Komentāri / Parlamentārieši neizpratnē, kāpēc rudenī aprūpes centros varētu rasties Covid-19 uzliesmojumi
 

62 komentāri

rreal
kovids ir meli.vakcīnās ir kontrole, vakcinētos cilvēkus var uztvert ar veco modeļu tālruņiem skanējot ar bluetooth 5-6 metru attalumā.Uzrāda vakc,cilvēki šada tipa MAC tīkla iekārtu kodus 78:00:T6:45:VB:01 . Tie nav pulksteņi un citas iekārtas tie ir vakcinētie cilvēki.Daudziem vakcīnvietai līp magneti un dzelži.To var pārbaudīt jebkurš.
25.jūnijs, 18:18 Atbildēt
JJuta
Laikam man un visai manai famīlijai jāsūdzas, ka mums neriktīgu vakcīnu iedeva, jo telefoni mūs neuztverbun nagnēti nelido pakał. Stulba folijgalva esi.
25.jūnijs, 18:28 Atbildēt
GGrāmatvede
Bet vai visi pansionātu iemītnieki un darbinieki ir sapotēti pret covid 19. Tāds ir jautājums.
25.jūnijs, 18:55 Atbildēt
KKomunists
Vakcīna nav ,,obligāta,,,skaidrs.Un vakcinētie tak vairs neslimojot,tā kā nevakcinētais uzņemas atbildību tikai pa sevi.Bet varbūt tieši strādājošais personāls negrib vakcinēties?
25.jūnijs, 19:48 Atbildēt
rradars
Nu gluži kā pasakā par Kaščeju Nemirstīgo. Parlamentāriešiem atliek vien tikai uzkāpt kokā, atrast lādi, noķert pīli, dabūt olu, un no olas izņemt adatu nākamajam covid-19 uzliesmojumam.
25.jūnijs, 20:02 Atbildēt
EEiroloģika
Kad straume paātrinās un sāk virpuļot... saceļas lielas duļķes... un duļķainā ūdenī ir viegli zvejot... .
25.jūnijs, 20:15 Atbildēt
EElen
Nu ja kāds "ievazās" ,tad kas par brinumu.
25.jūnijs, 20:44 Atbildēt
SSmiekliņš
Izskatās, ka potnieku stratēģija ir teikt precīzi to, kas ieplānots, jo aitas taču tam nenoticēs un blēdamas soļos pa taciņu, kura ved uz bezdibeni. Rudenī mirušie no mākslīgiem infarktiem un pēkšņām sirds vārstuļu slimībām pārtaps par kovidniekiem. Interesanti, cik % no viņiem būs izvakcinētie? Uzmini nu...
25.jūnijs, 22:24 Atbildēt
PPirktspēja
Biznes, tovārišķi, biznes...
25.jūnijs, 22:39 Atbildēt
OOmelene
Ja bērniņam iedod kabatas naudu,tad nākošo bērniņs var dabūt,kad vispirms saņemtā iztērēta!!! Tāpat pie kovidšou arī ....saņemtais finansējums jāizlieto,lai deklarācijas labi izskatītos mūsu priekšstāvjiem!!!!!!!!(gan vietējiem,gan importa) un naudas plūsma turpinātos......
26.jūnijs, 0:02 Atbildēt
RRolands
Ko mēs iegūsim, ja jaunā ministre staigās apkārt skaidrodama, izklāstīdama pa aprūpes centros vakcinēto skaitu? Varbūt ministrei vispirms vajag NOskaidrot, tad arī varēs skaidrot! Nezināmas lietas nevar skaidrot, jo nekas nav skaidrs. Vispirms vajag NOskaidrot. Latviešu valodā priedēklis spēj krasi izmainīt vārda jēgu!!! Latvieši, mācieties latviešu valodu!!!
26.jūnijs, 5:46 Atbildēt
āābolgalva
ko te var ņemties,ar sirds un asinsvadu slimībām mirst jau 100 gadu,tagad grib ieborēt ka vakcīna vainīga
26.jūnijs, 10:57 Atbildēt