Komentāri / Latvijā apstiprināti 2236 Covid-19 gadījumi; miruši 17 cilvēki
 

106 komentāri

ssamērā iespaidīgi
antivakseru valsts
13.oktobris, 12:32 Atbildēt
FFedja
Krievnacistu, duraku un putinieši pārpilna valsts.
13.oktobris, 12:48 Atbildēt
ppaps
Jo vairāk inficējas, jo vairāk derīgu covid sertifikātu. Kāpēc skaita cik % vakcinējas, kāpēc neskaita kopā cik % derīgu kovid sertifikātu?
13.oktobris, 15:10 Atbildēt
ssoska
Bezmaksas piekļuve lielākajam seksa iepazīšanās tīklam: šeit skaistākās un smieklīgākās meitenes meklē seksa partnerus, tiešsaistes tērzēšanu, seksa spēles, fotoattēlu koplietošanu un daudz ko citu. Nepalaidiet garām savu iespēju ---- lkdin.io/soska
13.oktobris, 13:31 Atbildēt
FFedja
Latnacisti ekstāzē vakse no pēcpuses viens otru
13.oktobris, 13:13 Atbildēt
ggfdfgd
Vakcinācija ir kā IQ tests. Puse Latvijā to nav izturējuši un tomēr aizgājuši savakcinēties. Zem IQ norāda, ka eksemplāram nav izpratnes par to, kas ir vakcinācija un kā izplatās vīruss.
13.oktobris, 14:05 Atbildēt
ĒĒtera odējs
Vai tikai man gribas šitos panikas cēlājus uz podu sūtīt? Un cik šodien pakārās, cik tantuki autobusā netika un saaukstējās, cik ar sirdi aizgāja, jo dakteris šovu taisa ķīmisko aizsarglīdzekļu ekipējumā? Neizdevusies valsts!
13.oktobris, 15:00 Atbildēt
ffrukts
"Koronavīrusi ir vīrusu grupa, kas atrasta gan dzīvniekiem, gan cilvēkiem. Cilvēkiem koronavīrusu infekcijas tiek reģistrētas visu gadu, īpaši rudenī un ziemā. Tie var izraisīt gan vieglas elpceļu infekcijas, gan smagas saslimšanas ar nopietnām komplikācijām (pneimoniju, nieru mazspēju) un pat nāvi. Nopietnus saslimšanas gadījumus iepriekš ir izraisījis SARS koronavīruss, kura rezervuārs dabā ir cibetkaķi un, iespējams, sikspārņi, un MERS koronavīruss, kura infekcijas rezervuārs dabā ir vienkupra kamieļi."
www.spkc.gov.lv/lv/a..litates-par-covid-19
13.oktobris, 17:47 Atbildēt
MMartin
Diezgan stulbi, ka fakseri arī saslimst. Vai ne?
13.oktobris, 16:51 Atbildēt
rredzam
tāpat glupie gudrāki nepaliek
13.oktobris, 12:33 Atbildēt
nnesapratu
Ko tad komentē? Ej mācies!
13.oktobris, 12:55 Atbildēt
vvisi zin
jo kr un č ietiepībai nav robežu, tāpēc arī stulbi...
13.oktobris, 12:33 Atbildēt
WWWW
Jāslēdz ciet skolas un visi āra pasākumi arī.
13.oktobris, 12:39 Atbildēt
ffdsa
Nē, atkoduši kā viltot sertifikātu ar viltus slimošanu. Ej nu pierādi, ka neesi saslimis.
13.oktobris, 14:06 Atbildēt
MMartin
Viltot var visu. Drīzāk jāpierāda, ka esi slimojis. Antivielu testus tak netaisa. Pareizi dara, ja šāds diktāts, tad lai paši čakarējas ar tiem sertifikātiem. Stulbeņi dabūja, to ko varēja gaidīt.
13.oktobris, 17:00 Atbildēt
JJānis
Skolēni ar vienā traukā splaušanu vareni ceļ statistiku.Priecājies Pavļut.un atkal tik daudz jauniešu miruši.Pašiem jau smiekli nenāk?
