Komentāri / Parlamentārieši neizpratnē, kāpēc rudenī aprūpes centros varētu rasties Covid-19 uzliesmojumi
 

62 komentāri

GGfhf
Apbrīnojami ka tādi auni tiek valdībā , tak teica ka pote nepasargā no saslimšanas tikai atvieglo simptomus, tieši tā pat kā tas KATRU GADU ir ar gripu kurai pote ir izgudrota jau 75 gadus atpakaļ
25.jūnijs, 15:24 Atbildēt
SSaproti
Bet pavisam cita lieta būs, ja to, ko tu šeit raksti komentāros, būs spiests pubkiski pateikt ministrs.
25.jūnijs, 15:31 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Ir diezgan dīvaini, ka 90-gadīga večiņa ir glābjama prioritārajā kārtībā, kamēr jauni cilvēki, kuri ar saviem nodokļiem šo večiņu uztur - glābjami paši pēdējie.
25.jūnijs, 17:34 Atbildēt
OODZE
Tad ,kad tu sapratīsi,ka pote nepasargā no vīrusa ,bet izraisa blaknes un nāvi,tad neuzdosi tik stulbu jautājumu.Kuram ir interese pasargāt vecus cilvēkus,kuriem jāmaksā pensija?Uzdod šo jautājumu sev un būs skaidrs,kādēL "javakcinē "vai itkā "japasargā "veci cilvēki
25.jūnijs, 18:10 Atbildēt
PPareizāatbilde
Uzdevu jautājumu un arī atbildu uz to - vecus cilvēkus jāvakcinē tāpēc, ka pensionāri ir galvenais elektorāts un viņi ir ļoti lētticīgs elektorāts... tādi jāglābj lai vai kas!
25.jūnijs, 20:11 Atbildēt
IImūns
Gluži manas domas! Loģika ir loģika old Vaverly!
25.jūnijs, 19:27 Atbildēt
IInformācijai
Par apšpricēšanu un saslimšanu.
telegra.ph/Skolko-ly..ivayut-vakciny-05-05
25.jūnijs, 15:51 Atbildēt
aajuleli debilie kometataji
Tu debilas ar savu dezinformaciju,nekas neviena vakcina nenogalina.
25.jūnijs, 17:09 Atbildēt
IImūns
Kā Tu zini, ka nē? Kā citi zina, ka - jā? Kurš zina labāk, tu, kurš skatās masu infolīdzekļus, vai viņi, kuri zina cilvēkus, ar kuriem tā ir noticis? Pagrozi domu bumbieri! :)
25.jūnijs, 19:30 Atbildēt
AAcs
Kā tad. Mirst no ctām vainā. Tā tāda sakritība. Svarīgi parakstīt papīru, ka pats piekrīti eksperimentam
www.youtube.com/watch?v=Y5yMtV3lIBU
25.jūnijs, 17:24 Atbildēt
MMartin
Ekarij-Mārce atkal iesmirdējās.
25.jūnijs, 17:14 Atbildēt
MMarcis
E dirst idiots Martin..
26.jūnijs, 8:31 Atbildēt
MMartin
Kur tad Ekarijs pazudis. Šodien būsi Mārcis?
26.jūnijs, 9:08 Atbildēt
PPensis
Saprotu ka parlamentārieši pārsvarā ir neizpratnē par jebkuru jautājumu. Viedoklis atkarīgs no tā vai partija ir pie šprices, vai opozīcijā.
25.jūnijs, 15:49 Atbildēt
KKūka
Tieši tā. Kura banda pie teikšanas
25.jūnijs, 16:18 Atbildēt
VVēlētājs
Labi, ka publicēti šo aunu vārdi un piederība
26.jūnijs, 11:00 Atbildēt
KKorona
Nestāsti niekus ! Sapricetie ir apsoluti droši un nekad nevar ne saslimt, ne aplipināt otrās zortes ņedoumkus !
25.jūnijs, 15:30 Atbildēt
MMartin
Nemirstīgie.
25.jūnijs, 15:49 Atbildēt
ggripa
nekad, nekad. nemirs nekad.pilnīgi droši.
25.jūnijs, 17:42 Atbildēt
JJumu
Bet tikai sašpricētos uz Aglonu laidīs, jo viņiem klātienē drīz nāksies satikties ar to Kungu, lai svlaicīgi šinī pasaulē paspēj savlaicīgi nožēlot par grēkošanu.
25.jūnijs, 17:45 Atbildēt
EEkarijs
Uz Aglonu ies tika homofobiskas pastalas.
26.jūnijs, 8:34 Atbildēt
MMartin
Pašnāvniekus tak debesīs nelaidīs,kāda jēga tam fakcinēto tusiņam.
25.jūnijs, 20:07 Atbildēt
IInta
Satestēs, cik slimo vajag, lai tik ar rādītājiem un uzslavām varnešiem pašem viss o.k.
:(
25.jūnijs, 15:34 Atbildēt
aanda
jo plûtam tas izdevigi
25.jūnijs, 15:40 Atbildēt
lloģiski
ja tantei būtu riteņi, tad būtu autobuss
25.jūnijs, 15:45 Atbildēt
MMartin
Ja tante staigātu uz rokām, tad būtu krājkasīte.
25.jūnijs, 15:51 Atbildēt
SSidlu
Ministram derētu iepazīties ar ministriju un tās darbu, jo nav jau pirmā reize, kad viņš parāda nezināšanu. 1:1 intervijā viņš apgalvoja, ka pensionāri ar 25-30 gadu stāžu jau tagad saņem 200 eiro pensiju,ko viņu partija solījusi, lai gan reālie skaitļi ir 176,8 un 189,6. Pie tam izrādās, ka ar mazāku stāžu viņi 200 nav solījuši, bet to nevarējuši ierakstīt programmā vietas trūkuma dēļ. Tāda viņam sapratne, kas ir minimālā pensija. Normāli domājošs gan ar to saprot, ka tā ir minimālā summa, ko maksā par minimālo darba stāžu, kas nepieciešams pensijas saņemšanai.
25.jūnijs, 16:00 Atbildēt
ccvcvcvcvccv
kas tad būs,kad sašpricētie būs nemirstīgi
25.jūnijs, 16:12 Atbildēt
OOjārs Pūslis
Latviešu mēsli villojas. No siles padzītie smirdēkļi un pie siles nepielaistie smirdēkļi stepaņenko tipa riebekļi no latviešu gobzemiskās neliešu partijas uzbrūk pie siles pielaistajam mērglim. Izdzimteņi villojas kā parasti pie latviešu lopiem.
25.jūnijs, 16:14 Atbildēt
jja kas
rudenī vajadzēs atkal potēties, jo vakcinētie un pārējie atkal sāks slimot un vakcīna nepasargā no saslimšanas un slimības pārnēsāšanas
25.jūnijs, 16:15 Atbildēt
jjaunais ujoboks no briseles
neko nejedz un "pazemigi" pilda saimnieku noteikumus, citaadi neseedes ministra kreesl. Nozhelojami, vecishus un veceniites vajag pr visu cenu dashpciceet lidz galam, vai ne egliishujobok?Cik piemaksas katram naivajam par leeno eitanaaziju?
25.jūnijs, 16:28 Atbildēt
EEuu
Euuuuuuuu?!!!! Neko no šī raksta nesapratu- kapēc bus uzliesmojums? Tapēc ka vakcinēti vakcinēti vai tāpēc ka nav vakcinēti?
25.jūnijs, 16:31 Atbildēt
VVēja slota
It ka raksta 100 gudrās galvas, bet nesaproti it kā tik elementāras lietas. Jeb tām 100 gudrajām galvām tekstos pietrūkst pēdinu.
25.jūnijs, 16:32 Atbildēt
aanonīmais nezinītis
Loģisks jautājums. Ja jau visi sapotēti, tad kāpēc viņiem būtu jāsaslimst? Tad jau iznāk, ka tā vakcīna ir muļķības. Priekš kam tad jāpotējas? Un masveidā. Kas te vispār notiek?
25.jūnijs, 16:39 Atbildēt
uuz šo varētu izskaidrot analīze
Šī gada 20.aprīlī viens no pasaules vecākajiem medicīnas žurnāliem "The Lancet" publicēja savu kovid injekciju analīzi.

