Komentāri / Sestdien Latvijā atklāti 414 Covid-19 gadījumi, četri sasirgušie miruši
 

210 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

JJānis
Stipri šaubos ka tā varētu būt.Nav nekādu pierādījumu,ne vārdi,sasirgušo vecums neko neizsaka vienīgais ka veci un hroniski slimi pacienti.Visi minētie fakti ir mistiski un miglā tīti
29.novembris 2020, 13:15 Atbildēt
AApnicis
Bet tāds tak ir kovids-noslēpumains,mistis.Katru brīdi prognozes mainās,slimības gaita tāpat.
29.novembris 2020, 13:18 Atbildēt
JJa katrs ēzelis nesaprot
Tad nav
29.novembris 2020, 15:03 Atbildēt
iinteresanti
Tu gribētu, lai tavus ģimenes locekļus publicētu un tad dažādi idioti komentāros par viņiem ņirgātos?
29.novembris 2020, 13:32 Atbildēt
AApnicis
Cilvēki kas saprot situāciju,nekad nesmiesies.Man draugs arī nomira 50.g,tikai viņa nāvi par izsmieklu nepataisija.Viņš bij slims gan ar sirdi,gan lieko svaru,gan bij cukura diabēts.Un pirms šitās āfēras viņš arī bij vairākas reizes pieslēgs pie elpināšanas sist.KO MAN ARĪ VAJADZĒJA KLIEGT KOVIDS,KOVIDS.
29.novembris 2020, 13:45 Atbildēt
AApnicis
Un tādus gadījumus,kas saistīti ar manu ģim.,radiem,es varu uzskaitīt vairākus.Visu paveica tikai pavasaris-kad visus izmeta no slimnīcām ārā,bet tagad visu pieraksta kovidam.
29.novembris 2020, 13:49 Atbildēt
JJānis
Esu gatavs sevi publicēt un savus ģimenes locekļus feisbukā ja mums konstatētu kovidu,bet es to darītu nevis lai biedētu citus bet lai pasmietos par kovidu .Un pierādītu ka ar mums tikai manipulē.Neuzskatu ka gripa ir bīstama slimība kur nu vēl kovids
29.novembris 2020, 13:39 Atbildēt
KKaut kas
Kovids ,gan gripa ir bīstamas slimības. No tām mirst cilvēki- veci cilvēki,mazi bērni ,pat tiem kam tikai 35 . Talsos bija gadījums ,kad tēvs ar meitu nomira no kovida. Tiem kam ir veselības problēmas var nomirt,un tiem kam nav veselības problēmas.
Atšķirībā no gripas,kovidam nebija vakcīnas.
Man ir personīgi draugi,kas ir slimi. Kovidam nāk līdzi abpusējs plaušu karsonis. 38-39 temperatūra. Un ja tas skartu tevi,tavu mammu,vai bērnu ,tu tā nerunātu.
29.novembris 2020, 14:36 Atbildēt
MMelu labaratorija
No gripas gan mira vairāk un nekādas pandemijas nebija .
3.decembris 2020, 19:51 Atbildēt
NNū Kolupa
Abpusējs plaušu karsonis , nu nekadi nav saistīts ar Covid. Tā ir pavisam cita slimība.
29.novembris 2020, 17:28 Atbildēt
AApnicis
Tad vajag ārstēt to plauškarsonu,nevis teikt ka kovids.Tāpēc arī mirst,ka neārstē to ko vajag.Gripu neārstēsi,tā pāriet plauškarsonā,un tad jau tur rodas letāli gadījumi.Visas slimības ir saistītas,tā bij agrāk,bet tagad kovids.KĀPĒC NEVIENS TĀ NEUZTRAUCAS,KA NETIEK ZĀLES MEKLĒTAS,JĀ VAKCĪNA ATRASTA,BET TĀ TIKAI AIZSARGĀ,BET NEĀRSTĒ.ZĀLES IR VAJADZĪGAS.
29.novembris 2020, 14:59 Atbildēt
KKaut kas
Ja tev ir grūti ar galvu, uz kājām kompresi nav vērts likt. Tā pat neko nesapratīsi
29.novembris 2020, 15:05 Atbildēt
KKaut kas
Tas ,ka simptomi ir līdzīgi nenozīmē ,ka ja ārtēsi kā plaušu karsoni, tevi izārstēs. Katras slimība ir savādāka.
Gripai arī var būt plaušu karsonis. Ja ārstēsi kā plaušu karsoni tad neizārstēsi no gripas. Vakcīnas gaidāmas janvārī.
29.novembris 2020, 15:04 Atbildēt
AApnicis
Nu tā vakcīna tevi arī nepasargās.Ko var kladzināt vakcīna,vakcīna.Tādi kas slimo slimos tāpat.Gripas vakcīna arī nevienu nepasargā,tāpat slimo un viss.
29.novembris 2020, 16:59 Atbildēt
AApnicis
Nu un tu neslimosi ja sapotēsies???Ceru ka neiznāk otrādi-ātrāk atstiepsi kājas.
29.novembris 2020, 15:59 Atbildēt
KKaut kas
Pamato.
Es nepotēšos,jo man ir maska.
Tev būs ,jo tu esi vārgulis.
29.novembris 2020, 16:36 Atbildēt
JJānim
Jēziņ! Kāda tumsonība! Tu, vismaz, rakstīt iemacies, analfabēt!
29.novembris 2020, 13:41 Atbildēt
JJānis
Kur tumsonība?Es rakstu normāli,kāpēc piekasies ne par ko,pasaki kāpēc domā ka esu tumsonīgs?
29.novembris 2020, 13:47 Atbildēt
hha ha ha
krievijas okupācijas armijas Donbasā nav! IHTAMŅET!
29.novembris 2020, 13:34 Atbildēt
JJānis to ha ha ha
Oficiālā krievu armija ar atpazīšanas zīmēm nav,bet ir bez atpazīšanas zīmēm.Un es atšķirībā no tevis varu pierādīt ar video kur ukraiņi nofilmējuši krievu tanku kur atstātas mirušo krievu īstās karavīru apliecības
29.novembris 2020, 13:46 Atbildēt
JJānim
Reāls tumsoņa!
29.novembris 2020, 14:32 Atbildēt
JJānis
Pamato kāpēc?
29.novembris 2020, 14:49 Atbildēt
EESMAIJA
Manu pēdējo komentāru neņēma pretī, Tātad atkārtoju - riska grupa ir tā, kura var aplipināt citus. Ja sekojat līdzi, tad lielos gados saslimušo skaits ir nenozīmīgs, Vecie cilvēki neklejo apkārt aplaižot citus, Pirmie jāvakcinē tir, kas neievēro pašaizsardzību. Vecie to ievēro viņi pārsvarā tik lielā vecumā neklejo laimi meklējot. Viss šis pasākums ir tik baltiem diegiem sadiegts, īsto patiesību aiz meliem slēpjot, bet var slēpt, cik grib, tāpat viss slēptais durās ārā kā īlens no maisa. Un tika tagad nāk sapratne kādēļ tieši Kariņs un neviens cits tapa par tik iespaidīgu vīru un tas cittautietis par prezidentu. Nav šaubu - viss šis ir dzimis jau sen. Tagad jādomā, kur vēl palikuši meži, būs jāiet rakt bunkuri vai alas, kur slēpties, vai jālūdz Bruknas muižā pajumte.
29.novembris 2020, 16:24 Atbildēt
AApnicis
Ja vecie cilvēli neklejo,kas tad pie viņiem klejo????Es eju tikai pie saviem vecākiem un viņi neslimo.
29.novembris 2020, 17:03 Atbildēt
EESMAIJA
ŠIS BIJA KOMENTĀRS, KURU MAN NEĻĀVA PIEVIENOT pietiek kom rakstam
29.novembris 2020, 16:25 Atbildēt
FFeltons prasa nosaukt vārdu
vārdus ! nosauciet viņu vārdus ! Latvijā ikdienu mirst 83-87 personas, lielākā daļa no šīs nepārtrauktās "slimība, infekcija, nāve" abrakadabras gebelsa stila..kas ar tiem 4 kas jelgavas zārcinieku kantorī saslima maija? kas ar Draudziņas ģimnāzijas audzēkņiem? Atceries, plukata, šodien nekur neviens nevar paslēpties, būs jāatbild, un tauta ir nikni asinskāra, jo tai nozagts daudz.
29.novembris 2020, 19:09 Atbildēt
VValsts noslēpums
Priekš tautas mums ir armija un tanki .
3.decembris 2020, 19:55 Atbildēt
rraganinjo
A,kāpēc brīvdienās atklāj mazāk inficētos nekā darba dienās?
29.novembris 2020, 13:27 Atbildēt
JJānis
Tieši tā,brīvdienās viņi nestrādā un sanāk ka nav objektīvi rezultāti,mums visu laiku melo bet mums jāpieņem šī melīgā informācija kā muļķiem.Nekā nebija ja nebūs viss kristāldzidrs saistībā ar kovidu tad boikotējam šo afēru un neņemam afēristus vērā.
29.novembris 2020, 13:30 Atbildēt
KKaut kas
Slimnīcās neuzņem brīvdienās. Jāgaida ir ģimenes ārsts kas iedos nosūtījumu,lai nav jāmaksā no savas kabatas bargu naudu.Bet visticamāk tāpēc ,ka tu neaizgāji notestēties. Tāpēc ,ka tādi kā tu neiet. Es jau jūtu trakumsērgu ne tikai kovidu no tevis pa gabalu.
29.novembris 2020, 14:55 Atbildēt
rraganinjo
Paskaitot,cik cilvēku ir pārbaudīts,ņemot vērā,ka liela daļa atrodas ārzemēs,sākot no pavasara,sanāk,ka visi ir jau pabijuši uz pārbaudi,aš pa divām reizēm minumums,piedevām vēl no tuvējās aizrobežas ir cilvēki izbaudīti.
Skaitļi arī Āfrikā ir skaitļi!
29.novembris 2020, 13:40 Atbildēt
hha ha ha
Tas, lai muļķiem būtu par ko brīnīties!
29.novembris 2020, 13:37 Atbildēt
JJānis to ha ha ha
Pamato kāpēc uzskati ka tie kas ir skeptiski pret kovid afēru ir muļķi?Atbildi par saviem vārdiem,pierādi man ka mans viedoklis nav pareizs,mini ārstus,pētījumus,masku efektivitāti,atbildi kā no sikspārņa var izcelties kovids?
29.novembris 2020, 13:42 Atbildēt
KKaut kas
Vai tev vajag pierādījumus ,ja blakām mirst cilvēki? Pierādi,ka maskas nepalīdz pats. Vīruss iet pa gaisu.
Nevis protestē, bet ļauj citiem glābt cilvēkus un pats neesi riska faktors dēļ ko citi var nomirt ,dēļ to ,ka nevalkāsi masku.
29.novembris 2020, 15:01 Atbildēt
LLāčplēsis
teroristu varza cer izmērdēt Latvijas tautu? nekas nesanāks, mēsli !
29.novembris 2020, 19:10 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Mirt var no visa kā,tas nav nekāds arguments.No citām slimībām mirst vairāk neka no kovida.Vīruss iet ne tikai pa gaisu arī virsmas,rokas,bet tam nepievērš uzmanību ka ar netīrām rokām liek masku.Un ja manis dēļ nomirs citi tas man ir kompliments ka es esu veselīgāks par citiem,bet reizē tas ir neloģiski un atgādina ka man saka neēd maizi tevis dēļ āfrikā mirst bērni kuriem nav maizes a tu ēd kāds bezkaunis.Visi šie ir mistiskie no pirksta izzīsti nepamatoti subjektīvi argumenti.
29.novembris 2020, 15:17 Atbildēt
KKaut kas
Pirmkārt tu esi savtīgākais cilvēks ko es jebkad esmu satikusi.Otrkārt "profesor" ,ja es tev aizsūtīšu zinātniskus rakstus,tu tā ,ka tā to nepieņemsi. Tu vispār atšķir bakteriālās infekcijas no vīrusiem? Kāda ir tava medicīniskā izglītība,ka vari neticēt? Šī slimība izplatās ātrāk,nekā citas. Ja viss ir izzīsts no pirksta- tad kāpēc var dabūt trakumsērgas ,no sikspārņiem? Kāpēc tad ir kopīgas slimības ar dzīvniekiem? Kāpēc tad tici putnu gripai?
Cilvēki visu laiku dezinficē rokas uzliekot un noņemot masku.Ne no vienas gripas ne A,ne B , neviens neaplip tik ātri kā no kovida. Tūkstošiem reižu lipīgās ir kovids. Kovidam nebija vakcīnas un tik strauji neviens nemirst. Tu esi sociopāts , ja tev kompliments ir ja cilvēki tevis dēļ nomirs. Slims iesi un aplipināsi citus. Tev man ir jāpierāda ,ka bļaujot - kovids nav ,vai kovids ir gripa ,tu spēsi slimību apstādināt.