13.oktobris, 12:39 Atbildēt
GGrāmatvede
Tas taču bija antivakseru mērķis. Un būs taču vēl labāk. Lielāki cipari vēl tikai priekšā.

Es domāju, ka Gobzemam ar Šleseru vēl vajadzētu savākt cilvēku pūļus pretvakcinācijas mītiņā, lai tie rādītāji būtu stabili lieli.
13.oktobris, 12:40 Atbildēt
AAnna
Beidz nu muldēt,darba kolektīvi pilni ar covid saslimušiem,bet tie uz darbu iet,nēesot kas strādā un esot vakcinēta.Tas no veikala pārdevēju ziņām.
13.oktobris, 12:43 Atbildēt
vva vellos
Sveika, buhalterien, ko spļauj no jenotu priekšnieka sasūkāto? Rīgā sākušās vakcinēto saslimšanas ar mistisko 19 lielākā skaitā, nekā kroņa dakteri paredzēja. Ja to neredzi un nezini, ko komentē?
13.oktobris, 12:58 Atbildēt
PPiebilde
Cilvēku pūļus jau otro nedēļu un katru dienu savāc LIDL. Un no agra rīta līdz pat naktij, jo vakar redzēju, kā 22.49 pie LIDL vēl 10 cilvēki ārā gaidīja rindā.
13.oktobris, 14:23 Atbildēt
IInta
Tos antivakserus krimināli jāsoda.Cik vēl jaunu cilvēku dzīvībām jāizdziest, kad no tā varētu izvairīties vakcinējoties.Viena lieta ir saslimt un vieglā formā izslimot,otra lieta nokļūt reanimācijā un nomirt šausmīgās mokās.Kā cilvēki to nespej saprast...
13.oktobris, 18:33 Atbildēt
PPavļuts
Ne īpaši saprotu:ja potēts saslimst,kur ir nepotētā vaina?
13.oktobris, 22:42 Atbildēt
KKomunists
437 vakcinētie skraida un uzpļauj visam....bet ja covid
pozitīvs ir 1799 ,tad tiem tak nav jāvakcinējās.
Un varbūt tas rekords ir ja skolās atgriežās bērni.
13.oktobris, 12:41 Atbildēt
LLūdzu vairāk informāciju
Kāpēc ,kādu mēŗku vārdā tiek slēpta informāciju cik no kopējā 21731 testēto skaita bija veselie un cik sapotētie ? Bez šīs informacijas nav iespejams iegūt informaciju oar reālo situāciju Latvija kovidlietās , kur paliek Satversmes 100 .panta prasibas brivi iegūt informaciju , vai Satversme jau atcelta ?
13.oktobris, 12:42 Atbildēt
AAnalfabēts
Tu vispār saprati, ko uzrakstīji?
Lasīt neproti?
13.oktobris, 12:57 Atbildēt
UUps
un nav arī skolu dati! Jo, pats zinu,ka pirmdien aizgajā vienā skolā 4 kasles ciet (vidēji 25 cilvēki kātrā). Testu rezultāti būs zināmi tikai šodien un rīt. Tā kā... Šī ir 100% skaitļu pandēmija, jo neuzrāda sīki un skaidri un nekoriģē skolu datus!
13.oktobris, 13:36 Atbildēt
VVFG
Jāsauc pie atbildības šlasars un gopzams, knariņam vajadzētu atkāpties.
13.oktobris, 12:43 Atbildēt
ggvelzti
Redziet, cik labi palīdz jaunie veikalu ierobežojumi un maskas!
13.oktobris, 12:44 Atbildēt
AArtis
Janis.Pilnīgi pohui šie skaitli.bet vai realajā dzīvē daudz smagi slimos un mirušos pazīstat?Te kā saka papīrs pacieš visu.
13.oktobris, 12:44 Atbildēt
rreāli
Tie ir tie, kam 10 citas vainas, kovidu tik pie miršanas pieraksta klāt!