Darbam dots atbilstošs nosaukums – zilonis trauku veikalā, kura nebija.
Šeit demonstrēts tas, par ko nerunāja neviens medijs un kas nav ticis skaidrots cilvēkiem. Kas ir absolūtā riska redukcija un cik cilvēkus vajag sašpricēt, lai novērstu vienu saslimšanu?
Šīs lietas saprot – vismaz tās vajadzētu saprast tikai profesionāliem mediķiem un injekciju speciālistiem. Taču kurā pusē viņi ir un kas notiek ar tiem, kas mēģina runāt, mēs taču labi zinām. Arī šis pētījums ir pietiekoši sarežģītā medicīnas terminoloģijā, taču var saprast būtiskās lietas.
www.thelancet.com/jo..(21)00069-0/fulltext

Ja mediji mūs visu laiku centās aplaimot ar šo injekciju 95% utt efektivitāti, tad tas ir ņemts no nelielas testa grupas, kurā bija tikai absolūti veseli jauni cilvēki. Tādu paņēmienu sauc par relatīvo riska samazināšanu, kad rēķina tikai labākos iespējamos ieguvumus tieši šai potenciāli visizdevīgākai grupai.
Ar to tad arī skalo smadzenes propagandisti visu šo laiku. Taču patieso injekciju efektivitāti apzīmē pavisam cits faktors un tā ir absolūtā riska samazināšana, kas veidojas reālos apstākļos, ņemot vērā to, ka sabiedrībā taču ir ļoti daudzas grupas un milzum daudz riska faktoru, kuri nekādi nevar tikt apskatīti dažu mēnešu testos uz pilnīgi veseliem cilvēkiem.