29.novembris 2020, 15:33 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Es neuzskatu ka esu savtīgs,vienkārši es redzu ka kovids ir uzpūsts politisks vīruss no kura nav jabaidās vairāk nekā no gripas.Ja tiešām tas būtu tik šausmīgs es visu ievērotu apzinīgi.Lūdzu iemet linkus šeit no rakstiem es aplūkošu labprāt .Medicīniskā izglītība nav būtiska ,pietiek ka es redzu kā mūs vienkārši čakarē.Putnu gripa ir laboratorijas produkts ,tāpat kā ebola,cūku gripa,hiv un citas jaunās slimības.To apliecina daudz fakti un liecinieki .Sociopāts es tiešām neesmu ,es jau nekam neuzbrūku pirmais kā kovidioti man uzbrūk un pārmet ka es tāds un šitāds.Lūdzu lai gribat lai es sāku ticēt kovidam liekat ticamus un pārliecinošus argumentus galdā,un es tādus neesmu saņēmis sākot no marta līdz pat šodienai.
29.novembris 2020, 15:48 Atbildēt
EESMAIJA
Nē mums nav jāpieņem, bet pašiem jādomā ar galvu Man te nav priekšā pasniegtie skaitļi, tādēļ minēšu aptuvenus ciparus. Tātad - testēti tiek , pieņemsim, 200 tūkstoši cilvēku no tiem 15 tūkstoši tiek atzīti par inficētiem, slimnīcās nogādāti+ miruši + izārstējušies ir pieņemsim atkal ir zem tūkstoša. KUR PALIEK VISI PĀRĒJIE, KAS IR INFICĒJUŠIES??? vAI NU TIE IR PIEFANTAZĒTI KLĀT UN NEVIENU NEVAR APLIPINĀT UN ŠIS CIPARS IR TIKAI IEBIEDĒŠANAI un šis cipars neko nenozīmē, jo nav reāli saslimuši un tad iznāk - šī slimība IR bīstama un tā ir jāārstē, no tās ir jāsargājas ar vidiem iespējamiem līdzekļiem, tieši tāpat kā no sirds un onkoloģiskām slimībām, tieši tāpat kā no parastas gripas, hiv, c hepatīta un vēl daudzām citām. Šai ažiotāžai ir pavisam cits iemesls un izskatās - diezgan baiss iemesls...
29.novembris 2020, 16:54 Atbildēt
DDoktors Mengele
Es lasiju ka viens oksfordas propesors atbildē žurnālistam saistiba minejis vardu sterilizācija ....
3.decembris 2020, 20:00 Atbildēt
KKaut kas
Kāpēc kovids ir politiska lieta un putnu gripa nav politiska?. Man ir vienalga vai tu tici vai nē. Man ir vajadzīgs ,lai tu ievēro masku valkāšanu,roku dezinfekciju, 2 metru distanci. Šī slimība ir slimība. Tā izplatās ātrāk nekā citas. Nav nozīmes kāda slimība, cilvēki mirst lielā skaitā . Ja tu to neievērosi, kovidu tik ātri neapturēs ,un tev nebūs sirdsapziņas ja kāds nomirst.
Tu uzbrūc citiem,lai neievēro noteikumus un ,ka kovids nav īsts. Tu reāli esi drauds.
Man līdz šai dienai neviens nav spējis pierādīt,ka kovids nav īsts. Man ir pat draugi,kas ir slimi un sēž mājās. Un neviens kovidu nesauca par gripu.
29.novembris 2020, 16:27 Atbildēt
AApnicis
Tu visu mūžu esi vērosijis slimnīcu statistiku.To ka agrāk visas ziņas slēpa,nenozīmē ka viss gāja gludi.
29.novembris 2020, 17:07 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Visas ko es nosaucu ir politiskas,šīs slimības radītas lai sasniegtu politiskos mērķus,mazināt cilveku populāciju,iebiedēt,uzlikt ierobežojumus,padarīt atkarīgus no aizdevējiem.Ja tu spēsi man pamatot maskas lietderību,nodrošināsi mani ar atbilstošu masku un pamatosi kāpēc man nebija maska jānēsā martā,kāpēc tieši 2 metri un ne mazāk vai vairāk un kā es varu nodezinficēt rokas autobusā.Un vai tu vari garantēt ja es to ievērotu vai tiešām kovids beigsies,kad beigsies?Ja runā par draugiem pastāsti vai viņi smēķē un dzer,vai regulāri vakcinējas pret gripu,vai sporto?Tad mēs tikai varam saprast kāpēc viņi slimo.Es piemēram neslimoju,es eju nebaidoties pa Rīgu bez maskām un 2 metriem.Nav nekādu problēmu.Senāk kad citi slimoja ar gripu es nesaslimu kaut vai biju tuvu kādam kas klepo.Vai tu vari paskaidrot kāpēc man tagad jājūtas vainīgam ja kāds kurš nerūpējas par savu veselību tagad slimo.?!?
29.novembris 2020, 16:44 Atbildēt
KKaut kas
Pirmkārt, tu atzīsti ,ka kovids nav gripa. Tu vari nopirkt antibakteriālās salvetes , pirms uzliec masku , ar tām notīri rokas. Treškārt , martā vēl nebija tik daudz izpētīts par kovidu kā šobrīd, tāpēc par maskām īstu skaidrību nebija. Tagad masku valkāšana, maska ir kā papildus drošības līdzeklis. Pamēģini nošķaudīties maskā , vai nopūst sveci caur masku. Vīruss ir salīdzinoši smags, tāpēc arī divi metri jāievēro. Tālāk kovids nelido. Tāpēc arī ar gripu mazāk slimos. Un tas ,ka staigāsi bez maskas un lien citiem virsū, ar to nav jālielās. Katrs neizvēlās savu imūnsistēmu. Ja tev ir stipra imūnistēma , citiem tā var nebūt. Mani draugi ir ļoti izglītoti , ar augstāko izglītību ,jauni ,stipri cilvēki , ar veselīgu dzīvesveidu , bez kaitīgiem ieradumiem. Centās visu ievērot, bet pietika tikai ar to ,ka satikās ar citiem. Ja visi būs kā tu ,kam nospļauties ,ka āfrikā mirst bērni bez maizes tad citiem būs nospļauties par tevi - gan valdībai , gan citiem sabiedrības locekļiem. Nedodies, ja tu dzīvē saslimsi. Pamato tagad kāpēc tevi ir jāglābj? Tev taču nerūp citi un nevalkāsi masku , jo nekam netici. Lūdzu man pamato pats ,ka masku nevalkāšana ,izglābs cilvēku dzīvības tad arī es masku nevalkāšu. Ja visi iesvēro ierobežojumus tad tas viss samazināsies.
29.novembris 2020, 17:05 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Un vēl piebildīšu ka sakarā ar kovidu es tiešām neprasīšu ārstiem mani ārstēt,gripa ja arī ir kādam pieķērusies tad uzskatu ka to ir jāārstē ar karstu tēju un dabiskiem līdzekļiem.Par masku,man nav maskas un pat ja es nopirktu 1 masku es to nemainītu un nemazgātu ,līdz ar to maskai zūd jēga un tā pārvēršas par baceļu perēkli un apdraud citus ja es tajā maskā pūšu un elšu,līdzīgi kā segu no putekļiem purina.Un vēl tev ir jāpierāda kā no cilvēka bez simptomiem var izdalīties kaut kāds apdraudošs vīruss.Pat blēžu kantoris PVO to nevarēja apstiprināt kad viņiem prasīja.
29.novembris 2020, 17:24 Atbildēt
KKaut kas
Vai tev ir maz sajēgas kas ir plaušu karsonis? Kovidam var būt abpusējs plaušu karsonis. Plaušās krājas šķidrums ir tuvu 40 grādu temperatūrai. Kā to var izārstēt ar tēju un dabiskiem līdzekļiem? Daudzi šādi nomira no kovida. Maska , ir jāmazgā un jāmaina. Tu vienkārši esi nehigiēnisks cilvēks. PVO , vienkārši nav pacietības cīnīties ar tādiem kā tu. Kovids iet pa gaisu. Ja tu nošķaudies, vai puņķi nokļūs ar masku uz otras personas? Nē. Ar tādu kā tu , bučoties ir bīstami.
29.novembris 2020, 17:41 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Es nezinu neko par plaušu karsoni,nav tāds bijis.Šķidrums varētu krāties galīgi švakam,gulošam es šaubos vai tas notiek bieži,tas ir retums.Vajag daudz dzert siltu tēju.Var mani saukt par slinku,taču es nevēlos čakarēties ar kaut kādām maskām un neredzu arī jēgu un pamatojumu tās izmantot.Mums pavasarī nebija un saslimušo bija mazāk tagad ar maskām vairāk slimo.Un arī nepiekrītu ka ar mani ir bīstami bučoties,ja man nav nekādi simptomi,kāpēc lai būtu bīstami?Esu lasījis ka veselīgs cilvēks tieši ar bučošanos var uzlabot slimīgāka cilvēka organismu ,skūpstīšanās laikā slimīgākais saņem labās vielas no veselā un tās saglabājas kādu laiku un arī aizsargā.
29.novembris 2020, 18:08 Atbildēt
KKaut kas
Tas ir mīts. Viens otram uzlaiž baktērijas. Ja tev ir herpes , uzlaidīsi arī otram. Kas tur ir labs? Organisms atpazīs herpes? Labās vielas visticamāk ir labās domas- AK DIEVS ES ESMU IEMĪLĒJIES , TAS IR TĀTAD POZITĪVI , JO VIŅA MANI GRIB. POZITĪVAS LIETAS IR JĀBŪT, JO VIŅA MANI GRIB. Domā ,ka es nezinu kā ir iemīlēties? Tu pat nezini kas ir plaušu karsonis. Tas var notikt arī stipram un veselam cilvēkam kā tu. Tieši tavā vecumā. Nav jābūt vājiem. Ar tevi ir bīstami bučoties , jo kā pats minēji , maskas nemaini un nemazgā. Citi tā nedara. Ja tava draudzene mirs no kovida - tad arī teiksi - dabiskā atlase, viņa bija vājāka? Tā tu tikai pret citiem atļaujies. Citi arī grib to pašu ko tu. Tu neesi labāks, lai citiem skrietu pa priekšu.
29.novembris 2020, 18:28 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Ok es pateikšu tev piemēru no dzīves.Pirms nedēļas es tikos ar nesen iepazītu meiteni randiņā,mēs viens no otra nebaidījāmies un neprasījām medicīniskās izziņas,mēs ilgi un forši skūpstījāmies.Pēc valdības idiotu noteikumiem es viņai un viņa man nedrīkstēja tuvoties tuvāk kā 2 metri un kur nu vēl skūpstīties.Tāpēc man ir nospļauties par tiem stulbajiem ,nepamatotajiem lēmumiem kuri vienkārši čakarē visus.Un tas ka izdzīvo stiprākais tas arī tiesa,to jāpieņem.Nevajag bāzt stiprāko ar vājāko vienā maisā bet lai izolējas vājākie un bailīgie un būs labi.Es to visu laiku saku ļaujiet dzīvot normāli veselajiem un baudīt dzīvi ,neuzskatiet veselos par slimiem.Es un meitene joprojām esam veseli ,kovids ķeras tiem kas baidās.
29.novembris 2020, 17:16 Atbildēt
KKaut kas
Tev ir palaimējies. Ko tu teiktu , ja tu saslimtu? Ko tad tu teiktu? Ja tava draudzene nomirtu vai gulētu gultā ar 38-39 temperatūru , jeb tu pats. Mirst arī tavā vecumā. Ko tad tu teiktu? Bišku pabučojies un baigais varonis? Tad sanāk , citiem var uzpļaut virsū? Tad tava mamma vai tētis var mirst nost tikai tāpēc ,ka tev vajag meiteni pa*r*zt ? Tas peirāda to ,ka tev nav argumentu. Tev tas ir apgrūtinoši uzvilkt masku . Tu neesi pelnījis ,ka tevi slimnīcā kāds glābtu. Ja vispār tev kaut kas notiks . Tev ir pie ,kājas visi - veci ,jauni , mazi bērni. Visi var mirt, tikai tāpēc ,ka nevari dzīvot pāris mēnešus brīvs. Un nevari pa*r*zt meiteni. Tev ir tikai noveicies ,ka meitenei nebija kovids. Tu vienkārši gribi dzīvot brīvs un pofig ,ka kāds nomirs. Ja tava meitene gulētu gultā no kovida tad tā nebļautu. Varonis atradies. Esmu tāds pats jauns cilvēks kā tu ,kas arī vēlas otru pusīti. Bet es sēžu mājās.
