Komentāri / Ceturtdien atklāti 1036 jauni Covid-19 gadījumi; 19 sasirgušie miruši [papildināts]
 

87 komentāri

VVisvaldis
Nra bija laba statistika ar kopējo dinamiku, kāpēc jūs to noņēmat no galvenās lapas?
Varbūt tāpēc, ka bija 2x zemāki rādītāji nekā nedēļu iepriekš?!
PS. Zinātniski pierādīts, pastāv risks, ka tie kas ir vakcinēti var aplipinat citus pirmajās 7 dienās!
Varbūt ir kāda saistība ar vakcineto skaitā pieaugumu un atkal pozitīvo testu pieaugumu?!
7.maijs, 13:14 Atbildēt
PPost covid
Precizēšu - nevis tie, kas vakcinēti, bet tie, kas vakcinēti un saķēruši virusu, jo pirmajās 2 nedēļās imunitāte vēl nav pietiekama. Tam nav saistības ar vakcīnu kā tādu. Lūdzu atsauci tavam zinatniskajam pētījumam, kuru kāds acjmredzot pārpratis.
7.maijs, 16:45 Atbildēt
OOlga
lupatas un maskas nekad nav pasargājušas un nepasargās no vīrusa infekcijas tā mode ienākusi no ķīniešiem
7.maijs, 13:14 Atbildēt
aattapībai
Vai pie pozitīvi testētajiem arī tiek pieskaitīti tie, kuri ir sapotēti un kuriem ir kādi slimības simptomi?
7.maijs, 13:15 Atbildēt
IIzslimoju
Nē, netiek. Ja vien nav inficējušies. Es dabūju covid ceturtdienā (apstiprināts kontakts), potējos sestdienā, bija potes blakne - naktī 38.5 temperatūra bez sliktas pašsajūtas, saslimu nākamajā piektdienā ar covidu, jo pote, loģiski, vēl nebija iedarbojusies. Iespējams, nedaudz bija, jo slimības gaita bija daudz vieglāka neka pārējai ģimenei, t.sk.bērniem. Potē nav covid vīrusa. Pote neradīs pozitīvu testa rezultātu. Tam nav nekāda sakara
7.maijs, 16:49 Atbildēt
hhe he
Fašistiem plāns ir jāpilda! Kamēr visi nebūs likvidēti, mierā neliksies! Vot, redzēsiet!!! Alleluja!!!
7.maijs, 13:16 Atbildēt
ddfdfdfdfdf
rotshildāņu bizness
7.maijs, 13:18 Atbildēt
KKocins
Drīz hokeja čempionāts savedīs jaunus kovidiņus,un iespējams sasniegsim plānotos 3000 inficēto.Ēstuvju terases atklāja savlaicīgi lai čempionāta viesi varētu izklaidēties,bet pēc tam par to ar mājsēdi maksāsim mēs.
7.maijs, 13:31 Atbildēt
ppirmie
potētie mūs atstās
7.maijs, 13:38 Atbildēt
dde Soto
vatnjiku maksas trollis paarii ar nesakariigi verveleejoshu fermas čatbotu burtiski no trenushkaam lec laukaa melodams un kuudiidams. Ir gan nozheelojami lopinji kremloiidi...
7.maijs, 13:39 Atbildēt
ssolps
tev tizleni krievi no dzimšanas rēgojas? vai tāpat vienkārši debīls esi pēc dzīves?
7.maijs, 13:50 Atbildēt
AAbc
Vai šo cilvēku , pēc visa spriežot , ar garīgām problēmām kāds nevar nobloķēt?
7.maijs, 14:01 Atbildēt
MMaster
Pieļauju, ka tā ir mākslīgā intelekta programma, bez dzīvā iq, palaid tādu un ģenerē aktivitāti, uztur kašķi un spriedzi :)
7.maijs, 16:36 Atbildēt
UUnda
