Komentāri / Ceturtdien atklāti 1036 jauni Covid-19 gadījumi; 19 sasirgušie miruši [papildināts]
 

87 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

EEriks
Totalaka melu propoganda
7.maijs, 12:47 Atbildēt
bboo
Smieklīgi, 95% Latvijas iedzīvotāju nav slimojuši ar kovidu un nezina kas tas ir, bet sataisa tādu brēku. Histēriķi. :D
7.maijs, 13:03 Atbildēt
rrēķini precīzāk
Kas tu par gudrinieku, ja nezini pat iedzīvotāju skaitu valsti?
7.maijs, 13:50 Atbildēt
MMozus
Aivis Vasilevskis
18 st. ·
Bīstamās vakcīnas – FOX News sižetā.
Šodien tika publicēts FOX News sižets par vakcīnām un milzīgo mirstību pēc tām. Takers Karsons ir viens no retajiem mūsdienu žurnālistiem, kas atbilst savai profesijai un runā par lietām tā, kā tās ir, uzdodot jautājumus un nebaidoties no liberāļu uzbrukumiem. Šīs ir pirmās 5 minūtes teksta no sižeta, kur tiek runāts par vakcīnu postu, kas jau līdzinās genocīdam.
Jūs saprotat to, ka drīz Jūs nevarēsiet lidot ar avioreisiem, iet uz darbu vai sūtīt bēŗnus skolā, ja jūs neesat vakcinēts. Pieaug arī sociālā spriedze – daudzi Jūsu draugi jau var būt pateikuši, ka negrib redzēt Jūs savos tusiņos, ja neesat vakcinēts.
Ir daudz lietu, kas spiež pakļauties. Un kādā brīdī varbūt Jūs arī pakļausieties – vienkārši ir ļoti grūti būt nevakcinētam šajā valstī. Taču pirms to darīt, pavaicājiet sev – vai Jūs kaut ko zināt par iespējamiem riskiem?
Droši vien Jūs nezināt neko daudz, bet domājat, ka risks ir neliels. Vakcīnas nav bīstamas un to mēs redzam oficiālajā statistikā. Katru gadu 160 miljoni amerikāņu saņem gripas potes. Un katru gadu kāds neliels daudzums cilvēku pēc tam nomirst. Precīzi runājot, 2019. gadā tie bija 203 cilvēki. Gadu iepriekš 119, bet 2017.gadā tikai 85. Katra nāve ir traģiska, bet kopējā statistikā šie cipari nav tik būtiski un neviens nesūdzas par šo vakcīnu un mēs turpinām to lietot.
Bet tagad jautājums ir par to, kā šie cipari izskatās salīdzinot ar to mirstību, kas vērojama pēc kovid vakcīnām, kuras potē visā valstī. Tas ir jāzina. Tāpēc mēs pārbaudījām un šeit ir atbildes. Un tās nāk no tā paša valdības avota, kuru tikko nolasījām.
Kopš 2020.gada decembra līdz šī gada 23.aprīlim kopumā miruši 3362 cilvēki pēc korona vakcīnas saņemšanas. Tas ir vidēji 30 cilvēki dienā. Kā tas izskatās? Šobrīd vēl nav datu pēc 23.aprīļa, bet mēs varam pieņemt, ka tādā pašā tempā šo 12 dienu laikā ir miruši vēl 360 cilvēku, tas būtu 3722. Tātad gandrīz 4000 tūkstoši cilvēku ir miruši pēc šo vakcīnu saņemšanas. Patiesais cipars varbūt ir augstāks, daudz augstāks.
Dati ir no VAERS sistēmas. To vada CDC un FDA aģentūras. Sistēma ir saņēmusi daudz kritikas pēdējos gados un daudz kas no tā ir pamatots. Daudzi saka, ka tā uzskaita pārāk maz šo gadījumu un kāds 2010.gada pētījums atklāja, ka šajā sistēmā tiek ziņots par mazāk kā vienu procentu no visiem vakcīnu blakus efektiem. Līdz ar to neviens nezina patieso skaitu, un mēs šeit nespekulēsim par to.
Taču tas, kas notiek tagad, ne tuvu nav normāli un tas nav salīdzināms ar to, kas bija iepriekšējos gados ar citām vakcīnām.
