Komentāri / Aptauja: cik daudzi iedzīvotāji izvēlas vietējo pārtiku?
 

5 komentāri

PPirktspēja
:) Latvijas gurķus no Spānijas? Un, Latgales cūkgaļu no Polijas?
24.jūlijs, 14:09 Atbildēt
SSesks
Es pērku tikai citu valstu (rietumu) produktus. Latviešiem pilnīgi neuzticos, jo tie grib būt ātri bagāti, ir negodīgi, naudas dēļ visu sačakarē, lai būtu mazāk jāiegulda. Alu vispār dzeru tikai vācu, holandiešu, čehu. Latviešu alu nedzeru, jo tas ir piečurāts ar Užavas purvu vircu. Turklāt čehu, vācu, holandiešu alus ir manāmi lētāks par latviešu suslu. Vācijā ir otrādi, bet te ir alkātīgo puņķotāju latviešu zeme, kurā katrs grib kļūt miljonārs, apzogot, apspekulējot savējos. Nelaba tauta!
24.jūlijs, 15:03 Atbildēt
PPensis
Tu par sevi un saviem radiem?
24.jūlijs, 15:17 Atbildēt
kkurš tad nezin
Neviens,izņemot pašus krievus nav vainīgs,ka sūda Krievijas piesārņoto produktu vietā izvēlas rietumu preci.Tāda mentalitāte,līst tur,kur vairāk un garšigāka žračka un vairāk naudas,bet mīlēt to smirdošo zagļu teritoriju no attāluma.Drausmīgi skaudīga un zaglīga tauta,zemes nomalē,kas vsiem traucē dzīvot.
24.jūlijs, 15:38 Atbildēt
PPouists
Viss atkarīgs no kvalitātes un cenas, bet pārsvarā iepērkos Lietuvā, gaļas produkti 30-40% lētāki utt. Un pat nevajag nekādu kovid sertifikātu, šeit tik vajag kā jau dolbiku vadītā valstī, vajag tik zināt kā iebraukt un izbraukt un lai nevar noteikt kur atrodies , nopērc zz vecu telefonu ko pēctam var atstāt kādā Leišu miskastē, bet savu telefonu atstāj mājā...
25.jūlijs, 13:46 Atbildēt