Komentāri / Valdība izsludina ārkārtējo situāciju Latvijas-Baltkrievijas pierobežā
 

52 komentāri

DDievs Tava zeme deg
Nevienu civilokupantu neielaist Latvijas teritorijā! Neaizmirstiet, ka tas ir karš nevis mācības. Veiksmi jums, karavīri un robežsargi!
10.augusts, 15:21 Atbildēt
ttam
ārkartas stāvokli nevajag, pietiek ka robežsargi dara savu darbu. ārkārtas stāvokli vajag lai varetu uz nebēdu tēret budzeta naudu un saņemt par to otkatus
10.augusts, 15:24 Atbildēt
PPareizaissecinājums
Ja uz robežas nav stingras kārtības... dēļ kam tad vispār robeža?
Tieši bardaks un liberāli likumi arī ir visu nelaimju cēlonis. Ja jau pat irākieši zina, ka robeža nav labi apsargāta un zina, ka nekas reāli nedraud... kāpēc nepārkāpt?
10.augusts, 21:22 Atbildēt
xxxx
SEKS Signs: bezmaksas, anonīmi, bez whores, visas fotogrāfijas ir reālas, un meitenes ir drošībā. Balsošanas vietne ---- s4.lv/lacky
10.augusts, 18:12 Atbildēt
ŠŠŪBERT
Privāts militārais uzņēmums (PMC) ir privāts uzņēmums, kas sniedz bruņotus kaujas vai drošības pakalpojumus finansiālam ieguvumam. PMC atsaucas uz savu operatīvi izvietoto personālu kā "drošības darbuzņēmējiem"vai" privātiem militāriem darbuzņēmējiem".

PMC piedāvātie pakalpojumi un pieredze parasti ir līdzīgi valdības drošības, militāro vai policijas spēku pakalpojumiem, visbiežāk mazākā mērogā. Kaut arī PMC bieži sniedz pakalpojumus, lai apmācītu vai papildinātu oficiālos bruņotos spēkus valdību apkalpošanā, tos var izmantot arī privāti uzņēmumi, lai nodrošinātu miesassargus galvenajiem darbiniekiem vai uzņēmuma telpu aizsardzību, jo īpaši naidīgās teritorijās. Tomēr līgumslēdzējus, kas izmanto bruņotu spēku kara zonā, var uzskatīt par nelikumīgiem kaujiniekiem, atsaucoties uz koncepciju, kas izklāstīta Ženēvas konvencijās un skaidri noteikta 2006.gada Amerikas militāro komisiju likumā.ir bijušas domstarpības par to, vai PMC aktīvajās kaujas zonās būtu jāuzskata par algotņiem.

Privāto darbuzņēmēju pakalpojumi tiek izmantoti visā pasaulē. P. W. Singer, korporatīvo karavīru autors: privatizētās militārās rūpniecības pieaugums, saka: "ģeogrāfiskā ziņā tas darbojas vairāk nekā 50 valstīs. Tas darbojas katrā kontinentā, bet Antarktīdā."Singer norāda, ka 1990. gados katram 1 darbuzņēmējam bija 50 militārpersonas, un tagad attiecība ir no 10 līdz 1. Viņš arī norāda, ka šiem darbuzņēmējiem ir vairāki pienākumi atkarībā no tā, ko viņi pieņem darbā. Jaunattīstības valstīs, kurās ir dabas resursi, piemēram, naftas pārstrādes rūpnīcas Irākā, tās tiek pieņemtas darbā, lai aizsargātu šo teritoriju. Viņi ir arī nolīgti, lai aizsargātu uzņēmumus, kas slēdz līgumus par pakalpojumiem un rekonstrukcijas centieniem, piemēram, General Electric. Neatkarīgi no uzņēmumu nodrošināšanas viņi nodrošina amatpersonas un valdības filiāles. Privātie militārie uzņēmumi veic daudzas misijas.
