 Atbildēt
MMelo atkal
Potējot gripas poti, ir vismaz kaut kāda izmeklēšana. Pie paaugstināta asinsspiediena negrib potēt. Jaunās zarazas poti potējot neko neizmeklē. uzdod dažus glupus jautājumus un viss. Visumā pat neklausās, ko saka. Paši saraksta un ej duries. Es noģību. Tātad nākamajā reizē varbūt nomiršu. Bija smagi. Un joprojām. Teikšu vienu, viņi zin, ka tās potes nav slimībai. Varbūt neliela iedarbība ir pāris mēnešiem, pēc tam notiek citi procesi. Priekš mums sliktākie. Ne par velti ir dīvaini līgumi saslēgti. Piemēram, Kartahenas protokols. Tā bioloģiskā daudzveidība esam mēs??? Šis ir laiks, kad mediķiem vairs neticu un valdībai par par 0,01 % neticu.
25.novembris, 14:05 Atbildēt
AAsums
Nu tad muti ciet un uz šprici.. vai arī neej. Tā ir tava izvēle.
kosilijs ir domāts tieši pretējam gadījumam, ja tu ļoti gribētu, bet neviens tev neļautu... tad konsilijs izvērtētu varbūt tomēr vajag....... cik saprotu tavā gadījumā visi ļauj un pat saka - muti ciet un uz šprici!
25.novembris, 12:54 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
25.novembris, 12:28 Atbildēt
CCiānkālijs
Veselības ministrijai dota pavēle sadurt visus bez izņēmuma, tāpēc jau tapis šāds paziņojums.
25.novembris, 13:05 Atbildēt
ddruīds
Latvija varēja kļūt par augsti attīstītu medicīnas ziņā,kur tas aizvietotu citu zināšanu patērēšanu un nevajadzētu vienmēr griezt galvu un špikot,kur tie būtu kā derīgie izrakteņi.
25.novembris, 12:09 Atbildēt
mmārtiņš muļķis bondars
Nu a, vaig marihuānu audzēt
25.novembris, 13:35 Atbildēt
ffausts
Jā ,ja rakstot lieto terminu intoksikācija ,no šī vien ir redzams ka rakstītājs noprot varbūt pat zin ap ko lieta grozās.Latviski to var pieklājīgi sakot teikt ka organisms ir piesārņots pamatā ar nepareizi izveidojušās vielmaiņas ilglaicīgā periodā atkritumproduktiem un šī piesārņotība izplūstot pa visa organisma audiem un šūnām izsauc visdažādākās slimības atkarībā kurā vietā izpaužās.Un šādu situāciju tad “ārstē” ar vēl vairāk piesārņojot un deformējot organisma vidi ar poti kurā čum un mudž visdažākie mēsli.Gudrības un prāta varenums-viduslaiku raganu dedzināšana nobāl pret mūsdienu zinātnes augstumiem.Visa šī vakcinācijas “gudrība” tiek aizņemta no vēža “ārstēšanas” metodikas tā saucamās ķīmijterapijas kur tiek veikta manipulācijas ar organisma dabīgo imunitāti ,pielietojot tā saucamos imūnmodulatorus,kur īstenais iemesls uz ko reaģējis ir organisms uz svešas izcelsmes produktiem,sārņiem ,sēnēm un t.t.netiek izvākts un iztīrīts no organisma un tiek uz zināmu laiku pagarināta piesārņota organisma eksistence to vēl papildus “piediršot” ar ķīmiskiem mēsliem.Tas viss pasaulē sen kā zināms,vēzi ļoti labiem panākumiem ārstē Meksikas dabīgās medicīnas dziednīcās un tā ir atrodama informācija (iztīra organisma iekšējo vidi šūnu un audu līmenī un tad imūnsistēma pārtrauc ražot savus kamikadzes -vēža šūnas,tās organismam nav vairs vajadzīgas jo nav pret ko cīnīties) Bet ir šīs dabīgās uz dabas likumu ievērošanas medicīnas pretspēks un noliedzējs-zāļu industrija kuras moderno ievirzienu veidoja tāda haizivs kā Džons R%o#k&k*fe!l&e&r*s. Viņš saprata vienu lietu,brīdī kad cilvēkam draud neizbēgama nāve (un tā tiek pasniegta audzēju problēma-tiek nosaukta par neārstējamu kaiti) cilvēks ir gatavs atdot visu savu sakrāto mantu un naudu par solījumu izdzīvot,kuru izpilda gudrs ar šprici un jaunākajiem meliem nosauktiem latīņu valodā bruņojies ārsts ,kurš par saziedotiem milzu naudas līdzekļiem iedur šīs dārgās indes).Tā ar milzu meliem un milzu naudu ķimisko nezāļu medicīna pārņēma šo nozari nopērkot arī presi,viedokļus-melojot un arī fiziski iznīcinot dabīgās medicīnas nozares pāŗstāvjus,kuru metodiku nedrīkst pieļaut,jo jebkurš cilvēks spēj pats sevi dziedināt izprotot dabas likumus-ārsti tur kļūst lieki ,tik vien kā profilakse (cilvēku apmācība) un traumatisms atliek medicīnā. Šodien konstatējot vakcinētai personai slimību un apskatot ka nesot antivielu tiem pasludināts ka tā esot bijusi viltota vakcinācija.Tādas būs arvien vairāk,jo ar šīm potēm vienā brīdī tiek panākts pretējais-iestājas imūndeficīts jeb AIDS,-imūnsistēma ir jau sagrauta.Vēl tas mīts par palielinātu antivielu daudzumu-tas veselam organismam nav vajadzīgs ,bet ir kā norāde uz iekšēju problēmu uz kuru imūnsistēma vēl bijusi spējīga reaģēt. Mācieties tak vienreiz,izskatiet visus avotus,mājsēdēs laika taču jums pietiek aklie un kurlie !
25.novembris, 20:51 Atbildēt
ddruīds
Cik es zinu,tad ES jau ir tāda valsts,kas uz velna paraušanu selekcionē marihuānu ar arvien labākām īpašībām.
25.novembris, 14:07 Atbildēt
eemigrante
Lielākā problēma ir ar tiem, kam bijušas smagas blaknes pēc pirmās vakcīnas, piemēram, tromboze, miokardīts. Ārsti saka, ka pusgadu vakcinēties nedrīkst, bet cilvēks ir tomēr spiests to darīt, jo citādi nedabūs sertifikātu un zaudēs darbu.
Par šiem cilvēkiem vispār neviens nedomā! Un viņi ir briesmīgā situācijā! Kardiologs jaunam puisim ar miokardītu pēc vakcīnas saka, ka otro devu potēt nedrīkst un vispār nedrīkst ne pret ko vakcinēties pusgadu, bet nevienu dokumentu šis kardiologs izsniegt ar šādu atzinumu neuzdrīkstas. Cilvēks ir spiests iet, riskēt un vakcinēt otro devu pretēji ārsta ieteikumam. Nenormāla situācija būtībā!