Tās netiek apsūdzētas masu slepkavībās. Piemēram, Menvio vakcīnu izmanto bērniem visā pasaulē, lai novērstu meningītu. ASV no 2010-2015 nomira tikai viens. Salīdziniet, kas notiek ar kovid vakcīnām. Tikai pirmajos 4 mēnešos ir reģistrēts vairāk mirušo, kā no visām vakcīnām kopā laika periodā no 1997-2013. Salieciet to kopā. Tagad ir debates par to, kas tas ir – daži saka, ka tā ir tikai sakritība, cilvēks tiek vakcinēts un tad mirst no kaut kā cita. Kāds ārsts, kas aprūpē kovid pacientus, atklāja, ka šodien notiekošais ir modernās vēstures nāvējošākā vakcīnu kampaņa. Lai kas tas būtu, tas notiek tagad, mūsu acu priekšā un rodas jautājums – vai kāda autoritāte grib zināt, kas tas ir un kas notiek?
Ja VAERS sistēma ir kļūdaina un nepilnīga, kas tā ir – tad kāpēc tā nav sakārtota? Un pats galvenais – kāpēc nav izveidots neatkarīgs vakcīnu drošības panelis, kas izvērtē to, kas notiek? Bet tas nav izdarīts – neviens nerunā par šiem cipariem un jūs pat nedrīkstat to darīt, citādi tiksiet atslēgts no interneta. Oficiālās amatpersonas negrib to zināt un tā vietā viņi mūs biedē tikai ar to, kas notiks, ja mēs nepotēsim sev šo vakcīnu. Baidens apgalvo, ka tā ir izvēle starp dzīvību un nāvi, jo visi var nomirt no kovid.
Autoritātes izliekas, ka visi ir vienādi un vispār neeksistē miljoniem jau izslimojušo un to, kuri nav riska grupā – visiem jātiek sašpricētiem līdz 4. jūlijam vai arī..
7.maijs, 14:21 Atbildēt
SSviests
Beidz murgot un labāk papēti, kas notiek visā pasaulē.
7.maijs, 13:34 Atbildēt
HHMM
Paskat, kas Indijā notiek, bet tur ir karsts un silts laiks gandrīz vienmēr.
7.maijs, 13:06 Atbildēt
UUUUU
Pats esi melis, paskaties labāk kādas šausmas pasaule notiek, tu laikam dzīvo mucā.
7.maijs, 13:28 Atbildēt
uudo
un kas notiek zviedrijā?
7.maijs, 19:19 Atbildēt
RReal
Mīļais cilvēk, pirms iedur eksperimentālo, līdz galam nepārbaudīto vakcīnu sev un savam bērnam, tomēr padomā. Vai eksperimentālu līdz galam nepārbaudītu vakcīnu izmantošana nav eksperiments ar cilvēkiem? Vai Tu esi tam gatavs? Esi gatavs iedurt sev vakcīnu, uzņemoties visu atbildību par savu veselību pats?! Jo ne valdība, na vakcīnu ražotājs to neuzņemas! Bet tikai valdība spiež ar visiem spēkiem! Priekšrocību došana vakcinētajiem ir diskriminācija pret pārējiem! Un ar to spiež uz visu šo “masu vakcināciju”. Kāpēc tik izmisīgi? Kāds kungs stāv aiz Kariņa, Levita un Pavļuta? Kas viņus rausta aiz diedziņa? Vienalga kā ir, publicēju Nirnbergas kodeksa punktus par eksperimentiem ar cilvēkiem.
Nirnbergas kodekss ir normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti eksperimentos. Tas tika izveidots 1947.gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules
kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.
7.maijs, 13:57 Atbildēt
LLīga
Tieši tā.
8.maijs, 5:07 Atbildēt
RRealizēt
Testu pandēmija turpinās. Iedomāties pat grūti, ja visām slimībām visu noteiktu pēc apšaubāmiem testiem. Varētu valsti paralizēt uz 100 gadiem.
7.maijs, 12:52 Atbildēt
LLīga
Testu pandēmija jau ir paralizējusi valsti, diemžēl.
8.maijs, 5:10 Atbildēt
RRRR
Āra terases var taisīt atkal ciet, kamēr nav par vēlu.
7.maijs, 12:52 Atbildēt
AAnna
Vajag stundām ilgi mīcities pie vakcinācijas telpām,kamēr nav par vēlu.
7.maijs, 12:54 Atbildēt
EEkarijs
Teraseses svaiga gaisa saslimt ar Covid-19 ir 1%,un atkal ir vaigas 4 maija brivdienas.
7.maijs, 13:04 Atbildēt
wwest
Tualetes arī āra terasēm būs ārā svaigā gaisā?
7.maijs, 13:15 Atbildēt
ttruba
tualetes apmeklē divatā?