Žurnālā veikts aprēķins, kāda tad ir reālā, absolūtā riska samazināšanas sadaļa katrai injekcijai un šeit mēs redzam pavisam citus ciparus, kā arī vēl vienu būtisku rādītāju.

Tātad absolūtā riska samazināšanas efektivitāte tam pašam Pfizer ir tikai 0.84%, Modernai 1.2%, bet Astra Zeneka 1.3%. Tas ir otrādi, nekā relatīvā, kur Zenekai bija sliktāie rādītāji. Taču tie vienalga ir ļoti mazi.

Un tagad ir pats galvenais rādītājs – cik cilvēkus vajag sašpricēt, lai novērstu vienu kovid saslimšanu?
Nu lūk – Pfizer gadījumā tie ir 119 cilvēki, bet Zenekai – 78. Tas nozīmē, ka viena cilvēka saslimšanas novēršanai ir vajadzīgs injicēt 119 citus, kuriem ir jāriskē ar savu veselību un dzīvību šī viena statistiskā gadījuma dēļ. Kaut arī šādi lieli vakcinēto cipari, lai novērstu vienu saslimšanu, principā nav nekāda sensācija, tādi aprēķini ir veikti uz iepriekšējām vakcīnām, tad visā šajā statistikā taču vēl ir blakņu faktors – šī metriskā statistika to neietver.

Tie ir pilnīgi dažādi mērījumi. Šis pošu eksperiments ilgst tikai dažus mēnešus, bet VAERS un EudraVigilance ir pārpildītas ar ziņojumiem par dažādām veselības problēmām un letāliem iznākumiem.

To ASV ir vairāk pēc šīs injekcijas dažos mēnešos, kā pēc visām citām vakcīnām kopā pēdējos 23 gados. Turklāt pašas sistēmas ievadā ir teikts, ka tajā parasti ziņo tikai par 1% no problēmām. Tad šie cipari vispār var būt neiedomājami. Taču tas nevienam neinteresē.

Un ir vēl cits faktors – ja iepriekšējām vakcīnām varēja piemērot nosacītu labuma faktoru, kāpēc būtu jāvakcinē daudzi, lai novērstu dažas saslimšanas, tad šeit to piemērot nevar, jo te nav nekādu pierādītu labumu, jo netiek novērsta ne saslimšana, ne transmisija.

Lancet raksta:"Pieņēmumi par drošību un efektivitāti ir balstīti uz pētījumiem, kas mēra tikai maigu un vidēju kovid infekciju, tie nebija paredzēti nopietnas infekcijas, hospitalizācijas vai nāves novēršanai, kā arī infekcijas kā tādas vai tās pārneses novēršanai."

Turklāt arī testā aplūkotie kovid gadījumi balstās uz tiem pašiem neprecīzajiem PCR testiem. Līdz ar to, visu šo injekciju efektivitāte balstās tikai uz maksimums vidēju simptomu novēršanu un arī tikai noteiktā laikā. Tāpēc jau ir paziņots, ka nepieciešami regulāri papildinājumi, iespējams pat divreiz gadā. Bez tam pētījumā atzīmēts arī tas, ka visi šie pētījumi joprojām ir eksperimentāli un ir pieejami tikai pagaidu dati, tāpat arī paralēli pētījumi, kuri brīdina par iespējamām smagāk sekām visa šī procesa rezultātā.

Taču traģiskākais ir tas, ka masas ir apstulbinātas ar tā saucamo 95% efektivitāti, kas ir bezjēdzīgi dati.
Absolūtā riska redukcija šeit ir ap 1%. Bet propagandas mediji prasmīgi manipulē ar šiem datiem un reālo efektivitāti un to, kā tā vispār tiek noteikta, neviens neskaidro.

