Komentāri / Eksperts nosauc galveno iemeslu enerģētikas krīzei Latvijā
 

10 komentāri

AAlvis Jekabsons
Mūsu čekistu pakalpiņi nepieļaus enerģētisko neatkarību ......
14.oktobris, 15:14 Atbildēt
BBlonda
Kritiskajās dienās es lietoju always ar spārniņiem un jūtos brīnišķ8gi
14.oktobris, 15:17 Atbildēt
ttā jau
hi hi, bet es piešuvu trešo pupu un nav kritisku dienu, esmu mužiks/dievs, iesaku
14.oktobris, 15:21 Atbildēt
kkas zin
vēl viena grēta...nezin , ko šis 'eksperts' ražo, rada, kam noderīgs???? cenas pacēla makslīgi, tad taču katram debilajam skaidrs. Kāpēc? Nezinu, varbūt lai muļķus saliktu pie vietas, tie visi vatsapos redzami, nevakcinēti. Kaut kad jau vadzim bija jālūzt....
14.oktobris, 15:19 Atbildēt
DDauņeksterminators
Viss , kas nāk no Krievijas ir slikti, ļoti slikti!
Bet Krievijā elektrība maksā desmit reizes lētāk, nekā Rietumos.
Ko nu?
Ieiebsim krieviem... saleksim visi Daugavā! Redzēs, kā Putinam ģīmis izstiepsies!
14.oktobris, 15:21 Atbildēt
UUps
Atkal muld! Vispirms lai noņem nodokļus saules paneļiem u.c. (no Krievijas var dabūt ļoti labus pa lēto un visys pribambasus) un tad te kaut ko žāvē! Kā arī lai beidz te batonus spraust- ar Krieviju gāzes ilgtermiņa līgumu noslēdziot gāzi var dabūt max līdz 300 USD par 1000 kubiem ( Vācijas, Ungārijas, Slovākijas piemērs pēdējās nedēļās)! neatkarīgi no ES un UK biržu cenām, kur pa ceļam vārās 101 starpnieks, kuriem nav tiešā truba ar Krieviju ( UK u.c.) ! Bet mums ir tiešā truba un kāpēc ministri u.c. nestrādā pie šī jautājuma, jo musm nav ierobežojumi uz trubu Inčukalnā kā tas ir no ES nolikts uz Turcijas, NS 1 un 2 un Ukrainas līniju? Jeb vienkārši mums ir slaucēji visos kabinetos un atrod kā tautu atkal mānīt un apslaukt? Vakar Krievi∆ā bija starptautisks enerģētikas forums, kur piedalījās giganti un Putins uzsvēra gan Ungāriju, gan Slovākiju un Vāciju u.c. valstis,kas dabon lēto gāzi apejot ES un UK biržas, kur reāli ir spekulācija!
14.oktobris, 15:27 Atbildēt
AArnis
100 %!
14.oktobris, 15:33 Atbildēt
bbeztiesiskums
Latvijā ir lieli izdevīguma meklētāji un lieli meļi uz glupās tautas rēķina,vae būt ne glupās,tad tauta ir iedzīta galīga beztiesiskuma stāvoklī.
14.oktobris, 15:35 Atbildēt
vvergs vai ekspluatējamais
Nevar tirgot biržās cilvēka ikdienai nepieciešamo.Ja kādteiz tirgoja cilvēkus,tad tagad tiek tirgota cilvēka dzīvošana,kur cilvēks un viņai kā dzīvai būtnes eksistencei nepieciešamais ir viena kopība,kur ja tiek skarta no kopības kāda daļa caur tirgošanos,tad tas pataisa to kopību par apstākļu vergu,kur notiek tirgošanās ar cilvēkiem.Jo ja nav cilvēku,nav kam pārdot,notiek brutāla ekspluatācija.
14.oktobris, 15:31 Atbildēt
jjur
cits eksperts norāda, ka mūsu elektrības tirgus ir saistīts ar Ziemeļvalstīm un kāda cena būs Zviedrijā, līdzīga būs Latvijā.
14.oktobris, 15:54 Atbildēt