Komentāri / Trombu veidošanās jāuzrāda kā ļoti reta "AstraZeneca" Covid-19 vakcīnas blakne, norāda EZA
 

30 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

PPagaidām vesels
Izredzes ir lielākas nekā krievu ruletē, bet iepējams, ka pozitīvs rezultāts (nāve vai insults).
7.aprīlis, 17:35 Atbildēt
ttikai
Jā, un infarkts arī nav noniecināms, tiesa, dažiem tas beidzas letāli.:DDD
7.aprīlis, 17:51 Atbildēt
PPārrēķināsim Anglijas datus
Uz mūsu iedzīvotāju skaitu ,ja vakcinētu visus ,zīdaiņus ieskaitot ,vajadzētu sanākt 0,6cilvēkam blaknes un 0,2 cilvekam mirušam
7.aprīlis, 18:22 Atbildēt
PPagaidām vesels
Tad jau Latvijā sagaidāmi insulti. Tikai insults dod daļēji mirušus cilvēkus 0,....
7.aprīlis, 18:32 Atbildēt
ssay
Tu vai Es, kas sapratīs - visapkārt meli.
Tu un Es ... notici man... es nepotēšos
7.aprīlis, 17:54 Atbildēt
BBļāviens
Bet Viņkeli tas maz interesēja. Viņa politiski atbildēja par cilvēku insultu. Tātad - nekā!
7.aprīlis, 22:10 Atbildēt
MMaija
Ko gan citu no šīs pērkamās institūcijas varēja sagaidīt?
8.aprīlis, 5:24 Atbildēt
ddr. indulgencis
cilvēkam ar trombozi būs vienalga ko saka ezis vai eza, jo vainīgo jau nebūs
7.aprīlis, 17:39 Atbildēt
PPote
Miljardu biznesā kļūdu nemēdz būt. Kur nu vēl ar letālu iznākumu. Ar karogu uz priekšu....
7.aprīlis, 17:41 Atbildēt
ddanuta lato
iedomājies , baur, ka tu drīkstētu ievietot ziņu bez šīs sūda cimdu-nāves-vakcīnas-anālās propogandas"))) rotšildmēsliem un smirdelim blumbergam no bloomberg news diršam aiz vaiga, un nekad nebūs citādi, bismallah.
7.aprīlis, 17:47 Atbildēt
ttā nu
AstraZeneca vaccine renamed 'Vaxzevria'
7.aprīlis, 17:47 Atbildēt
ttikai
Tukša muldēšana, bet kurš pacients grib būt starp tiem "loti retajiem" ? Ko! Trombas veidojas un ar to viss izteikts!
7.aprīlis, 17:48 Atbildēt
ppar ziņotam blaknēm
Tikai trijos vakcinēšanas mēnešos pat saskaņā ar oficiālo ES statistiku, trīs galvenās kovid vakcīnas sēj postu un iznīcību visā Eiropā.
Šie cipari patiesībā ir diezgan šokējoši – līdz marta beigām EudraVigilance dati uzrāda 5300 mirušos un 135.000 dažādus nopietnus blakus efektus, kur daudzviet nepieciešama hospitalizācija.
dap.ema.europa.eu/an..ode%22&P3=1+40995439

Ja kādam no ierastajiem produktiem ir kaut minimāla iespēja šādu efektu izraisīšanā, tas tūlīt pat tiek noņemts no veikalu plauktiem visur.

Valdības visur izmanto visus iespējamos veidus, politisko un sociālo spiedienu, lai panāktu šo toksisko un iespējams, gēnus izmainošo substanču nonākšanu cilvēku ķermeņos. Par spīti tam, ka dati uzrāda tik daudzus upurus, nekas nemainās – izņemot dažas apturēšanas un kaut kādu vecuma grupu izlaišanu ar Astra Zeneka vakcīnu.

Šajos datos, kas bija aprēķināti uz brīdi ir līdz 27.martam, var aplūkot to, kā tas izskatās un kādi ir šie dramatiskie skaitļi.
Tagad sistēmā ir dati līdz 3.aprīlim un šis skaits ir vēl lielāks, tikai tad atkal jāveic aprēķins pa visiem simptomiem, lai noskaidrotu letālo iznākumu skaitu, jo sistēma uzrāda tikai kopējo ziņoto nopietno gadījumu summu.

Bet pirms nedēļas dati bija sekojoši. Jūs varat uzspiest uz saitēm un izpētīt katras šīs vakcīnas statistiku pa sadaļām, kāda tā ir tagad un veikt savus aprēķinus, ja ir tāda vēlme.

Astra Zeneka vakcīna – 837 mirušie un 80.098 vēl neatkoptie ar smagām sekām.

Pfizer vakcīna – 3268 letāli iznākumi un 50.699 ar smagām sekām.

Moderna vakcīna – 1256 letāli iznākumi un 4723 ar smagām sekām.

Kopā ņemot – 5361 mirušais un 135.520 smago seku gadījumi, kas vēl nebija atkopušies.Turklāt tie ir tikai reģistrētie gadījumi un tikai ES.

