Komentāri / Piecās darbadienās poti pret Covid-19 saņēmuši vairāk nekā 27 000 cilvēku
 

256 komentāri

hha ha ha
Kur tad ir tie Pavļūta solītie 100 000 nedēļā?
Izrādījās tukša diršana!
17.jūlijs, 11:43 Atbildēt
FFedja
Nu ja, bljadj. Mans Putins ko sola, to izdara, bljad.
17.jūlijs, 12:11 Atbildēt
AAustrālijā
Vispār draņķīgs situācijs .ne īpaši kādu laiž iekšā,ne ārā tur pasludināta jau dažas dienas jaunā pasaules kārtība ,un tas nav feiks .
...tur tauta neskrien vakcinēties .
17.jūlijs, 15:47 Atbildēt
MMēs
Milam volodjju , viņš ir labais ,bledju iebāz sev rectumā.....
17.jūlijs, 15:39 Atbildēt
DDzīvojam Leiputrijā
Atšķirībā no Latvijas, kur mums vakcīnu pieejamības ziņā tagad ir leiputrija, Austrālijā tas tā nav, jo tur ir pieejama tikai “AstraZeneca” un patlaban tiek gaidītas “Pfizer”,”BioNTech” vakcīnas.

Tiesa, šīs vakcīnas bija ievestas, bet ļoti mazās devās medicīnas darbiniekiem. Vakcīnu trūkums ir galvenais iemesls, kāpēc tik maz ir sapotējušies. Cilvēkiem, kuri ir jaunāki par 60 gadiem, vēl nav pat bijusi iespēja potēties.
17.jūlijs, 12:19 Atbildēt
AAAA
iespējams, ka pēc karstuma vilņa visi ies.
17.jūlijs, 17:13 Atbildēt
RRaimonds
Nekas. Nāks rudens un visu saliks savās vietās.
17.jūlijs, 11:46 Atbildēt
GGarlaicīgi
>>Raimonds
Aha... Sāks slimot ''vakcinētie'' un atkal vajadzēs klausīties melus par visādiem jaunajiem celmiem :)
17.jūlijs, 11:57 Atbildēt
pprahtweeders
Raimondiņ, izslēdz rozā pumpīti un beidz komentēt zem n-tiem nikiem. Neviens nav vainīgs, ka tavs spalvainais patēvs izgājis.
17.jūlijs, 12:00 Atbildēt
ookupacija
17.jūlijs, 12:10 Atbildēt
FFedja
Viedi vārdi, Raimondiņ, rudenī redzēsim.
17.jūlijs, 12:21 Atbildēt
FFedja
gaidu praidu un Raimondiņu
20.jūlijs, 18:59 Atbildēt
RRaimonds
Latvijas valdībai jāpieņem lēmums, ka, ja rudenī nāksies ieviest ierobežojumus, tad zaudējumus, kuri radušies ierobežojumu ieviešanas rezultātā, apmaksā nevakcinētie indivīdi, jo tikai viņu dēļ šie ierobežojumi būs ieviesti.
17.jūlijs, 11:50 Atbildēt
VValentīns
Pilnīgi piekrītu! Tas būtu tikai godīgi. Sabiedrībai nav jācieš bezatbildīgo un muļķu dēļ. Lai tik maksā.
17.jūlijs, 11:53 Atbildēt
VValentīns
Balodīt zem Valentīns
Sabiedrībai jācieš no zemiskiem cilvēkiem.
17.jūlijs, 13:58 Atbildēt
IInta
Sabiedrībai varbūt drīzāk gribētos zināt, kurš īsti to bioloģisko ieroci palaida vaļā, - lai taču iznāk visi tie varoņi dienasgaismā....citādi visu aiku to zvejo kā ar dakšām ūdenī. Hāgas tiesai jau tāpat neizbēgt - viss vien laika jautājums. Arī attiecībā uz vietējiem varenešiem tas.