25.novembris, 12:10 Atbildēt
AAsums
kaut kas šeit neatbilst patiesībai....
jo tieši šādam gadījumam konsilijs ir arī domāts... ja tu gribi medicīnisku manipulāciju, bet ārsts saka nē, tu jautā, lai lēmumu pieņem konsilijs....
varbūt tas cilvēks vnk negrib vakcinēties?
25.novembris, 12:30 Atbildēt
eemigrante
Nu, ko nozīmē negrib vakcinēties? Vai tu gribētu otro poti, labi zinot, ka pirmā izraisīja sirds iekaisumu? Un, nē, šos gadījumus konsīlijs vispār neizskata, viņus pat vispār Latvijas konsīlis atsakās pieņemt izskatīšanai.
25.novembris, 12:32 Atbildēt
AAsums
tieši tāpēc saku, ka neizklausās pēc patiesības.
vai nu puisis pārspīlē sekas vai kardiologs neko nav teicis..... Jo, ja ārsts atsakās veikt manipulāciju vai ko neatļauj, tu vari meklēt citu ārstu vai pārsūdzēt (konsilijam)... tad jau sanāk, ka kardiologs viņam nemaz nav aizliedzi vakcinēties.... (ticamākais izskaidrojums)
25.novembris, 12:52 Atbildēt
vviesis
Mjā, cilvēkiem, protams, gribas ticēt labajam, tādēļ meklē visam pozitīvu izskaidrojumu. Diemžēļ, dzīve ir riebīga cūka, nevis labā feja. Tādēļ arī nekāds konsilijs šo gadījumu nevērtēs. Laikam nedzirdēji, ka jau labu laiku atpakaļ tika pieņemts politisks lēmums, ka vakcīnām nekādu kontrindikāciju neesot, izņemot, ja ir pierādīta alerģija. Tas nozīmē tikai to, ka nevienu, izņemot varbūt ārstējošo kardiologu, tavs vakcīnas izraisītais sirds iekaisums neinteresēs, tā, ka atliek vien potēties un gaidīt, ar ko tas beigsies.... tāda ir dzīve :(
25.novembris, 16:09 Atbildēt
aanafilakse
Nevis kaut kāda alerģija, bet anafilaktiska reakcija. Un, arī tad varot atrast variantus.... Bet, vai kāds ir pateicis, ka vakcinēties jāiet tad, kad jūtās normāli, tā teikt - ir vesels. Citādi sanāk, ka pat piesaucot kādu konkrētu vārdu, uzvārdu, atrodas komentētājs, kurš saka, ka pati vainīga - ja nejutās labi, nevajadzēja iet uz vakcīnu. Cik ir cilvēku, it īpaši sākot ar pusmūžu, kuri ikdienā jūtās labi? Jāgaida, kad jutīsies. Un, to, laikam neviens cits nepateiks, kā tikai pats. Kad bija visas citas vakcīnas, piem., difterija, tad tās tiešām nedrīkstēja taisīt, ja ir slikti, vajadzēja nogaidīt pāris nedēļas.
25.novembris, 22:18 Atbildēt
eemigrante
Latvija ir Latvija. Man, piemēram, bija slikti gan pēc pirmās, gan pēc otrās potes. Pēc otrās man bija temperatūra pie 40 grādiem, krampji. Man arzemēs medicīniskajā dokumentācijā ierakstīja aizliegumu vakcinēties pret jebko 6 mēnešus (arī pret gripu, piemēram), jo atzīta paaugstināta jutība pret MRNa vakcīnu. Latvijā es nekad nepanāktu, ka kaut ko tādu ieraksta medicīniskajā dokumentācijā. Ārzemēs es pat nelūdzu, ārste pati to ierakstīja, tā sacīt, katram gadījumam, ja nu spiež revakcinēties jau pēc pāris mēnešiem (un viss lēnām uz to iet, ka mūs spiedīs vakcinēties 3 vai pat 4 reizes gadā).
25.novembris, 14:32 Atbildēt
PPiezīme
Neaizmirsīsim, ka tādam nelaimīgajam drīz pieprasīs vakcinēties pret kovidu arī trešo reizi.
25.novembris, 12:14 Atbildēt
vvēsma
25.novembris, 12:15 Atbildēt
PPotnieks
Vakcinācija tāpat ir un paliek neizbēgama.
25.novembris, 12:29 Atbildēt
GGreta
Nomirsti, bet vakcinējies, galvenais vakcinācijas aptvere. Šāda pieeja uzspiestai vakcinācijai rada šaubas par to, kāds ir īstais vakcinācijas iemesls. Cilvēki nav idioti, viņi lasa gan angļu, gan vācu, gan krievu valodā visu kas saistīts ar vakcīnām un vakcināciju un vai tad viņus var nosodīt par to, ka viņiem rūp sava veselība un dzīvība, jo dzīve ir tikai viena un palikt par invalīdu vai pat nomirt neviens negrib, tāpat kā Mārtiņš Brauns, kurš tā arī netika pie zālēm ,kuras bija iepirktas, bet nez kāpēc slimnīcā nebija pieejamas, ak, jā, laikam labi noslēptas ielikteņa un dubultpilsoņa seifos.
25.novembris, 13:00 Atbildēt
CCiānkālijs
Vai tad nav skaidrs? Uz zemes iedzīvotāju skaits jāsamazina! Tāpēc jau tiek bakstīti visi bez izņēmuma.
25.novembris, 13:08 Atbildēt
AAlexa
Tātad , ja aizej uz šādu konsīliju, viņi izsniedz papīru, ka tu tomēr drīksti potēties, tad šajā gadījumā, atbild viņi. Un ja kādam pēc tam rodas smagas blaknes, vai nāve, tad šī konsīlīja es saprotu, ka segs visus izdevumus, zaudējumus utt???? Es pareizi sapratu????? Jo šājā gadījumā, jau ir papīrs uz rokas, kur tev ir iedevuši, parakstījuši, ka tu drīksti un būs labi, vai ne? Līdzarto visiem ieteiktu iet uz šo konsīliju, jo ja neej, pats paraksti, ka piekriti, šim eksperimentam? Bet ja pēc konsīlija, tātad viņi apstiprina, ka tu drīksti, vai ne?
25.novembris, 13:09 Atbildēt
mmurgs
Kāda jēga no konsilija, kurš visiem pasaka, ka var vakcinēties. Man reakcijas nesākās ne 15 minūšu ne stundas laikā, bet pēc 11 stundām. Jau dzīvē bija aizliegts vakcinēties, bet šis konsilijs uzrakstīja, ka pret covid drīkst vakcinēties. Neviens mani neredzēja, viss tika sarakstīts attālināti. Tagad gaidu papildus izmeklējumus pēc 1 potes. Nu, sertifikāts ir, jo biju slimojusi.
25.novembris, 13:27 Atbildēt
AAsums
nesaprotu tos mu.ķus, kas skrien uz konsiliju pēc negatīvas atbildes....
tā doma ir gluži pretēja. ja tu ļoti gribi, bet ārst sneļauj vakcinēties, tad ej uz konsiliju. lai tomēr atļautu... līdz ar to, protams, konsilijs atļaus vienmēr, ja vien tu pats neatnesīsi pierādījumus, ka tev ir ļoti bīstama alerģija pret vakcīnām.