Kā tad sanāk, vai esat apmierināts ar izpletni, kas darbojas 1% gadījumos, vai arī varat teikt, ka tas ir 95% efektīvs, jo strādā par 95% labāk, kā citi? Līdz ar to produkts, kam ir ļoti apšaubāma efektivitāte, kas ierobežota īsā laikā un nezināmi īstermiņa/ilgtermiņa efekti, drīzāk ir dēvējams par indi.
25.jūnijs, 17:02 Atbildēt
JJuta
Tavu penteri izlasot, jāsaprot, ka sen visiem vajadzēja būt mirušiem, jo visu medikamenti efektivitāte ir 1%. Idiots Tu esi.
25.jūnijs, 18:21 Atbildēt
JJNS
Rakstu izlasīji? Tur jau ir tā problēma, ka vakcinēti ir tikai ap 60% iemītnieku. Pārējie utrpina būt par potenciālajiem inkubatoriem jaunām mutācijām
26.jūnijs, 11:11 Atbildēt
rrrr
Kaut kā no paša sākuma šķiet , ka ar to vakcināciju , viss nav kārtībā. Mūsu gudrās galvas parlamentā nopotējušies , bet uz darbu klātienē neiet. Vel vakcinētie pēkšņi sākuši ļoti baidīties no nevakcinētiem. Ja viņiem zinātnieki garantē izslimošanu vieglā formā (viņi tak uzticas zinātnei , jo tikai muļķi neticot) Tādai problēmai vispār nevajadzētu tu būt. Vai nu tomēr viss nav tik skaisti kā gribētos ?????
25.jūnijs, 16:41 Atbildēt
ppunkts
ļoti ticams, ka deputāti nav potējušies.
25.jūnijs, 17:46 Atbildēt
SSaule
Tieši tā
26.jūnijs, 11:04 Atbildēt
VVakcinējies divas reizes
Naivie sievišķi! Uzliesmojumam jābūt, tāpēc, ka tas jau ir ieplānots! Jo vakcīnas iepirktas no lielās farmas kompānijām, loģistika sakārtota, avansa maksājumi veikti! Kariņš ar saviem rokaspuišiem par visu parūpējies!
Un palīgā atkal nāks rudenī obligātie vīrusi, uz kuriem reaģē PCR tests. Jo pagaidām nav pierādījumu, ka tests reaģē tikai un vienīgi uz COVID-19, kurš pat vēl nav praksē izdalīts, tikai datorsimulācijā.
Gaidiet, ja ir plānots, tad būs, pakļāvīgie bezsmadzeņu vergi Latvijas valdībā par to parūpēsies!
25.jūnijs, 17:05 Atbildēt
ggenocīdam nē
DAUDZI LĪDZ RUDENIM NEIZDZĪVO docs.google.com/spre..4sLMvelyY/edit#gid=0
25.jūnijs, 17:08 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
Kliķes dubultā morāle:

1) cilvēki, kuri nevēlas potēties (jo medicīniskas manipulācijas ir pieļaujamas tikai ar labprātīgu piekrišanu, turklāt potes ir eksperimentālas), tiek pasludināti par sabiedrības drošības apdraudējumi, viņiem atņem darbu, viņiem neļaus mācīties, līdz pat tam, ka viņus, lai gan ir veseli, dzen laukā no ēdināšanas uzņēmumiem, vai represēs vēl drastiskāk, jo paraugs no kā mācīties varai ir. Gan nacisti, gan VDK nagu maucēji!

2) kliķes darboņi, kuri izgāza vakcinācijas pasākumus, tātad pēc pašu vārdiem bija milzīgs drauds Latvijas sabiedrībai, paliek amatos, turklāt no tautas sakrātās naudas grābj negausīgi savām algām un dzīro uz nebēdu pie, par tautas naudu klātā bezmaksas kopgalda, gan ik pa brīdim atņirdzot zobus vienam pret otru, jo domā, ka nespēs pierīties.
25.jūnijs, 17:09 Atbildēt
ddbzsrsr
Ieskatieties labāk PVO rādītājos! Nav valsts, kurā pēc vakcinēšanās nebūtu astronomiski audzis Covid-19 slimnieku skaits un daudzkārt vairojies mirušo skaits! Kauns par jūsu zemo izglītības līmeni!
25.jūnijs, 17:10 Atbildēt
JJuta
Islandē tūlīt būs gandrīz 100% vakcinācijas aptvere. Pēc Tavas teorijas tur kaudzēm līku jāmētājas. Jauku dienu, folijgalva.
25.jūnijs, 18:25 Atbildēt
llauciniece
Tie ari ir tie dumjakie parlamentariesi
25.jūnijs, 17:19 Atbildēt
HHe He
Varbūt izpratne parādīsies, kad rudenī vakcinētie sāks masveidīgi mirt nost....kaut gan, kāda var būt izpratne ar biezpiena smadzenēm....
25.jūnijs, 17:24 Atbildēt
ppffffff
Nu tak teiks,ka tas no vīrusa un tādēļ,ka lielākā daļa nevakcinējas,tagad mirst vakcinētie.
25.jūnijs, 18:12 Atbildēt
JJuta
Trial grupām no 2020.rudens 60 000 un 70 000 cilvēku sastāvā tātad bij jābūt mirušām. Nez kur tos miroñus tik daudz noslēpa? Folijgalva esi neizglītots.
25.jūnijs, 18:27 Atbildēt