13.oktobris, 12:47 Atbildēt
llovertus
Vakcinētie taču neslimo ar kovidu,vai ne?
13.oktobris, 12:46 Atbildēt
EEs pats
Nē,viņi slimo. Tikai viņu izredzes nonākt koka mētelītī ir daudz mazākas,kā nevakcinētajiem. Paldies antivakseri,par šo rudeni!
13.oktobris, 16:54 Atbildēt
MMartin
Labi gudriniek. Ar ko šis rudens atšķiras no iepriekšējā? Ar to, ka tagad ir vakcinētie, kuri tāpat var saslimt? Ja, jau jūs esat dabūjuši to nemirstības devu, kāpēc tad jums arī jāstaigā maskās. Maska nevienu nepasargā, bet tikai neļauj citus aplipināt. Kāda jums problēma, ja esat sterili.
13.oktobris, 17:10 Atbildēt
LLunis
90-gadīgie mirst viens pēc otra. Drausmas. Viņiem priekšā bija vēl tik daudz vasaru.
13.oktobris, 12:46 Atbildēt
SSilva
Vai ne?
13.oktobris, 13:47 Atbildēt
ssaku
cik pretīga ir tā jaunā paaudze, viņi vēl nesaprot, ka paši kādreiz būs veci. ja tāda attieksme tagad, tad gaidiet savas "laimīgās" vecumdienas
13.oktobris, 13:50 Atbildēt
PPiebilde
Vispār jau Latvijā ļoti mazs procents nodzīvo līdz 90 gadiem un vecuma grupā 90-99 miršana ir dabīgs process, jo cilmes šūnas vairs nespēj pildīt savas funkcijas. Tā nu tas ir , patīk vai nepatīk un nekur no tā neizbēgt.
13.oktobris, 14:27 Atbildēt
ttuta
Falšo testu epidēmija un bezsimptomu slimnieki! Kur pneimonija palikusi?
13.oktobris, 12:47 Atbildēt
FFedja
Pneimonija, durak, uz tavu Raku aizdevusies.
13.oktobris, 13:00 Atbildēt
FFedja
Latnacisti laimē dien gastarbaitera mūzikas pavadībā
13.oktobris, 14:40 Atbildēt
FFedja
Djerevņa, kuda jedeš!
13.oktobris, 15:49 Atbildēt
FFedja
Latnacisti aizdevušies Kremli ņemt.
13.oktobris, 15:46 Atbildēt
ZZinātne iereec
Ne tikai es, bet arī lieli pasaules zinātnieki ir teikuši pagājušajā gadā kaut ko citu un tagad runā savādāk. Tas taču ir normāli, tas ir jāsaprot. Mēs augam līdzi zinātnei, notikumu attīstībai. Daudzas lietas ir mainījušās, un es mēģinu tām sekot," norādīja Dumpis.
13.oktobris, 12:48 Atbildēt
llumchi
Kur palika tas drausmīgais britu celms ar kuru agrāk zombēja?
13.oktobris, 12:48 Atbildēt
aauna
Tas jau bija parastais soctīklu burbulis Ir, kas neatiet no tās traumas
13.oktobris, 12:52 Atbildēt
IIeludz
Kā Indijā ar delta variantu tur šausmas rādīja pa tv pirms mēnešiem 6, tagad laikam visi veseli?
13.oktobris, 12:57 Atbildēt
ppiebilde
Turpat, kur palika visi citi celmi. Turpat, kur palika pastāsti, ka esošās ekspertīzes nosaka visus celmus un tāpēc jātic ziņām, cik procentu no tā vai cita celma izplatījies. Turpat, kur līdz jūlijam bija muldēšana, ka sausais kāss ir galvenais simptoms, līdz par tādu iecēla šķavas. Turpat, kur palika runas, ka smok tikai īpaši smagie, pirms sākās runas, ko smokot gandrīz visi. Tur, Vispasaules Aizkulises pasaku grāmatās, tas viss arī palika. Tikai jeņķu alkoholiķa apvērsums ar Satversmes kluso atcelšanu ir pa īstam.