bet ja tu negribi, tad sēdi mājās, kāpēc jāskrien uz konsiliju?
25.novembris, 14:51 Atbildēt
aatbildu
Ja cilvēks strādā darbā, kur pieprasa obligāti vakcinēties, bet cilvēkam kādreiz jebkuras vakcīnas aizliegtas, piem., pēc asins pārliešanas un negaidītām reakcijām vakcinējoties. Nu, darba devējs prasa vakcīnu (pat, ja slimots pirms 8 mēnešiem, piemēram). Cilvēks iet pie ģimenes ārsta, kurš neuzņemas vakcinēt pagātnes notikumu dēļ. Cilvēks tiek sūtīts uz konsiliju, lai tas izlemj, kā būt. Bet, konsilijs neko daudz negudro - uzraksta, ka drīkst, lai gan viņu kolēģi agrāk teica, ka nedrīkst vakcinēties. Nu, tā. Kādi varianti? Var mainīt darbu. Aizstājēja nav. Cietīs tie, kas jāapkalpo. Bet, nu jau domas ir, ka nākotnē jāmaina profesija, vai arī uzreiz jāņem uz tām 2 nedēļām slimības lapa un jāvakcinējas kādā dienas stacionārā, varbūt.
25.novembris, 15:55 Atbildēt
mmārtiņš muļķis bondars
akal jau kaukāds jauns vārds konsīlijs. Grib na as smadzenes laikam lai uzsprāst
25.novembris, 13:30 Atbildēt
llatvieša piedirstais dīvāns
EU DOKUMENTS PAR 5000 MIRUŠAJIEMB9-0475/2021

