Komentāri / Latvijā apstiprināti 2236 Covid-19 gadījumi; miruši 17 cilvēki
 

106 komentāri

LLīvmane
Varam pateikt lielu paldiesu antivakseriem un viņu vadoņiem!
13.oktobris, 14:38 Atbildēt
ZZinātne iereec
Ne tikai es, bet arī lieli pasaules zinātnieki ir teikuši pagājušajā gadā kaut ko citu un tagad runā savādāk. Tas taču ir normāli, tas ir jāsaprot. Mēs augam līdzi zinātnei, notikumu attīstībai. Daudzas lietas ir mainījušās, un es mēģinu tām sekot," norādīja Dumpis.
13.oktobris, 14:41 Atbildēt
GGarlaicīgi
>>Līvmane
Es tikai brīnos, cik dziļi iespējams sazombēt atsevišķus indivīdus.
Tādi laikam līdz mūža galam staigās un murgos par kaut kādiem mistiskiem ''antivaxeriem''. Un pofig, ko tur teiks kaut kādi zinātnieki! :)
Patiesībā skumji, invaliditāte būtu jādod. :)
13.oktobris, 14:50 Atbildēt
PPanda
>> Garlaicīgi
Ir daži indivīdi, kas protestē pret vakcinēšanos, tiem ir savu vadoņi. Kopā visas šīs personas dēvē par antivakseriem. Kur tur mistika ? Zinātnieki par šo fenomenu nesaka neko, ja nu vienīgi SVF (starptautiskais valūtas fonds) veic izpēte likumsakarībām kurās valstīs un kāpēc tādu ir vairumā.
13.oktobris, 15:04 Atbildēt
GGarlaicīgi
>>Panda
IMF nespēj saprast, kādēļ tik masīvās propagandas kampaņas nav spējušas ietekmēt visus cilvēkus? Traki viņiem, nu nāksies ķerties pie nezēlīgākām metodēm savu ''cēlo'' mērķu ;īstenošanaii :) Bet nu atkal tiek pielaista kļūda, mēģinot visus pabāzt zem vienas ''antivaxeru'' birkas :)
13.oktobris, 15:33 Atbildēt
NNu bet
Vadoņi ir tikai vakseriem,jo bez tiem viņi nav spējīgi domāt
13.oktobris, 15:23 Atbildēt
EEs pats
Vadonis katram pašam ir viņa izglītība un prāts. Ceru, ka tev ar to ir viss ok.
13.oktobris, 16:57 Atbildēt
PPanda
Ir daži indivīdi, kas protestē pret vakcinēšanos, tiem ir savu vadoņi. Kopā visas šīs personas dēvē par antivakseriem. Kur tur mistika ? Zinātnieki par šo fenomenu nesaka neko, ja nu vienīgi SVF (starptautiskais valūtas fonds) veic izpēte likumsakarībām kurās valstīs un kāpēc tādu ir vairumā.
13.oktobris, 15:02 Atbildēt
AAha
Zinātnieki paši sevi apšauba,viss uz teorijām balstīts,ka šodien labs,rīt jau slikts
13.oktobris, 15:24 Atbildēt
sstoša
Latvija var taču! Labi, pavisam labi. Ieleikam Rumanijas romu koienai, kas ir mums vienīgie konkurenti Eiropā. Mūsu skolotaji un kultūras darboņas te nepārspējami, kur td nu lauku augstskolas pašvaldību kantorīši.
Te vajag totalizatoru- būs vai nebus nakamnedēļ tie 3000 dienā? Bet noteikti vajag ka'du padomi kā jau pēc JKP šuplinskas modes- katari mazmājiņai vajag JKP politpadomi. Tad te arī totalizatoram. Nominācijas jau vaŗetu būt no patiesiem profesoriem bez grāda, tautas gudrības akadēmiķiem
Pirmie jau prātā nāk Kambalas kundze un Magone, Kivičs un jokdaris A. Erglis, no vecajiem komunistiem pačabējušais Brigmanis vai Kreituse, vajadzētu kādu no NVO tādu no Plakānās Zemes biedrības, zemnieku Saeimas, feministēm un transseksuāļiem vai kāda krizes centra ar atbilstošo IQ.
13.oktobris, 15:11 Atbildēt
ppolicists
Levits, Kariņš, Pavļuts-naudas kāri slepkavas!
13.oktobris, 15:34 Atbildēt
HHe He
Ja nebūtu covidhistēriķu valdības un pusjukušo līdzskrējēju, covids pats no sevis pazustu mēneša laikā. Būtu slimnieki kā agrāk, rudens un pavasara gripas, saaukstēšanās un arī mirtu kā agrāk un neviens neskraidītu pokemonu izskatā un netracinātu ļaudis. Ja nevienam šī afēra nebūtu izdevīga, tādas vienkārši nebūtu. Jo vairāk cilvēku iesaistīsies šajā afērā un pamanīsies no tās gūt sev kādu labumu, jo ilgāka būs "cīņa ar covid". Āmen!
13.oktobris, 16:57 Atbildēt
AAnufrijs
Tu esi pilnīgi debils
13.oktobris, 23:48 Atbildēt
RRess
Ka man zajibala klausities šito huiņu
13.oktobris, 16:59 Atbildēt
hhahaha
valdība nevarēja vairākas dienas pieņemt lēmumu, jo bananbodei bij jāveras vaļā tad rindas bez kontroles un rezultāts. nekur tālu no zīgerista laikiem neesam tikuši
13.oktobris, 17:36 Atbildēt
PParty Zane
Indijas štats ar iedzīvotāju skaitu vairāk ka visa ASV kopa ņemot ir Covid brīvs ,jo veiksmīgi ārste ar Ivermectin .
13.oktobris, 17:53 Atbildēt
EESMAIJA
Par divi brāļu nāvi - kur palikušas iepirktās tā saucamās ,,Trampa"zāles????? Taču teica, ka tās pirktas smagi slimajiem, lai tos glābtu no nāves. jA PIETRŪKŠOT, TAD PIEPIRKŠOT VĒL. uZ ŠO JAUTĀJUMU ES GAIDU ATBILDI! Vai arī Pavļuts jāsauc pie atbildības par pieļautu jaunu cilvēku nāvi.
13.oktobris, 19:38 Atbildēt
hhei hei
PSISHISKĀ VESELĪBA NEPASLIKTINĀS, TIKAI BEIDZOT REDZM DUMJOS DEFEKTĪVOS....DAUDZ GAN UN AR DIPLOMIEM, pat ārsta. VARBŪT TAS ŠVĀBS NEMAZ TIK STULBS NAV????PERFEKTA ATLASE. VATSAPS + VĪRUSS
13.oktobris, 19:46 Atbildēt
AAnufrijs
Nožēlojami jūs esat antivakseri. Visstulbākie no visas Eiropas ir tieši LV. Kauns!
13.oktobris, 23:47 Atbildēt