Komentāri / Arhibīskaps: Kristus piedzimšana ir apliecinājums tam, ka cilvēks ir radīts mīlestības apmaiņai
 

14 komentāri

ccik var
paldies, bet man nav vajadzīga tava mīlestība, pat traucē...
24.decembris 2020, 10:58 Atbildēt
KKATOLIS
LAI JEGPILNI SPRIESTU KO TEV PATIESĪBA VAJAG TEV VISUPIRMS DERĒTU LABA PRECĪZO ZINĀTŅU IZGLĪTĪBA -TAD FILOZOFIJAS AR KO TS TEOLOĢIJA TAISĪTA ------ TAD KATOĻU DOGMATA PĀRBAUDE ---------- un tad varbūt saksi saprast ''baznīcas simbolu valodu'' --- es tevi saprotu -- tumsonīgos un iekšēji samaitātos ''baznīcas simbiliskā valoda satracina '' ------ IzlaSI UN PAMĒĢINU Huserla ''fENOMENOLOĢIJA '' saprast -- pameģini papraktizēt Huserla mewditaCIJAS METODES -- ieskatiesa sevī-pavēro ko un kā tavs prats apstradā ts jutekļu pienesumus -- un tuarī varbūt kā viņa asistente -neticīga žīdiete -arī kļūsi par katoļu baznīcas atzītu SVETO (( neticu ka CARITAS kādu traucē -- neticu ka LIELAIS DžIHADS kādu traucē ==latviešvalodās nabadzība vnk neļauj jēgpilni tulkot CARITAS --- ĻOTI ĻOTI APTUVENI --''sevi upurējoša mīlestība'' ---- maz ir to kas sevi -savu miesu un asinis gatavi atvēlēt , lai , jau 2000 gadus , grēcinieki viņu dzīvu caur savām dirsām izlaistu katru svētdienu sakramentu pieņemot un sevi atpestot no tādaiem vai citadiem grēkiem ))