Priekšlikums Eiropas Parlamenta rezolūcijai par Eiropas kompensācijas fonda izveidošanu cilvēkiem, kas cietuši no Covid-19 vakcīnām

Eiropas Parlaments,

– ņemot vērā Reglamenta 143. pantu,

A. tā kā Eiropas Zāļu aģentūra jau ir uzskaitījusi aptuveni vienu miljonu blakusparādību pēc Covid-19 vakcīnu injekcijas:

- 435 779 blakusparādību — Pfizer BioNTech vakcīnai,

- 373 285 blakusparādību — AstraZeneca vakcīnai,

- 117 243 blakusparādību — Moderna vakcīnai,

- 27 694 blakusparādību — Janssen vakcīnai[1];

B. tā kā šīs blakusparādības dažkārt ir smagas; tā kā, piemēram, aptuveni 75 000 cilvēku pēc Pfizer vakcīnas ir radušās nopietnas neiroloģiskas sekas;

C. tā kā Eiropas Zāļu aģentūra ir apstiprinājusi, ka no Covid-19 vakcīnas Eiropas Savienībā ir miruši aptuveni 5000 cilvēku:

- 4198 — no Pfizer vakcīnas[2],

- 1053 — no AstraZeneca vakcīnas,

- 392 — no Moderna vakcīnas,

- 138 — no Janssen vakcīnas;