29.novembris 2020, 17:32 Atbildēt
AApnicis
38-39 temp.nav tikai pue kovida.Pie meningīta temp.ir pat 40 un vairāk.,bet tās plaušas sadeg un tāpat arī pārējie orgāni,tikai tāpēc ka organisms tiek pakļauts ilgstošai paaugstinātai tem.Pasargdievs ja pie mūsu mediķiem tagad nokļūtu kads ar meningītu-kaps garantēta.
29.novembris 2020, 18:12 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Nu bet paklau,daudzi zinoši cilvēki prognozē ka kovida šovs turpināsies 2-5 gadus,es taču nevaru šos gadus sēdēt bunkurā.Un es nevaru sirdij pavēlēt,ja es mīlu to meiteni un viņa mani es nevaru dzīvot ja viņu nesatieku,tu jau laikam nezini kā ir ja ir pa nopietno iemīlējies un domās visulaiku kad es varēšu satikt draudzeni un pamīlēties,sekss starpcitu arī uzlabo imūnsistēmu.Un puišiem sekss vispār vajadzīgs vairākas reizes nedēļā ,ja es nedabūju es neesu savā ādā es slikti jūtos ,tas ir briesmīgi .Draudzene jau var nomirt arī bez kovida,tas nav rādītājs tfu tfu tfu.Bet ja es viņu labi nod*ā*u tad es uzlaboju savu un arī viņas imūnsistēmu un viņa ir stiprāka pretoties baceļiem.Radinieki man rīkojās tāpat kā es viņi nelieto ne maskas ne 2m un viss labi.Ja savukārt meitenei būtu kovids es no tā nebaidītos,tāpat bučoties un mīlētu viņu,tā kā tas nav nekāds mēris ,tad vēljovairāk tā es apliecinu ka tiešām mīlu viņu jebkādā stāvoklī.Pēc tam var uzēst medu,ķiplokus,tējas un viss būs labi,galvenais nevajag baidīties.
29.novembris 2020, 18:00 Atbildēt
KKaut kas
Ko tu teiktu , ja pēc ilga laika izrādītos ,ka tev ir kovids no meitenes un mirtu, tu aiznestu to saviem vecākiem . Ja tev nav bail mirt, ļauj vismaz citiem dzīvot. Neapdraudi citus sava savtīguma dēļ. Citi arī grib otru pusīti. Nelec citiem pa priekšu. Esi egoists. Tu esi no tiem ,kas autobusos pagrūdīs visus malā - vecus , jaunus , citas meitenes, un palaidīsi tikai savu dāmu.
29.novembris 2020, 18:17 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Es uzskatu ka man nebūs ,lai neapdraudētu citus vienkārši neklepoju nešķaudu virsū ja sanāk to darīt,tas arī pa lielam viss kā es varu neapdraudēt.Ja es mīlu savējo dāmu tad jāatzīst ka nevaru nebūt vismaz daļēji egoists,manai saulei ir jābūt lutinātai un mīlētai vairāk nekā citiem.Es tev arī iesaku nemocīties,tas ir ļoti negodīgi arī pret tevi,tev ir jāsaņem mīlestība,tu esi to pelnījusi tikpat daudz cik visi nedrīkst pieļaut ka kaut kāda štrunta kovida dēļ ir jācieš.Labs sekss ir pamatvajadzība nevis ekstra,katra sieviete ir pelnījusi sev vīrieti kurš to spēj labi apmierināt ,izd*ā*zt tā dziļi un dūšīgi,izmasēt katru vietiņu lai uzlabojas asins cirkulācija,ar mēlīti sabučot,skūpstīties,krūtis apmīļot,visu tā forši izdarīt ne tikai pliku dr*zienu un tad kopā sagaidīt rītu siltā pledā.Tas ir fantastisks līzeklis pret visām šitām nebūšanām,priekš kam rīt zāles ja vīrietis var sievietei būt zāļu vietā un otrādi.Ja tu tomēr cietīsi un būsi neapmierināta tad ilgtermiņā tas ir vairāk kā mēnesis būs jau sekas redzamas,sākot no sajūtām līdz noskumis skats,mati vairāk lūzt,āda nav starojoša un citas lietas.
29.novembris 2020, 18:49 Atbildēt
KKaut kas
Klausies. Es esmu arī bijusi attiecībās un to visu esmu arī pati piedzīvojusi arī to pašu mīlēšanos. Bet nedomāju ,ka tu tā brēktu par kovidu ja abi no šīs slimības mirtu. Mīli meiteni , bet nevalkāsi masku un pakļausi riskam ,lai viņa nomirtu. Ja nepacietīsies, drīz no valsts būs likums ,ka būs mājas arests. Nevarēsi vairs viņu satikt. Tad ko tad? Policija pateiks, ja no mājas iesi laukā tikai ar atļauju? Es arī gribu otru pusīti , bet es ievēroju likumus , lai ātrāk tas murgs beigtos un mēs visi varētu atrast kādu. Nevis tu skriesi pa priekšu. Citi arī grib to pašu ko tu. Ar ko tu esi labāks ,ka vari pārkāpt valsts noteikumus? Drīz tevi sodīs,ja to atklās. Imūnsistēma no kovida neglābs. Jauni cilvēki tā pat var aiziet ar visu savu imūnistēmu. Esi dzirdējis par porno? Nezkāpēc visi to zina a tu nē. Tūlīt skolas aizslēgs ciet, valstij robežas slēgs ciet.
29.novembris 2020, 18:11 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Es kovidu neuzskatu par mirstamo kaiti,nav arī tam pamatojuma,tad jau man bija arī jabaidās no gripas .Ja ieviesīs visur mājas karantīnu es mēģināšu slepus tikties,jo kā jau teicu nekas mani neatturēs no manas saulītes,es viņu ļoti mīlu un es bez viņas nespēju,vienīgais kas varētu atturēt ja ieliktu mani cietumā bet tur es protams nezinu kā iztiktu ,es būtu tā sašļucis ka pat nevaru iedomāties kā lielā depresijā laikam.Viņa arī nebaidās no kovid un domā ka nemirs no tāda nieka līdz ar to mēs domājam par kovidu vienādi.Ja par porno tad es to salīdzinu ar piepūšamo lelli,tas varbūt cietumniekiem der bet ne brīviem cilvēkiem.Man jāizjūt viņas ķermenis,smarža,pieskārieni,vārdi ,emocijas,skūpsti tas viss ir jāizjūt reāli dabiski.Viņas sulīgās lūpiņas mmm ,krūtis,tas viss kopumā ir kas neatkārtojams.Kad meitene paliek mitra ,mmmm tā seksīgā smarža tā uzbudina.Oriģināls ir 100 reiz labāks par vērošanu ekrānā,tas ir fantastiskas sajūtas.Varbūt kādai meitenei pietiek ar vibratoru taču manai meitenei nē,viņai tāpat kā man vajag dabisku un īstu.
29.novembris 2020, 18:36 Atbildēt
KKaut kas
Domā es nekad neesmu iemīlējusies? Nezinu kas tas ir ,ka tev tas burtiski jāapraksta?Tu tēlo gudro , bet neesi ticis līdz pieauguša vīrieša līmenim. Es kovida laikā izšķīros. Un ko man teikt? Ja jūs viens otru mīlat. Vai abi nevarat pagaidīt bez se*sa? Sekss attiecībās nav svarīgāks par dzīvību. Ja viens otru mīlat , tad gaidīsiet kaut mēnešiem šķirti. Ja viens otru mīlat , veselību stādīsiet pirmā vietā , nekā se*su. Ja tā turpināsi , policija tevi aiz ausīm aizvilks uz cietumu , jo drīz dēļ tādiem kā tu mums visiem būs mājas arests . Neredzēsi sava sū*a saulīti ne miņas. Tu dēļ seksa esi gatavs riskēt ar savu , savas draudzenes, savu kolēģu , draugu , vecāku dzīvībām. Domā es arī negribu? Domā man nevajag otru pusīti? Tu vienkārši esi nogribējies un tāpēc esi gatavs visiem uzpļaut virsū. Esi gatavs kaut mazu bērnu saslimdināt , lai nomirst tikai ,lai se*su dabūtu. Kovids ir mirstam kaite. Jo arī tu pats no viņa vari neizdzīvot. Domāju ,ka tava mamma domātu - es uzaudzināju dēlu , kas mani ir gatavs meitenes dēļ mani saslimdināt ,lai nomirtu. Ja viņa tevi zinātu. Būtu kauns. Tev nerūp savi vecāki , vai citi. Neesi pelnījis ,ka tevi kāds slimnīcās klābtu. Tu pats esi parādījis sevi cik liels muļķis esi. Kāpēc man ir jācieš tevis dēļ ? Kāpēc man dēļ tevis , ka nespēj dzīvot bez se*sa būs valstī mājas arests un nevarēšu vēl ilgāk atrast otru pusīti? Ar ko tu esi labāks ,ka skriesi man vai citiem pa priekšu? Tu esi gatvs pa līķiem staigāt.
29.novembris 2020, 18:52 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Es nevaru tik ilgi gaidīt,kovida šovs ir bez termiņa un tie gadi ir vispār stulbums.Es negribu baidīties un mani nevar piespiest baidīties.Tas ka es varbūt izklausos nenopietns varētu būt tiesa bet es arī nebgribu būt pārāk nopietns,tas arī nav vairs forši.Un ja mums nebūs seksa nebūs arī attiecības,valdība jau neļauj mums no dažādām ģimenēm pat satikties tuvak par 2 metriem.Ja es pieeju tuvāk tie valdības noteikumi tikpat pārkāpti cik ja taisa seksu.Gaidīšana mēnešiem nav manā dabā es to pat nespēju iedomāties.Es arī nesaprotu kāpēc tu tik ļoti baidies,kapēc tu nevari saņemties un tikt pāri bailēm,kovids taču nav vienīgā slimība pasaulē.Tu sev pati dari pāri.Tev nav jāciešas ,mēs taču neesam nekādi lopi kurus sapāro kad saimniekiem iepatīkas.Valdība teiks nu tagad uz 2 dienām atceļam karantīnu varat seksot a pēc tam atkal mēnešiem nedrīkst.Tu esi brīva sieviete ne jau verdzene kurai jāklausa kungu pavēles.
29.novembris 2020, 19:08 Atbildēt
KKaut kas
Tu esi ļoti liels egoists . Domā tikai par sek*su un tāpēc citus aicini neievērot noteikumus , lai varētu iet pie draudzenes. Tu domā tikai par sevi , ne citiem. Ne vecākiem kas tevi uzaudzināja, ne to ,ka kādam bērns var aiziet no tavas bezadbildības , ne arī par savu draudzeni.
29.novembris 2020, 20:12 Atbildēt
KKaut kas
Klausies . Tu nevari pagaidīt līdz vakcīnas atvedīs? Vakcīnas jau vedīs janvārī. Uz jūniju visam ir jāmazinās. Kovids , protams nepazudīs , bet pagaidi līdz brīdim , kamēr tā paliks par parastu slimību ar ko būs iespējams arī cīnīties. Tev neviens neliek baidīties. Citi baidās no tevis , jo tu nespēj ievērot likumus. Ja tev nav bail nomirt, ļauj dzīvot citiem. Ja attiecības balstās tikai uz se*sa tās izjuks. Īstas attiecības balstās uz to ,ka spēs gaidīt mēnešiem , jo viens otru mīl. Spēs izturēt attālinātās attiecības, Stādīs pirmā vietā veselību nevis fiziskās vajadzības. Tas nozīmē ,ka viņa nevis mīl tevi , tavu raksturu, būtību, tavu sirdi , bet to dai*tu kas tev tur apakšā karājās. Īsta mīlestība spēj,pagaidīt un nekur neaizmuks. Šī ir maza puišeļa domāšana. Sanāk ,ka dēļ to ,ka nespēj izturēt bez fisikām vajadzībām tu inficēsi arī - kolēģus, vecākus un draugus. Ja tas tā notiks,man dēļ tevis un arī citiem no valsts būs stingrāki ierobežojumi. Piemēram, nevarēšu iziet no mājas bez atļaujas. Kāpēc man ir jācieš tevis dēļ? Es negribu mājas arestu tikai tāpēc ,ka kāds puika nespēj izturēt bez sek*a. Ja runājam par kungu pavēlēm, kontrolēšana jau notiek gadsimtiem , bet ne šādā veidā. Uz līnijas ir likta mana , un citu dzīvības. Ja pēkšņi būtu karš , tu arī neticētu un teiktu ,ka tevi kontrolē? Man atšķirībā no tevis fiziskās vajadzības ir otrā vietā un dzīvība pirmā vietā.Man se*ss nav pāri ja citu dzīvībai.