ASV ir cita, VAERS sistēma un tur skaitļi nav mazāk dramatiski. Turklāt pats baisākais, ka neviena no šīm nāvēm nav oficiāli saistīta ar vakcīnām, bet ar visiem citiem iespējamiem medicīniskiem stāvokļiem. Dotajos grafikos var apskatīties arī to, kā izskatās vakcīnu upuru skaits pa valstīm un katrai vakcīnai.
Piemēram, Astra Zeneka un Moderna visvairāk posta nodarījusi Holandei, bet Pfizer – Itālijai.
7.aprīlis, 18:07 Atbildēt
sstatistika
Latvijai uzradās ziņots par 310 gadījumiem:
Number of individual cases identified in EudraVigilance in EEA countries for COVID-19 VACCINE ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19) (up to 03/04/2021)
dap.ema.europa.eu/an../saw.dll?PortalPages
7.aprīlis, 18:11 Atbildēt
ppamuļķei
Nevis nopietnus blakusefektus, bet jebkādus blakusefektus, piemēram, pāris dienas sāpoša roka, apsārtums, 37 grādu temperatūra utt.
7.aprīlis, 19:52 Atbildēt
EEza
Balstamies uz EZA ieteikumiem.... bet varbūt labāk sākt pašiem domāt un izdarīt secinājumus? EZA nepārstāv nekādi svētie... tikai tādi pat cilvēki ar savām problēmām...Un mums par sevi jārūpējas vien pašiem.... es gribu vakcinēties un gaidu kad beidzot man piedāvās iespēju izvēlēties vakcīnu atbilstoši manam izglītības līmenim un saprašanai. Nevis uzspiestu ar vati Zeneku un nevis pēc EZA viedokļa...
7.aprīlis, 18:19 Atbildēt
OOkšķeris
Globālo sociālo problēmu analītikas ārzemju speciālisti ir apkopojuši vakcinācijas rezultātus līdz 2021.gada aprīļa sākumam. Rezultāti nav iepriecienoši. Tie acīmredzot sagādā vilšanos globālisma prozelītiem. Ne velti Bils Geits brīdina par jauna vēl nāvējošāka vīrusa iespējamību. Viņa draudi ir saprotami. Nav izdevies pirmajā piegājienā (proti, ar “COVID-19” palīdzību) panākt masveida vakcināciju. Par to bēdājas ne tikai globālisma prozelīti, bet arī viņu pakalpiņi, piemēram, Latvijas valdībā. Kariņš ir ļoti sadrūmis par niecīgo vakcinācijas apjomu. Priecāties var Izraēlas valdība. Viņu valstī ir pasaulē visvairāk vakcionēto ar pirmo dozi – 60%. Vakcinācijā relatīvi labi panākumi ir Lielbritānijā (apm.50%), Čīlē, ASV, Bahreinā. Šajās valstīs ir vakcinēti 30-40%. Serbijā, Ungārijā, Urugvajā vakcinēti ir 20%, Vācijā un Ķīnā fakcinēti ir 10%, Indijā – 5%. Mediji vēsta, ka Latvijā vakcinēti gandrīz 8%. No planētas iedzīvotājiem vakcinēti ir apm. 4%. Pandēmija pagaidām ir sagādājusi prieku vienīgi t.s. “Big Pharma”. Vakcīnas tirdzniecība nav pievīlusi plānotos ienākumus. Farmaceitiskie giganti gūst milzīgu, desmitiem miljardu dolāru lielu, peļņu. Turklāt milzīgajai peļņai vēl ir grandiozas perspektīvas. Eksistē vakcīnas deficīts pat visbagātākajās pasaules valstīs. Pasaules nabadzīgākās valstis vispār vēl nav pirkušas vakcīnu. Nav ticams, ka tām dos vakcīnu par velti. Vakcīnu cena nav noslēpums. Tā, piemēram, “Moderna” (ASV) viena doze maksā 37 $, “Sinovac” (Ķīna) – 30 $, “Pfizer & BioNtech”(ASV, Vācija) – 20 $, “Sputnik V” (Krievija) – 10 $, “Johnson&Johnson” (ASV) – 10 $. Vislētākā vakcīna ir “AstraZeneca” (Lielbritānija, Zviedrija) – 4 $. Vakcīnas cena mainās, noslēdzot tirdzniecības līgumus ar valstīm un Eiropā ar ES. Tā, piemēram, “Pfizer&BioNtech” esot vēlējusies saņemt 27 miljardus eiro par vakcīnas apjomu, kas pietiktu tikai pusei no ES iedzīvotājiem.
7.aprīlis, 18:37 Atbildēt
GGarlaicīgi
Ja farmācijas monstri labi gribētu, nāves gadījumus noslepenotu un miers. Taču te jau zombēšana notiek vēl augstākā līmenī- zombijiem ne vien jāgrib vakcīnas, bet tiem tās jāgrib neraugoties ne uz ko. Pat ja nāves gadījumi būtu 50/50 :)
7.aprīlis, 18:40 Atbildēt
vviņi