D. tā kā Eiropas Komisija ir panākusi vienošanos par pirkuma līgumiem un nav paudusi vēlēšanos, lai farmācijas laboratorijas uzņemtos atbildību; tā kā vienošanos laikā EP deputātiem nebija piekļuves līgumiem,

1. aicina Komisiju izveidot kompensācijas fondu cilvēkiem, kas cietuši no Covid-19 vakcīnām;

2. uzdod priekšsēdētājam šo rezolūciju nosūtīt Komisijai un dalībvalstīm.
25.novembris, 13:45 Atbildēt
ssētnieks
Aiznesu uz konsiliju izmeklējumus,analīzes.Spriedums var potēties,bet tika reanimācijā!
25.novembris, 14:00 Atbildēt
vviesis
Lasīju skaidrojumu, ka vakcīnas jau esot drošas, un ja cilvēks mirst no vakcinēšanās, tad tas ir nevis vakcīnas dēļ, bet slēptu kaišu dēļ, ko vakcīna saasina. Pie tam, autors viennozīmīgi paziņoja- ja cilvēks no vakcīnas nomirst, tad pats vainīgs, jo nav rūpējies par savu veselību...... tāda lūk, zinātnē balstīta pieeja......... Tas, ka šie konsīliji ir priekš kaķiem, bija skaidrs jau sen. Ņemot vērā vakcinācijas politisko raksturu, varēja tam visam netērēt ne laiku ne enerģiju, tāpat bezjēdzīgs pasākums.
25.novembris, 14:22 Atbildēt
aarta
youtu.be/1gNih8mx1QA pēc protokola nogalina
25.novembris, 14:25 Atbildēt
vviesis
Vispār- šis konsīlijs tikai pierāda, ka Latvijas veselības sistēma degradējas arvien ātrāk :( šeit cilvēku veselība visus uztrauc arvien mazāk.
25.novembris, 14:26 Atbildēt
aarta
youtu.be/9kPOsUGC9Kc vakcinētie slimnīcās
25.novembris, 14:32 Atbildēt
KKOCIŅŠ
Jūs laikam domājat ka konsīlijā sēž pašnāvnieki.Deputāts Skride un premjers Kariņš tak teica,ka ārstiem kuri noliedz zinātni un vakcinēšanos atņems sertifikātus un valsts finansējumu.Pat ārstu biedrības prezidenti norēja un biedrībā uztaisīja apvērsumu.Uz totalitāru valsti virzāmies un katrs savu ādu glābj kā māk.
25.novembris, 14:34 Atbildēt
RRRR
Un ko darīt tiem, kam šie paši konsīliji 5 gadu laikā tā arī nav spējuši uzstādīt vispār nekādu diagnozi? Ja viņi nav spējīgi noteikt diagnozi, tad viņi var lemt par vakcinēšanu?
25.novembris, 14:56 Atbildēt
RRiska grupa
Pirms un pēc vakcīnas dzēru pretalerģijas zāles. Kasījos līdz asinīm, visās locītavas 3 nedēļas bija pumpainas un asiņainas. Dr. teica, ka tās manas iedomās. ZVA pat neatbildēja, kur ziņojumu iesniegt. viņiem tak vienalga, galvenais izmēģināt uz kādu .Maksās par blaknēm? Bet mums tak blakņu nav, jo ģimenes ārsti neziņo, mana d@ arī neziņoja.
25.novembris, 15:00 Atbildēt
nnav laika
Pašai jāziņo. Ģimenes ārstiem nav laika, jau tā darba daudz. Tur var aizpildīt ziņojumu, pie zāļu blaknēm.
25.novembris, 15:57 Atbildēt
xxxx
Mirst vai nu organisma reakcijas jeb no blaknes. Baigā atšķirība. Ups, atvainojiet, nāve kā normāla organisma reakcija. Jeb nāve kā normāla blakne.
25.novembris, 15:01 Atbildēt
ssētnieks
Konsīlijs atgādina PSRS laiku armijas iesaukuma komisiju(Goģen službi!),visi derīgi dienestam.
25.novembris, 15:05 Atbildēt
nnekā
Toreiz nebija gan visi derīgi. Tagad, izskatās, ka labāk...
25.novembris, 15:58 Atbildēt