29.novembris 2020, 20:02 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Es nevaru pagaidīt tu gribi lai es fiziski un emocionāli sabrūku?Es to nespēju es godīgu saku ka es nevaru neko ievērot,un tas ir akmenī kalts.Vakcīnas es neatbalstu ,pat vairāk es uzskatu ka no tām tikai sāksies miršana jo viņas pastiprinās nepareizu imūnsistēmas atbildi un imūnsistēma reaģēs neadekvāti.Cilvēka organisms ir kā šveices pulkstenis,ātri izstrādāta vakcīna ir kā remontēt šveices pulksteni ar kuvaldu.Turklāt tās būs līdzīgi ka gripas vakcīnas katru gadu jāievada un pat 2 reizes gadā.Es palasīju mazliet ko viņi tur saka zinātnieki.Es esu svarīgāks par citiem,man nav jādzīvo citu dzīves un jādomā par citiem man ir tikai mana dzīve un es dzīvošu savu,es nevaru izbēdāt par citiem.Kungu pavēles lai pilda tie kuri ir viņu kalpi,pārējie ir brīvi latvieši kuriem nevajag šos kungus kuri tikai moca un neko labu nedara.Ja pats nedomāsi par sevi tad neviens cits arī nedomās,lūk tā.
29.novembris 2020, 21:12 Atbildēt
KKaut kas
Ja tu nevari pažēlot mani. Tad nežēlošu arī tevi. Uz policiju un miers , par noteikumu neievērošanu. Tev nav žēl citi? Man tevis arī nebūs.
29.novembris 2020, 22:20 Atbildēt
KKaut kas
Ja ņemam pēc tavu domāšanu. Man ir vienalga ko tu gribi. Es arī gribu dzīvot brīvi , un tas ir panākams ievērojot valsts ārkārtas likumu ievērošanu. Ja tu to nedarīsi , tu apspied mani, Tu kontrolē mani. Dēļ tevi es nevarēšu brīvi iziet uz ielām , satikties ar cilvēkiem , jo tu neko neievēro un apdraudi citus ar inficēšanos un policija ,ja tevi noķers tad arī sodīs.
29.novembris 2020, 22:08 Atbildēt
KKaut kas
Es arī emocionāli brūku , jo es izšķīros. Es esmu tāda pati kā tu ,kas grib tieši to pašu ko tu. Bet es neuzvedos kā zīdainis - GRIBU, GRIBU, RISKĒŠU AR OTRA DZĪVĪBU , LAI DABŪTU KO ES GRIBU. Tā tu pašlaik uzvedies. Kāpēc nevari ievērot? Policija tevi tūlīt atnāks un sodīs - 50 eiro par masku nevalkāšanu. Tas būs tas mazākais. Tūlīt aizliegs dēļ tevis visiem tikties. Būs labāk? Es arī gribu. Bet dēļ savtīgumu cietīs visi. Tavas vainas dēļ. Tu viens pamīlēsies ar meiteni , kamēr vēl simts cilvēki to nevarēs. Kā tu zini kā vakcīna tevi ietekmēs ? Vispār labāk nomirt un nemēģināt nekādu vakcīnu? Vakcīnā ir iekšā neaktīva slimība kas nevar cilvēkam neko ļaunu nodarīt. Organisms to vēlāk atpazīs un spēs cīnīties kā pret jebkuru slimību. Ja tu esi svarīgāks par citiem , tad arī ārsts nevēlēsies tevi glābt. Kur tev ir cieņa pret vecākiem? Kas tevi audzināja? Viņus nometīsi novārtā meitenes dēļ dēļ fiziskām vajadzībām? Lai mirst? Es gribu to pašu ko tu , bet ja kāpsi pāri līķiem neko nedabūsi . Dabūsi mājas arestu no valsts. Būs kā citās valstīs ,ka tikai ar atļauju uz darbu , veikalu , un aptieku. Nekādas meitenes. Tev ir nospļauties par citiem . Vai citi dabūs otru pusīti , vai dzīvos , vai mirs , galvenais ,ka dabūsi meiteni. Kaut tu nosprā*tu . Citi arī grib ko tu , citi arī nespēj bez tā. Es neesmu kalps, es vienkārši gribu dzīvot , un tu man to neļauj. Es nevarēšu arī otru pusīti atrast , jo tu skrien visiem pa priekšu. Kāp uz līķiem Ir jādomā par citiem , lai arī tevi atbalstītu. Neviens neatbalstīs un neārstēs ja būsi augstprātīgs un darīsi ko gribēsi. Slepkavas jau arī domā ,ka visi citi ir muļķi un pats ir nevainīgs.
29.novembris 2020, 21:48 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Piedod bet man sāk likties ka tev nav kaut kas kārtībā ar galvu,tu sāc mani vienu vainot visās pasaules nelaimēs,iesaku steigšus meklēt palīdzību.Tā diemžēl var notikt jo cilvēki ir stresā un pārslodzē,izdeguši un depresijā.Paldies par sarunu bet redzu ka mūsu saruna vairs nav produktīva.
29.novembris 2020, 22:35 Atbildēt
KKaut kas
Ķīnā vispār ar kovidu tika galā tikai lodējot durvis ciet cilvēkiem. Visus kam bija temperatūra , savāca un turēja pie kovida slimniekiem. Rāva cilvēkus no ģimenēm laukā. Ārstus nelaida mājās , strādāja 24/7 . Tu gribi , lai mēs pie tā nonākam , ja sludini ,ka kovids ir gripa , vai maskas nav jāvalkā , kovids nav īsts? Tu to vēlies?
29.novembris 2020, 23:02 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Ķīnā ir kredītu sistēma iedzīvotājiem,Ziemeļkorejā arī ir kaut kas.Vai tu liec LV vienā līmenī ar šīm?
29.novembris 2020, 23:09 Atbildēt
KKaut kas
Vainoju tevi , jo tādi nepareizi domājoši cilvēki kā tu radīsies arvien vairāk.
29.novembris 2020, 22:50 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Pamato kāpēc tev šķiet ka es domāju nepareizi?Lūdzu tev ir visas iespējas mani pārliecināt tā lai es sāktu tev ticēt.
29.novembris 2020, 23:08 Atbildēt
KKaut kas
Diemžēl , man viss ir kārtībā. Jo tādiem kā tu radīsies sekotāji. Tu vienkārši atradi līdzvērtīgu pretinieku, kas neatkāpsies, kamēr neapklusīsi. Un ja būs vairāk maskas nevalkātāju , cilvēki kas pa kluso satiksies , jo vairāk būs slimie un mirušie.
Man tevis dēļ būs jācieš. Diemžēl es esmu nobriedušāks cilvēks prātā nekā tu.
Nav , produktīva saruna , jo man tev 100x jāborē galvā tas ,ka to ko tu dari ir slikti. Mani tu apspied. Jo man dēļ tevis būs jāsēž mājās. Un ja man būs valsts ierobežojumi dēļ tevis , tad arī tevi nežēlošu policijai.
TEV , IR VIENALGA PAR CITIEM, TEV GALVENAIS IR PAMATOT MASKAS NEPRODUKTIVITĀTI UN PATEIKT , KA KOVIDS NAV TIKAI LAI DABŪTU SE*SU AR MEITENI. DĀMAS UN KUNGI , JĀNIM IR VIENALGA PAR CITIEM, PAR BĒRNIEM , VECIEM UN JAUNIEM. PAR CITU VESELĪBU UN DZĪVĪBU.
29.novembris 2020, 22:49 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Opā ko uzreiz neteici ka esi trollene vai trollis?Es tad nebūtu tērējis laiku ar tevi tik gari runājot,cik tev maksā ja nav noslēpums?Man nav vajadzīgi nekādi sekotāji,tev vajadzīgi sekotāji jo tu jau baidies un centies izraisīt šausmas no kovida.Tev agrāk vai vēlāk būs jācieš jo bil geits veidīgie savus kalpus nežēlos tu viņu uztverē esi kā izlietots prezis kad savu darbiņu padari.Es vienkārši šeit meklēju kādu kurš var man pamatot kovida histērijas trakumu un šo marasmu kad niecīga slimība tiek uzpūsta no mušas par ziloni.Un kā redzi neesmu saņēmis un no marta jau neesmu un es prognozēju ka arī nesaņemsu no neviena adekvātas atbildes jo kovid šovs NAV ADEKVĀTS.Pat tu man nevarēji pateikt nevienu argumentu un to pamatot un vēl lielies ka esi nobriedušāks prātā,tu esi vnk smieklīgs/a
29.novembris 2020, 23:06 Atbildēt
KKaut kas
Klausies, es tevi pasludinu par muļ*i kam tā pat arī nepieleks,ka skraidīt apkārt kovida laikā ir slikti. Tevi ir jāsoda. Un punkts. Ja tu neklausies manus argumentus tikai tāpēc ,ka tev tie nepatīk un nav ausij tīkami tad es tur neko nevaru palīdzēt. Ja ar galvu tev nav viss kārtībā tad nav. Citi tevis dēļ tiks ierobežoti. Man bija pamatoti argumenti , kurus tu neklausījies. Pats visiem visu prasi pamatot, bet nevari pamatot ,ka kovida maska nevalkāšana ir produktīva , cilvēki nemirs , un ja kovidu pasludinās par gripu , kovids pazudīs. Tu nevari man pamatot , ka kovids neeksistē vai to ,ka dēļ taviem argumentiem neviens nemirs. Šovakar arī ar to beigšu.
29.novembris 2020, 23:39 Atbildēt
KKaut kas
Neesmu trollene , jo man ir tuvs cilvēks kas var aiziet no šīs pasaules dēļ tavas neatbildības. Es cīnos par savu tuvāko dzīvībām. Vot , pretekli , tu esi atkal kā mazs puika kas nespēj daik*tu nolaizt un ņemsi jebkuru kas tevi grib. Dēļ tādiem kā tu arī citas cieš . Izmanto un pamet. Vajadzīgs tikai fiziskas vajadzības. Pat ja tev nevajag sekotāju , tādi būs. Es tev pamatoju ,100x ar mirušiem cilvēkiem. Tas tev acis neatver? Tas ,ka tā slimība izplatās ātri. Ja tā būtu tikai muša uzpūsta no ziloņa tad arī neslēgtu ciet valsts robežas. Lūk , Ķīna noslēdza robežas , Anglija noslēdza robežas. Te drīz būs līdzīgi. Tu neesi saņēmis atbildi tikai tāpēc ,ka tu neklausies. Tev iebāž sejā mirušo skaitu , kas drīz pārsniegs arī gripas skaitus milzīgā ātrumā. Un tu pasaki - es neticu. Tāpēc tev arī nav atbildes. Tu meklē tikai atbildi kas tev patiktu. Jautājums- kāpēc man tev ir kaut kas jāpamato ,ja ir izludināta valstī ārkārtas situācija? Kāpēc man neviens nevar apgāzt ,ka kovids ir tikai fufelis? Pierādi man. Es tā pat māku spēlēt atpakaļ. Tu arī man nevari apgāzt. Viss ko es tev pasaku - tu saki , neticu , nepiekrītu. Vot es tev arī nepiekrītu.
29.novembris 2020, 23:25 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Nu re tev jau pirmā dīvainība,tu mani personīgi vaino sev tuva cilvēka slimībā.Es uzreiz jautāju pierādi ka tieši es esu vainīgs ka tavs tuvais ir slims?Otrkārt tu sāc jau zaudēt savaldību un apsaukāties,tas nozīmē ka tu esi nesavaldīga histēriska un mentāli nestabila sieviete kas rīkojās emociju uzplūdā.Un tad tu sāc zaudēt manu respektu es vairs tevi nevaru vērtēt kā 100% adekvātu cilveku.Kas man daļas ja kāds domā kā es,nav taču aizliegts domāt ka vien vēlas,brīva Latvija vai ne.ķīnā un Anglijā ir vairāk cilvēki un blīvāk dzīvo tas nav rādītājs,jārēķina ir uz kvadrātmetru,mums ir daudz mazāk.Mirušajiem pieraksta kovidu,paši ārsti saka ka kovids ir viens no daudziem iemesliem un tikai no kovida neviens nemirst,jābūt daudzām smagām hroniskām kaitēm.Jāpierāda ir tev jo tu iejaucies manā ikdienas dzīvē ar kovidu nevis es tavā.Es mierīgi dzīvoju a tu cel traci,tātad trača cēlājam ir jāpamato kādēļ ceļ traci nevis mierīgajam būtu jāsaka kāpēc vinš gribturpināt dzīvot mierīgi vai ne?
29.novembris 2020, 23:34 Atbildēt
KKaut kas
Man tev ir apnicis skaidrot visu atkala un atkal.