17.jūlijs, 12:09 Atbildēt
GGarlaicīgi
Tas jau nebūs nekas neparasts, ''valdības'' daunismus jau vienmēr apmaksā nodokļu maksātāji. Tu ceri, ka ''valdība'' atļaus ''vakcinētajiem'' nemaksāt nodokļus! :)))
17.jūlijs, 12:01 Atbildēt
FFedja
Raimond, no tavas mutes Putinam ausī. Raškai pidec!
17.jūlijs, 12:14 Atbildēt
FFedja
gaidu praidu un Raimondiņu
20.jūlijs, 19:01 Atbildēt
MMums
Patīk Putins , ja jahuu ,labais
17.jūlijs, 16:00 Atbildēt
YYuut
Ir jūsu izvēle ,bet , kontraindikacijas no savas kabatas....
17.jūlijs, 15:57 Atbildēt
LLini
Bet ja slimos arī vakcinētie, ko tad?
17.jūlijs, 16:32 Atbildēt
rreal life
vakcinetie slimo,bet nemirst.
17.jūlijs, 22:19 Atbildēt
rreal life
vakcinēties slimo un mirst
20.jūlijs, 19:02 Atbildēt
ZZina
Vai ir vakcinējies indivīds Raimonds?
17.jūlijs, 20:31 Atbildēt
ggghghghgh
jautājums cits,kuri pirmie aizies?
17.jūlijs, 11:54 Atbildēt
JJtvajmaķ
Nāk rudentiņis,
Būs barga ziema.
Kā jau dabā pieņemts. Izdzīvo gudrākie un veselīgākie.
17.jūlijs, 11:55 Atbildēt
FFedja
Nepotētajiem krievnacistiem pidec.
17.jūlijs, 12:09 Atbildēt
IInta
Kas otram bedri rok, pats iekrīt. (Sakāmvārds.)
17.jūlijs, 12:11 Atbildēt
IInta
Domā taču, pirms durties... Lita tā jebkurā variantā brīvprātīga izvēle. Vien atgādinu, ka tā ir eksperimentālā gēnu terapija vai arī apstrādāts mērkaķa gēns vnk citās...
Vārdu sakot, zupa visur pamatā viena un tā pati - ar veitējām razōtāju modifikācijām labākai tai kontroles īstenošanai - vnk vēlāk:
:(.
Tikmer, piemērs, kurā redzams, ka ne no kā nepasargā; saslimst smagi un varēs potēties katru pusgadu no arvien jauniem mutantu vīrusiem, jo ieparedzēts tas viss taču gadiem.
www.dailymail.co.uk/..mit-tells-worse.html
17.jūlijs, 12:04 Atbildēt
RRuta
Ja neticiet Intai, palasiet mājaslapā vakcinurealitate.lv. Tur ir daudz informācijas, kas ņemta no ticamiem avotiem, arī valsts zāļu aģentūras. Klīniskie pētījumi notiek. Tam nepieciešami vismaz 2 gadi. Nu nav tā, ka vakcīnas ir drošas. Un vispār, vai tās ir vakcīnas.
17.jūlijs, 16:25 Atbildēt
FFedja
Putinietis:Tvojšumat!
17.jūlijs, 12:07 Atbildēt
TTtt
Sorosieši ar viltu visu ir izjājuši , krievi nāks pigačū gou.
17.jūlijs, 17:08 Atbildēt
LLatvijas vatenis
Vai tiešām mana Krievija izmirs? Šausmas! Nevarbūt.
17.jūlijs, 12:16 Atbildēt
mmierins
Krievija 5x mazak letalo covid-19 upuru neka tava sapnu zeme asv.
17.jūlijs, 22:21 Atbildēt
hha ha
Arī Krievijas statistika pārliecinoši pierāda, ka delta ir ne tikai lipīgāka, bet arī nāvējošāka par iepriekšējiem celmiem, jo pie līdzīgas saslimstības kā ziemā, mirstība ir krietni augstāka.
