Komentāri / Sestdien Latvijā atklāti 414 Covid-19 gadījumi, četri sasirgušie miruši
 

210 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

LLokalizēts
G ah ah sg
29.novembris 2020, 18:04 Atbildēt
IInta
29.novembris 2020, 19:45 Atbildēt
JJānis
Cilvēki netic kovidam jo neviens nevar normāli pamatot elementāras lietas,par maskām,par ierobežojumiem par valdības rīcību.Viss ir haotiski un stulbi.Līdz ar to kamēr mēs nesaņemam uz visiem jautājumiem atbildes nevar būt runas par kaut kādu uzticību politkliķei un uzpirktajiem mediķiem ,sorosa stipendiātiem.Ja jūs nemelotu jūs taču varētu mums visu paskaidrot tā lai tiešām saprastu ,bet tas nekad nenotiks.Ja jau iet 9.mēnesis šādā bardakā un vēl goblinu vakcīnu grib iegrūst tad tur tikai līdzēs apses miets pret nešķisteņiem.
29.novembris 2020, 23:24 Atbildēt
TTu dzen
Man ir ļoti līdzīgs viedoklis tavam. Un par to dns noņemšanu, pati savā galvā biju to izdomājusi un tieši šodien izlasu komentu, kur tas pieminēts.
Redzu,ka covids ir farss! Un jo ilgak tas velkas,jo redzamāk tas paliek. Tas,ka cilvēkus zombē un vada caur plašsaziņas līdzekļiem, tas ir fakts. Un tas notiek tik ilgi, ka paši to vairs nejūt, dzīvot kā reālas dzīves projekcija, kur viss ir viltus. Kāds jau pār šo pasauli valda...manuprāt, iluminati ir īsti, un šo visu dara viņi.
30.novembris 2020, 1:18 Atbildēt
JJānis
Tieši tā,tu par testiem pameklē pcr test un izmetīs google visu kas ar tiem sasitīts,kas izgudroja un ka izgudrotājs aizdomīgi ātri nomira 2019 gadā pirms kovida
30.novembris 2020, 1:21 Atbildēt
TTu dzen
Kāpēc, tavuprāt, citi redz to,ko redzam mēs, bet citi ir kā aizmigušā miegā? Kāpēc iluminati simbols ir visu redzošā acs, un vai tam nav sakars tieši ar patiesības redzēšanu - neredzēšanu...?
30.novembris 2020, 1:33 Atbildēt
JJānis
Ticēt iluminātiem ir vieglāk nekā īstenībai.Viņi izvērš masīvu propogandu mēdijos un ja tu esi manipulējams tu uz tās pavelcies,jabūt pietiekoši stingrai nostājai lai tevi neparauj līdzi šai propagandai un tāpēc tikai niecīga daļa spēj to izdarīt.Lielākā daļa padodās un seko viņiem.
30.novembris 2020, 1:38 Atbildēt
TTu dzen
Tās ir bailes būt brīvam, cilvēki nemaz negrib būt brīvi, daudzi pat neizprot šī varda nozimi, vieglāk jau neuzņemties atbildību un paļauties uz kādu citu. Mūsdienās, galvenais ir labi paēst, smuki apģērbties un visas citas extras pēc ko cilvēki dzenas, arī sekotāju skaita instagram, un kā dēļ, lai viens otram izrādītos un celtu savu niecīgo pašvērtējumu, bet dvēsele jau paliek tukša, jo materiālās lietas nepiepilda dveseli, bet tādas ir cilveku vērtības mūsdienās, pareizak sakot, mums tas ir iestāstīts,ka tās ir cilvēka vērtības. Un kam tas ir izdevīgi- iluminati, viniem perfekti pamati uz kuriem būvēt savu pasaules kundzibu.
30.novembris 2020, 1:56 Atbildēt
nnezinu
Nu neslikti rāditaji.a cik dienakti mirst no onlkologikjas un citam slimibam laikam vesture klise vai tada veida glabsim seistemu ko dauc par veselobu
30.novembris 2020, 1:08 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Kaut kas tu padevies?Ai ai un visu sarunas laiku tu nespēji nosaukt man nevienu ticamu argumentu kovid afērai par labu.Tu ne tikai apstiprināji manu viedokli par kovida marasmu vēl vairāk bet arī visi kuri lasīja saprata ka kovidiotiem īsas kājas un nav argumentu
30.novembris 2020, 1:33 Atbildēt
ppar kovidu
30.novembris 2020, 1:42 Atbildēt
IInta
Par vakcīnām (to standarata bāzi tagad) un ne tikai - tā nopietnāk no 27 min.
youtu.be/G2R2Ned_B38
5.decembris 2020, 0:26 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!