29.novembris 2020, 23:56 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Kāpēc apnicis?Paskaidro normāli bez emocijām ar īstiem reāliem faktiem ,saprotami.Viss ko līdz šim dzirdu no tevis ir subjektīvs tavs personīgais viedoklis kurš iet pretrunās ar zinātni un medicīnu.Tu saki ka netīras maskas kaut ko sargā bet nevari pamatot ka tā ir patiesība
30.novembris 2020, 0:11 Atbildēt
KKaut kas
Tā nav dīvainība. Ja tu neievēro masku valkāšanu , vai esi saskarē ar citu slimnieku , tu slimību vari nodot tālāk, vēl padsmit citām personām. Es apsaukājos , jo tev nevar ieborēt galvā to ,ka tu esi pamats kāpēc citi cilvēki var aiziet bojā , tavas vainas dēļ , jo tu neievēro drošības pasākumus. Citiem nav tik laba imunitāte kā tev , bet ir pelnījuši dzīvot.Man arī pret tevi nav respekts ,ja tev nav svarīgas citu dzīvības. Citi arī vēlas dzīvot, bet tu šo slimību labprāt izplatītu dēļ savas savtības un egoisma. Tātad tu esi , neapdomīgs un 100% egoistisks cilvēks , kam ir vienalga par citiem un ignorē argumentus. Darīsi , to , ko citi vēlas. Man tev tagad ir jāstāsta privātā dzīve ,lai pierādītu ,ka tev nav taisnība , kuru tu izmanto pret mani . Tas ir ļoti zemi. Ķīnu un Angliju pieminēju , jo viņi arī ievēro pasākumus , vēl stingrāk nekā mēs. Daudziem nemaz nav hroniskas kaites , ne ir arī vāji. Kovida izpausmes ir dažādas. Tās var būt niecīgas, var būt pārnēsātāji un var būt briesmīgi smagi gadījumi veseliem cilvēkiem. Man tev nav nekas jāperāda , jo šis ir publisks čats visiem. Tu jaucies manā dzīvē , jo man dēļ noteikumu neivērotājiem ( Kā Tu) , būs stingrāki valsts ierobežojumi. Tai skaitā cietīšu es no tevis. Es cēlu traci , jo tu esi drauds sabiedrībai. Vari būt slimības pārnēsātājs kas var citus cilvēkus novest līdz letālam iznākumam. Neatkarīgi ir veseli cilvēki , vai ir kādas problēmas - dzīvība ir dzīvība , kura ir jānovērtē. Katrs ir pelnījis dzīvot , nevis te puišelis skries pie meitenes un aplipinās , pēc tam kolēģus , vecākus un draugus. Mans tracis ir pamatots,
29.novembris 2020, 23:53 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Pastāsti kā tieši es tevi varu apdraudēt ja es jūtos vesels un tiekos tikai ar savu meiteni?
30.novembris 2020, 0:08 Atbildēt
KKaut kas
Man dēļ tevis būs jāsēž mājās dēļ valsts ierobežojumiem un es nevarēšu atrast arī otru pusīti, tikai tāpēc ,ka tu skrēji visiem pa priekšu dēļ fiziskām vajadzībām ( ja arī izrādīsies ,ka viņa vai tu esi slims.) , tad arī ierobežojumi attieksies uz mani.
30.novembris 2020, 0:18 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Nesēdi,es jau nespiežu tevi sēdēt
30.novembris 2020, 0:23 Atbildēt
KKaut kas
Tu spied. Jo tu vari pavairot šo slimību tālāk. Tagad valsts saka, nedrīkst jau ar citiem satikties. Un ja es nesēdēšu un darīšu kā tu , drīz būs vēl tādi paši cilvēki. Tas nozīmē. Drīz būs likums - robežas ciet , no mājām iziet drīgst tikai ar atļauju. Tā kā citās valstīs. Un policija iesaistīsies vēl sodīt kas izies no mājām. Pateicos tev , bļāvēj - kovids nav nekas traks.
30.novembris 2020, 0:30 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Pierādi ka tieši es varu pavairot ja es esu vesels?
30.novembris 2020, 0:38 Atbildēt
KKaut kas
Lai tev pielektu. Es teikšu īsi. Ja tu aiziesi pie draudzenes. Ja izrādīsies ,ka viņai ir kovids. Tas pāries uz tevi. Tu tam neticēsi. Aiziesi , pakleposi darbā , tad veikalā , bez maskas un tad tas aizies līdz citiem cilvēkiem . Tai skaitā mani. Valsts sāks bļaut- par daudz slimo - slēdzam valsti ciet, slēdzam skolas, neļaujam cilvēkiem iziet no mājām.
Man tev tagad paldies pateikt? Tu man dari sliktu. Parausies vēl tev līdzīgi domājošie , kas darīs tā pat. Tas nozīmē , daudzi mocīsies ar šo slimību vairāk vai mazāk. Būs stipri un vāji cilvēki. Visi ir pelnījuši dzīvot . Daudzi ir gājuši armijās gājuši ,lai aizstāvētu valsti. Un tu pat nevari izdarīt kā vienu mazu nieku- uzlikt masku. Pasēdēt mājas pāris mēnešus.
30.novembris 2020, 0:10 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Es tā esu gājis no marta un nekāda vaina,kāpēc tev liekas ka tieši tagad man būtu jāsaslimst?Kāpēc tu vienkārši nevari atzīt ka kovids nav tik bīstams kā gripa un gripas laikā nebija ārkārtas situācija,ierobežojumi un maskas.Kāpēc ir jābūt tādai tiepšai ja tu neko nespēj man pamatot un pat tad vēl tiepies
30.novembris 2020, 0:14 Atbildēt
KKaut kas
Kovids var būt pēkšņi. Tavas draudzenes kolēģis noklepojas. Saslimst draudzene. Satiecies tu ar viņu , saslimsi tu. Tad tālāk tu to nodod vecākiem, vecāki draugiem un tas viss aiziet pa ķēdīti
30.novembris 2020, 0:32 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Nu un,kur garantija ka man būtu jāsaslimst?
30.novembris 2020, 0:35 Atbildēt
KKaut kas
Tas var būt negaidīti. Liela iespējamība ,ka var notikt ar esošo situāciju valstī .
30.novembris 2020, 0:40 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Cik % varbūtība ka tas var arī nenotikt?
30.novembris 2020, 0:43 Atbildēt
KKaut kas
Šinī brīdī slimnīcas ir pārpildītas ar kovida slimniekiem. Tika pieņemts likums,ka citiem slimniekiem būs jāpieraujas , jo paplašinās gultas vietas - tieši kovida slimniekiem. Tika pieminēts ,ka drīz mediķus sauks atpakaļ no pensijas ,lai palīdzētu ārstēt cilvēkus. Kā tu domā cik liela iespējamība?
30.novembris 2020, 0:53 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Ja es būtu tur darbinieks tad domātu,man nav jārisina visas pasaules problēmas,kuri ir speciālos amatos lai domā un dara savu darbu.Vajadzēja laicīgāk domāt laiks bija un otrais ir ka mēs nezinam kas tajās slimnīcās,nevar zināt vai atkal nav blēdības kā pārspīlē un mums visu laiku melo
30.novembris 2020, 0:57 Atbildēt
KKaut kas
Un ja tā viņi domās , tad arī ja tu saslimsi , netiksi glābts. Varbūt dzīvosi pēc slimības , varbūt nē. Varbūt būs tev smagas komplikācijas. Zini , Dievs nav mazais bērns. Par šādiem vārdiem toč saslimsi.
30.novembris 2020, 1:03 Atbildēt
KKaut kas
Neesmu cilvēkus skaitījis ,ka varu pateikt cik daudz iespējamība ,ka var un nevar notikt. To tev parāda apkārt esošā informācija no avotiem. Meklē kurš avots tev liekas patiess. Ja man draugi jau ir slimi ,tad diezgan liela.
30.novembris 2020, 0:46 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Nu re tu nezini,tātad mēs secinām ka tu balsties tikai uz subjektīviem spriedumiem par saviem draugiem,un domā ja tavi draugi slimo ar dizentēriju tad visi citi arī slimos,tas taču ir mazliet dīvaini tā domāt vai ne?
30.novembris 2020, 0:54 Atbildēt
KKaut kas
Katrā vietnē ir vairāk vai mazāk līdzīga informācija. Nenoliedzami , kāds skaitlis , bet tas ir liels. Mirušo skaits ir liels. Slimo skaits ir nenormāli liels. Ja mani draugi neievēros noteikumus- sēdi mājās , tad arī citi būs apdraudēti šai slimībai. Tieši to ko tu dari.
30.novembris 2020, 1:05 Atbildēt
KKaut kas
Gripai ir vakcīnas. Kovidam nav. Gripa izplatās lēnāk nekā kovids. Kovids ir bīstams , jo ja vairāk cilvēku neievēros ierobežojumus , jo vairāk būs slimie un vakcīnas vēl nav uzražotas pietiekamā ātrumā . Par gripu nebļāva , jo bija zāles. Es tev visu laiku pamatoju, bet tu nespēj vienkārši to pieņemt. Tāpēc tev arī nav man vajadzības vairs 100 komentāru atpakaļ meklēt manus argumentus. Tu tos vienkārši nepieņem. Kā arī tu tikai pieprasi , bet nedod pats atpakaļ pamatotu informāciju ar visām atsaucēm.
Kovids nebūs bīstams tikai tad kad būs pietiekamas vakcīnas visiem.Gribētu redzēt ,kā tu kovidu pārslimotu , par šādiem vārdiem. Nespļauj kāpostos ,ja pašam tie būs jāēd.
30.novembris 2020, 0:23 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Es ar gripu nevakcinējos un arī neslimoju,vakcīnas daudzreiz nenostrādā jo uzminēts nepareizais gripas tips tas nozīmē ka vakcīna tik pat kā nav efektīva.Kovidam vakcīna nav iespējama jo viruss mutē un nav iespējams izveidot vienotu vakcīnu,goblinu vakcīna nav domāta kovidam bet kam citam.Un tad kāpēc nebļauj par c hepatīta,hiv,ebolas,zik vīrusa vakcīnām,tās gan ir bīstamakas par kovidu?a ko aizmirsi par šitām?Cik daudzi brauc ekskursijās pa visu pasauli un neviens nav izplatījis neko tālak.Es tavus argumentus ņemtu vērā ja tie būtu pamatoti un adekvāti nevis izrauti no konteksta un emociju uzplūdā izteikti,kovids taču nav vienīgā slimība uz pasaules kapēc tu baidies tikai no šīs a citas aizmirsti?Es kovidu pārslimotu bez simptomiem
30.novembris 2020, 0:34 Atbildēt
KKaut kas
Gudrais, tu gribi teikt,ka ārsti ir dumjāki par tevi? Viņiem ir diploms , un hipokrāta zvērests ,ka ārstēs visus. Tu gribi teikt ,ka nemācoties neko , izdomājot kaut kādas izdomātus argumentus no gaisa , palasot internetu , tu spēj viņus apstrīdēt? Ja jā , tad apsveicu. Es ar tevi nestrīdēšos , jo nav jēgas tādam dul*urim kaut ko galvā ieborēt , ja tev sejā katru dienu ir cipari kas aug - slimo , gan mirušo. Man ir jānokrītas tik zemi ,ka visu laiku tev jāatkārto viens pats līdz tu ar savu zemo līmeni te sāksi spēlēt. Tu neticēsi faktiem , pat ja es teviņus sejā iebāztu. Es diemžēl arī ņemtu tevi vērā , ja tev būtu svarīgas citas dzīvības. Es tev nedodu vairāk neko tikai principa pēc. Tikai tāpēc , ka tu gribi skriet pie meitenes , un tev ir vienalga par citu dzīvībām . Tu esi no tiem tipiem , kas autobusos , pagrūstu malā sievietes, bērnus , vecus un mazus , palaistu tikai savu dāmu , jo vari viņu izmantot. Slimība eksistē , un to tu nevari noliegt. Visā pasaulē ārsti cīnās .
Tu tikai pieprasi - man ir tiesības , pan pienākas fakti no Jums .
Vot , nē šis ir publisks čats . Ja notiek katastrofa , ir jādomā kā to atrisināt , nevis strīdēties, ka tā neeksistē. Un ,ka staigājot pa līķiem tu kaut ko panāksi.Tas ir tavs smadzeņu trūkums.
30.novembris 2020, 8:55 Atbildēt
KKaut kas
Labi , tās arī ir bīstamas. Bet kāpēc par kovidu bļauj pasaulē visvairāk? Jo ir visvairāk saslimušo skaits lielā ātrumā. Es no kovida baidos , jo tas man ir vistuvāk. Man var būt slims draugs , vai svešs garāmgājējs. Var būt iespējamība , ka dēļ neapdomīgiem cilvēkiem kas neievēros ierobežojumus aplipinās arī mani. Kamdēļ man ir tev jāmeklē zinātniski raksti ko izlasīju , ja tu pieprasi , pirmais un pats nekādu informāciju citiem nedod atpakaļ?