Man kāds var paskaidrot? Pie 100 saslimušajiem visu klapēja ciet, pie 1000 rauj visu vaļā! Ārkārtas stāvoklis arī vairs nav...Tad kāda tagad ir situācija? Vai es pareizi saprotu, ka normāla?
7.maijs, 13:50 Atbildēt
MMājsēdis
...nu galvenais taču , lai terases ir atvērtas un lai badīgie būtu paēduši un padzēruši, tadu ar prieku varētu aplipināt arī citus!! Štrunts mūsu valdibai par pārējiem.... negribi sēdēt uz terases- sēdi būdā un ārā nelien
7.maijs, 13:53 Atbildēt
GGripa
Sēdi bunkurā ar uzpurni un kakla siksnu. Tev nesaprast brīvu cilvēku dzīves
7.maijs, 15:31 Atbildēt
AAnna
...mēs par muļķu zemi paliekam vai? Tie kas skrien uz terasēm ēst, nebrauc ar transporta lidzekļiem un vairs neinficēs citus? Un kas ir tie 1000 saslimušie- veco ļaužu pansionatu iemitnieki vai... Kas notiek ???
7.maijs, 13:58 Atbildēt
ttā jau
netīreļu zeme
7.maijs, 14:26 Atbildēt
GGripa
Vakcinētie
7.maijs, 15:32 Atbildēt
SSvaigi izslimojis
Jau mēnesi redzu, ka covid iet uz augšu. Statistikā vēl neparādījās. Bērnam dārziņā klejoja vēdera vīruss, līdz kāds izdomāja uztaisīt testu. Medicīnas iestādē, kur ejam pie fizioterapeita, bija gadījumi, pirms mēs saslimām. Pulciņā (āra nodarbībās), kā tagad izrādās, arī. Mēs pat tadējādi nezinām, kur dabūjām. Tā ka tas skaitlis reālais ir daaaudz lielāks. Vairumam nekas, daudziem cilvēkiem pēc 50 stipri pasmagāk, bet ar sirds un asinsvadu kaitēm vai diabētu - tiešām smags numurs. Sevišķi, ja nav regulāri lietoti medikamenti. Saku pēc personīgās pieredzes tuvinieku lokā. Ne visi zina savu veselības stāvokli, daži uzzina tikai, kad ar covid nonāk reanimācijā, un es neteiktu, ka tie bija cilvēki, kas tāpat stāvēja kapa malā. Pasaudzēsim savus tuviniekus, kam, iespējams, ir kādas nediagnosticētas saslimšanas. Pārbaudīsim savu veselību, izgulēsimies un izkustēsimies, un klausīsim ārstu ieteikumiem. Un netaisīsim paniku ne no covida, ne vakcīnas, jo stress bojā imunitāti, zinātniski pierādīts.
7.maijs, 16:41 Atbildēt
ccik var
cik????????????????????????????????????????
7.maijs, 14:25 Atbildēt
ssagadīšanās
jo vairāk masku un pošu jo lielāks slimo cipars
7.maijs, 14:39 Atbildēt
NNepareizi
Anglijā vairums sapotēti, cipari tagad uz visu uk kā mums šodien
7.maijs, 16:52 Atbildēt
tte par UK statistiku
Jaunajā Lielbritānijas valdības izplatītajā ziņojumā ir dokumentēts, ka vairāk nekā 500 pacienti ir ievietoti slimnīcā ar COVID-19, neraugoties uz to, ka viņi ir saņēmuši daudz sludinātās COVID-19 injekcijas. Neskatoties uz to, pētnieki to nosauca par “vakcīnas panākumu” stāstu.
Tātad "veiksmes stāsts"
www.gov.uk/governmen..d-wave-22-april-2021
7.maijs, 17:16 Atbildēt
MMja
Linku neesi pareizu iekopējis. Tam nav sakara ar vakcinēto hospitalizāciju.