10.augusts, 15:34 Atbildēt
TTikai NATO čurātāji glābs LV
Vai šis PMC ir šāvis cilvēkus Irākā un Afganistānā?
Proti, vai viņam ir piededze situācijās ar musulmaņiem?
Nē.
Nu tad iespraud to savu PMC vienā vietā ...nu tu zini kurā.
10.augusts, 16:31 Atbildēt
BBrencis
nu nepatīk PMC ņem šitos-Aegis Defence Services Ltd., Olive Security, Control Risks Group, Meyer & Associates, RamOPS Risk Management Group, ArmorGroup, Aigis, OAM, Rubicon International Services, Sayeret Group, ATCO Frontec Corporation., Group EHC, Aries Global Solutions Inc., AKE Limited, AD Consultancy, Control Risks Group, Custer Battles, Diligence Middle East, Genric, Global Risk Strategies, Hill and Associates Ltd., ISI Group, Meteoric Tactical Solutions, Optimal Solution Services, Wade-Boyd and Associates LLC, Henderson Risk Limited, ICP Group, Overseas Security & Strategic Information, SOC-SMG Inc, Sumer International Security, TOR International, Deh-dari General Trading & Contracting Est., Unity Resources Group (Middle East) LLC, Trojan Securities International, Pistris Inc. Global Options, LLC, Beni Tal, AMA Associates Limited, WADE-BOYD & ASSOCIATES LLC, TOR International, Overseas Security & Strategic Information, Inc/Safenet - Iraq, ICP Group
10.augusts, 17:57 Atbildēt
DDumpi
s atklāj, kam ir mazāks risks atkārtoti inficēties ar Covid-19
10.augusts, 15:43 Atbildēt
TTai zemītei
Vispāt jau tie ir Latvijas NBS saražotie bēgļi Irālā un Afganistānā.
Tātad ir jāuzņem.
Bet Latvijas zeme sāka degt tajā brīdī, kad te iebrauca ASV tanki....un par Latvijas vaditājiem tika norīkoti kolaboranti.
10.augusts, 16:35 Atbildēt
CCentis
Izguli dzērumu.
10.augusts, 22:47 Atbildēt
FFedja
Krievnacists no djerevņas.
10.augusts, 19:25 Atbildēt
hha ha ha
Kur nu melnīši muks? Nu šizikam Lukašenko nāksies viņus izmitināt un barot.
Kas otram bedri rok, pats tajā iekrīt!
10.augusts, 15:21 Atbildēt
ssoldier of fortune
algotņi pazīstami ar konkrētu taktiku -partizānu karš "no krūmiem pabriks jau sen to gatavoja
10.augusts, 15:39 Atbildēt
FFedja
Ko krievnacistam būs darīt, Pabrik?
10.augusts, 19:26 Atbildēt
kkulis
Kiviča bijusī sieva guļamistabā glabā šaujamieroci
10.augusts, 15:41 Atbildēt
jjes
kā nu varēs uz tā rēķina zagt naudu. plus otkati no steidzamās žoga būves..... robežsardze nevar bez ārkārtas stāvokļa darit darbu par ko gadiem ilgi algu saņēma?
10.augusts, 15:22 Atbildēt
JJumu
Bet kāpēc tie militārie ķiverēs? Baidās, ka nedabū ar vāli pa galvu, cita iemesla beredzu.
10.augusts, 15:51 Atbildēt
ssoldier of fortune
A mercenary, sometimes known as a is an individual, particularly a soldier, who takes part in military conflict for personal profit, is otherwise an outsider to the conflict, and is not a member of any other official military.] Mercenaries fight for money or other forms of payment rather than for political interests. Beginning in the 20th century, mercenaries have increasingly come to be seen as less entitled to protections by rules of war than non-mercenaries
10.augusts, 15:27 Atbildēt
RRaimonds
Ha ha ha. Nu durakam Lukašenko būs jābūvē saaicinātajiem inigrantiem mājas. :))
10.augusts, 15:30 Atbildēt
AAnna
Kur tādi stulbeņi ka tu rodas? Lukašenko neko nav saaicinājis. Instalē smadzenes - kas par "bēgļiem", no kurienes šai afērai aug kājas!