7.maijs, 19:20 Atbildēt
IIzņēmāt
vārdus no prāta. Ja šis jautājums nav atrisināts, pārējam nav lielas nozīmes, jo TĀ vieta pudeles kakls, ko izliekas neredzam.
7.maijs, 16:41 Atbildēt
AArī
Atkarīgs arī no tā, cik cītīgi pēc katra klienta dezinficē galdus, krēslus un cik cītīgi mazgā traukus trauku mazgātāji.
7.maijs, 13:09 Atbildēt
SSuverenitate
labak atceliet gumijas ripas dzenataju,, pasaules cempionatu,, lai nesakas Indijas meroga pandemija mulku zeme !
7.maijs, 17:17 Atbildēt
AArcijs
Ka skaisti var izdodas tos slimniekus uz slimosanu saorganizet! Jabaida tauta ,trukst vakcineties gribetaju! Kur vini visi ta saslima?
7.maijs, 12:55 Atbildēt
ppaldies
Un veikalus arī ciet. Atstāt tikai Maximas ar plastmasas apaviem,pļecku lupatām un vecu pārtiku.
7.maijs, 12:56 Atbildēt
BBgffdf
Beidzot, jau palika garlaicīgi
7.maijs, 12:59 Atbildēt
MMerkantils
Dažādos karos šobrīd ik dienas mirst vidēji 425 cilvēki. Vajadzētu aizliegt ieročus un militārismu.
Autoavārijās visā pasaulē ik dienas mirst vidēji 3287 ciilvēki. Vajadzētu aizliegt automašīnas.
Dēļ smēķēšanas ik dienas mirst vidēji 19000 ciilvēki. Vajadzētu aizliegt smēķēšanu.
Vispār visu vajadzētu aizliegt! Atļauts lai ir tikai tas, kas nav aizliegts.
7.maijs, 13:00 Atbildēt
PPipe
Ui, tagad arī smēķētāji tiek iekļauti Covid nobeigto skaitā!
8.maijs, 1:19 Atbildēt
IIeva
Tas jau bija paredzams, valdībai nepatika, ka Saeima atvēra āra kafejnīcas, tāpēc palielināja slimības skaitu, tūlīt pieņems lēmumu visu aizvērt, traki negudra valdība.
7.maijs, 13:00 Atbildēt
FFurla
Un kāpēc tie 70+ gadnieki nebija savakcinēti? Vai tiešām visi bija atteikušies no potes? Seniorus taču no februāra vakcinē...
7.maijs, 13:01 Atbildēt
kkas tev teica
ka tie astoņi nebija savakcinēti?! Visos pansionatos taču vxseja uz nebēdu. Daži pansionati jau pustukši, kā piem. Ziemeļvidzemē...
www.ziemellatvija.lv..ta-sirmgalvji-154535
Taču re_čekistes jau šo ziņu izcenzējušas kā "nepatiesu"...
Jo pie mums jau nemirst no vakcīnas, tikai no kovida, arī citam slimībam saslimušie ir palikuši "nemirstīgi" pie "jaunās normālības medicīnas"...
Kaut gan te ir teikts, ka pēc vakcīnas mirusi 8 cilveki-
jauns.lv/raksts/zina..-19-vakcinu-sanemeji
7.maijs, 16:43 Atbildēt
NNū Kolupa
Palielinajies mirušo skaits. Tātad bija pieslēguši cilvēkus mākslīgās plaušu ventilācijas aparātiem. Ne jau velti slimnieks muka, jo acīmredzot zināja , kas viņu sagaida. Bet gan jau viņa vietā nograba, un pieslēdza aparātam, kādu citu.
7.maijs, 13:02 Atbildēt
AAudit
To jau nezina/nesaka no kā karoti nolika, bija inficējušies. Covid, kā nāves cēlonis ir labi ja 1 % robežās no mirušajiem, kas ar to inficējušies! Nomira no vairogdziedzera vēža, bet bija inficējies ar SARS CoV 2, statistikā kā miris no covid!
7.maijs, 13:50 Atbildēt
NNecet
Ka tik viņi nenotestē kādu daļu tik no tiem testiem, izrēķina %, un tad piefantazē klāt testus lai sanāktu valdiobas noteiktais slimušo skaits dienā. Kur viņi raa 24k testējamos? Tie tak esot JAUNI gadījumi. Un mums tak pat aitas špricēties neiet tādos tempos!
7.maijs, 13:03 Atbildēt
VValentīns
Cik, no mirušajiem un saslimušajiem, ir no sapotēto saraksta? Testēties (pārbaudīties) noteikti skraida potētie.