500 hospitalizēto pa visu šo laiku nekas nav priekš UK apdzīvotības. Salīdzini ar vairāk nekā 1000 mirušajiem dienā pirms tam.

Neviena vakcīna nevar izdarīt darbu cilvēka imūnsistēmas vietā. Ja imūnsistēma nestrādā, tad nekāda supervakcīna nelīdzēs. Varbūt tam superīpašajam cilvēkam imunitāte parādītos tikai pēc 4 vai 5 devām. Ja neesi izgulējies, imūnsistēma ir slinka - ne tikai pret vīrusiem, bet arī mazina potes efektivitāti.
7.maijs, 23:04 Atbildēt
ooho
Krievija vainīga! Neiedeva mums Spuņiku!
7.maijs, 15:23 Atbildēt
DDaiga
Kur var atrast tik daudz testējamo cilvēku Latvijā vienā diennaktī? Kurš iet uz šiem testiem?
7.maijs, 15:27 Atbildēt
mmiguelitto
FAKE statistika! Covid= PLANdēmija.
7.maijs, 15:41 Atbildēt
HHaris
Tās ir Maijā svētku sekas.Kamēr būs"gudrie"Kovida un vakcinācijas noliedzēji,tikmēr viņu dēļ cilvēki slimos un mirs.CILVĒKi MIRS JŪSU STULBUMA PĒC!!!
7.maijs, 15:49 Atbildēt
ppunkts
Neviens nevar nomirt no atšķirīga viedokļa.
7.maijs, 17:01 Atbildēt
vvaris
nevajag te muldēt hari
7.maijs, 17:13 Atbildēt
iina
vienkarsi vakcinas sak iedarboties:))
7.maijs, 16:21 Atbildēt
ššis ir šokējoši
citēju:"Šī gada 30.aprīlī publicēts pavisam jauns pētījums, kas atrod, ka kovids nav vis elpceļu saslimšana, bet gan bojā asinsvadus. Tas publicēts Circulation Research žurnālā.
_www.ahajournals.org/..IRCRESAHA.121.318902

Ja iepriekš bija zināms par to, ka šī vīrusa pīķa proteīns ir tas, kas inficē veselas šūnas, tad tagad izrādās, ka šim pašam proteīnam ir liela nozīme arī pašā slimībā. Pētījumā izskaidrots, kā vīruss bojā asinsvadu sistēmu šūnu līmenī un tajā pausta doma, ka tas palīdzēs saprast līdzšinējās problēmas un atrast jaunus risinājumus ārstēšanā.
Daudzi domā, ka tā ir elpceļu saslimšana, bet tā ir asinsvadu slimība – saka Uri Manor, viens no pētījuma autoriem.
_www.salk.edu/news-re..key-role-in-illness/

Tas izskaidro to, kapēc cilvēkiem ir sirdslēkmes, insulti un trombi –tam visam ir saistība tajā, ka visas šīs kaites ir asinsvadu problēma.
Šajā pētījumā demonstrēts mehānisms, kādā veidā pīķa proteīns ietekmē asinsvadu šūnas. Tas, ka tā notiek, bija redzams jau sen, bet tagad ir saprasts, kā tieši tas darbojas. Pētījumā tika izveidots pseidovīruss ar kovid pīķa proteīniem, bet tas nesatur īstu vīrusu- neskatoties uz to, saskarsme ar šo veidojumu nodarīja kaitējumu dzīvnieku modeļa plaušām un artērijām. Tādejādi tika secināts, ka to spēj paveikt tikai pīķa proteīns viens pats. Sākās artēriju šūnu iekaisuma process.
Te Reuters arī pieminēts cita starpā:
_www.reuters.com/busi..-damages-2021-04-30/

Un tagad rodas loģisks jautājums – šis pats pīķa proteīns bez vīrusa taču ir tieši tas, ko sāk ražot pats organisms pēc attiecīgo instrukciju saņemšanas – tāds ir mRNS vakcīnu darbības princips.
Tagad iznāk pētījums, kurā apgalvots, ka ar to pilnīgi pietiek, lai sabojātu šūnas un izraisītu asinsvadu problēmas. Jāatzīmē, ka šis ir tādu zinātnieku pētījums, kas acīmredzami uzskata, ka kovids ir īsts – lai gan šeit nekur nav atrodams izolēta vīrusa esamības fakts. Kā redzam, tad visi pētījumi, PCR testi un viss notiekošais vispāŗ neprasa vīrusa esamību. Arī vakcīnas tika izveidotas bez tā un tikai dažās stundās, ģenerējot nepieciešamos datus datorā.

No vienas puses tas tad arī izskaidro visas tās trombozes un sirdslēkmes pēc vakcinēšanās. Bet tādā gadījumā tas nozīmē to, ka faktiski visiem sapotētajiem lielākā vai mazākā apjomā tiek nodarīti šādi bojājumi asinsvadiem un tas jau izklausās pavisam nelāgi. Šāds pīķa proteīns dabā neeksistē, nav pierādīts arī pats vīruss – tad kāpēc vajadzīgas maskas – no kā tās vispār var pasargāt? Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas. Šobrīd vienīgais veids, kā vesela šūna var nonākt saskarsmē ar šo pīķa proteīnu, ir tieši mRNS vakcīna, kas instruē šūnu tādu ražot."
7.maijs, 16:58 Atbildēt
XXxxx
Man pie dirsas 10 vai 100000.zb viss šis melu šovs.
7.maijs, 17:07 Atbildēt