10.augusts, 15:53 Atbildēt
TTereza Mendoza
Kāda gudra valdība! Kurš teica, ka trimdas būtne Kariņš ir izcils muļķis un ap viņu ir vēl lielāki muļķi, kas jau fiksējams viņu stulbajos purnos? Bordāns neskaitās. Viņa purns ir ārpuss konkurences. Pabriks arī neskaitās, jo ir nelietis bez konkurences pat latviešu galmā. Irakā, Sīrijā un Roņu salā jau zina par Latvijas valdības jaunāko ākstību. Kādi mēsli! Grib cīnīties ar globālo migrāciju! Stulbeņi, kā tas latviešiem pienākas!
10.augusts, 15:32 Atbildēt
MManas domas
Nu fabriks nav mans elks bet uz šā neliešu ,nodeveju ,velnkamistu ,korupantu un tamlidzigu neliešu fona viņs ir īsts eņģelis ,vienigais kurs reāli redz kas jādara !
10.augusts, 16:24 Atbildēt
ppurvputns
Re, kā tai dzīvē sanāk! Gribēja Lukašenko kaimiņiem sataisīt sūdus, bet nu sūdi nāks pašam arpakaļ daudzkārt lielākā apjomā.
10.augusts, 15:34 Atbildēt
JJtvajmaķ
Fašistiskā krievija arī konkrēti apkakājās!
20 gadus aizgūtnēm kauca - Ko ASV algotņi dara Afganistānā!?
Pašlaik, kad talibi turpat jau pie krievijas robežas, Fašistiskā krievija aizgūtnēm kauc par to, ka ASV algotņi no Afganistānas aiziet!
10.augusts, 15:39 Atbildēt
LLatvija vēl vairāk aptaisīsies
Sūdus sataisīja Latvija.
Jau 2001 gadā.
Sākot nodarboties ar bandītismu musulmaņu valstīs.
Bet Lukašenko šobrīd tikai izmanto šo Latvijas saeimas idiotisko rīcību.
Un netura vairs bēgļus uz savas robežas un ļauj tiem brīvi doties pie saviem pāridarītājiem.
Šis ir tikai sākums.
10.augusts, 16:41 Atbildēt
SShadowVoice
Un nevar neko pārmest nedz Baltkrievijai, nedz tiem nabagiem no Irākas.
Ja jau Baltkrievija ir tik slikta priekš tūdaliņiem - tad kāpēc gan viņiem nodarboties ar Latvijas/ES robežas sargāšanu?
Un ja jau latvieši bija tik muļķi iesaistīties saimnieku organizētā noziegumā pret svešu valsti - tad lai latvieši tik pat priecīgi izbauda savas rīcības sekas.
10.augusts, 16:59 Atbildēt
rrietumi
shadowvoice tu esi īsts vateņu daunis
10.augusts, 19:02 Atbildēt
PPabriķeli
velc prom uz Baltkrievijas robežu vecās haubices , būs liels troksnis un dūmi !
10.augusts, 15:42 Atbildēt
JJumu
Mūsējie ir sapirkuši haibices un bruņu tehniku. Tagad uz robežas tie būtu tieši tas, kas vajaga. Kāpēc netiek izmantota?
10.augusts, 15:56 Atbildēt
SSūdi vagā
Patronu nav.
Ir tikai haubices.
10.augusts, 16:42 Atbildēt
SSkorceni
Nekas briesmīgs - tūlīt piezvanīs uz Pentagonu , 6. flote ieies Rīgas līcī un USA desants aplenks buļbašus un tiem būs melnajiem jāiepērk Rolexi
10.augusts, 15:42 Atbildēt
DDonalds Kukss
...kur tos sagaidis Krievijas sparnotās raķetes un Baltijas jūra bus pilna ar izlietotiem pampersiem ...