7.maijs, 13:03 Atbildēt
IIda
Lai statistika būtu baisāka, publicējiet arī to, cik no vakcinētajiem saslimuši, un cik mirušo vispār ik dienas ir Latvijā.
7.maijs, 13:03 Atbildēt
kkasjauns publicējis
statistiku par blaknēm, ir no ka izvēlēties:
jauns.lv/raksts/zina..-19-vakcinu-sanemeji
7.maijs, 17:03 Atbildēt
nnagla
Atkarībā no uzstādītā ''inficēto'' plāna,ar NEPRECĪZJIEM TESTIEM palielina testējamo skaitu,pats par sevi,nto reizi testē jau testētos un SASNIEDZ VAJADZĪGO ''statistikas''CIPARU!!!
Kā vajag,tā mālē.....12 mirušie no top slimības,BET par 80...10 mirušajiem NO citām slimībām NE VĀRDA!!!
Afēra rullē.
7.maijs, 13:05 Atbildēt
kkino Pionieris
Un atkal man jau mūžsenais jautājums. Cik daudziem miršanas pamatcēlonis ir bijis vīruss un cik daudziem ir bijis vīruss, bet nāves pamatcēlonis ir cits iemesls? Ārstiem tagad ļoti labi visu norakstīt uz vīrusu:) Kas ir bīstamāks - vīruss vai kariņa vadītā covidfašistu banda?
7.maijs, 13:06 Atbildēt
KKocins
Mani vairāk interesētu,cik no inficētajiem reāli saslimuši vai nonākuši slimnīcās.
7.maijs, 13:15 Atbildēt
vvarlp
Cik pagājušo gadu bija pozitīvi testētie ap šo laiku? No tām maskām pilnīgi nekāda jēga. Kurš idiots izdomājis, ka tā lupata ko līdzēs?
7.maijs, 13:09 Atbildēt
BBet
bizness ir bizness...
7.maijs, 13:12 Atbildēt
KKocins
TV raidījumos pavēro kā maskas nēsā,murckā cilvēki,no tādas masku lietošanas pat palielinās iespēja inficēties.Pat izglītoti cilvēki neprot lietot to uzpurni.
7.maijs, 13:20 Atbildēt
ffeģa
Maskas nepasargā no inficēšanās, maskas vajadzīgas, lai neinficētu citus, to tev jebkurš ārsts pateiks.
7.maijs, 13:37 Atbildēt
ZZinātne
Nu, arī tā nav patiesība, jo vīruss ir 400-1000 reizes mazāks par maskas caurumiem. Ja ārsts saka pretējo, paprasi, kur tas rakstīts. Man nav pamata neticēt Stenfordas universitātes speciālistiem.
8.maijs, 1:25 Atbildēt
LLIJA
Oho kas par skaitli, kļūst interesanti. Visi jau pārslimojuši , jo kur tos slimos raut, tagad vakcinētie tiek plusoti kā pozitīvi citas izejas nav ,tauta jātur stresā
7.maijs, 13:10 Atbildēt
AAnna
Drīz jau vakcinēs arī bērnus,grūtniecēm esot ieteicams.Laikam jau vakcinēs arī jaundzimušos.Ne jau velti tie vakcinācijas centri tika veidoti.Kur tad Pavluts ar tautu meitu pazuduši?
7.maijs, 13:15 Atbildēt
JJane
SPKC dati - kopaa no visiem testetajiem, 5.3% ( 121k) ir bijushi pozitiivi, un no shii skaitlja, 2200 cilveki ir nomirushi. Videjais vecums 80-99. Jautajums ir, vai pirms Covid par vecu cilveeku mirshanu buutu bijusi panika, vai tikai tagad cilveki negrib pieljaut, ka veci un pat ljoti veci cilveeki, aiziet pie Dievinja?
Kumulativais kaaps loti strauji tagad un, kaa jau teicu, terashu vietaa buus lockdowns .
Ps. Vai esmu vieniigaa, kas nespej reagjet uz komentariem jau kaadu laiku?
7.maijs, 13:10 Atbildēt
LLIJA
Oho kas par skaitli, kļūst interesanti. Visi jau pārslimojuši , jo kur tos slimos raut, tagad vakcinētie tiek plusoti kā pozitīvi citas izejas nav ,tauta jātur stresā
7.maijs, 13:11 Atbildēt
GGarlaicīgi
Vakcinācija sāk dot augļus! Publicējiet vēl vairāk twittera veiksmes stāstus par laimīgām sapotētām skolotājām :)
7.maijs, 13:13 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!