PĀVILA 1. VĒSTULE KORINTIEŠIEM

13. nodaļa

Ja es runātu ar cilvēku un eņģeļu mēlēm un man nebūtu mīlestības, tad es būtu skanošs varš vai šķindošs zvārgulis.
2 Un, ja es pravietotu un ja es zinātu visus noslēpumus un atziņas dziļumus, un ja man būtu pilnīga ticība, ka varētu kalnus pārcelt, bet nebūtu mīlestības, tad es neesmu nekas.
3 Un, ja es visu savu mantu izdalītu nabagiem un nodotu savu miesu, lai mani sadedzina, bet man nebūtu mīlestības, tad tas man nelīdz nenieka.
4 Mīlestība ir lēnprātīga, mīlestība ir laipna, tā neskauž, mīlestība nelielās, tā nav uzpūtīga.
5 Tā neizturas piedauzīgi, tā nemeklē savu labumu, tā neskaistas, tā nepiemin ļaunu.
6 Tā nepriecājas par netaisnību, bet priecājas par patiesību.
7 Tā apklāj visu, tā tic visu, tā cer visu, tā panes visu.
8 Mīlestība nekad nebeidzas, pravietošana beigsies, valodas apklusīs, atziņa izbeigsies.
9 Jo nepilnīga ir mūsu atziņa un nepilnīga mūsu pravietošana.
10 Bet, kad nāks pilnība, tad beigsies, kas bija nepilnīgs.
11 Kad biju bērns, es runāju kā bērns, man bija bērna tieksmes un bērna prāts, bet, kad kļuvu vīrs, tad atmetu bērna dabu.
12 Mēs tagad visu redzam mīklaini, kā spogulī, bet tad vaigu vaigā; tagad es atzīstu tik pa daļai, bet tad atzīšu pilnīgi, kā es pats esmu atzīts.
13 Tā nu paliek ticība, cerība, mīlestība, šās trīs; bet lielākā no tām ir mīlestība.
25.decembris 2020, 3:07 Atbildēt
DDigs
Šis tips ar godīga cilvēka seju vēl nesen aicināja atteikties no reliģiskajiem uzskatiem. Kur gan latviešiem rodas tādi amorāli tipi ar tik godīgām sejām?
24.decembris 2020, 11:04 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Paskaties spogulī un ieraudzīsi vienu tādu "tipu".
24.decembris 2020, 11:17 Atbildēt
vvijs
Jā pasaule ir degradējusies,neizslēdzot arī sludinātājus,ŠIS nu ir aizgājis par tālu no PATIESĪBAS,un redzot Stankēviču,salīdzinot ar Jāni, ir bijis sen ļoti vājš ticības pamatos-Lupata,kuru groza Vatikāns
24.decembris 2020, 11:34 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Nesatraucieties par arhibīskapu kvalitāti. Jums Dieva priekšā būs jāatbild tikai par sevi. Jūs nevarēsiet nekādi attaisnoties, ka jums tika nepareizi sludināts, jo jums pa stundām un minūtēm uzrādīs cik reizes jums tika pareizi sludināts!
24.decembris 2020, 11:17 Atbildēt
vvijs
SER,STANKĒVIČ,NU JUMS IET APLAM,NEKOPĒJIET SLIMĀS EIROPAS UN VATIKĀNA MURGUS,ESIE TĀDS KĀ KAROLS VOITILA,VAI TĀD KĀDEIZ BŪS,????????????????
24.decembris 2020, 11:30 Atbildēt
PPirktspēja
Naids ir mīlestības paveids. Vieni un tie paši "simptomi". Tāpat, kā absolūtais miers, ko šie reklamē.Nāvi.
24.decembris 2020, 12:00 Atbildēt
LLabdien
Tikai vārdi , tukši ,liekulīgi pilsoņi Stankēvič .
24.decembris 2020, 12:03 Atbildēt
SSkolnieciņš no svētbirzs
Nemanot ir atnākuši ilgi gaidītie Ziemassvētki. Ziemassvētki ir svētki par godu ziemai – gada saltākajam, augstākajam un sniegotākajam gadalaikam. Ziemassvētki ir gadskārtu svētki. Šajos svētkos ir jāgodina Latvju Dievus un sentēvus. Mani mīļie tautieši, atcerēsimies sentēvu pagāniskās tradīcijas. Atcerēsimies savu sentēvu pagānisko ticību. Tieši ticība Latvju Dieviem ļāva mūsu tautai izdzīvot krīzēs un pārvarēt grūtības. Caur ticību Latvju Dieviem mūsu tauta gāja uz brīvību, tāpēc neaizmirsīsim šajos svētkos godāt Latvju Dievus. Iedegsim savās mājās tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim savās mājās dzeltenu svecīti par godu Laimai. Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim baltu svecīti par godu mūsu svabadajiem un viedajiem sentēviem. Būsim atbildīgi un svinēsim šos svētkus droši. Paliksim savās mājās ģimenes lokā un lūgsimies Latvju Dievus. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Svētīgus un gaišus Ziemassvētkus vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Ziemassvētki #24.12.2020. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #rituāli #saticība #labsirdība #prieks
24.decembris 2020, 12:50 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Skolnieciņ, vienīgais , ko Tu saviem Ernesta Brastiņa kabatas "dieviem" patiesi vari lūgt... lai neviens Tevi neņemtu nopietni un nepavilktos uz Taviem elku murgiem. Ja Tu viens aiziesi bojā, tā ir Tava izvēle, bet, ja Tevis dēļ kāds aizies bojā... tad Tev klāsies tā, ka Tu vēlēsies labāk nebūt dzimis.
24.decembris 2020, 15:05 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Pravietisnejauko, izbeidz man draudēt! Pravietinejauko, Tu neesi nekāds kristietis, Tu esi tikai ļauns un žultains komentētājs. Izbeidz apņirgt Ernestu Brastiņu! Pravietinejauko, ej bekot uz savu Izraēlu kopā ar savu draudzi! Godīgi sakot, Tava ķengāšanās man ir apnikusi.
Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
(Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Skolnieciņš #SkaudībasDievs #pagāni
P.S. Veļu Mātes sirpis ir ass. Ja zākāsi Latvju Dievus, tad Veļu Māte Tevi nepažēlos, Pravietinejauko! Tevi pāragri nopļaus un Tava nākamā pārdzimšana, Pravietinejauko, būs draņķīga!
26.decembris 2020, 21:08 Atbildēt
SSS LEGION
Tu zēniņ laikam domāji ,ka arī starp viena dzimuma,pederastiem un maukām???????????????
24.decembris 2020, 15:19 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Labāk lai Zbigņevs Stankevičs atrod sev normālu darbu nevis tautai makaronus kar ausīs. Z. Stankeviča kungs varētu strādāt lielveikalā par krāvēju, tas sniegtu sabiedrībai daudz vairāk labuma nekā tukša mēles kulšana un ebreju tautas mitoloģijas sludināšana. Kad katoļi iekaroja mūsu senču zemi, viņi neko labu neatnesa. Rakstīt un skaitīt mūsu senčus neviens jau nemācīja. Kristīgie sludinātāji savu mācību latviskotā veidā sāka sludināt vien dažus gadsimtus pēc mūsu senču zemes sagrābšanas (iekarošanas). Pa to laiku nomainījās n-tās paaudzes. No brīviem cilvēkiem mūsu senčus noziedzīgie katoļu misionāri pataisīja par dzimtcilvēkiem. Kā var piedot šiem bezkaunīgajiem sludinātājiem verdzības gadus? Es vēl saprastu, ja paši katoļi būtu saticīgi. Bet viņi radio Marija (oficiālais katoļu baznīcas radio latviešu valodā) ēterā nodirš pagānus. Vismaz aizvainojošus citātus no saviem sprediķiem varēja izņemt un aizvietot ar kaut ko citu. Ja katoļi nodirš pagānus, tad arī katoļiem ir jāgatavojas argumentētas kritikas vilnim. Pagāniskā ticība ir mūsu zemes pamatticība. Bet kristietība ir okupantu reliģija. Labāk būt ateistam vai arī ticēt Latvju Dieviem un būt praktizējošam pagānam.
Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
(Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #latvietība #latviskums #brīvība
26.decembris 2020, 20:56 Atbildēt