tacu neatzīst, ka vakcīnas vainīgas pie nāves. Tāpēč faizers Izraēlā eksperimenta veikšanai (pasaules laboratorija) dabūja visu pacientu slimības vēstures un uz to viņi balsta savu secinājumus un noliegšanas politiku. Visi, kuri mirst pēc vakcīnas, esot taču miruši no "citām kaitēm" jeb esot gājuši pa "slidenām trepēm"....
7.aprīlis, 19:05 Atbildēt
sslīmests
AstraZeneca vaccine renamed 'Vaxzevria'
7.aprīlis, 19:11 Atbildēt
nnon
dīvains mierinājums "ļoti reta", diezin vai tiem no "EZA" gribētos būt to reto skaitā?
7.aprīlis, 20:02 Atbildēt
AAritmētika
Vakcinējoties ar Astra, no visa miljonair iedzīvotāju risks nomirt ir 1, bet palikt par invalīdiem 3. Latvijā Astra vakcīnas izmaksas ir 2 potes reiz 2 milj. iedzīvotāji reiz dozas cena 4 euro. Kopā 16 milj. Moderna cena varētu būt desmitreizes lielāka 160 milj. Tātad lai izglābtu 2 cilvēku dzīvību un 6 cilvēku veselību, nepieciešams papildus 140 milj. jeb 1 dzīvības cena ir aptuveni 50 milj. eiro, ja pieņem, ka veselības cena ir uz pusi mazāka. Ja Latvija kā valsts un kā sabiedrība nevēlas maksāt šo cenu, ļaujiet mums pašiem apmaksāt drošāko vakcīnu. Man personīgi NEVAJAG Jūsu ASIŅAINO HUMĀNISMU.
7.aprīlis, 20:37 Atbildēt
AAnna
Ja dēļ vakcīnas komplikācijām mirst kaut viens cilvēks, tā saucas tautas eitanāzija. Un visām atbildīgām personām jādodas uz cietumu, jo tas ir noziegums
7.aprīlis, 21:03 Atbildēt
SSkats no malas
AstraZeneka gadījumā ar šo procedūru tika uzdots nodarboties Ilzei Viņkelei! Ko viņa arī sev raxturīgā pārliecībā izveica. Tagad tiesībsargājošām instancēm būtu jāvērtē padarītais.
8.aprīlis, 5:34 Atbildēt
NNeparasti gan
Neparasti te kaut ko tā Eiropa stāsta. Mūsu pašu sabiedridskajos medijods par nodokļu maksātāju naudu Panorām;ā divas drstaliņas tik profesionāli tik zinoši apsprieda visas trombozes tēmas, nu gluži kā zekbikšu izmēru. Pilnīgi ne varda nenojaušot par ko vispa;r runā-- bet skatītajiem gan skaidrs, nekādus vairs hematoologus, nekād analīzes - te mums pašmačibas medicīnas zvaigznes un RSU ir pēdējais brīdis pašlikvidēties kā medicīnas studiju vietai- žurnālisti- te tas izrāviens uz pašdarbnieku blogeru kursiem. Tomēr sekojošā pārraidē cita daiļava spīdzina vienu un to pašu jautājumu uzdodot Ārleitu ministram, nu kā īsts viduslaiku bruņinieks - kā tad ar to krievu sputņiku, nu kā , nu tā ... un iznāca- ārlietu ministrs deva cerību pus Latvijai- ir cerības sagaidīt. nav nekāda vajadzība tagadiņ te potēties, vienkārši jānogaida. Vienk;aŗsi un ģeniāli un tā laimes pielildījuma sajūta ko būtne dvesa no ekrāna katram vientiesim laukā un sētā, un pat Dagdā. Ir cerības. Rīt Pavļuts var slēgt vakcinācijas imitācijas centrus austrumos un vairs nav pamata neizformēt to vakcinācijas biroju. Brīnišķīgie sabiedriskie mediji, tā profesionalitāte, nu protams,ka te ir padome unJKP politlīnija te nodrošināta
8.aprīlis, 0:14 Atbildēt
NNāves pote
Letālie gadījumi no AstraZeneca ir 1/1000000. Ja Latvijā potētu tikai ar šo vakcīnu, tad vismaz viens nomirtu. Kurš gribētu būt šis viens no miljona? Un viņiem pat nav nojausmas, kurš tas varētu būt pēc vecuma, dzimuma vai citām pazīmēm. Kurš grib ņemt dalību šajā nāves loterijā?
8.aprīlis, 0:14 Atbildēt
MMaija
Vai kāds I.Viņkelei ir uzdevis šos jautājumus, pirms viņa uzsāka savu Astra Zeneca avantūru?
8.aprīlis, 5:38 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
Vakcīnas ir pārbaudes stadijā, tāpēc būtu tikai loģiski, ja vakcīnu ražotāji, kas gatavojas grābt miljardus par sava produkta piespiedu-brīvprātīgu ievadīšanu cilvēkos, galīgo verdiktu par blakņu biežumu izteiktu pēc eksperimenta beigām.
8.aprīlis, 0:24 Atbildēt
ttā ir
vakcīnas gan trombus nav devušas
8.aprīlis, 7:08 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!