17.jūlijs, 12:19 Atbildēt
LLatvijas krievnacists
Nav lipīgāka un manam krievam Raškā nekas nekaitē.
17.jūlijs, 12:28 Atbildēt
KKrievi
To nenoliedz ,ka bīstamāka ,pokemoniem ,jo dabīgā imunitāte ir jūriņ ar ,pie baltajiem lāčiem.
17.jūlijs, 17:11 Atbildēt
IInta
Atstiepu komentu to no citas lapas - būs te ar īsti vietā:
viesis
Mazliet par saukli- uzticies zinātnei... palasīju par Izraēlas pieredzi saistībā ar Covid vakcīnām. Kopējais secinājums- neviens no sākotnējiem apgalvojumiem par Covid vakcīnām nav pareizs. Pirmkārt, šīs vakcīnas NAV pilnīgi drošas, un ir vienalga, cik neliels procents iedzīvotāju no viņām var nomirt, svarīgi ir fakts kā tāds, ka cilvēki no vakcinācijas ir miruši. Otrkārt, reālā vakcīnu efektivitāte ir stipri zemāka nekā reklamētā. Treškārt, arī vakcinētie cilvēki mirst no Covid. Ceturtkārt, tā kā neviens nezin nemaz, cik ilgi šīs vakcīnas darbosies, tāpat principā neviens nevar pateikt, vai šīm vakcīnām ilgtermiņā būs kādas blaknes vai nē, Piektkārt, biedēšana ar to, ka dabīgā imunitāte pret Covid nedarbojas un līdzēt var tikai vakcīna, ir tukša biedēšana bez apstiprinošiem faktiem.... Kopsavilkums- tie, kuri propagandē obligāto vakcināciju, šobrīd darbojas nevis kā atbildīgi cilvēki, kuri darbojas sabiedrības labā, bet drīzāk kā komercaģenti, kuri par katru cenu cenšas iesmērēt pircējiem apšaubāmas kvalitātes eksperimentālu produktu, kura īpašības vēl nav pierādītas un zināmas........
17.jūlijs, 12:35 Atbildēt
RRuta
Paldies, Inta. Kaut cilvēki padomātu, pirms doties vakcinēties. Valdības lēmums par obligātu vakcināciju ir noziegums. Kādēļ mediķi klusē un pieļauj to? Kādēļ nesaka, ka notiek klīniskie pētījumi? Es neesmu antivakseris.
17.jūlijs, 16:32 Atbildēt
nnoziegums ir antivakseru ebilmel
gribat sēdēt lokdaunā, izdzimteņi? sēdiet kaut visu mūzu! bet bez manis! Kremlim nodrīgie idioti!
18.jūlijs, 0:54 Atbildēt
ttriis seshi triis
Naivais cilveek, tu tiesaam domaa ka savakcines un viss beigsies?! "vakcinacija" ir kartejas fazes noslegums, turpinajums bus klimata izmainas, lai kontroletu klimata izmainas buus vell stingraak jakontrolee cilveks, lielaako darba apjomu paveiks AI kam arii domats ir 5g. Tu ar savu nodzerto smadzeni pat iedomaties nespej uz ko cilveks ir spejigs, tavs dzives merkis ir "vakcina" un nedelas nogales kodiens. Paturi labaa atminaa 2019 gada beigas un 2020 gada sakumu, jo taas bija pedejaas patiesi brivaas dienas shajaa laikmetaa, taadu vairs musu laikaa nebuus. Vakcinetie sevi var apsveikt ar uzvaru, bet vienu jus nezinat un nesaprotat , ko jus esat uzvarejushi un kas ir patiesaa uzvaras cena. Paskaties lielai dalai katrs atvieglojums tagad ir svetki un tagad taa ja ir norma taapat kaa norma ir ierobezhojumi
18.jūlijs, 1:47 Atbildēt
MMMM
Drīz sekos revakcinācija,vakcinēšanās būs kā obligāts notikums.Vieglākai atpazīšanai tiks iekompostrēti ķermenī atpazīšanas zīmes.Nebūs ilgi jāgaida,ka izzudīs bailes no vakcinēšanās un visi būs gatavi uzticēties labprātīgai iešpricēšanai.Sākumā kādi runāja,laiks paies un varēs redzēt to,kam tas ir izbevīgi,tad tagad tas laiks ir pagājis.Vienmēr ir aizdomīgi par mūsu lielo kaimiņu,arī tagad tas,ka tur ir tāpat kā visur.