30.novembris 2020, 0:45 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Par kovidu bļauj tie kam tas ir izdevīgi,bet mums taču neviens par to nemaksā pareizi?Kāpēc tad mums būtu šī mākslīgā histērija jāuztur?Ja pareizi saprotu tu no citam slimībām nebaidies,kaut gan tavs draugs var būt taizemē un nakošajā diena pie tevis bildes rādīt.Neizklausās ticami un nav loģiski tad sanak ka tu esi masu psihozes upure kas ir viegli manipulējama
30.novembris 2020, 0:52 Atbildēt
KKaut kas
Es ar draugiem tiekos reizi gadā. Un neesmu nekāda upure.
Ja visās ziņās būtu rakstīts ,ka Latvijā un Eiropas valstīs sākas karš . Tu arī neticētu? Neticētu līdz tev kaut kas notiktu. Tu neuztraucies ,ja kādu ( piemēram) nošautu tev blakus ( mazu bērnu) , bet uztrauktos ,ja tev nošautu draudzeni. Nebūs vairs fiziskās vajadzības. Tu necīnies ( ne sevis , ne draudzenes ne citu dēļ ) ,lai šo karu jeb slimību apturētu , bet to pavairo. Ja tā darīsi drīz vairs arī ārsti nebūs kas spēs mūs ārstēt.
Katrs pieņem sev patīkamo informāciju
Tu pieņem to - ka ar tevi manipulē valsts un kovids nav nekas traks.
Es pieņemu to ,ka kovida neticētāji ar mani manipulē ,lai es būtu ierobežota.
30.novembris 2020, 1:01 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Nu jā bet es pieņemu arī faktus un tu nespēj man sniegt tos tādus lai es tev sāktu ticēt.Vai tad tiešām tev nav tādi fakti kurus nevar apgāzt ,ja tev tādu nav tad vai tu padodies vai vēl mēģināsi?
30.novembris 2020, 1:07 Atbildēt
KKaut kas
Kā arī pēdējais- Ja būs vairāk cilvēku kā tu, tad būs vairāk būs slimības pārnēsātāju . Un ar šādu domāšanu , pasaule točna aizies bojā.
30.novembris 2020, 9:21 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Es uzskatu ka jo vairāk kā tu jo tad drīzāk aizies bojā ,ja ne no kovida tad no vakcīnām gan liels daudzums
30.novembris 2020, 11:47 Atbildēt
KKaut kas
Lūdzu dod man faktus , ka kovids ir tikai gripa , kovids nav īsts ? Pamato ,ka skrienot pie meietenes fizisku vajadzību dēļ , sludini citiem maskas neefiktivitāti? Kāpēc tu sludini aplamības? Vai fiziskas vajdzības ir pāri citu dzīvībām?Diemžēl tu to atzini. Es šajā čatā ienācu ar tādām pašām tiesībām kā tu. Man ir tiesības pieprasīt faktus no tevis , ja sludini ,ka tev ir taisnība ,kam es nepiekrītu. Tu sludini jaunu domu , tātad gudrais līderi, ar ārsta diplomu .Jo, ja es ņemu tavu domāšanu, man nebūtu jābaidās pat ja kāds no klints nokristu, man būtu jābaidās tikai tad ja tas skartu mani. Vot , neviens līdz šim man nav devis faktus ,ka kovidu pasludinot par gripu , mēs visi izdzīvosim, jauni , veci , ar labu , vai sliktu veselību.
Beidzu šo sarunu , jo tu tā pat man nedod faktus , lai es tev ticētu. Tu tā pat man nedod linkus ,ka kovids nav . Tu māki tikai pieprasīt. Kas tu esi , karalis ,ka visiem tev ir jādod un tev nekādus linkus atpakaļ ar atsaucēm?
30.novembris 2020, 9:05 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Sāksim ar to ka tu man neiedevi nevienu savu faktu vai dokumentu,man tev nekas nav jādod jo ka jau teicu ja tu sāki celt traci tu pirmā arī pamato kādēļ tu cel traci.
30.novembris 2020, 11:46 Atbildēt
KKaut kas
Gudrais, tu gribi teikt,ka ārsti ir dumjāki par tevi? Viņiem ir diploms , un hipokrāta zvērests ,ka ārstēs visus. Tu gribi teikt ,ka nemācoties neko , izdomājot kaut kādas izdomātus argumentus no gaisa , palasot internetu , tu spēj viņus apstrīdēt? Ja jā , tad apsveicu. Es ar tevi nestrīdēšos , jo nav jēgas tādam dul*urim kaut ko galvā ieborēt , ja tev sejā katru dienu ir cipari kas aug - slimo , gan mirušo. Man ir jānokrītas tik zemi ,ka visu laiku tev jāatkārto viens pats līdz tu ar savu zemo līmeni te sāksi spēlēt. Tu neticēsi faktiem , pat ja es teviņus sejā iebāztu. Es diemžēl arī ņemtu tevi vērā , ja tev būtu svarīgas citas dzīvības. Es tev nedodu vairāk neko tikai principa pēc. Tikai tāpēc , ka tu gribi skriet pie meitenes , un tev ir vienalga par citu dzīvībām . Tu esi no tiem tipiem , kas autobusos , pagrūstu malā sievietes, bērnus , vecus un mazus , palaistu tikai savu dāmu , jo vari viņu izmantot. Slimība eksistē , un to tu nevari noliegt. Visā pasaulē ārsti cīnās .
Tu tikai pieprasi - man ir tiesības , pan pienākas fakti no Jums .
Vot , nē šis ir publisks čats . Ja notiek katastrofa , ir jādomā kā to atrisināt , nevis strīdēties, ka tā neeksistē. Un ,ka staigājot pa līķiem tu kaut ko panāksi.Tas ir tavs smadzeņu trūkums.
30.novembris 2020, 8:56 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Es gribu teikt ka tev ir jāārstējas mentālajā klīnīkā,tu taču no bailēm no kovida vari uz vietas nomirt ;DD
30.novembris 2020, 11:44 Atbildēt
KKaut kas
Ej , un pārsprāgsti no dusmām . Bet tev galvā nav kam sprāgt , jo nav pat normālas smadzeņu šūnas.

Es atkal gribu teikt, ka tad kad tev spēlē ar tieši tādu pašu domu atpakaļ tev tas nepatīk. Tādiem pašiem jautājumiem un prasībām. Tev tikai viss pienākas un pats atpakaļ man neko nepierādi.
Vismaz cilvēki redzēs,ka kovidu noliedzējiem nav taisnība . Ir jādomā nevis - vai kovids ir īsts/nav. Bet jāmēģina to apstādināt. Un tu šo procesu apgrūtini, palēnini. Dēļ tādiem kā tu ārstiem apgrūtini darbu. Pirmie kas bļaus - kovids nav , vai ir gripa arī saslims. Un viņiem arī būs jāārstē tevi .
1.decembris 2020, 0:01 Atbildēt
KKaut kas
Es teikšu vienu. Tu ārsts ,ka vari viņus apstrīdēt? Tagad visi Latvijas ārsti cenšās cilvēkiem palīdzēt. Tu mācījies padsmit gadus mācījies , ķīmiju ? Vai tu vari apstrīdēt ārstus. Es diemžēl ,tevi pasludinu par muļ*i tāpēc, arī aizgāju.
30.novembris 2020, 8:46 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Kāda jēga ar tevi diskutēt ja tu man nevari nopamatot nevienu argumentu?Viss ko tu saki ir pupu mizas un to var jebkurš viegli apgāzt,viss ir no pirksta izzīsts un uz emocijām spēlējošas muļķības.Līdz ar to es saprotu ka ar kovidiotisku cilvēku nav jēgas diskutēt,tas ir tāpat kā ar sektantu.Un kovid sektanti pēc visa tava teiktā tiešām nav adekvāti,viņi vairs nespēj pat loģiski spriest un ja infektologs teiks ka jāmauc galvā plastmasas maisiņu tad kovidioti to arī bez kavēšanās izdarīs,slimi cilvēki nozombēti,žēl.
30.novembris 2020, 11:40 Atbildēt
KKaut kas
Beigsim ar to ,ka man tevis ir žēl . Tu pat nesaproti ,kā izārstēt kovida iespējamās slimības . Piemēram , plaušu karsoni. To nevar ar tēju izārstēt.
Kā jau 50x reizi teikšu , ir jācīnās apkarot slimības , nevis tās jāapšauba.
1.decembris 2020, 0:23 Atbildēt
KKaut kas
Es tev principa pēc nedodu , jo ja sludini jaunu domu ir pirmajam jādod linki ar atsaucēm, tad došu arī es. Tā kā tu uzvedies, tā arī es. Mu*ķi nesapratīs .Es esmu ļoti daudz zinātniskos pētījumus taisījusi, augstskolu pabeigusi. Zinu visu precīzi kā uztaisīt perfektu zinātnisku darbu ar atsaucēm. Es nedaru , jo tu nedod. Un ja es dotu linku tu tā pat to noliegtu. Muļ*is esi tu , jo tādus kā tevi uzreiz policija aizvilks prom. Ja nepielec ,ka tu apdraudi dzīvības tad nepielec. Ja mani neklausies, tad policiju klausīsi. Tad tiksi sodīts , ja nav žēl citus. Tevī neviens neklausīsies. Varonis esi tikai internetā.Tu atkal man nevari pamatot ,kāpēc kovids nav bīstams, kā es izdzīvošu bez maskas.Un tas ,ka ja man plaušās būs šķidrums , to varēšu izārstēt ar tēju. Tas ir absurds. Kariņš jau tagad ar valdību domā aizliegt cilvēkiem no mājas iziet laukā , jo tādi kā tu skraida apkārt bez vajadzības. Diemžēl kovidnoliedzēju dumjums aizvedīs pasauli vēl lielākā katastrofā nekā tu pat spēj iedomāties. Un viens no šīs katastrofas cēlājiem - jā diemžēl uzskatu tevi.
Kā jau minēju ieprieš , ja pēkšņi būtu karš ,, tu arī tam neticētu , kamēr lodes neskars tevi vai tuvākos, bet tad jau būs par vēlu.
30.novembris 2020, 23:56 Atbildēt
AApnicis
No sikspārņiem atklāj da jebko.Nu jau tak ir atklāts jauns mutācijas vīruss NIPA.Bet galvenais,vīrusus tad atrod,bet kā ar viņiem cīnīties pat nemeklē,kā tikai pote,pote.
29.novembris 2020, 13:54 Atbildēt
TTu dzen
Jāni, tu esi ļoti pacietīgs cilvēks :D
30.novembris 2020, 0:59 Atbildēt
JJānis
Gribu beidzot saņemt adekvātas atbildes bet joprojām lai cik es cenšos nesaņemu ;)
30.novembris 2020, 1:08 Atbildēt
zzvirbulēns
Maz, ar tādiem tempiem mātei Zemei neizdosies ātrī nomest no saviem pleciem pāris miljardu tās mocītāju - cilvēku!
29.novembris 2020, 13:28 Atbildēt
RRaimonds
Nu, bēdīgi tie dati! Būtu 2X vairāk testēto, atkal būtu vairāk nekā 800 inficēto!
Izskatās, ka gribam, lai visu aizklapē ciet!
29.novembris 2020, 13:36 Atbildēt
KKomunists
Drìz laikam saslimuso ar covid bùs vairàk kà Latvijà iedzìvotàju.
29.novembris 2020, 13:39 Atbildēt
JJānis
Neuzticos arī infektologam Ugam Dumpim un otram krievam arī.Dumpis bija Sorosa stipendiāts un mācījies ir globālistu universitātēs par Sorosa naudu.To visu jebkurš var aplūkot internetā.
29.novembris 2020, 13:51 Atbildēt
vvispār
Tātad covid arī "nav"; D Un paliec arī pie sava. Covid ir" gripa", tikai ne sezonas gripa, bet visu sezonu "gripa". Un šī "gripa" izplatījusies visā pasaulē un ne karstums, ne aukstums šo "gripu" nevar apturēt. Netici Dumpim, skaties ko saka citi pasaules infektologi un ārsti. "Doktori" mjasņikovi un "doktores" mališevas arī saka, ka covid ir gripa.
29.novembris 2020, 14:02 Atbildēt
KKaut kas
Sauc kaut vai par tīfu. Tas nemaina būtību. Viņš izplatās daudz ātrāk nekā gripa. Organisms viņu neatpazīst. Galvenais ir likt masku ,un neapdraudēt citus. Tas ko tu raksti ir veca suņa murgi. Tie nav zinātniski pamatoti fakti. Profesors Džonsons no Oksfordas raksta pretēji.
29.novembris 2020, 15:12 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Kas cik ātri izplatās nav būtiski,jāskatās vai tas ir reāli bīstams vai nav kovids nav bīstams tā kā to pasniedz.Apskaties statistiku no gripas mirušie un pašlaik nu jau kovida mirušie pa 8 mēnešiem.No gripas daudz vairāk miruši.Oksfordas hujoksfordas profesori vai zinātnieki nav nekāds arguments,viņi rakstīs ko globālisti pasūta tas arī būs.Parādi neatkarīga un godīga profesora pētījumu kur visi fakti ir uzskaitīti.Oksfordas blēži pamato tā,secinājām un viss esu redzējis viņu melīgos pētījumus,nav tur nekas skaidri minēts viss caur puķēm bez atsauces uz ko kā kas kad.