10.augusts, 16:01 Atbildēt
BBuļbašs
Lukašenko obosralsja!
10.augusts, 15:44 Atbildēt
LLukašenko tik ņirdz
Par Latvijas un Lietuvas idiotismu.
No šī bēgļu tranzīta Baltkrievijai tikai peļņa, bet latviešu un leišu idiotiem tie zaudējumi tikai ar žogu ir mērāmi desmitos miljonos.
Plus vēl tranzīts zaudēts.
Un uz neatgriešanos :)
10.augusts, 16:45 Atbildēt
rrietumi
lukašenko ir tāds pats daunis kā tu
10.augusts, 19:04 Atbildēt
KKukulis
Ko nozime uzņemuma publiskis iepirkums ? Vai tas ir tāds iepirkums par kuru var nopirkt attiecīgo iepirkumu tas ir uzņemsanu Latvijā ? Kāds ir noteikts minimālais kukuļa lielums robežnesargātajiem lai tie drikstetu laist iekšā izredzētos brāļus un māsas ,kuri pec tam ,pamatojoties uz savam cilvektiesībām uz ģimenu apvienosanu varetu savilkt iekša visus savus harēmus likumigi un pamatoti ? Manuprat tas ir noziegums pieņemt tadu koruptivu likumu !
10.augusts, 15:46 Atbildēt
PPētersons
paskat to bēgli iesaukuma vecums un ar AKMK jau šūpulī kopā šūpojies
10.augusts, 16:04 Atbildēt
FFedja
Kā akmens no sirds novēlās, Maškas tiks paglābtas no nevainības.
10.augusts, 16:26 Atbildēt
kkora
Kāpēc mēs dzenam prom irākiešu bēgļus?
Mēs, Latvija, taču atbalstījām un pat aktīvi piedalījāmies karā pret Irāku, kura rezultātā stabila (mums nesimpātiska, gan!) valsts pārvērtās par haosu ar miljoniem bēgļu. Mums taču jājūtas atbildīgiem! Citādi sanāk, ka postīt mēs ar prieku, bet pēc tam sakārtot, nē, nē… Vācija, redz, vēl joprojām maksā lielas naudas Izraēlai, lai gan tolaik pat valsts tādas nebija. Ierosinu nokaunēties un paziņot Irākas valdībai, ka jūtamies vainīgi un pieņemam visus šurp braukt gribētājus. Varbūt paliksim gudrāki un padomāsim pirms ko darīsim.
10.augusts, 16:28 Atbildēt
TTas ir tikai sapnis
Jo arī šobrīd Latvijas NBS nodarbojas ar bandītismu Irākā.
Un taisa bēgļus.
(par Afganistānu patreiz nav nekādas informācijas)
10.augusts, 16:51 Atbildēt
JJumu
Mūsējie kopā ar lietuviešiem Irākā "miera misijā" piedalījās, lai amerikosiem iekarotu Irākas naftu, kaut pašiem mums cenas naftas produktiem tikai ceļas. Kāds labums Valstij no šādas karošanas? Par ko tiek atdotas karavīru dzīvības?
10.augusts, 18:09 Atbildēt
mmass sunīc
Un kāpēc zemessargi netiek pielaisti pie tīrīšanas ? Valsts 1. žīds baidās dot šaujamos?!
10.augusts, 16:31 Atbildēt
LLatvijas PSR tāds bardaks nebija
Uz robežas turpmāk būs tikai cilvēki ar pieredzi.
Nu tie, kuri jau ir šāvuši cilvēkus Irākā un Afganistānā.
10.augusts, 16:48 Atbildēt
jjanis
nav jau obligāti jāšauj, kāda vaina , ja bēgļu bērni izkaltis saulē , kad bus atmesti atpakal uz dzeloņdrātim
10.augusts, 22:40 Atbildēt
SShadowVoice
Tāpēc, ka 90 gados tiem aprobežotiem kolhozniekiem jau bija ieroči. Un ar viņu sastrādāto "bordeli" neviens pie veselā saprāta esošais vairs nav gatavs cīnīties.