13.oktobris, 13:04 Atbildēt
ggardas
Vai nevarētu reizē publicēt statistiku par katru dienu --- cik miruši no AIDS , cik no sirds un asinsvadu slimībām , cik no prostatas vēža , cik no parastā , cik noslīkuši , cik nobraukti , pašnāvnieku skaitu , ......... un pēkšņi izrādīsies , ka no visiem minētajiem vīrusa upuri ir tikai procenta simtdaļas
13.oktobris, 12:49 Atbildēt
DDzīvnieku biedrība
lapāk nevajag- pārāk skaidri parādīs covid ietekmi un šausmeni. Jāļauj izjust asas emocijas peldētājam krokodilu fermā
13.oktobris, 12:54 Atbildēt
LLiega
Nu re- pavisam cita aina! Visi savu roku pielika ar izkalides pasākumiem, maratoniem, nevakcinētiem skolotājiem, neatlaižamajaiem darbiniekiem publiskajā sektorā. Latvija noteikti var te ielikt Rumānijai! Tā vakcinēšanās jau kā seksā pastāvīgi tikai ar prezi-- īstās emocijas un jau stresā var sajust tiai nevakcib;etie! Katra nakts te krievu rulete, un kas to var liegt?
13.oktobris, 12:51 Atbildēt
kkā redzam
nu, 50% muļķu...vienmēr cerēju, ka tikai tie 20% kā normālās civilizācijās. Grib mirt, kā nu grib...
13.oktobris, 13:00 Atbildēt
GGLOB
Schools and higher education have to go remotly, the new restriction is not enough to minimize the spread. We have to take action because we have to think about our population and that should be our priorety. IT IS LIFES THAT WE ARE TALKING ABOUT NOT NUMBERS. PLEASE UNDERSTAND. SOME HAVE LOST THEIR PARENTS, GRANDFATHER AND CHILD ETC. WE HAVE TO NOT BE SELFISH AND THINK ABOUT THE POPULATION. LETS GO FULL LOCKDOWN!
13.oktobris, 12:56 Atbildēt
FFedja
Levits/Kariņš/Pavļuts rullē!
13.oktobris, 12:56 Atbildēt
PPanda
Kāds bezsakars !? Visās valstīs ir pandēmija, visās ir ierobežojumi (atkarībā no situācijas lielāki vai mazāki), visās ir noliedzēji un protestētāji. Mums tikai tā nopietni nepaveicies ar pēdējo. Pārāk daudz, lai varētu efektīvi ierobežot vīrusa izplatību. Kopumā LV esam "īpaši izglītoti" , "apdāvināti" un "draudzējamies ar prātu" atšķirība no pārējās pasaules.
13.oktobris, 13:18 Atbildēt
FFedja
Ko gan no vateņa var gribēt? Djerevņa.
13.oktobris, 15:48 Atbildēt
xxxx
varbūt mēs vienkārši gribam saprast pirms to žļurgu laižam iekšā? Vecā Eiropa? Vecā Eiropa noticēja arī Merķelei un welkamistiem. Naivuma rezultāts redzams.
Jā, es gribu atbildes- kur palika tie 11000, kas neaizgāja uz otro poti, skaidrojums bija, ka daļa nomira vecuma dēļ, daļai pēc pirmās potes sākās blaknes, ka ārsti neiesaka vakcinēties (tas ir tikai normāli, blaknes pēc vakcinācijas, ka gandrīz atdod galus, tā vienmēr ir bijis :( rūgts izsmieks), ZVA bija ziņots par 33 nāves gadījumiem LV, visi miruši ZVA ieskatā no ūdens ceļgalā, es gribu precīzāku skaidrojumu.
13.oktobris, 14:00 Atbildēt
ssaku
tagad skaidri redzams ka tādu dzīves līmeni kā citās eiropas valstīs mums neredzēt
13.oktobris, 13:55 Atbildēt