29.novembris 2020, 15:38 Atbildēt
KKaut kas
Vai tev 400 000 kovidu mirušie Eiropā ir par maz?
Latvijā nav neviens šajā sezonā kas ar gripu būtu saslimis. Gripa pārsniedz kovidu tikai tāpēc ,ka ilgi pastāv un neizplatās tik ātri. Kovids jau pāris mēnešu laikā ar savu skaitli sasteigts gripu. Nē, tu man parādi šīs statistikas par Latvijas ar gripu saslimušajiem Latvijā.
29.novembris 2020, 15:55 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Paziņas kuri dzīvo Itālijā saka ka itāļi kopumā ir slima tauta,no bērnības viņus vakcinē ar sazin ko,ārsti raksta daudz nevajadzīgu medikamentu un tādejādi praktiski lielākajai daļai ir hroniskas kaites.Saprotams ka slimīgāki cilvēki vairāk arī mirs no gripas,un citi argumenti ka sameta jaunos kopā ar vecajiem slimnīcā un vecajiem taču vajadzēja atsevišķi lai mazāka vīrusa koncentrācija
29.novembris 2020, 16:14 Atbildēt
KKaut kas
Kaut kas kaut kur itālijā. Viena tante teica. Tev par Latviju prasīju! Tu lasīt māki?Tu man prasi visur pamatot , a pats nevari nevienu atsauci ielikt. Un nē , mirst arī jauni cilvēki. Lūk pierādījums , Talsos nomirusi sieviete, ar 34 gadiem . Palasi. Jauns , vesels cilvēks.
www.santa.lv/raksts/..gedija-talsos-37281/
29.novembris 2020, 17:49 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Zinu,Lieni neārstēja un neaprūpēja pat dzert deva aukstu krūziti ,tur vairāk dēļ sliktās aprūpes sieviete aizgāja bojā.Pa ltv bija sižets.
29.novembris 2020, 19:12 Atbildēt
KKaut kas
Nedomāju ,ka dēļ aukstu krūzīti un sliktas aprūpes viņa nomira. Neviens personāls vai ārsts , netļautos speciāli nolaist novārtā cilvēku. Uzreiz licenze būtu nost. Šinī brīdī mūs var glābt valstī tikai ārsti. Un ja viņus vēl noliksi , tad tevi un tavus sekotājus neviens neglābs. Tas bija kovids , slimība.
29.novembris 2020, 20:08 Atbildēt
AApnicis
Nu tāpēc jau vācieši atklāja,ka perēklis ir sācies Itālijā nevis Uhaņā.
29.novembris 2020, 17:10 Atbildēt
AApnicis
Nu jā un visā pasulē dzīvo vieni sivēni,kas nemazgājas,klūp visiem virsū,vazājas diezin kur,jā arī zobus nemazgā-vienīgie līdzekļi kas spēj apkarot kovid.Tikai nevajag te pieskaitīt bomžus,normāls cilvēks tādiem iet ar līkumu nevis darudzējas ar viņiem.
29.novembris 2020, 14:16 Atbildēt
JJānis to vispār
Lūdzu pierādi un pamato man lai es tev sāktu ticēt!Līdz šim esu sapratis ka kovid ir modoficēta laboratorijā gripa kas nav šausmīgi bīstama kā mums to pasniedz.Vācijā daudzi ārsti saka to pasu ko es bet viņos negrib klausīties un cenzē feisītis un youtube
29.novembris 2020, 14:06 Atbildēt
vvispār
Labāk tu pierādi, ka covid ir gripa.
29.novembris 2020, 14:10 Atbildēt
JJānis to vispār
Covid nav gripa,covid ir modificēta gripa.Ir taču atšķirība svaiga zivs vai cepta zivs.Es varu pierādīt bet tā ka pirmais mums uzbāzās kovids tad uzskatu ka pirmajiem ir jāpierāda ka kovids ir tik šausmīgs nevis man,es pierādīšu kā otrais.Ja zini ceļu satiksmes noteikumus tad tur ir priekšrocības zīmes,tāpat arī ar kovidu
29.novembris 2020, 14:17 Atbildēt
KKaut kas
Man ir pamatotas aizdomas ,ka tu nezini ceļu satiksmes noteikumus. Kāda ir tava medicīniskā izglītība,ka tu tā vari runāt?
29.novembris 2020, 15:17 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
man jau daudz gadus ir auto tiesības,diemžēl tava intuīcija tevi pievīla,un kāda ir tava medicīniskā izglītība?
29.novembris 2020, 15:51 Atbildēt
KKaut kas
Es neticu ,ka tev ir auto tiesības. Tas nav ticams arguments. Pierādi man un pamato,ka tev viss ir. Vai tad es teicu ,ka man ir medicīniskā izglītība? Es teicu ,ka tev nav ,jo tu runā kā ārsts, bet neesi tāds.
29.novembris 2020, 15:58 Atbildēt
vvispār
Nemaini tēmu un pierādi, jo tu salīdzini divas dažādas lietas!
29.novembris 2020, 14:21 Atbildēt
JJānis to vispār
Es nemainu,es uzskatu ka vispirms ir jāpierāda kovid šausmīgumu un punkts.Ja tu man to varēsi pierādīt tad jau arī es sākšu tev ticēt .
29.novembris 2020, 14:24 Atbildēt
KKaut kas
Kā tad tev var pierādīt,ja viss internets pilns ar šo slimību,katru dienu cilvēki iet bojā un tu tam netici. Ticēsi tikai tad kad kovids vai tava saucamā "gripa" ( lai gan ir milzīgas atšķirības starp gripu) skars tevi,tavu mammu vai bērnu,opi vai sievu.
29.novembris 2020, 15:15 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Cilvēki vienmēr katru dienu ir gājuši bojā,pateicoties ekonomikas bloķēšanai dēļ kovida iet bojā vēl vairāk ,nevis no paša kovid bet no ierobežojumiem cieš visvairāk.Kovids neskars nevienu ko tu minēji man kā piemēru,mēs neslimojam ar gripu,nevakcinējamies pret gripu un dzīvojam veselīgi,tātad bailes atkrīt.Tik pat labi tu vari nokrist no debesskrāpja nekā saķert kovidu ja esi veseligs.Joprojām no pirksta izzīstie argumenti jaklausās nekā reāla,pamatota.
29.novembris 2020, 15:23 Atbildēt
KKaut kas
Tikai tāpēc ,ka tu neesi bijis saskarē ar citiem slimniekiem.Romāna Vainšteina treneris Zvinguļa kungs arī katru dienu trenējās un saslima. Dzīvoja veselīgu dzīvesveidu. Nespļauj kāpostos,ka pašam nav jāēd. Jānis Blūms arī bija veselīgs sportists, un neviens kovidu nesauca par gripu. Intars Busulis,Kaupers, Andrejeva, visi ir slimi ar kovidu . Visi stipri un bija veselīgi cilvēki. Viss ir līdz vienam brīdim.
29.novembris 2020, 16:04 Atbildēt
eepšteins
žvingulis? tas ir lustīgs un kustīgs !
29.novembris 2020, 19:11 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Slavenības nav arguments,mēs zinam ka no eiropas nāca rekomendācijas iesaistīt slavenus atpazīstamus cilvēkus un influencerus ,,pārliecināšanā,,par kovida briesmīgumu.Tā ka man visi šie minētie nav nekādas autoritātes ne elki es neticu ka viņi to darītu no brīvas gribas bez kāda labuma gūšanas.Kapēc Viņķele baida visus ,tāpēc ka saņem kovid naudu un amats patīk.Viss ir ļoti vienkārši
29.novembris 2020, 16:10 Atbildēt
KKaut kas
Zvingulim ,māte un tēvs nomira vienas nakts laikā. AIzvakar.Viņi nav nekādas slavenības. Viņi nomira Ventspilī. Domā ,kāds grib savus vecākus iesaistīt?
Iesaistīt nevainīgus cilvēkus?
Tas jau nenotiek tikai ar slavenībām. Tas notiek ar daudziem. Viņus nosaucu tikai tāpēc,ka viņiem bija laba veselība.
29.novembris 2020, 16:31 Atbildēt
AApnicis
Izlasīju.Bēdīgi,tik tas notika pirms nedēļas.Par tā m slavenībām,kā to var saukt-dēls ir slavens riteņbraucējs-ja pareizi atceros.Bet tas nav šajā galvenais-slimnīca Ventspils.Cik zinu Liepu ģimene izvirza pretenzijas pret slimnīcu.Šajā gadījumā aprakstīts par labu aprūpi.KURŠ TAD MELO-LIEPU ĢIMENE????
29.novembris 2020, 19:34 Atbildēt
ZZvinguli neņēmiet ļāunā
mirst no tā , ka tevi inficē ar depresīvi-letālu infu, un tagad veci ļaudis ātri mirst pēc sievas/vīra nāves, jo nav nekādas saiknes ar bērniem, mezbērniem, kaimiņiem utt,. tie labāk rauj "tanku batli" vai konterstraiku...
29.novembris 2020, 19:13 Atbildēt
AApnicis
Izsaku līdzjūtība.Tikai par to Ventspils slimnīcu nu atsauksmes ir super.Nav jau viņiem pirmie gadījumi.
29.novembris 2020, 17:13 Atbildēt
JJānis to Kaut kas
Nu nomira no modificētas gripas,es jau nesaku ka nevar no gripas nomirt.Ja nav veselība ta nav.Kurš baidās tas tak var sēdēt mājā ar masku uz mutes,kāpēc jāterorizē veselie?Gribu pajautāt vai tu vari garantēt ka nenomirs daudz vairāk no vakcīnas?Esi lasījusi ka tur ir ļoti daudz blakņu un viena no blaknēm ir nāve.
29.novembris 2020, 17:03 Atbildēt
KKaut kas
Nopamato zinātniskiem faktiem. Pret gripas vakcīnām ir līdzīgi. Tas ,ka kovids ir līdzīgs gripai nenozīmē ,ka tā ir gripa. Daudzām slimībām ir līdzīgas pazīmes. Pietiek ar to ,ka tāds kā tu neuzvelk masku , aiziet pie vecākiem un tu neko nespēsi izdarīt. Vecāki saslims tavas vainas dēļ. Tev nav žēl par citu vecākiem , bet nedomāju , ka tā runātu ja tas skartu tavus vecākus un tu to slimību atnesīsi. Terorizēti tiek tikai tie kas paši uzbrūk citiem ar to tekstu - kovids nav īsts. Maksas nevalkāsim. Kad lielā skaitā mirst cilvēku un ir ārkārtas situācija. Vai tu esi lasījis ,ka vakcīnās ir neaktīva slimība? Tas nevar neko sliktu nodarīt cilvēkam? Tā pat kā citas potes , organisms atpazīs šo slimību un spēs labāk pret to cīnīties. Kurām vakcīnām nav blaknes? Visām vakcīnām ir blaknes.
29.novembris 2020, 17:12 Atbildēt
vvispār
Internets ir? Ar googli māki darboties? Uz priekšu un visu atradīsi. Apnika runāt ar nedzirdīgajiem.
29.novembris 2020, 14:36 Atbildēt
tto Jānis
Kādus pierādījumus tev vajag? Aizbrauc, aunapiere, pie smagi slimajiem uz infektoloģijas centru un patusē bez maskas
29.novembris 2020, 14:34 Atbildēt
JJānis to Jānis
Infektoloģijas centrā nelaidīs,es labprāt aizbrauktu.Kadiša kungs taču brauca tur bet viņu nelaida,noskaties video pirms saki man to.Es būtu 100% gatavs apmeklēt smagi slimos modificētās gripas slimniekus jo ar gripu pat neatceros kad slimoju,uzskatu ka nesaslimtu arī ar modificēto
29.novembris 2020, 14:53 Atbildēt
tto Jānis
Iemācies rakstīt, analfabēt!
29.novembris 2020, 15:09 Atbildēt
LLinards
dumpi redzēju nometušos ceļos, kaut ko sūkāja...precīzi neredzēju:)
29.novembris 2020, 19:52 Atbildēt
JJānis
Un vēl viena nianse.Ir likums ka jebkura medicīniska manipulācija drīkst notikt tikai ar pacienta piekrišanu un pacients to var atsaukt jebkurā mirklī.Tātad maskas,vakcinācija distancēšanās,mazgāt rokas drīkst notikt tikai ar manu personīgu piekrišanu un jebkurā mirklī varu pārdomāt.Ja tas kovids tiešām būtu tik briesmīgs tad valsts arī rīkotos tā lai to ieobežotu nevis izplatītu kā tagad.Maskas kuras jānēsā neviens nemaina ,nemazgā un izplata mikrobus daudz vairāk,viss ir neloģiski un stulbi,ierobežojumi ir stulbi un nevajadzīgi
29.novembris 2020, 14:04 Atbildēt
iinteresanti
Cerams, ka tu nedzīvo Rīgā. Jo tādi, kas saka, ka rokas mazgā tikai tad, kad gribi, distanci neieturi, masku nenēsā, tad nelien publiskās vietās un neelpo citiem virsū!