10.augusts, 16:56 Atbildēt
SShadowVoice
Kārtējā konsekvence latviešu gaumē:
Visus, kas ierodās pāri pār robežu - izmest atpakaļ, bet vienlaikus - izņēmums iepirkumos, kas ļaus naudu šķērdēt neierobežoti.
Hmmm... ja robežsardze pildīs savus pienākumus, tad jau papildus iepirkumi nav vajadzīgi, vai arī atzīstam, ka mēs visi uzturam dienestu (robežsardzi), tikai lai viņiem būtu darbs un silti krēsli? Nespējīga un bezjēdzīga organizācija?

"...lai nodrošinātu patvēruma meklētāju, kas ieradušies no Baltkrievijas, izmitināšanu, apgādāšanu ar pārtiku un pirmās nepieciešamības precēm."

Tad kurā mirklī no robežpārkāpējiem viņi paliks par parvēruma meklētājiem un nodokļu maksātājiem tos ir jāuztur?
Pa lielam tie mani jautājumi ir bezēdzīgi. Galvenais ir izlemts - naudu varēs tērēt nedomājot par pat minimāliem likuma ierobežojumiem ;-) Un arī pie tā būs ļaunie krievi vainīgi ;-)
10.augusts, 16:54 Atbildēt
rrietumi
tak pis uz savu krieviju prom debilais vatņik ko tu te nerksti caurām dienām?
10.augusts, 19:07 Atbildēt
vvfd
Rasisms pret Baltkrievu imigrantiem.
10.augusts, 17:48 Atbildēt
AAtbalstīsim Lietuvas tautu
Šai brīdi Lietuvā Viļņā simtiem tukstoši lietuviešu pulcejusies pie valdibas un seima ēkam un pieprasa prettautiskās sorosidu huntas demisiju , ir sākusies Lietuvas tautas atmoda ,diemžel cenzetie Latvijas sabiedriskie mediji par to nestāsta un nerāda , atbalstisim lietuviešu tautu viņu Atmodā no naida un sorosidu murgiem !
10.augusts, 18:00 Atbildēt
UUdo Ulbergs
PAR JĒDZIENIEM.Tāpat kā pārējie lietoju jēdzienu "imigrants". Radušās ir šaubas par tā piemērotību šodienas apstākļiem. Svešvārdu vārdnīcā ir jēdziens "migrants" un "imigrants". Par migrantu tiek saukts cilvēks, kas pārvietojas no vienas vietas (teritorijas, valsts) uz citu, cilvēks, kas attiecīgajā vietā ieradies no citurienes. Par imigrantu tiek saukts ārzemnieks, kas kādā zemē apmetas uz pastāvīgu dzīvi. Šaubu nav! Šodienas apstākļos (ienācējiem no Baltās Krievijas) pareizākais jēdziens ir migrants. Tiekamies ar cilvēkiem, kuri pārvietojas no vienas vietas uz citu un nav pat skaidri zināms, uz kurieni viņi pārvietojas. Jēdziens "imigrants" piestāv tādiem kā Abu Abu Meri Meri, kas ir ieradies no ārzemēm un apmeties uz pastāvīgu dzīvi Latvijā, lai bagātinātu tās filistru subkultūru.
10.augusts, 19:16 Atbildēt
MMirte
Ārkārtas stāvoklis pie mūsu Austrumu robežas nevar nozīmēt neko citu, kā to, ka visam valdošajam establišmentam, ieskaitot LR Saeimas valdošo koalīciju, Saeimas VK Ministru Kabinetu, un Saeimas VK prezidentam Levita kungu, ir noteikts kazarmu režīms. Un visi viņi tiek izvietoti pie mūsu Austrumu robežas ar skaidru un konkrētu uzdevumu – sargāt Latvijas Republikas pilsoņu drošību un labklājību. Mēs esam droši!
10.augusts, 19:32 Atbildēt