17.jūlijs, 12:46 Atbildēt
MMemorands
Domubiedru grupa, sadarbībā ar biedrībām un Saeimas deputātu grupu "Par tiesībām uz vakcinācijas brīvprātīgumu" aicina pievienoties kopīgi izstrādātajam Cilvēka brīvības un cieņas Memorandam.

Memorands iestājas par cilvēka apziņas brīvību, tiesībām kritiski vērtēt informāciju, netikt nosodītam par viedokļa paušanu. Memorands nosoda jebkura veida ekonomisko, sociālo, vai materiālo ietekmēšanu vakcinācijas jautājumā. Memorandam aicina pievienoties biedrības, arodbiedrības, uzņēmējus un privātpersonas - visus, kam rūp saglabāt mūsu sabiedrībā cieņpilnu attieksmi vienam pret otru un cienīt otra cilvēka izvēli. Memorandam var pievienoties interneta vietnē brivibasmemorands.mozello.lv. Memorandu izstrādāja Baiba Rudevska, Jūlija Stepaņenko, Aira Jēkabsone, pēc deputātu grupas "Par vakcinācijas brīvprātīgumu" un NVO iniciatīvas

brivibasmemorands.mozello.lv/
17.jūlijs, 17:05 Atbildēt
ffašistiem
Tāpat nav skaidrs, kur ir jūsu ''cieņpilnā'' attieksme pret faktiem (jus nekaunīgi, klaji melojat) un kāpēc uzskatāt, ka mana brīvība dzīvot un strādāt normālos apstākļos būtu mazāk vērtīhga kā jūsu vēlēšanās paspītēties? Manuprāt ir otrādi! Svarīga ir veselība un drošība, bet jums niķoties vajadzēja bērnībā, kas nav paspējis - tas nokavējis!
18.jūlijs, 0:53 Atbildēt
ffašistiem
Izskatās,ka ''brvību'' jūs paredzat tikai paši sev, jo kviecat par šavām ''tiesībām kritiski vērtēt'', bet, ja cilvēks vēlas kritiski vertēt jūsu teikto (kas pieder pie vārda brīvības) vai to nosodīt (kas arī pieder pie vārda brīvības un nav tas pats,kas sodīt) jums uzreiz ieskanas histeriski tonīši. Starp citu, biedreļi antivakserellas, cieņa nepienākas un to nevar pieprasīt. Cieņu iegūst no drauga un iekaro no pretikieka,antivakserellas.
18.jūlijs, 0:50 Atbildēt
aandris
Moderna.
17.jūlijs, 12:48 Atbildēt
zzilonis
Astra.
17.jūlijs, 12:48 Atbildēt
AAndris
Daudz.
17.jūlijs, 12:48 Atbildēt
ZZilonis
Abdala.
17.jūlijs, 12:48 Atbildēt
AAlnis
Sputņik.
17.jūlijs, 12:48 Atbildēt
KKilo
+++
17.jūlijs, 12:48 Atbildēt
PPRET COVID
Tikai ļoti daudz vakcinēties.
17.jūlijs, 12:49 Atbildēt
ZZilonis
Beidzot kaut kas notiek.
17.jūlijs, 12:49 Atbildēt
AAndris
Latvijā.
17.jūlijs, 12:49 Atbildēt