29.novembris 2020, 14:09 Atbildēt
EEksperta viedoklis
jā, nepird, neelpo, nenorij siekalas, neurinē, neizkārnies, tu esi kaitīgs radījums, cilvēk, un tava mamma arī !
29.novembris 2020, 19:53 Atbildēt
JJānis to interesanti
Sanāks apbēdināt,dzīvoju Rigā un lidz šim to visu neievērojot nav pat iesnas pieķērušās.Bet ja tu baidies no manis tad iesaku drošības dēļ lietot 3 maskas un vēl follija cepurīti lai es tev neaizraidu neoficiālas ar medijiem nesaskanošas domas
29.novembris 2020, 14:13 Atbildēt
iinteresanti
Skaidrs, netīrelis, kurš ar to vēl lielās: D
29.novembris 2020, 14:22 Atbildēt
JJānis to interesanti
Esu tīrelis,pamato kapēc izdomāji ka esu netīrs?Es mazgāju rokas kad ir vajadzība nevis ik pēc 2 minūtēm
29.novembris 2020, 14:26 Atbildēt
iinteresanti
Ļoti šaubos...
29.novembris 2020, 14:29 Atbildēt
tto Jānis
Tev jau pateica - iemācies rakstīt, analfabēt! Kauns lasīt!
29.novembris 2020, 14:28 Atbildēt
JJānis
Paskaidro kāpēc uzskati mani par analfabētu ja es protu rakstīt un lasīt?Analfabēts neprot ne lasīt ne rakstīt ne rēķināt,es to protu visu tāpēc tu izrādi tikai savu nekompetenci un apkauno sevi.
29.novembris 2020, 14:55 Atbildēt
tto Jānis
Vēl nesaprati!? Iemācies rakstīt, analfabēt!
29.novembris 2020, 15:06 Atbildēt
JJānis
Pcr testus to izgudrotājs paredzēja dns noķemšanai nevis kovida noteikšanai,nomira 2019 gadā bet zinātāji saka ka viņš nepieļautu to izmantošanu kovidam un protestētu pret šiem murgiem.Lūdzu atbildīgās laboratorijas kas tos lieto lai pamato kāpēc viņi izmanto testus ko izgudrotājs nemaz nebija paredzējis kovidam?
29.novembris 2020, 14:11 Atbildēt
RRaimonds
Neapnika komentāros savu tuftu dzīt!?
29.novembris 2020, 14:27 Atbildēt
JJānis to Raimondam
Pamato kāpēc tufta?Es gaidu lai kāds mani pārliecina par šausmīgo nāvīgo kovid.Kā redzams līdz šim nav neviens minējis ne vienu argumentu kovida labā.
29.novembris 2020, 14:57 Atbildēt
EESMAIJA
Varbūt manis teiktais jums liks saprast Tie skaitļi ir zināmi cik daudziem tests uzrādīja inficēšanos. Tad, kur viņi paliek, ja jau reiz jums šis vīruss liekas tik šausminošs? Slimnīcā viņi tiek ievietoti pavisam niecīgā daudzumā no pozitīvi testētiem, Miruši pavisam niecīgs skaits, tagad gan tas sācis palielināties kopš tiesībsargs akceptēja ētikas komisijas pēc valdības rīkojuma tapušo lēmumu - vecos neārstēt, bet tomēr ar to vis mirušo ir neievērojams skaitlis. ŠIS VĪRUSS VARĒTU LIKTIES ŠAUSMINOŠS, ja kaut vai 5% būtu miruši, bet diez vai tas maz ir pusprocents. Ja man te priekšā būtu visi skaitļi, es jums izrēķinātu precīzi..
29.novembris 2020, 17:12 Atbildēt
VVID admirālis Jamamoto
piemērs no Ukrainas, esmaija, - tur puikam nepieciešamība ieiet teritōrijā (ražošānas uzņēmuma), uzreiz klāt "mobilā kovida ekspertu trupa, jeb grupa", paņem punķi no deguna- Jums ir kovids...vai arī īsti nav....tā nevar saprast,...aizejiet uz īsto pārbaudi...adrese, Odesa, Deribasovskaja 56, drobj 3 ...tur par 1200 grivnām punķi analizē vēlreiz, - Kā tad, jums bija kovids...3 nedēļas atpakaļ..naudu neatdosim gan:), Visa tā situācija atgādina " Šveiku"- esiet tik laipns, iemīziet pudelītē un samaksājiet 6 kronas...
29.novembris 2020, 19:17 Atbildēt
VVID admirālis Jamamoto
jā, viss tas kovids, ir kā Plauķa runa "Sūnu ciema zēnos"- var būt, bet var arī nebūt- tas kā kuro reizi iznāk...
29.novembris 2020, 19:19 Atbildēt
tto Jānis
Iemācies rakstīt, analfabēt!
29.novembris 2020, 15:06 Atbildēt
GGaļ
Gadā mirst 5000 no plaušu vēža,3000 onkoloģija.Ir jautājumi???
29.novembris 2020, 14:23 Atbildēt
RRaimonds
Ir! Kāda velna pēc mums tas būtu jāzina?
29.novembris 2020, 14:26 Atbildēt
vvispār
Jā, traģiski. Klāt nākusi vēl pandēmija. Raksts ir par covid-19 un Latvijas slimnīcās 500 vietas aizņemtas ar covidniekiem.
29.novembris 2020, 14:27 Atbildēt
eeksperts filozofs
kas mirst tas mirst, kas paliek- cīnās tālāk...nāve ir substances maiņa, kooptēta ar nelielu smaku un šādam tādam humānām ciešanām un vēlmēm pec indulgences..
29.novembris 2020, 19:21 Atbildēt
BBausk
Traki, ka 80 un 90 gadīgi mirst no kovid, no citām slimībām tādā vecumā nemirst.
29.novembris 2020, 14:27 Atbildēt
AAnsis
Jā, traki gan! Ja tu baros riņķī apkārt nevazātos un šos 90-gadīgos neinficētu, tad viņi vēl būtu dzīvi un no Kovida viņi nemirtu.
29.novembris 2020, 14:30 Atbildēt
iinteresanti
Ansi, sorry, tev 100% taisnība. Uldis mani izsita no sliedēm.
29.novembris 2020, 15:42 Atbildēt
iinteresanti
Rakstu lasīji? Izlasi, cik veci miruši! 40-45 gadi!
29.novembris 2020, 14:30 Atbildēt
AApnicis
Bet kā viņam ir ar to slimības vēsturi????Tādi tāpat vien nemirst.TAD IR BIJIS NO TĀS PAŠAS KRITISKO GRUPAS,KURUS PAVASARĪ IZMETA NO SLIMNĪCĀM ĀRĀ.
29.novembris 2020, 14:43 Atbildēt
UUldis
No citām slimībām 40 gadīgi nemirst, smadzenes ārstē!
29.novembris 2020, 14:32 Atbildēt
iinteresanti
Ansis raksta, ka ar covid mirst 80-90 gadīgie. Lasi visu saraksti: D
29.novembris 2020, 14:39 Atbildēt
AAnsis to interesanti
Tu pat nespēj uztvert rakstītā teksta jēgu! Nožēlojami!
29.novembris 2020, 14:45 Atbildēt
iinteresanti
Ļoti labi uztveru. 80-90 vairs nav cilvēki, tik ilgi nedzīvo, nekādu pārsteigumu, utt. Bet es rakstu, ka aiziet arī 40 gadīgie, jo raksts ir tieši par covid!
29.novembris 2020, 14:52 Atbildēt
GGalaxy
Viņiem visiem ir citas reālas slimības. Covids tiek pierakstīts statistikai.
29.novembris 2020, 14:45 Atbildēt
EEpid
Epidēmija ir tikai vadošajos medijos, kur tiek apstājas propagandēts vīruss un tā briesmas. Jau tika noskaidrots, ka faktiski mirušo skaits ar Covid-19 līdz 30. jūnijam bija nevis 30 (operatīvie dati), bet tikai 14 cilvēki pēc faktiskajiem datiem. Tomēr pat pašas SPKC mājas lapā vēl ar vien tiek mānīta tauta jau ar 48 mirušajiem. Šie dati jau noskaidroti kā pārspīlēti
29.novembris 2020, 14:30 Atbildēt
hhi hi
Datumu pārbaudīji, kad atjaunota lapa?
29.novembris 2020, 14:31 Atbildēt
YYass
Baigi maskas palīdz!
29.novembris 2020, 14:31 Atbildēt
IIrēnastante
Ja skumji ,ka no Covid 19 tik daudz mirts 85-95 gadīgie!! Varēja ,jau noraut līdz 100 ! Līdz šim nebiju domājusi ,ka LV ir tik daudz ilgdzīvojošo . Pagājušajā gadsimtā tika uzskatīts ,ka ,ja nodzīvo līdz 75 ,tad tas ir garš mūžs . Bet tagad birdina asras ,ka jaunietis 95 gadu vecumā pāragri miris!! Tas tā. Labāk padomājiet kāpēc tieši šis kontingents tiks pirmais vakcinēts[eitanāzēts] .Valdturi visa pasaulē negrib maksāt pensijas un apmaksāt bezmaksas/daļējas apmaksas zāles . Tā sakot ,65+ rada tikai izdevumus !Jo ātrāk pensionārs nomirst ,jo valstij labāk!! Gadu gaitā sakrātā pensiju nauda paliek valstij! Smuka summiņa! Kāpēc spieda labiekārtot ēkas ? Lai jauniem spēcīgiem svešzemniekiem būtu dzīvojama platība!
29.novembris 2020, 14:33 Atbildēt
hhi hi
Jā, Irēnastant un visā pasaulē visi grib iznīcināt vecos cilvēkus: D
29.novembris 2020, 14:40 Atbildēt
DDostojevskis
Spriedelējumi par "kontrolētu " un "nekontrolētu" slimības izplatību tikai jauc cilvēkiem galvu. Skaidrs, ka vīruss nevienam atļauju neprasa. Ir pilnīgi vienalga, vai agresīvais vīruss paņēmis sev 4, vai 2 % . Ko nepaņēma šodien, to paņems rīt. Ja patiešām grib kaut ko "kontrolēt", tad valstī ir jāievieš vispārēja karantīna un komandantstunda. Bet arī tam ir jēga, ja pastāv iespēja hermētiski noslēgt valsts robežas. Bet to nespēja pat boļševiki. Gaidīsim vakcīnu.
29.novembris 2020, 14:36 Atbildēt
AApnicis
Bet mums jau tak robežas pat nemēģina slēgt,tas tak nav vajadzīgs.
29.novembris 2020, 14:45 Atbildēt
GGert
Kad gripa būs sorosa suņi?
29.novembris 2020, 14:37 Atbildēt
JJānis
Esu atvērts loģiskai diskusijai par gadsimta slimību kovid.Līdz šim nav nācies uzklausīt nevienu sakarīgu argument ar ko šis kovid ir labāks par citām slimībām,kāpēc viņu būtu īpaši jāizceļ saulītē un citas slimības jāaizmirst.Viss balstās uz mistiskiem ,nepārbaudītiem emociju pilniem tekstiem uz dažiem kliķes blatņikiem,sorosa stipendiātiem,haotisku ,idiotisku rīcību,vājprātīgiem un nesamērīgiem sodiem,ekonomikas apzinātu gremdēšanu un tas viss dēļ mazāk kaitīgas slimības kā gripa.Un mums vēl draud ar mistisku goblinu vakcīnu kuras blaknes ir darbnespējas lapa uz vairākām dienām kā minimums tur taču pat slavenais kovid bezsimptomiem ir labāks!
29.novembris 2020, 15:04 Atbildēt
iihtamņets
IHTAMŅET!
29.novembris 2020, 15:50 Atbildēt
JJānis
Kurš man raksta rakstiet zem šī raksta,augšu baigi jāšķirsta un sajūk kurš jauns komentārs kurš jau atbildēts.
29.novembris 2020, 15:53 Atbildēt
tto Jānis
Iemācies rakstīt, analfabēt!
29.novembris 2020, 16:01 Atbildēt
SSnipe
Nu agrāk gripu mācēja ārstēt mājā,tagad uz kovida rēķina varbūt slimnīcas ir pa velti,tad jau var pagulēt arī slimnīcā uz valsts rēķina.
29.novembris 2020, 16:42 Atbildēt
oolegs golovciks
Ejiet novemties,kovididioti...maitas.
29.novembris 2020, 17:32 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!